Arkadaş Arıyorum

0
430

Dürüst ve Ciddi Arkadaş Arıyorum.! Bayan Olsun Ya da Erkek Olsun Farketmez.

Merhaba arkadaşlar benim ismim Sema gül. Kendimi düzgün, bir arkadaş arıyorum. Aslına bakarsanız arkadaş arıyorum bayan olsun, arkadaş arıyorum erkek olsun gibi bir takıntım yok. Benim olayım belli. Kendime erkek arkadaş arıyorum. İlanımı açtım ama biraz korkularım var. İnşallah saçma sapan insanlarla karşılaşmak. Bana mesaj gönderen kişilere cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaramı vereceğim. Bunlar haricinde ciddi bir erkek arkadaş arıyorum. Güvenilir olsun. Dürüst olsun. Aklıbaşında olsun istiyorum.!

Saçma sapan insanlardan bıktım usandım. Aptal aptal takılmak için yazanlar olursa kalbini kırarım. Ben öyle sadece bir günlük ya da iki günlük bir kadın değilim. Günübirlik bayan arkadaş arıyorum diyenler ya da tek gecelik bayan arkadaş arıyorum diyenler lütfen benden uzak dursunlar. Benim böyle bir derdim yok. Böyle insanları da hiç sevmem.

İnternette buna benzer bir sürü ücretsiz arkadaşlık sitesi var. Buraya güveniyorum. Çünkü burada öyle çok fazla jigolo arayan dul ve olgun bayanlar, jigolo arayan zengin kadınlar ilanları falan yok.2020 yılından beridir kaliteli bir şekilde devam ediyorlar. Zannediyorum ki; 2021 yılında da arkadaş arıyorum diyen kızların büyük bir bölümü burayı kullanacaktır. Çünkü insana güven veriyor.

Evlilik çağına geldiğimi düşünüyorum ama şimdilik evlenmek istemiyorum. Gezmek, tatile çıkmak, film izlemek, sinemaya gitmek, doğa Yürüyüşleri yapmak, kitap okumak gibi hayallerim ve yapmam gereken daha bir sürü şey var. Tabii ki bunu arkadaşımla birlikte yapmak bana daha mantıklı geliyor. Bunlarla beraber her defasında benimle arkadaş olmak isteyenler kendini belli ediyorlar. İlk olarak şunu söylemeliyim ki, kendisini adamakıllı tanıtmayan insanlarla arkadaşlık yapacağımı hiç sanmıyorum.

Facebook, Twitter ve Instagram adresini düzgün zannettim ya da düzgün olduğuna emin olduğum kişilere vereceğim. Evlenmek isteyen arkadaşlar da yine evlilik teklifi yapabilirler. Evlenmek istemiyorum ama tabii ki ilerleyen zamanlarda ben de anne olmak, ve çoluk çocuğa karışmak isterim. Gerçekleşecek olan bir şey için beklemeye de çok fazla gerek yok diye düşünüyorum.

Arkadaş arıyorum bayan musun diyenlerden bir kaç ricam olacak. İlk olarak dürüst olmanız ve yalan söylememeniz benim için çok önemli. Boşanmış dul bir erkek olabilirsiniz. Çoluk çocuk sahibi bir adam olabilirsiniz. Bunlar hiç problem değil. Ama şunu da belirtmek istiyorum ki mutsuz evli bayan arıyorum diyen erkekler çok itici geliyor. Eğer bir kadın mutsuz ise o kendi içinde bu durumu zaten çözer. Sonuç olarak ülkemizde hak var, hukuk var.!. Bunlar haricinde olurda aramızda bir şeyler olursa ciddi düşünürsek karşımdaki kişinin yaşı da birazcık önemli. Evet.! Olduğun erkeklerden de hoşlanıyorum..! Ama; bu demek değil ki, babam yaşında adamlarla da birlikte olurum. Sakın böyle düşünerek bana mesaj göndermeyin.!

Üye olmadan arkadaşlık siteleri bulmak çok zor. Hele bir de garantili ve güvenli yani güvenilir arkadaşlık sitesi bulmak çok daha zor. Arkadaşlık sitelerinin çoğu para istiyor. Ben böyle bir şeye para vermenin doğru olduğunu düşünmüyorum. Yani sonuç olarak amacı sadece bir insan neden para versin ki?

Bana birazcık saçma geliyor. Tabi bazı siteler aldıkları parayı hak ediyor ona da bir şey demiyorum. Gerçekten şakasına bile bana hakaret edercesine bir şey söyleyen bir insan olursa onun kalbini kırarım. Çünkü ben kırılgan bir insanım. Romantik erkeklerden hoşlanırım. Kültürlü akıllı kendisini geliştirmiş olan olgun erkekleri severim. Telefonumu bana mesaj gönderen kişilere vereceğim. Bunlar haricinde anlatabileceğim çok fazla da bir şey yok arkadaşlar. Hoşçakalın bana mesaj göndermekten çekinmeyin…

Arkadaş arıyorum bayan olsun

Kız Arkadaş arayan yakışıklı erkeklerin büyük bir bölümü internet sitemizi kullanmaktadır. İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Diyarbakır Gaziantep Konya Sivas Tokat Samsun Adana gibi şehirler başta olmak üzere tüm il ve ilçelerimizden arkadaş arıyorum bayan arkadaşlarla tanışabilirler.

Siz nerede arkadaş arıyorum bayan olsun diyorsanız doğru adrestesiniz. Hatta, sadece Türkiye’den değil dünyanın her yerinden bayan arkadaş ve erkek arkadaş arayanlar bu siteyi kullanıyorlar. Özellikle de Suriyeli dul bayan arkadaş arıyorum diyenler sitemize son zamanlarda çok fazla ziyaret etmektedir.2023 yılında arkadaş arıyorum diyenler için en güncel, en yeni, resimli ve fotoğraflı dul, olgun ve zengin, türbanlı tesettürlü ve kapalı bayanların, üniversiteli kızların arkadaş arıyorum ilanlarını bulabilirsiniz.

Arkadaş arıyorum Twitter, Facebook ve Instagram

Günümüzde arkadaş arıyorum diyenler Facebook Twitter ve Instagram gibi sosyal medya adresleri üzerinde arama yapabiliyorlar. Fakat, şunu belirtmeliyiz ki; artık Facebook, Twitter ve Instagram üzerinde arkadaş bulmak öyle tahmin ettiğiniz kadar da kolay değil. Yeni nesil z kuşağı, artık Arkadaş arıyorum derken, arkadaşlık sitelerini ziyaret etmeyi daha mantıklı Bulmaktadırlar.

Bu nedenle, artık sosyal medya hesapları üzerinde arkadaş aramaya bir son verebilirsiniz. Eğer kendinizi gerçekten bir arkadaş bulmak istiyorsanız arkadaşlık ve evlilik siteleri uygulamaları sizin için daha uygun olacaktır. Arkadaş arıyorum bayan olsun, arkadaş arıyorum Ankara Almanya Antalya, arkadaş arıyorum dul olsun diyorsanız doğru yere geldiniz. Hatta bazı insanlar ciddi arkadaş arıyorum, canlı arkadaş arıyorum, engelli arkadaş arıyorum, cüce arkadaş arıyorum diyebiliyor. Hepsini burada bulma ihtimalinizin olduğunu hatırlatmak istiyorum. Üstelik tamamen ücretsiz ve herhangi bir üyelik gerektirmeden.! Hadi..! Hiç zaman kaybetmeyin arkadaşlar. Arkadaş bulmak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here