50-60 Yaş Üzeri Evlenmek İsteyen Erkekler ve Bayanlar

Erkek Arayan Suriyeli Kadınlar Dullar Bayanlar ve Kızlar İletişim Sohbet

Emekli Evlilik Arayan Bayanlar ve Erkekler İlanları Arayanlar bana Ulaşsın Lütfen

Selam arkadaşlar 50 ve 60 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler varsa lütfen bana mesaj göndersinler.38 yaşında, bakımlı bir kadınım. Evlenecek olgun bir beyefendi arıyorum. Aslına bakarsanız sevgili de olabiliriz. İstanbul’da yalnız yaşıyorum. Daha önce bir evlilik gerçekleştirdim. Dul bir bayanım. Bu evlilikten çocuğum olmadı. İstanbul’da kendimi sürekli kariyerime odaklandım. Her zaman bir para kazanma derdine düştüm. Sonra bir de dönüp baktım ki, sevgiden, aşktan, merhametten mahrum kalmıştır. Yani sizin anlayacağınız sevgiye, aşka ve merhameti güzel şeylere aç kalmışım. Bu ne yazık ki fark edemedim.!

Sevgili arayan ya da evlenmek isteyen 50,50 5, 60,65 yaşlarında ya da 50 60 yaş üstü olan beyefendiler bana mesaj gönderirlerse hepsine dönüş sağlayacağım. Cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaramı, sosyal medya hesaplarımı, Instagram, Twitter, Facebook gibi tüm adreslerimi sadece mesaj gönderen beyefendileri göndermeyi düşünüyorum. Şu anda özel bir şirket çalıştırıyorum. Şirketin hissedarıyım. Ekonomik olarak hiçbir problemim yok.

Evleneceğim kişinin emekli olması, cebinde parasının olması ya da olmaması benim için mühim değil. Ben sadece gerçekten güzel günler geçirebileceğimiz, tatile çıkabileceğimiz, film dizi magazin haberleri izleyebileceğimiz bir erkek arkadaş, sevgili ya da bir koca adayı arıyorum. Dürüstlük benim için en önemli şeydir. Karşımdaki kişinin tek bir yalan söyledigini daha iyi anlarsam onunla olan tüm irtibatımı tamamen keserim.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

38 yaşında olduğuma bakmayın. Ruh olarak 20 yaşındayım. Görünüm ve fiziksel olarakta beni gördüğünüzde zaten çok şaşıracaksınız.30 yaşında bir kadından hiçbir farkım yok. Zaten yukarıda bir tane fotoğraf paylaştım. Fotoğrafa bakarak da nasıl bir fiziksel yapıya, nasıl bir karaktere ve kişiliğe sahip olduğumu az buçuk anlarsınız. Kendim gibi doğa yürüyüşlerini, adrenalin ve heyecanı seven beyefendilerle tanışmak istiyorum. Düzgün konuşan, düzgün giyinen ve kadınlara karşı anlayışlı davranabilen erkekler her zaman favorimdir.

Editörün mesajı;

Sevgili abilerimiz ve sevgili ablalarımız. İnternet sitemiz her yaştan bay ve bayanlara hizmet sağlayan sevgili bulma, arkadaş edinme, evlilik gerçekleştirme sitesidir. Sitemiz içerisinde 50 ve 60 yaş üstü evlilik ilanları 2023 yılında da devam etmektedir. 50 60 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler ve bayanlar sitemizi ücretsiz olarak kullanabilirler. İnternet sitemiz 40 45 yaş üzeri dul bayanlar, 50 55 yaş üzeri emekli bayanlar, 60 yaş üzeri emekli erkek evlilik ilanları konusunda sınırsız olarak hizmet sağlar. Hiçbir ücret ödemeden, herhangi bir üyelik bile gerçekleştirmeden sitemizde aradığınızı bulabilme imkanınız son derece yüksektir.

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana, Diyarbakır, Gaziantep, Konya ve diğer tüm il ve ilçelerimizden, dünya ülkeleri olan Türkmenistan, Gürcistan, Azerbaycan, Almanya, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerden bile evlenebileceğiniz 50 yaş üzeri, 60 yaş üzeri, emekli ya da dul bayan ve erkek arkadaş arayıp bulabilirsiniz. İster sevgili olursunuz, ister ciddi İslami temelleri sağlam kaliteli bir evlilik gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınızın ikinci baharını yaşamaya hazır mısınız?

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın