Bayan Arkadaş Edinmek istiyorum

Ücretsiz Kız Arkadaş ve Dul Bayan Bulma Siteleri 2020
Ücretsiz Kız Arkadaş ve Dul Bayan Bulma Siteleri 2020

Bayan arkadaş edinmek istiyorum diyenler için özel olarak oluşturduğumuz bölüme hoş geldiniz arkadaşlar. Bayan arkadaş arıyorum, bayan arkadaşlarla tanışmak istiyorum , bayan arkadaşlarla mesajlaşmak istiyorum, Bayan arkadaş edinmek istiyorum diyorsanız tam olarak doğru adrestesiniz.

Merhaba ismim Tuğçe Erkek Arkadaş Arıyorum

Öncelikle Herkese merhaba Beyler ben Tuğçe. Aslen sivaslıyım. Mesleğimi burada söylemem mümkün değil ama şöyle söyleyebilirim devlet memuru olarak çalışıyorum. Daha önce ülkemizin birçok şehrinde bulundum, özellikle de doğudaki birçok şehire gittim geldim. Muğla’nın Dalaman bölgesinde 6 ay görevimi tamamladıktan sonra şimdi de İzmir’de yaşıyorum. Normalde bu tarz arkadaşlık sitelerinde ilan vermem. Fakat bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Ben de burada kendimi bir beyefendi bulabilirim diye düşünüyorum. Muhtemelen İzmir’de 2 yıl kadar görev yapacağım.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Muğla Dalaman bölgesine gelene kadar oldukça pozitif heyecanlı ve sevecen bir insandım. Fakat buradaki insanlar beni çok yordular. Şu anda kendimi pek fazla iyi hissetmiyorum. Bu yüzden yeni bir arkadaşlığa başlamanın ve biraz gülümsemenin zamanı geldi diye düşünüyorum. Normalde Muğla bölgesi oldukça büyüleyici bir yapıya sahip , özellikle de yaz aylarında turistler falan geldikten sonra çok güzel bir hale bürünüyor. Ancak insan yalnız olunca bir çöl gibi ıssız ve yalnız hissediyor. Bulunduğunuz ortamın hiçbir önemi kalmıyor. Benim birazcık sert bir mizaca mı var Arkadaşlar bu yüzden erkekler çoğu zaman benden uzak dururlar.

Açık konuşmak gerekirse ben erkeklere çok fazla güvenmiyorum. Güven konusunda gerçekten kendisini kanıtlayabilecek birisiyle uzun yıllar boyunca güzel bir ilişki yaşayabiliriz diye düşünmekteyim. Dışarıdan bakınca benim hoş bir bayan olarak görüp bana yanaşmak ve yaklaşmak istiyorlar ve çok fazla çıkma teklifi alıyorum. Fakat daha sonra benim sert bir mizaca sahip bir bayan olduğumu anladıklarında hızlı bir şekilde benden uzaklaşıyorlar. Bu sebepten dolayı özgüvenin yerinde olan ve bir kadını gerçek anlamda elinde tutmasını bilen bir kadını anlayabilen güçlü ve kaliteli bir erkek arkadaş bulmak için burada bulunuyorum. 29 yaşındayım ama beni gördüğün üste kesinlikle bu yaşta olduğuma bile inanmayacaksınız. Çünkü kendimi bildim bileli bakımlı bir kadın olarak yaşadım.her zaman makyajımı yaparım, her zaman süslü püslü cici bici bir kız olarak gezerim. Sanal ortamda Doğu bölgesinde görev yaptığım zamanlardan dolayı çok fazla bulundum. Bu yüzden buna benzer internet sitelerine Aşina bir bayanım diyebilirim. Yalnızlıktan aşırı bir şekilde sıkıldıktan sonra sohbet grupları falan kurarak telegramı gibi uygulamalar üzerinde çok fazla takıldım. Şimdilik cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaramı vermiyorum. Sadece mesaj gönderen Ve ilanımı sonuna kadar okumuş olan ciddi beyefendilere cep telefon numaramı verebilirim.

Bayan arkadaş bulmak ve bayan arkadaş edinmek istiyorum

Türkiye’nin en kaliteli arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak bayan arkadaş bulmak ve bayan arkadaş edinmek istiyorum diyenler için bu bölümü ücretsiz olarak siz değerli kullanıcılarımıza sunmuş bulunuyoruz. İnternet sitemiz içerisinde 2023 yılında bedava bay ve Bayan arkadaşlık ilanları, ücretsiz arkadaşlık ve sevgili ilanı vermek isteyen bayanlar, arkadaşlık ilanı vermek isteyen bayanlar ve erkekler, 2023 kamu çalışanı ücretsiz arkadaşlık ilanı vermek isteyen olgun bayanlar gibi birçok konuyu bulabilirsiniz.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın