Azerbaycan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ciddi, Evlilik Düşünen Olgun, Kendini Bilen Erkekler Yazsın

DİLRUBA

Öncelikle herkese selamlar ve saygılar arkadaşlar. İsmim Dilruba. Sadece bana mesaj gönderecek olan arkadaşlarla konuşmak istiyorum. İsmimi herkesle paylaştım ama hakkımdaki detaylı bilgileri sadece mesaj gönderen kişilerle paylaşmayı düşünüyorum. Bazı konularda, nedendir bilmiyorum ama biraz tedirginim. İlk defa sanal bir ortamda böyle bir arkadaşlık sitesinde ilan verdiğim için biraz da mesafeli olmak ve tedbirli davranmak istiyorum. Umuyorum ki beni anlıyorsunuzdur. 25 yaşında oldukça bakımlı kültürlü ve türkçe’yi su gibi konuşabilen Azeri bir bayanım.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Azerbaycan’da evlenmek isteyen bayanlar arasında olduğumu bilmenizi istiyorum. Evlilik yaşı bana soracak olursanız 30 35 yaş arasında olmalıdır ancak ben 25 yaşında bulduğum kişi ile uzun süreli Bir ilişki içerisinde bulunmak, önce sevgili olmak ve karşındaki insanı tanıdıktan sonra otuzlu yaşlarıma doğru evlenmek istiyorum. Fakat, çok fazla beklemenin mantıksız olduğunu bu süreçte anlamış bulundum. Bir takım şeyler zamanı geldiğinde yaşanmalı diye düşünüyorum haksız mıyım? Eğer sizde benim gibi düşünüyorsanız ve Azeri bir eşiniz olsun istiyorsanız bana mesaj göndermeniz yeterli olur.

Tabii ki dümdüz bir ilan vermek istemiyorum. Karşımdaki kişilerden de bir takım beklentilerim var. Mesaj atacak olan arkadaşlar için söylüyorum. Ben öyle çok fazla alışveriş yapan, sevgilisinin yani kocası olacak kişinin cebindeki parasının ne kadar olduğuna önem gösteren bir insan değilim. Ben sadece gerçek aşkı ve gerçek sevgiyi yakalamak ve mükemmel bir evlilik yapmak istiyorum. Hayatı rengarenk pozitif ve dolu dolu yaşamak için iyi bir evlilik yapma düşüncesi içerisindeyim. Yani kısacası mutlu ve mesut bir yuva kurmak için buradayım. Kocamla beraber gezelim, doğa yürüyüşleri yapalım, birlikte tatillere çıkalım gibi sıradan isteklerim ve taleplerim var. Türkiye’den bana çok fazla teklif geleceğini biliyorum. Çünkü Türk erkeklerinin Azeri bayanlara karşı biraz daha naif ve düşünceli olduğu kanısındayım.

Ben de Boş bir insan değilim. Okumuş, kültürlü, anlayışlı bir insanım. Arkadaş çevrem tarafından oldukça sevilen ve insanlar tarafından sürekli olarak takdir edilen bir kadınım. Türkiye çok fazla geldim gittim hatta üniversiteyi Türkiye’de okudum. İstanbul avcılar gelişim Üniversitesinde okudum. Erkeklerin ne kadar anlayışlı olduğuna dayanarak buraya bu ilanı verdim. Türkiye’den hali hazırda görüştüğüm bir çok bayan arkadaşım var ve gerçekten çok mükemmel insanlar. Bilirsiniz ki Azeri türkleri Türkiye’yi çok severler. İşte ben de tam öyle bir insanım.

Azerbaycan Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar Evlilik İlanları

Merhaba arkadaşlar ben Azerbaycan Bakü’de yaşıyorum. Evlenmek için Türk bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. 27 yaşında bakımlı kültürlü bir insanım. Ailem Türkiye sürekli gidip geliyor. Ama ben işim gereği her zaman gelip gidemiyorum. Türkiye’de yaşamak benim için bir hayal olsa bile, artık bu hayali gerçekleştirmek için Türk bir erkek arkadaş bulmak ve sonunu evlilik ile tamamlamak için buradayım. Yurt dışı Azerbaycan’da evlenmek isteyen bayanlar büyük bir bölümü benim gibi düşünüyor. Yani Türk bir erkekle ciddi ve kaliteli bir evlilik gerçekleştirmek ve sonrasında Türkiye’de mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamak istiyor. Lütfen bunu bana da çok görmeyin olur mu?

Açık olmak gerekirse ben de Türkiye gelip Türkiye’de kendime güzel bir iş kurmak ve orada çalışmak istiyorum. Bunun için kendime bir miktar para ayırdım. Yani oraya geldiğimde size yük olma gibi bir durumun söz konusu değil. Ben çalışkan, okumuş ve kültürlü bir kadınım. Bu yüzden erkeğime hiçbir zaman ne ekonomik olarak ne de manevi olarak yük olmayı sevmem. Böyle davranan kadınlardan da hiç hoşlanmam. Evde boş boş oturup kocamı beklemek bana göre değil. Bunun yerine aileme evime ve eşime destek olmayı tercih ederim. Bunlar dışında bir şey daha soyleyecegim. Ben romantik bir kadınım. Erkek arkadaşımın yani kocamın da romantik bir erkek olması benim çok hoşuma gider.

Ama erkek arkadaşın romantik olacak diye de keskin bir kuralım yok. Sadece Türk olsun, sahip çıksın, koruyup kollasın, ve benimle mutlu ve huzurlu bir yuva kurabileceğini emin olan kişiler olsun benim için yeterli olacaktır. Şu anda bana mesajlarınızı Gönderdiğiniz zaman her gün girip kontrol edeceğim ve elimden geldiği kadar sizlere cevap vereceğim. Lütfen saygı ve sevgi çerçevesini aşmadan, argo konuşmadan ve kendinizi tam olarak tanıtarak mesaj gönderin arkadaşlar.

Admin Dedi ki;

Öncelikle Azerbaycan’da evlenmek isteyen olgun ve dul bayanlar, zengin ve yaşlı kadınlar, doktorlar, hemşireler, evlenmek isteyen subay ve astsubaylar, yakışıklı Azeri erkekleri konusunda arama yapmak için internet sitemizi kullandığınız için hepinize teker teker teşekkürler arkadaşlar. İnternet sitemiz içerisinde evlenmek isteyen bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet , arkadaşlık ve evlilik grupları ilanları ve telefon numaraları Facebook , Tiktok Profilleri ve Twitter ve Instagram adresleri gibi bir çok konuda bizlerden sınırsız ücretsiz bir şekilde destek alabilirsiniz.

Azerbaycan’da evlenmek isteyen bayanlarla sohbet etmek ve konuşmak istiyorsanız, birbirinizi daha iyi tanımak kaliteli temelleri sağlam bir evlilik gerçekleştirmek istiyorsanız bunun için milyarlarca insanın kullanmış olduğu WhatsApp sohbet uygulamasını kullanabilirsiniz. Azeri bayanlarla tanışma siteleri, Azeri bayanlarla evlilik siteleri, Azeri bayanlarla arkadaşlık siteleri gibi bir çok konuda sitemiz sizlere sınırsız olarak desteklerini 2023 ve 2024  yılında da vermeye devam etmektedir.

Sitemiz içerisinde Azeri evlenmek isteyen bayanlar bulunmaktadır. Azerbaycan’da evlenmek isteyen olgun ve dul bayanlar ile sınırsız ve ücretsiz bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Azerbaycan da evlenmek isteyen kadınla ilgili gerekli evraklar konusunda Google üzerinden araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Azerbaycanlı bir kızla evlenmek için bir takım evraklar gerekmektedir. Bunları araştırmadan evlilik gerçekleştirmeniz mümkün değildir. Azerbaycan evlilik adetlerini ve buna benzer konuları da araştırarak daha sağlam bir ilişki içerisinde bulunabilirsiniz. Azerbaycanlı biriyle evlenmek cesaret ister. Azerbaycan ciddi evlilik siteleri arasında 2023 yılında en kalitelisi arasında olmak bizleri gururlandırmaktadır. Hepinize bol şans diliyoruz..!

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

1 yorum

Bir Cevap Yazın