26 Yaşında Genç Bayanım Tatil Arkadaşı Arıyorum

0
22

Hem Tatil Arkadaşı Hemde Sevgili Olacak Birini Arıyorum

Merhaba ismim nazlı gül şu anda İzmir’de yaşıyorum kısa bir süre sonra İstanbul’a geçiş yapacağım dürüst güvenilir aklı başında bir beyefendi ile tanışmak ve sevgili olmak istiyorum. Türkiye’nin neresinden olursa olsun benim için önemli değil. Önemli olan karşılıklı olarak dürüst olmak. Bunun haricinde çok fazla bir beklentim yoktur.

♥ Selam İsmim Şebnem , 28 Yaşındayım Arayın Konuşalım. Aşk Kapımızı Çalsın Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Gerçekten kendine güvenen, aklı başında, dürüst bir erkekle tanışmak istiyorum. Tabii ki daha önce benim de hayatımda bazı insanlar olduk. Fakat hep yanlış kararlar verdiğim için hep kaybeden taraf ben oldum. Hayatıma giren erkeklerin büyük bir bölümü beni sadece kullanmak istediler. Ben böyle bir şeye müsaade etmem. İlişki belirli bir noktaya gelmeden birileriyle bir şeyler yaşamak bana doğru gelmiyor. Aklı fikri saçma sapan şeylerde olan insanlardan hoşlanmıyorum. Sadece dürüst erkeklerden hoşlanıyorum. Yaş takıntım yoktur. Kaç yaşında olduğunun herhangi bir önemi yok. Tabii ki babam yaşında insanlar da yazmasınlar lütfen.

Adı : NAZLIGÜL

Yaş : 26

Boy : 1.71

Kilo : 59

Arayış : Sevgili ve Tatil Arkadaşı

♥ Selam İsmim Şebnem , 28 Yaşındayım Telefonda Sohbet Edecek Erkek Arıyorum. Numaramın Üzerine Tıklayarak Beni Arayabilirsiniz.! ♥.  003225889363

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here