16.4 C
Türkiye
Pazartesi, Haziran 5, 2023

Buy now

2023 Yılına Damga Vuracak Kadın Saç RENGİ Ve Modeli Trendleri.!

Saçla ilgili en iyi şey, farklı kesim ve renkleri deneyebilmeniz ve asla kalıcı olmayacak olmasıdır. Az önce sahip olduğun o künt bob’a değil mi? Sorun değil, tekrar büyüyecek. Gözüne kestirdiğin o Fransız kahküllerini denemek ister misin? Devam edin ve doğrayın – sadece birkaç ay içinde (isterseniz) saçaksız halinize geri dönebilirsiniz. (Tokaların da senin en iyi arkadaşındır.) Saç tellerini değiştirmenin en kolay yollarından biri elbette renklidir – özellikle de uzamasını beklemek zorunda olmadığın için; bir düzeltmeden sadece bir boya işi uzaktasın.

Yaz ayları zengin kumral, buz sarısı ve kızıl kızıl gibi açık ve sıcak tonlarla doluyken, 2023 kışı saç rengi trendleri doğal köklerinizi daha çok yansıtıyor. En iyi renk uzmanlarına göre, bu yaklaşan sezon, doğal görünümlü sarışınları ve çok boyutlu kırmızıları ve kahverengileri kucaklamanızı sağlayacak ve bu da sizi gerçekten dikkatleri üzerine çekecek ek kenar ve tatlılık ile au naturale gidiyormuşsunuz gibi gösterecek . 

Biraz fikir mi arıyorsunuz? Her yerde görmek üzere olduğunuz en büyük 2023 kış saç rengi trendleri için okumaya devam edin.

Yanmış Bakır

Bu sıcak yanmış bakır, Gigi Hadid, Kendall Jenner, Tessa Thompson ve daha fazlası gibi ünlülerin üzerinde görüldü . Bakır bir süredir trend olsa da , bu sezon renk tonuna bir tutam tarçın baharatı gerekiyor.

Ünlü kuaför Sunnie Brook , “kurnaz” saç rengini test etmek için Biolage’s Color Balms gibi bir şey kullanmanızı önerir . Bu renk bırakan yumuşatıcılar, rengi geliştirmeye yardımcı olur ve kalıcı hale gelmeden önce bir test sürüşü için gölgeyi almanıza olanak tanır. Brook, “Kişisel gölgenizi özelleştirmek ve elde etmek için farklı tonları da karıştırabilirsiniz” diyor.

Şampanya Sarışını

Sarışın kızlar: İnsanların kışın daha koyu saç renklerine yönelmesi yaygın olsa da buna gerek yok – sadece daha sıcak bir his veren daha şampanya renginde bir sarışın deneyin. Brook, “Kremsi bej alt tonu olan o yumuşak altın öpücüğü var” diyor. Mükemmel tonu elde etmek için, genel renginizden bir veya iki gölgede birkaç küçük ışık almanızı tavsiye ediyor. “Bu, sadece köklerden uygulanır. zenginlik katmak için küçük bölümler halinde orta uzunlukta,” diye açıklıyor.

SesliSobe.Com
SesliSobe.Com
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

benzer içerikler

Bir Cevap Yazın

Bugünden...