Aşk Arayan Bayanlar

0
1058

Gerçek Aşkı Bana Yaşatabilir Misin ? Gerçek Aşkı Arıyorum.! 

Herkese merhaba arkadaşlar ismim Nilgün. Arkadaşlarım bana Nil diyorlar. İsterseniz sizde bana Nil diye hitap edebilirsiniz. Şu anda Çanakkale’de yaşıyorum. Arasıra İzmir’e İstanbul’a ve Antalya’ya gidip geliyorum. Burada zaten en çok İzmir İstanbul ve Antalya’dan insan olduğunu gördüm. Bu yüzden burada kendime uygun bir erkek arkadaş ve sevgili bulabileceğimi düşünerek ben de ilan verme gereği duydum. Güzel bir arkadaşlık kurmak, sonrasında sıkı bir sevgili hayatı ve ilerleyen dönemlerde düzgün bir ilişki yaşamak için buradayım. Devamlı olarak konuşacağımız ve görüşeceğimiz için birbirimizi rahat bir şekilde ikna edebiliriz diye düşünüyorum.

Arkadaşlar ben daha önce bir kere evlendim boşandım. Yani sizin anlayacağınız dul bir bayanım. Burada tanışmak için kendime uygun bir sevgili bulmak için bulunmaktayım. Biraz rahat bir insanım. Neredeyse hiçbir şeyi takıntı yapmam. Takıntılı insanları da sevmem. Şizofrenlere ayıracak zamanım yoktur. Ben mutlu, pozitif, yaşamayı seven insanlarla vakit geçirmeyi daha çok seviyorum. Şu anda Çanakkale deyim ama genel olarak yalnız yaşadığım için ülkenin her tarafına gidip gelebilme olasılığım var. Yani özgür bir yapıya sahibim.

Başıma hiçbir şekilde iş açmak istemiyorum. Evlilik düşünmüyorum. Evlenmek istemiyorum. Evlenmek isteyen bayanlar ile lütfen beni karıştırmayın. Benim böyle bir derdim yok. Deli dolu bir insanım. Benden fırça yemeden, uslu uslu benimle birlikte takılacak bir sevgilim olmasını istiyorum. İyi huylu, hoş ve güler yüzlü bir insanla ömrümün geri kalanını geçirebilirim. Bu kadarda net konuşuyorum arkadaşlar.! İstediklerim bu kadarla sınırlı değil aslında ama her şeyi de burada yazmak istemiyorum. Olarak ben dul bir kadınım. Yani daha önce evlendim ve boşandım. Bir erkeğe nasıl davranılması gerektiğini, bir erkekle aynı evin içerisinde nasıl yaşandığını çok iyi bilirim. Bu yüzden benim de kadın olarak bir çok isteğim olabilir. Bir erkeğin bir kadına nasıl davranması gerektiğinin haricinde başka şeylerde isteyebilirim. Ne demek istediğimi siz anladınız arkadaşlar. Şimdiden mesaj gönderen bütün arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hepinize bol şans ve hayırlı Kısmetler diliyorum.

Aşk arayan dul bayanlar Sitesi 2023 en yeni güncel ilanlar

Hayatımızda aşk olmadan, sevgi olmadan yaşamamız çok zor olur. Bunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Bu sebepten dolayı internet sitemiz içerisinde “aşk arayan dul bayanlar cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları ve Telegram grupları” gibi bir çok konuyu bulabilirsiniz. Aşk arayan bayanlar ile rahat bir şekilde iletişim kurabilmek için sitemizin mesaj gönderme bölümünü dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Herhangi bir üyelik gerçekleştirmenize ya da birilerine para ödemenize falan gerek bulunmuyor.

Antalya Ankara İstanbul Bursa İzmir Konya Tokat Sivas Samsun tekirdağ kırklareli Kırşehir ve ülkemizin diğer tüm il ve ilçelerinden aşk arayan dul bayanlar ile iletişim sağlamak için tek yapmanız gereken yorum yapmaktır. Cep telefonu numaralarınızı sitemizin alt bölümünde bulunan yorum gönderme bölümünden sitemizde yayınlayabilirsiniz. Dilerseniz sizlerde internet sayfamız içerisinde kendi ilanlarımızı yayınlama hakkına sahip olabilirsiniz arkadaşlar. Aşk arayan dul bayanlar genelde 30 40 ve 50 yaş aralıklarında oluyor. Bu sebepten dolayı emekli ve zengin dul bayanlar da internet sitemiz içerisinde yakışıklı erkeklerle aşk yaşamak istiyor biliyorlar.

Aşk arayan olgun ve emekli zengin yaşlı bayanlar

Aşkın yaşı yoktur arkadaşlar. İnsan aşık olabilir sevebilir. Gerçek bir aşk yakalandığı zaman insanın ömrünün geri kalanı rengarenk, huzur dolu ve bereketli geçmeye başlar. Zaten bu yüzden her güçlü erkeğin arkasında bir kadın vardır diye bir atasözü bulunmaktadır. Her kadın gerçek aşkı yaşamayı beceremez. Bu yüzden aynı şekilde her erkekle gerçek aşka bilen kadınlara layık olamaz. Peki; aşk arayan bayanlara layık olabilmek, onların güvenini kazanabilmek, olgun zengin emekli yaşlı bayanlarla gerçek bir aşk yaşayabilmek için ne yapmalısınız? Hemen şimdi sizlere burada açıklamak istiyorum.

Öncelikle özellikle de aşık olmak isteyen, aşk arayan yaşını almış bayanlar erkekte en önemli şey olarak güven duygusunu tatmak ister. Karşınızdaki kadına karşı duran sağlayamıyorsunuz zaten aşk yaşama olasılığı %0 dır. Aşk arayan bayanlar en çok karşısındaki erkeğin ne kadar güvenilir olduğuna dikkat eder. Erkekte para güç demektir. Fakat söz konusu aşk olduğu zaman, paranın hiçbir önemi yoktur. Aşk arayan bayanlar zengin ya da fakir ayırt etmeden gerçek aşkı yaşayabilecekleri erkekleri ararlar. Kariyer sahibi olmanıza, öncesinde çok büyük işler başarmış olmanıza falan gerek yoktur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here