Bay ve Bayan Tatil Arkadaşı Arama ve Bulma

2020 yılında her ne kadar virüs nedeni ile insanlar tatile çıkamıyor olsa bile,özellikle de bayanlar kendilerini tatile çıkabilecekler erkek arkadaş arama konusunda ısrarcı davranıyor. Ülkemizde virüsün azalmasının hemen ardından özellikle de bu aralar bay ve bayan tatil arkadaşı arayan insanlar sitemizi daha fazla ziyaret etmeye başladı. 2020 yılında olduğu gibi tabii ki 2021 yılında da aynı şekilde sitemiz içerisinde tatile çıkabileceğiniz bir yol arkadaşı bulma şansını sizlere veriyoruz arkadaşlar.

♥ Selam İsmim Şebnem , 28 Yaşındayım Çok Azgınım Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

İstanbul Ankara Bursa İzmir Antalya Adana Gaziantep Diyarbakır Konya Sivas Tokat Samsun neresi olursa olsun aradığınız tatili arkadaşını bulabilmeniz burada çok kolaydır. Çünkü kullanıcılarımızdan ücret almıyoruz. Herhangi bir üyelik falan da istemiyoruz. Yani sizin anlayacağınız tamamen ücretsiz ve üyelik siz bir şekilde sitemiz içerisinde bay ve bayan tatil arkadaşı bulabilirsiniz. Tatile çıkmak isteyen ve erkek arayan bayanlar ile tanışarak yeni bir aşka yelkenlerinizi bile açma şansınız olabilir.

Tatil arkadaşı arayan kızlar ve zengin bayanlar

Tatil arkadaşı konusunda özellikle de 20 yaş üzeri üniversiteli kızlar ısrarcı oluyor. Kendilerine yakışıklı ve birlikte güzel zaman geçirebilecekleri tatil arkadaşı erkek arkadaşı arıyorlar. Hangi şekilde emekli olmuş ve kendisini Bodrum Aydın Didim Kıbrıs ve yurtdışı tatili gibi konuları adapte etmiş olan zengin bayanlar da bulunuyor.

Tatil arkadaşı arayan bayanlar ve erkekler ile son derece pratik bir şekilde tanışa bilmeniz için aşağıdaki mesaj gönderme bölümünü kullanabilirsiniz. Mesaj gönderme bölümüne yazacağınız bütün yorumlar editörlerimiz tarafından kontrol edilecektir. Cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarınızı Facebook Twitter ve Instagram adreslerinizi yazabilirsiniz. Bu şekilde sizinle birlikte güzel ve uzun bir yolculuğa çıkacak ve birlikte tatil yapabileceğiniz bir arkadaş edinme şansını elde edebilirsiniz.

Birlikte tatil yapmak isteyen bayanlar

Kafa dengi bir erkek ile birlikte tatil yapmak isteyen ve beraber güzel vakit geçirmek isteyen olgun ve dul bayanlar zengin bayanlar üniversiteli kızlar ve çok daha fazlası burada bulunuyor. Ayrıca yakışıklı erkekler de ve işadamları da tatile çıkabilmek ve güzel vakit geçirebilmek için kendilerine uygun kız arkadaşlar alıyorlar. Sizlerde sitemiz içerisinde birlikte tatil yapmak isteyen bayanlar ve erkekler ile iletişim sağlayabilirsiniz.

İsterseniz tüm masraflarınızı ortak karşılar isterseniz bütün masrafları karşı tarafa yükleyebilirsiniz Bu sizin kendi insiyatifi nize kalmış bir durumdur. İnternet sitemiz içerisinde insanları tatile çıkaran bir uygulama yoktur. Sadece kişilerin karşılıklı olarak anlaşma sağladıktan sonra birlikte yapacakları paylaşımlardan kendilerini sorumlu olduğunu bilmenizi istiyoruz. Bu bölümde tatil arkadaşı arayan kızlar tatil arkadaşı arayan bayanlar ve tatile çıkmak isteyen güzel kızlar gibi birçok aramanıza en doğru resimli fotoğraflı gerçek ve ciddi ilanları bulabilirsiniz arkadaşlar.

Tatil arkadaşı bulma sitesi 2020-2021

Güzel bir tatile çıkabilmek için arkadaş arıyorsanız cep telefonlarınıza uygulamalar indirebilirsiniz. Ancak Bunun haricinde internet siteleri üzerinden kendinize tatil arkadaşı bulabileceğinizi de unutmayın. Tatil arkadaşı arama bulma siteleri 2020 ve 2021 yılında artış göstermektedir. Bunun en büyük sebebi ise insanların artık virüs nedeni ile sokağa çıkamıyor olması ve korkuyor olmasıdır.

Bu nedenle bizler de 2020 ve 2021 yıllarında tatil arkadaşı bulmak isteyen bay ve bayanlara hizmet sağlamaya karar verdik. Sadece bir sevgili bulma evlilik ya da arkadaş edinme sitesi değiliz. Burada insanların kendisine tatile çıkabilecekleri arkadaşlar edilmesine de vesile olmak istiyoruz.

Tatil arkadaşı bulma uygulaması

Tatil arkadaşı bulma uygulaması ve uygulamaları arıyorum diyen arkadaşlarımız bulunuyor. Cep telefonlarımıza indirdiğimiz tüm uygulamaları güveneceğiz diye bir husus yoktur. Ayrıca bu uygulamalarını büyük bir bölümü ne yazık ki ücretlidir. Bu nedenle insanlar tatil arkadaşı bulma uygulaması indirmek yerine internet ortamından aramayı daha doğru buluyor.

Zaten bana soracak olursanız mantıklı olan da bu arkadaşlar. Cep telefonunuza bir uygulama indirmek yerine internet mecrasında ya da Facebook Twitter ve Instagram gibi sosyal medya adresleri aracılığı ile tatil arkadaşı bulmak daha mantıklıdır. Burada bulacağınız tatil arkadaşınız ile cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları üzerinden iletişim kurarak kaliteli bir tatile çıkmanın kapılarını aralaya bilirsiniz.

Tatil arkadaşı nasıl bulunur?

İnternet sitemiz tüm kullanıcılarına hiçbir ücret talep etmeden veya üyelik gerçekleştirmeden hizmet sağlamaktadır. Bu nedenle internet sitemiz içerisinde tatil arkadaşım bulmanız son derece basittir. Bulunduğunuz şehrin kategorisine giriş sağlayarak ilham vermiş olan insanların ilanlarına yorum yapabilir ayrıca sizler de tatil arkadaşı arıyorum bay ya da bayan şeklinde kendi ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.

Bu şekilde tıpkı sizin gibi sitemizi tatil arkadaşı bulabilmek için ziyaret etmiş olan bayanlar kızlar erkekler ve baylar bu ilanlarınızı kontrol edecek ve size yorum gönderecektir. Yorum bölümünde alt kısımda beni bilgilendir kutucuğunu işaretlediğiniz de Eğer birisi size yorum yaparsa size otomatik olarak sistem mail gönderir. Bu şekilde yaz tatilinizi birlikte geçirebileceğiniz yol arkadaşınızı pratik bir şekilde bulabilirsiniz arkadaşlar. Üstelik Kimseye para falan ödemeden.!

Bunun haricinde Google arama motoru üzerinde ekşi sözlük ve buna benzer yerlerde ve bazı forumlarda tatil arkadaşı bulabilirsiniz. Biraz önce de söylemiş olduğum gibi Facebook Twitter Instagram gibi sosyal medya adresleriniz üzerinden tatil arkadaşı arayan bay ve bayanlar gruplarını ziyaret ederek buralarda da kendinize uygun bir arkadaş olarak tatile çıkabilirsiniz arkadaşlar.

Tatile gidecek arkadaş bulamamak.!

İnternet ortamında kafanıza uygun tatile gidecek bir arkadaş bulamamak neredeyse imkânsızdır. Çünkü günümüzde cep telefonlarımızdan bilgisayarlarımız dan ve tablet lerimizden çok rahat bir şekilde interneti seri olarak kullanabiliyoruz. Ayrıca Instagram Facebook ve Twitter gibi yerlerde de insanlar tatile gidilebilecek arkadaş arıyorlar.

Bunun haricinde mobil uygulamalarda bu hizmeti sizlere zaten sağlıyor. Yani tatile gidecek arkadaş bulamamak neredeyse imkansız bir hale gelmiştir. Eğer yine de tatile gidecek bir arkadaş bulamıyorsanız mail adresimiz aracılığı ile bize bunu iletmenizi rica ediyoruz. Çünkü internet sitemiz her gün tatile gidecek arkadaş arayan bayanlar ve erkekler tarafından ziyaret edilmektedir. İStanbul tatil arkadaşı Kıbrıs tatil arkadaşı Mersin tatil arkadaşı gibi aramalar yaparak bulunduğunuz şehirden kendinize bir tatil arkadaşı bulabilirsiniz arkadaşlar.

Tatil ve yol arkadaşı arıyorum ilanları 2020/2021

İsmim Ayşe 25 yaşındayım birlikte tatil yapacak erkek arıyorum

Selamlar arkadaşlar ismim Ayşe.25 yaşındayım şu anda İstanbul’da yaşıyorum birlikte tatile çıkabileceğim bir erkek arkadaş arıyorum.

Geçen sene tek başıma Antalya’ya gittim Çok sıkıldım. Bu sene tek başıma kalmak istemiyorum ve bu sene İnşallah nasip olursa Bodrum taraflarına falan gitmek istiyorum. Ondan önceki sene de Kırklareli İğneada isimli bir yere gitmiştim. Orası da çok güzeldi ama yine yanımda erkek arkadaşım yoktu. Tek başıma tatile çıkmaktan sıkıldım ve artık bir erkek arkadaş bularak gerektiğinde her sene onunla birlikte tatile çıkmak istiyorum.

Tatile çıkacağım erkeği bulduğum zaman bütün masrafları ona yüklemem. Böyle bir şey olamaz. Eğer birlikte bir yola çıkılıyor sa masraflar karşılıklı olarak eşit paya bölünmelidir. Yakıt masrafı otel masrafı alkol masrafı ve buna benzer tüm masraflar hiç utanmadan ve çekinmeden konuşulmalıdır. Birbirimize Bu konuda cömertlik yapmamıza ve nezaket göstermenize gerek yoktur. En baştan her şey anlaşılır daha sonra birlikte tatile çıkılır. Bu arada hayatımda herhangi bir sevgilim falan yok. Eğer tatile çıkacağımız kişiyle ciddi anlamda anlaşabilirsek sevgili olma kapılarını da arayabiliriz. Tabii ki karşımdaki kişi de isterse..!

Tatil arkadaşı bay arıyorum Adım Gamze.!

Merhaba arkadaşlar ismim Gamze.!  İzmir’de yaşıyorum birlikte çeşme’de tatil yapacak İzmir yakınlarından bir beyefendi arıyorum.

Şu anda İzmir’de ikamet ediyorum Fakat önümüzdeki hafta itibari ile tatile gidebilecek bir arkadaş bulmak istiyorum. Tabii ki sadece çeşme’de olmasına da gerek yok, karşılıklı olarak karar verdikten sonra başka bir yerde de tatil yapabiliriz.

Öncelikle lütfen bana mesaj gönderirken hangi şehirde yaşadığınızı ve nereye tatile gitmek istediğinizi yazmanızı rica ediyorum. Kaç yaşında olduğunuz evli yada bekar olduğunuz konularını da bana yazarsanız mutlu olurum.

Erkek tatil arkadaşı aranıyor ( SemaGül )

Selam arkadaşlar ismim Semagül.! İstanbul’da yaşıyorum. Bu sene birlikte tatile çıkabilecek bir erkek arkadaş arıyorum. Bu yüzden erkek tatil arkadaşı aranıyor diye ilan vermek istedim.

24 yaşındayım.bekarım erkek arkadaşın falan yok yani rahat bir şekilde tatile çıkabilirim. Alkol ve sigara kullanmıyorum lütfen bu konuda ısrarcı olmayın yoksa sadece birlikte güzel tatil yapabileceğimiz ve güzel zaman geçirebileceğimiz bir erkek arıyorum.

Tatil arkadaşı arayan beyler Selam Ben Nazlı

Selam arkadaşlar adım Nazlı Kırklareli yakınlarında yaşıyorum. Beraber tatil yapabileceğim dürüst güvenilir bekar erkek arkadaş arıyorum.

Evlenmiş boşanmış erkekler olabilir. Ya da hiç evlenmemiş erkekler olursa benim için daha iyi olur. Birlikte çok eğleneceğiniz bir bayan tatil arkadaşı arıyorsanız ve tatile çıkacak bir ortak arıyorsanız hem maddi hem de manevi olarak güzel vakit geçireceğim bizden emin olabilirsiniz.

Uzun boylu bakımlı 25 yaşında oldukça kültürlü kitap okumayı yüzmeyi gezmeyi doğa yürüyüşlerini falan seven bir karaktere sahibim. Ayrıca bir de köpeğim var tatile çıkarken onu da getireceğim. Bu yüzden kalacağımız otelin hayvan kabul etmesi gerekiyor. Ya da butik bir otel de kalabiliriz…

Erkek tatil arkadaşı arıyorum ( Özge )

Merhaba arkadaşlar ismim Özge İstanbul merter’de oturuyorum.Ben her sene hiç tanımadığım erkeklerle tatile çıkmayı severim. Ayrıca sadece tatil değil her sene tatile çıktığım kişinin de erkek arkadaşım olması gerekir , yani her sene bir tane erkek arkadaş değiştiririm.

Ailem özellikle de annem bu konuda bana hep destek olur. İnternetten bulduğum erkeklerle tatile çıkmam ve onlarla yaptığım paylaşımlara destek olurlar. Bu konuda bana hiç kızma dılar. Biz kültürlü layık bir aileyiz. Bu yüzden babam da bu konuya çok fazla karışmaz. Zaten bizim evde annem ne derse o olur. Annem benim kızım bir erkekle tatile çıkıyor dediğinde babam bu durumu hiç yadırgamaz. Zaten bana soracak olursanız olması gereken de budur.

26 yaşında, bakımlı üniversite mezunu keman çalmayı iyi bilen kitap okuyan gezmeyi tozmayı seven ve oldum olası baba parası yiyen bir kızım. Tatile gittiğimizde sizin çok fazla elinizi cebinize atmanıza gerek yoktur. Ailem zaten bana tatilde harcayacağım gerekli miktar parayı veriyor. Bu yüzden siz sadece kendi yiyip içeceksiniz parayı alsanız benim için yeterlidir.

Admin Dedi ki ; Tatile çıkacak bayan arıyorum,Tatile çıkacak bayan arkadaş,Tatile çıkacak arkadaş arıyorum,Tatile gidecek arkadaş arıyorum,Tatil için arkadaş arayan bayanlar Gibi tüm konularda sitemizden destek alabilirsiniz. Tamamen Ücretsizdir ve Üyelik gerektirmez.!Bol Şans.

♥ Selam İsmim Şebnem , 28 Yaşındayım Telefonda Sohbet Edecek Erkek Arıyorum. Numaramın Üzerine Tıklayarak Beni Arayabilirsiniz.! ♥.  003225889363

50 Kişi “Bay ve Bayan Tatil Arkadaşı Arama ve Bulma

Hakkında Yorum Yaptı.!

  1. merhba bu ay içinde Antalya Alanya mevkinde 5 yıldızlı otelede tahtil çıkmayı düşünüyorum daha önce gitiğim çok güzel öteler var bölgenin en büyük akua park 4 – 5 havuzlu 3 tane Havuz başında barı olan çok güzel öteler sizde isterseniz görüşebiliriz hoşçakalın tlf 054132***

  2. merhba bu ay içinde Antalya Alanya mevkinde 5 yıldızlı yada butik otel olabilir bende kopekleri çok severim sizde isterseniz görüşebiliriz hoşçakalın tlf 0541**

  3. merhba bu ay içinde Antalya Alanya mevkinde 5 yıldızlı otelede tahtil çıkmayı düşünüyorum daha önce gitiğim çok güzel Havuz başında barı olan çok güzel öteler sizde isterseniz görüşebiliriz hoşçakalın tlf 05413***

 1. Merhaba nasılsınız ismimmehmetyasim31 İstanbul Zeytinburnu merkez efendi buluşalım benhicsexyapmadimbuseferlikbendenparaalma İstanbul Zeytinburnu merkez efendi tatilecikarizseninle amaparamyok

 2. Ben 30 yaşındayım bekarım ben tatil arkadaş arıyorum kendine güvenen bayanlarla yaz tatili yapmak istiyorum WhatsApp numaram bu sıfır beş yüz otuz dört sekiz yüz elli elli bir altmış üç

 3. Şuan Antalya’da tatildeyim üç dört daha burlardayim yalnız geldim evet gerçekten sıkıcı gelmek istersen 05323820330

 4. merhaba
  tatil arkadasi ilaninizi okudum.ben sizle gitmek istiyorum.numaram bes yuz otuz sekiz dokuz yuzotuzbes atmisbir atmis

 5. Ben yurt dışından yenı geldım hıc kız arkaddım yok turkıyede benle tatıl yapmak istermısınız bekarım yasımda 38 trabzonayım…

 6. Merhaba istanbul avrpa yaksndym b175 ys42 benimle sabah tatile gelebilecek sempatik samimi bayanlarla tansmak istiyorum 0551 18**

 7. Herşeyden önce böyle bir hizmeti sunduğunuz için sizlere teşekkür ederim..Hele ki bir bayanın böyle bir hizmeti sunması, insana daha bir güven veriyor.. Gündelik yaşamın çok hızlı tüketildiği günümüzde bu tarz sitelere gerçekten ihtiyaç duyuluyor. iş yoğunluğu içerisinde ne yazık ki arkadaşlıklara ve ciddi ilişkilere zaman ve fırsat kalmıyor.. belki de bu siteler bir boşluğu dolduruyor..Site biraz daha düzenli olsa daha iyi olur sanırım.. Dolayısıyla, ben tatile gidecek bir arkadaş arıyorum. Bulamıyorum… mesaj atmak istiyorum ne yazık ki beceremiyorum. bana bu konuda yardımcı olursanız, çok sevinirim.
  Saygı ve selamlarımla. Mehmet

  39 yaşındayım, eğitim seviyesi oldukça yüksek olan, her bakımdan kendine güvenen birisiyim.masraflar tarafıma aittir..

 8. Merhabalar bayanın müsaitlik durumuna göre tarihi ayarlanabilir tatil masrafları tarafıma ait güvenilir dürüst bayan arkadaş arıyorum.
  Uygun olanlar iletişime geçebilir. 054**

 9. Selam nasılsın beraber eğlenceli tatil yapabiliriz size uyarım 30 yaşındayım aracımda var dürüstçe eglenebiliriz isterseniz

 10. Merhaba bende eylül ayı içerisinde tatile gitmeyi düşünüyorum sizin içinde uygunsa tanışıp detayları konuşmak isterim teşekkürler şimdiden iletişim wp 05314749922
  Mail [email protected]

 11. Hello
  my name is Mohammed I am from Russia I will be in turkey after two weeks if you still wanna a travel partner , maybe we can manage a nice vacation to bodrum
  By the way I can speak Turkish too you gonna enjoy my accent haha but my writing is not that good in Turkish

  Wish you all the best

 12. Merhaba bende tek tatil yapmaktan sıkıldım.
  Benim için kız veya erkek farketmez kafa dengi olsun yeter amaç ilişki değil keyifli vakit geçirmek,
  Bu düşüncede olan varsa Instagram hesabımdan yazabilir @fazlierenler
  Bu arada Bodrum’da muazzam bı yere gitmeyi düşünüyorum dalıştan tut paraşüte kadar her şey var.

 13. merhaba bünyamin ben istanbul bekarım samimi ciddi bayanlar tanışalım muhabbet edelim hayat güzeldir 05443139173 hoşçakalın

 14. Merhaba ben Ozlem benım 2 tane arkadasım var ıkısıde çok düzgün ınsanlar ben onların yanına Tatıle gıdecem benımle gelmeyı ıstersen bırlıkte gıdebılırız bütün masraflar onlara aıt

 15. Merhaba güzel hanım istediğiniz zaman sizin gibi güzel bir hanım ile tattil yapmak rüyadan daha öte sizin düşünceniz sonucunda size yol arkadaşlığı yapmaktan şeref duyarım ve çok mutlu olurum saygılarımla hayırlı geceler yolldaş 😏

 16. Aralık ayının ilk haftsı 2 arkadaş komple karadeniz turu yapacağız kış turu kendi aracımız var her şey bize ait

 17. Merhaba. Biz 1 bayan , 2 erkek olmak üzere Ağvaya yılbaşı tatiline gideceğiz. Yanımıza kafa dengi bir bayan arkadaş arıyoruz. Tüm masraflar bize ait. Asla cinsellik beklentisi yok. Sadece sohbeti muhabbeti güzel kendini bilen bir arkadaş arıyoruz. 4 gün sokağa çıkma yasağını otelde geçireceğiz. Düşünürseniz detaylar için yazabilirsiniz. İyi günler dileriz.

 18. Avşa yada Fethiye ölüdeniz de tatil arkadaşı arıyorum….Ben 50 yaşındayım o yüzden 35 yaş üstü olursa sevinirim…1hafta yada on günlük bir tatil yapacağız…eylül ayı içerisinde tatile gitmeyi düşünüyorum sizin içinde uygunsa tanışıp detayları konuşmak isterim teşekkürler

 19. Merhaba ben kıvanç.Balıkesirde yaşıyorum birlikte tatil yapacağım bayanı arıyorum 😊 çeşme Bodrum fark etmez konuşup tanıştıktan sonra her yer olur.

 20. Merhaba ben kıvanç.Balıkesirde yaşıyorum birlikte tatil yapacağım bayanı arıyorum 😊 Konuşalım tanışalım bekliyorum .

 21. Meraba ben bir bayan arkadaş ariyorum ki tatile gelecek antalya da 4 gun en guzel tatil koylerinde keyifli vakit olacak

 22. Meraba ben bir bayan arkadaş ariyorum ki tatile gelecek antalya da 4 gun en guzel tatil koylerinde keyifli vakit olacak
  Wasap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Arkadaş Arıyorum | Kız Numaraları | SesliHerkes | Sevgili Bulma Siteleri | SesliCadde