Bayan Arkadaş ve Sevgili Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Arayan Erkekler Mesaj Gönderebilir 🙂 İsmim Ceydanur.!

Selam arkadaşlar erkekler buradaysa bana bir gönül rahatlığı ile mesaj gönderebilirler. Çünkü ben de erkek arkadaş arayan dul bir bayanım. Buraya gelme amacım da bu zaten. Açık konuşmak gerekirse, bana mesaj gönderen erkek arkadaşlar arasından seçtiğim kişi kendisini çok şanslı hissedebilir. İsmimi ilan başlığında söyledim. Bana ismimle hitap eden erkeklerden hoşlanırım. Mesaj atan arkadaşlarla diğer görüşleri de paylaşabilirim. Merak ettiğiniz konuları mesaj bölümünden bana sorabilirsiniz. Yaşım 28 ve daha önce herhangi bir evlilik gerçekleştiremedim.

Sizlere biraz kendimden bahsediceğim ama yine de kafanıza takılan bir şeyler olursa bana sorarsınız ben de büyük bir keyifle cevaplarım. Erkek arkadaşım olacak kişiden bir takım beklentilerim var. Tabii ki karşımdaki kişi de benden beklentilerini isteyebilir. Aslına bakacak olursanız bir kadının bir erkekten istediği şeyler belli başlı şeylerdir. Bayan arayan erkekler nasıl ki karşısındaki insandan bazı şeyleri bekliyorsa aynı şekilde erkek arayan bayanlar da bekler arkadaşlar. Bir kadının en çok istediği şey ise güvendir. Yani karşındaki kişiye güvenmem gerekiyor. Sevgiyi de unutmamak gerekiyor. Dürüstlük saygı sevgi ve güven olmazsa, o ilişkiden hiçbir beklentiniz olmaması gerekir.

Şunuda bilmenizde fayda var arkadaşlar. Eğer bir erkek güven verirse, kadın ona sevginin aşkın ve gerçek sevdanın en büyüğüne verir.  Yani eğer benim erkek arkadaşım bana güven sağlarsa, onun başka bir kadına bakma ihtimali olmayacaktır. Sonuç olarak da ortaya harika bir ilişki çıkacaktır. Bayan arkadaş arayan erkekler ile ilgili görüşlerim bukadar değil arkadaşlar.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Evlilik planı içerisinde olan yani evlenmek isteyen, evlilik düşünen bayanlardan biri değilim şimdilik.! Fakat ilerleyen zamanlarda bu düşüncem değişebilir. Kendime şöyle bir dönüp baktığım zaman ne yazıkki kendimi evliliğe hazır hissetmiyorum. Belki de şimdiye kadar karşıma çıkan kişiler yüzünden böyle olmuş olabilir. Ancak, yaşım biraz geçiyor gibi görünüyor. Yani 28’inde bekar olduğum için artık evlenmenin zamanı da geldi gibi görünüyor. Çevrenizde benim yaşımda olan arkadaşlarımız illaki vardır. Türkiye’de yaşı geçen kızları ailesi sıkıştırmaya başlar. Ne zaman evleneceksin? Ne zaman torun sahibi olacağız? Mürvetini ne zaman göreceğim gibi SORULAR gelmeye başlar.

Benim ailem bu konuda bana çok fazla baskı yapmıyor. Neden evlenmiyorsun gibi SORULAR sormuyorlar. Ancak, yine de ben zamanı geldiğinde evlenmeyi planlıyorum. Belki bir belki iki yıl sonra evlilik gerçekleştirme şansımız da olabilir. Yani karşımdaki kişiye bağlı da diyebiliriz.

Bayan Arkadaş ve Sevgili Arayan Erkekler Twitter , Facebook , İnstagram ve Tiktok

Bazı erkeklerde bayan arkadaş ararken Facebook, Twitter, Instagram gibi yerlerden arıyorlar. Bana soracak olursanız bunu bir yerlerde bayan arkadaş aramayın. Çünkü burada çok fazla fake yani sahte hesap bulunuyor. Sizi kandırabilirler. Ben de uzun zaman önce böyle bir hataya düşmüştüm. Çok inandığım bir insan ne yazıkki İspanyadan başka birisinin fotoğraflarını kullanarak beni kandırdı. Bu yüzden Facebook Twitter ve Instagram gibi yerlerde bayan arkadaş aramanın çok mantıklı olmadığını düşünüyorum. Arkadaş olacağım yani erkek arkadaşım olacak kişiye seve seve Facebook Twitter ve Instagram gibi adreslerinmi ve profilimi vereceğim. Tabii ki bunun haricinde WhatsApp üzerinden sohbet edebilmek için cep telefonu ya da WhatsApp sohbet numaramı da verebilirim.

Facebook’ta ya da Twitter’da ya da Instagram’da eğer bir kız arkadaş arıyorsanız; ilk yapacağınız şey karşınızdaki insan ile adam gibi uzun uzun konuşmak olsun. Çünkü karşınızdaki kişi sizi kandırıyor olabilir. Şimdilik burada Facebook adresimi falan paylaşmayı doğru bulmuyorum. Çünkü sonuç olarak Facebook profilinde ve Twitter’da ve Instagram’da benim yakın çevrem ve arkadaşlarım hatta akrabalarım bulunuyor. Ciddi bir ilişki olmadan ve aramızdaki güven seviyesini en yükseğe getirmeden karşımdaki kişiye Facebook Twitter ve Instagram adresimi vermedim kesinlikle yanlış bir hareket olacağını düşünüyorum. Tabii ki sizler bana mesaj gönderirken kendi feysbuk adreslerinizi falan yazabilirsiniz.

Bayan Arkadaş ve Sevgili Arayan Erkek Telefon Numaraları

Çok iyi bilirsiniz ki kadınlar arasında bazı konularda kıskançlık vardır. Kadınlar her zaman karşılıklı olarak en iyisine sahip olma konusunda rekabet ederler. Daha önce de söyledigim gibi çevremdeki neredeyse tüm arkadaşlarım evli ve sürekli bana da evlenmem konusunda baskı yapıyorlar. Ben daha sevgili yapamamışken insanlar düşünmeden benim hakkımda konuşuyorlar. Kaldı ki; güvenmediğin bir insanla hangi akla hizmet bir şekilde evleneceğim değil mi? Bir de tanımadan etmeden ne evliliği Allah aşkına arkadaşlar. Bu sebepten dolayı sizden ricam lütfen ciddi arkadaşlık düşünenler ve gerçekten sevgili olabilecek insanlar bana yazsınlar.

Erkekler cep telefonu ve WhatsApp sohbet arkadaşlık numaraları konusuna gelince; bu konuda lütfen ısrarcı olmayın. Yani hiç tanımadığım bir insana tutupta hemen cep telefon numaramı veremem. Sonuçta benim numaramı başkalarına da atabilir ya da benim hakkımda kötü düşüncelere sahip olabilir değil mi? Kiminle çalışacağımı ve karşımdaki insana kelimenin tam anlamı ile tanımak istiyorum. Bunun dışında, kendi halinde yaşayan ve meslek sahibi olan bir erkek arkadaşım olsun istiyorum. Etrafındaki insanların benim hakkımda görüşleri çok önemli. Yani işi gücü olmayan bir insanla birlikte mi oldun diye benim hakkımda dedikodu yapmalarını istemem. Bunun dışında bir erkek birazcıkta romantik olmalı. Her zaman sürpriz bekleyen bir kadın değilim.

Ancak süpriz beklemiyorum diye süpriz yapmamıza da gerek yok. Tabii ki erkek dediğin birazcık eşine karşı ya da hayatındaki kadına karşı süpriz yapmasını bilen, arada sırada da olsa kadını mutlu edebilmek için bir demet çiçek alıp getirebilen bir yapıya sahip olmalıdır. Güzel bir kız arkadaşım ya da sevgilim olsun diyenler bunları zaten yapıyorlar. Sonrası zaten arkadaşlık , aşk meşk ve sohbet şeklinde ilerleyip gidecektir. Belki de ciddi bir arkadaşlık sonucunda evliliğe bile ilk adımlarımızı karşılıklı olarak anlaştıktan sonra atabiliriz. Çevremde buna örnek verebileceğim çok fazla insan var. Yani sizin anlayacağınız bu işler tamamen kısmet. Ben internet mecrasında yakışıklı erkeklerin cep telefon numaralarını arayan bir kadın değilim. Sadece yukarıda bahsettiğim gibi bir erkek arkadaş bulmak Ve mutlu mesut bir ilişki yaşamak istiyorum. Bir çok konuda da sabırlı olursanız benim için güzel olur arkadaşlar. Çünkü sabırsız başlayan ilişkiler bir şekilde bitmeye mahkûmdur. Tüm olan duygu ve düşüncelerimize ve harcadığımız zaman olur. Artık böyle olmasını istemiyorum. Umarım derdimi anlatabilmişimdir.!

Bayan Arkadaş ve Sevgili Arayan Yakışıklı Erkek İlanları Güncel Sitesi 2023

Admin dedi ki ;

İçerisinde bulunduğumuz internet sitesinde bayan arayan erkek ilanları 2023 yılında olduğu gibi 2024 yılında da devam etmektedir. Sitemiz içerisinde bayan arkadaş arayan yakışıklı erkek profilleri ile karşılaşma olasılığınız çok yüksektir. İzmir’de Adana’da Antalya’da Ankara’da bayan arayan erkekler burada güncel olarak ilanlarını yayınlamaya devam ediyorlar.

Ciddi dul bayan arayan erkekler Denizliden İzmir’den Adıyamandan sitemizde kendilerine uygun insanlarla tanışarak kaliteli evlilikler imzasını attılar bile.! Bunun haricinde sitemiz içerisinde evlilik düşünen bayan arayan erkeklerde oluyor. Ancak biz bu tarz konulara daha dikkatli davranıyoruz. Evlilik için bayan arayan erkekler ya da sevgili bulabilmek için bayan arayan erkekler sitemizde kendi planlarını diledikleri gibi hiçbir ücret ödemeden yapabilirler arkadaşlar. Bunun haricinde Apsürt arayışlara sitemizin politikaları gereği izin vermemekdeyiz.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın