Almanya Evlilik Sitesi

Almanya Türk Erkek Arkadaş, Sevgili Arıyorum
Almanya Türk Erkek Arkadaş, Sevgili Arıyorum

Almanya Evlenecek Türk Erkek Arkadaş Sevgili Arıyorum

Herkese merhaba arkadaşlar Almanya’da gurbetçi bir bayanım. İsmim sevilay.27 yaşındayım. Almanya evlilik sitesi sayesinde ben de burada evlenebileceğim bir erkek bulurum. Çünkü güzel bir kadınım. Öncesinde kendime uygun bir arkadaş arıyorum. Daha sonra sevgili arıyorum. Daha sonra da evlenecek bir koca arıyorum diyebilirim. Demek istediğimi anlatabildim mi arkadaşlar? Yani ben öyle her gördüğümde Çat diye evlenecek bir kadın değilim. İlk önce arkadaş olmamız, sonra sevgili daha sonra nişan kına düğün derken hadi bakalım Karı koca olduk gitti.

Dümdüz ilişkilere karşıyım. Daha insanlar birbirini tanımadan sevgili olup evleniyorlar. Ben böyle şeylerden çok hoşlanmıyorum. Arkadaşlığın ileriye giderek evliliğe dönüşmesini istiyorum. Yani ileriye dönük sağlam temelleri güzel atılmış bir evlilik yapmak istiyorum. Almanya kölnde yaşıyorum.Özel bir şirkette çalışıyorum. Ekonomik olarak hiçbir problemim yok. Maddi destek arayan bayanlar gibi düşünmeyin. Benim öyle bir derdim yok. Hayatımda eksik olan tek şey gerçek aşk, gerçek sevgi, dürüst bir adamla musmutlu günler…

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Uzun süredir almanyada yaşıyorum. Benim burada benim gibi gurbetçi olan Türk arkadaşlarım var. Kürt arkadaşlarım da var. Bunların bazıları bayan bazıları da erkek. Ancak bu arkadaşların büyük bir bölümü zaten evliler. Artık benimle evlenme zamanı geldi diye düşünüyorum. Kendime göre birini bir türlü bulamadım. Burada benimle evlenmek isteyen erkekler oldu. Ama ben alman erkeklerden hoşlanmıyorum. Sahiplenemiyorlar, sevemiyorlar ve bir sürü eksikleri var. Bu yüzden Türk bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. Yine de Almanya arkadaşlık sitesi ve evlilik sitesi sayesinde kişilerin mesajlarını bekliyorum. Sadece bana mesaj gönderen kişilere cep telefonu numaramı ve WhatsApp sohbet numaramı veririm.

WhatsApp üzerinden beni arayabilirsiniz. Yani direkt olarak sohbet etme şansına sahipsiniz. Birbirimize resimler fotoğraflar gönderebiliriz. Tabii ki bu şekilde birbirimizi daha iyi tanımış oluruz. Hem de benim için iyi olmuş. Karşındaki kişiye birazcık dertlerimi, sıkıntılarımı, ailevi yapımı falan anlatabilirim. Almanya evlilik sitesi üyeleri her geçen gün artıyor. Ben bu sitenin sıkı bir takipçisiyım.

Burada bulunup da Almanya’da evlenen bir çok insan gördüm. Bunların bazılarının boşandığına bile şahit oldum. Yani insanlar Almanya’da gurbetçi olduğu zaman inanılmaz bir yalnızlık çekiyorlar. Bu durum benim canımı çok sıkmaya başladı. Evleneceğim kişinin bazı özelliklere sahip olması gerekiyor sizleri birazcıkta bunlardan bahsetmek istiyorum.

İlk olarak romantik erkeklerden hoşlanırım. Ayrıcak benim kocam olacak kişinin bakımlı bir erkek olması en önemli kriterimdir. Giyimine özen gösteren ve kişisel bakımlarımı ihmal etmeyen erkek her zaman favorim olmuştur. Bir de erkeklerin konuşma tarzına çok dikkat ederim. Maço konuşan, argo konuşan erkeklerden hiç hoşlanmam. Erkek hem nazik hem bakımlı olmak zorundadır. Tabii ki bunu sadece erkekler için de söylemiyorum.

Kadınlar içinde geçerli bir durum arkadaşlar. Kaba saba bir insan ne ailesine, ne kız arkadaşına, ne sevgilisi ne, ne çocuklarına ne de kendisine bakamaz. O insanın benim görüşüme göre hiç kimseye bir faydası olamaz.

Ben çok kibar bir insan mıyım? Hayır.! Ben de öyle çok kibar bir insan sayılmam. Karşımdaki kişinin de çok saygılı ve kibar olmasını istemiyorum. Sadece bir kadına nasıl davranması gerektiğini bilsin benim için yeterli olur. Ben şu anda çalışan ve iyi bir maaş alan bir kadınım. Benim maaşım ikimize de yeter ama eşimin de çalışmasını isterim. Sonuç olarak ilerde yaşlandığımızda kimseye muhtaç olmamamız gerekiyor.

İnsana ne çocukları, ne kardeşleri, ne annesi babası yaşlandığı zaman sahip çıkması. Hele de 2023 ve 2024 döneminde bu durum bariz olarak ortada değil mi? Evlilik kolay bir şey değil arkadaşlar. Doğal olarak birazcık kafamda düşüncelerim var. Erkek arkadaşımın uygunluğu konusunda çok dikkat etmem gerekiyor.

Arkadaş olduğumuz süre içerisinde birbirimizi daha iyi tanıya bilmek için uzun uzun sohbet etmeye zamanımız olacak. En güzel evlilikler ya kavga ile ya da sıkı bir dostluk ile başlar. Kimse gerçekten aşık olduğu ve sevdiği insanı bırakıp gidemez. Ancak ne yazıkki kıskançlıklar, parasal sıkıntılar gibi konular yüzünden bir sürü ayrılıklar yaşanıyor. İşte ben bu yüzden hızlı karar vermek istemiyorum. Maddi durumları, kıskançlık konularını ve benzer şeyleri açmak için önce karşımdaki kişinin beni çok iyi tanımasını ve benim de onu çok iyi tanıyabilmem için biraz zaman geçmesini beklemek istiyorum.

Sizlerde lütfen bana mesaj gönderirken kendinizi tanıtın. Nereden olduğunuz, ne iş yaptığınız, zengin ya da fakir olduğunuz önemli değil. Kürt, Türk, Laz,Çerkez ya da Alevi olmanız da benim için problem teşkil etmiyor. Dürüst olun, saygılı ve samimi olun, bakımlı ve beyefendi olun canımı yiyin…

Almanya bedava evlilik siteleri 2023

Almanya’da evlenmek isteyen bayanlar ve erkeklere hizmet sağlayan www.seslisobe.com sitemiz içerisinde biliyorsunuz ki kendinize uygun bir bayan arkadaş ya da erkek arkadaş bulma olasılığınız diğer tüm arkadaşlık ve evlilik. Dünyanın neresinde olursanız olun Türkiye’den, Almanya’dan ya da başka bir ülkeden aradığınız bayan arkadaşı ve kız arkadaşı çok rahat bir şekilde bulabileceğiniz bir ortamda bulunuyorsunuz.

Almanya’da evlenmek isteyen dul bayanlar, evlenmek isteyen gurbetçi kadınlar, evlenmek isteyen güzel kızlar başta olmak üzere sitemizde bir çok erkek arkadaşımız da bulunuyor. Hatta Almanya’da evlenmek isteyen bayanların ve erkeklerin cep telefonu ve WhatsApp evlilik ilanları ve evlenme grupları vede sohbet numaraları yanı sıra Facebook Tiktok Twitter ve Instagram adresleri ve profilleri gibi bir çok konuda da internet sitemiz sizlere sınırsız ve ücretsiz bir şekilde hizmet sağlıyor.

Sitemizin tüm ilanların hemen altında bulunan mesaj gönderme bölümünü kullanarak hiçbir ücret ödemeden sizlerde kendi ilanlarımızı bizlere gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz ilanlar yöneticilerimiz ve editörlerimiz tarafından kontrol ederek “Almanya evlenmek isteyen bayanlar ve erkekler, ciddi evlilik ilanları 2023, Almanya’da evlenecek bayan arkadaş arıyorum “kategoriler içerisinde yayınlanacaktır. Üstelik sınırsızdır ve ücretsizdir. Siz ne zaman evlenirseniz bize haber edin, biz o zaman ilanınızı kaldırın.!

Almanya evlilik ilanları yapmak isteyenlerin dikkatine.!

Arkadaşlar Almanya’da bir bayanla ya da bir erkekle evlilik gerçekleştirmeden önce yapmanız gereken ve dikkat etmeniz gereken bazı konular bulunuyor. İlk olarak Almanya evlilik vizesi alman evlilik vatandaşlık Almanya evlilik konularını giymelisiniz. Tabii ki bunları Google ve benzeri arama motorları üzerinden araştırarak öğrenebilirsiniz. Yani, ya da bulduğunuz herhangi bir bayan ya da erkek arkadaşınız ile dümdüz, bodoslama bir şekilde evlilik gerçekleştirme hayal içerisindeyseniz bu hayalinizden vazgeçin. Çünkü bu işler sizin tahmin ettiğiniz kadar kolay değil ne yazıkki.!

Almanya’da evlilik için gerekli belgeler, Almanya evlilik şartları, Almanya’da Evlenmek için yapılması gerekenler konuları çok önemlidir. Mesela Almanya’da evli biri Türkiye’de evlenebilir mi? Bu soruyu Soran bir arkadaşımız bile oldu. Almanya’da zaten evli olan bir insan ne yazık ki Türkiye’de evlilik gerçekleştiremez. Çünkü dünyanın neresinde olursanız olun eğer evliyseniz, tekrar resmi olarak evlenmeniz mümkün değildir. Almanya’da evlenme başvurusu yapabileceğiniz konsolosluklar bulunuyor. Buralara giderek gerekli izin belgelerini falan almanız gerekiyor.

Üstelik tüm bunların haricinde başka bir ülkede yaşayabilmek, refah seviyesinin yüksek tutarak daha çok paralar kazanabilmek ve mutlu bir hayat sürdürebilmek için Almanya anlaşmalı evlilik arayan bayanlar ve anlaşmalı evlilik arayan erkekler oluyor. İlk olarak bunların artık mümkün olmadığını ve bu gibi konuların internet sitemiz içerisinde kesinlikle yer almadığını, bu konuları doğru bulmadığımızı belirtmek istiyorum.

Sitemizde bir çok kategori bulunuyor. Almanya’nın hangi il ya da ilçesinde, hangi eyaletinde olduğunuz hiç önemli değil. Ancak; Almanya’da sitemizi en çok ziyaret eden bölgeleri sizlere şu şekilde sıralamak istiyorum. Almanya Berlin evlenmek isteyen bayanlar, Almanya hamburg ciddi evlilik ilanları, Almanya Münih evlendirme siteleri, Almanya Köln evlilik sitesi, Almanya Frankfurt evlilik sitesi, Almanya Stuttgart evlilik sitesi, Almanya Düsseldorf evlilik sitesi, Almanya Dortmund ciddi ve İslami evlendirme sitesi, almanya essen evlenmek isteyen bayanlar sayfası Gibi sıralandıra bilirim.

Çünkü Almanya’da en çok Türk yaşayan şehirler arasında bunlar yer alıyor. Almanya, Avrupa ülkeleri arasında Türk göçmen sayısının en fazla olduğu ülkedir arkadaşlar. Bu sebepten dolayı ülke içerisinde türklerin en yoğun olduğu yerleşim gösterdiği şehirler buralardır. Özellikle de Frankfurt türklerin en çok bulunduğu bölgedir. Bu arada Almanya’nın Frankfurt bölgesi dünya üzerinde yaşanabilecek en güzel yedinci şehir olarak biliniyor. Bunuda burada belirtmek istedim.!

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın