Antalya Dul Bayanlar

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar internette gezerken burayı buldum. Aslında bu siteden bana daha önce bir arkadaşım bahsetmişti. Çalıştığım iş yerinde Figen adında bir kız var. Burada kendisine bir erkek arkadaş bulduk. Ama bulduğu erkek arkadaş onu aldattı. Bu yüzden ben internette erkek arkadaş ya da sevgili bulmanın doğru bir şey olduğunu düşünmüyordum. Fakat bugün karar verdim ki doğru insanı bulabilmek için doğru kararlar vermek gerekiyor. Sizlere şimdi birazcıkta kendimden bahsetmek istiyorum arkadaşlar.

İsmim filiz. 29 yaşındayım. Aslen istanbulluyum. Ama şu anda Antalya’da yaşıyorum. Çünkü Antalya’yı çok seviyorum. Antalya Muğla Bodrum Marmaris fetiye gibi yerleri çok seviyorum. Genelde böyle tatil bölgelerinde yaşamayı ve böyle bölgelerde doğa güçleri gibi aktivitelere katılmayı hep istemişimdir. Bu yüzden boşandıktan sonra kendimi buralara attım. Şimdi kendime uygun düzgün güvenebileceğim dürüst bir erkek arkadaş bulabilmek için internet teknolojisini kullanıyorum. Biliyorsunuz deprem falan çıktıktan sonra artık çıkıp dışarlarda bir yerlerde kendimize bir sevgili bulamıyoruz.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Bu yüzden internetten sevgili bulmak çok mantıklı geliyor. Cep telefonuma öyle uygulama falan indirmem. Çünkü uygulamalara güvenmiyorum. Cep telefonumdaki resimlerimi mi alacak, yoksa bana fazladan fatura mı gelecek bilemiyorum. Bu yüzden hiçbir zaman güvenmiyorum. Onun yerine internet sitelerini kullanmak daha mantıklı geliyor. Çünkü internet sitelerinde böyle bir durum söz konusu değil arkadaşlar. Eski kocamla saçma sapan şeyler yüzünden ayrıldık. Zaten baştan hiç evlenmemiz gerekiyordu. Ama ailelerimiz çok sevdiği için evlendik. Benim ailem onu çok seviyordu, onun ailesi de beni çok seviyordu..!

Tabi iki sene sonra ne yaptıysak, ne ettiysek, ne kadar yollara başvurduysakta ilişkiyi yürütemedik. Çünkü bir kadın istemediği bir adamla olmaz. Bunu zaten herkesin kafasına yazması gerekiyor. Ben aslında onunla sadece sevgili olarak yaşamak istiyordum. Ama ailem illa da tutturdu ki; evlen kızım evlen kızım evlen kızım…

Onların bu ısrarları üzerine mecburen evlenmek zorunda kaldık. Bizim sülalemizde dul kalmak, dul bayan olmak, boşanmak, yalnız yaşamak gibi şeyler problem değil. Sülalecek özgür yaşıyoruz. Mesela benim sülalemde herkes rahat giyinir. Hiç kimse uzun etek giymez. Herkes daracık pantolonlarla gezer. Hiç kimse öyle geniş bol pantolonlar giymez. Ben de öyle bir kadınım. Bu yüzden arkadaşlar lütfen bana mesaj gönderirken bu durumu gözününde bulundurun. Bir erkeğin bir kadını kıskanmasına bir şey demiyorum. Tabii ki erkek kadını kıskanabilir. Fakat sizin himayenizde olan, zaten size aşık olan kadının dar pantolon giymesi ya da rahat giymesi sizi kıskanılacak bir durum içerisine sokmamalıdır.

Ben maço erkeklerden hoşlanırım. Erkek dediğin masaya yumruğunu koyduğu zaman sözünü geçirebilmelidir. Fakat aynı şey karısı için, hayatındaki kadın için geçerli değildir. İster sevgilisi olsun, ister karısı olsun, ister nişanlısı olsun hiç fark etmez. Bir erkek bir kadına bağıramaz, şiddet uygulayamaz, giyimine kuşamına karışamaz.! Tabii ki giyim kuşam derken çok abartılı kıyafetler olmamalıdır. Mesela çok dekolteli bir bluz Giyemem. Erkek arkadaşımın buna kızacağını bilirim. Fakat yerine göre nasıl giyineceğimi, nasıl konuşacağımı, nasıl yürüyeceğimi ve toplum içerisinde, sosyal hayatımda neler yapıp yapmayacağımı oldukça iyi bilirim. Üniversite mezunu oldukça zekası yerinde olan, kafası çalışan bir kadınım sonuçta değil mi arkadaşlar?

Herneyse arkadaşlar çok fazla uzatmaya da gerek duymuyorum. Burada sizlere hayatımı anlatmaya kalksam roman olur. Antalya’dan olması şart değil. Türkiye’nin herhangi bir yerinden bir sevgili arıyorum. Bana sahip çıkacak, özgüveni yerinde, işinde gücünde bir erkek arkadaş arıyorum. Bana mesaj gönderirken kendinizden bahsederseniz çok mutlu olurum. Daha önce evlenmiş boşanmış olabilirsiniz, çocuğunuz olabilir, mesleğiniz olmasa bile, herhangi bir yerden bir geliriniz olmasa bile bunu oturup karşılıklı olarak konuşabilir ve çözebiliriz diye düşünüyorum. Şimdiden mesaj gönderen herkesi kocaman öpüyorum ve sevgilerimi sunuyorum.

Antalya dul bayanlar cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları

Antalya şehrimiz biliyorsunuz ki turistik bir bölgedir. Bu sebepten dolayı Antalya’da erkek arkadaş arayan, sevgili arayan, evlenmek isteyen, telefonda sohbet etmek isteyen ve çok daha fazlası ile internet sitemizi ziyaret eden bir çok dul bayan ile karşılaşıyoruz. Özellikle de Antalya şehrimizin Serik bölgesinden çok fazla dul bayan arkadaş giriş sağlıyor. Birbirinden güzel türbanlı tesettürlü başı açık ve kapalı bayanlar ile tanışmak arkadaşlık yapmak, onların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını alarak sohbet etmek, Telegram üzerinden konuşmak ve çok daha fazlası için internet sitemizi bedava olarak kullanabilirsiniz.

İnternet sitemiz içerisinde Antalya’da erkek arkadaş arayan dul bayanların cep numaraları, arada sırada olabiliyor. Fakat bizler kadınların cep telefon numaralarını paylaşmalarını çok fazlada müsaade etmek istemiyoruz. Çünkü burada cep telefon numarasını paylaşan kadınları çok fazla arıyorlar rahatsız ediyorlar. Daha sonrasında bir sıkıntı yaşıyoruz. Bu sebepten dolayı; Antalya’da erkek arkadaş arayan dul bayanların cep telefon numarasını arıyorum, sohbet etmek istiyorum, bedava mesajlaşmak, ücretsiz mesaj gönderme imkanlarından faydalanmak istiyorum diyorsanız tek yapmanız gereken sitemizin alt bölümünde bulunan mesaj gönderme bölümünü kullanarak bayanlardan cep telefon numaralarını bizzat sizler istemesidir.

Antalya’da erkek arkadaş, sevgili, sıkı bir dost arayan dul bayanlar ile iletişim

Antalya şehrimizde 30 yaş üzeri, 40 50 yaş üzeri, 60 70 yaş üzeri emekli olgun ve zengin dul bayanlar ile iletişim kurmak, ücretsiz olarak sohbet etmek, tanışmak, arkadaş olmak, sevgili olmak, evlenmek istiyorsanız hemen şimdi harekete geçerek kendinizi tanıtan bir tanıtım yazısı oluşturabilirsiniz. Bu yazının ve sitemizde bulunan tüm ilanların ve yazıların altında ücretsiz olarak mesaj gönderebileceğiniz bir yorum bölümü bulunuyor. Bu bölümü kullanarak Antalya dul bayanlar, Antalya dul bayan arama ve bulma kategorisi içerisinde 2023 ve 2024 yılının sonuna kadar kendi ilanlarımızı ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz arkadaşlar.

Herhangi bir ücret ödemeden Antalya’da bulunan dul kadınlarla bedava olarak sohbet edebileceğinizden bahsettik. Şimdi gelelim Antalya’da evlenmek isteyen, İslami ve ciddi bir evlilik düşünen, birbirinden güzel bayanlar konusunda arkadaşlar.

Antalya’da evlenmek isteyen, ciddi evlilik düşünen dul bayanlar

Antalya sitemizde evlenmek isteyen ve ciddi evlilik düşünen dul bayanların büyük bir bölümü türbanlı ve tesettürlü kadınlardan oluşuyor. Kapalı bayanlar evlilik ilanları ile 2023 yılında internet sitemize giriş yapmaya devam ediyorlar. Google yahoo Bing ve Yandex gibi arama motorlarının yanı sıra Facebook Twitter Instagram gibi sosyal medya mecralarından da internet sitemizi Antalya’da evlilik düşünen dul bayanlar tarafından yoğun bir şekilde ziyaret ediliyor arkadaşlar. Bu sebepten dolayı bulunduğunuz ilçe her neresi olursa olsun, hatta sadece Antalya’dan değil yakınlarında bulunan şehirlerden bile kendinize evlenebilecekiniz, mutlu bir yuva kurabileceğiniz ve çoluk çocuğa karışabileceğiniz bir bayan arkadaş bulabilirsiniz.

Biliyorsunuz ki Antalya turistik bir bölgedir. Bu sebepten dolayı özellikle de yaz aylarında İngilizler, Fransızlar, Almanlar, Azeriler, Ukraynalılar, türkmenler, Makedonyalı bayanlar ve çok daha fazlası Antalya şehrimize gelmektedir. Bu sebepten dolayı Antalya’da erkek arkadaş ve sevgili arayan dul boşanmış İngiliz Azeri ve Fransız kadınlarda bulunur. Antalya’da alman boşanmış dul kadın arıyorum diye. Sitemiz içerisinde artıklarını bulabilirler. Ayrıca biliyorsunuz ki rus kadınlar ve Ukraynalı kadınlar Türk erkeklerini çok severler. Evlilik gerçekleştirebilmek onlar için önemli bir konudur. Oldukça sadık, gerçekten evlenebilecek bir bayan arkadaş arıyorum diyorsanız tam olarak doğru adrese geldiniz arkadaşlar şansınız bol bahtınız açık olsun.

Antalya şehrimizden sitemize yapılan aramalar;

  • Antalya Akseki ve Aksu dul bayan cep telefon numaraları WhatsApp sohbet
  • Antalya Alanya demre erkek arkadaş arayan dul kadınlarla iletişim
  • Antalya Elmalı Finike ve Gazipaşa evlilik düşünen ve evlenmek isteyen türbanlı tesettürlü ve kapalı dul bayanlar
  • Antalya’da dullar kulübü
  • Antalya dul bayan arama ve bulma sitesi 2023 resimli ve fotoğraflı güncel ilanlar

Yukarıda sizler için listelemiş olduğumuz aramalar sadece birkaç tanesidir. İnternet sitemizde Facebook Twitter ve Instagram üzerinden de herhangi bir arama yapmadan sitemizi ziyaret eden dul bayanlarla dolup taşmaktadır. Özellikle de 2023 yılında ve benzeri sebeplerden dolayı evinden dışarıya çıkamayan, evinde canı sıkılan ve bu sebepten dolayı erkek arkadaş ve sevgili bulmak isteyen bir çok dul bayan internet sitemizi çok yoğun bir şekilde ziyaret etmeye devam etmektedir. Bu durum 2024 yılında da aynı şekilde devam edeceğinden dolayı 2023 yılının sonuna kadar internette bizde kalacak.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın