-1.6 C
Türkiye
Perşembe, Mart 30, 2023

Buy now

Bayan Dost Arıyorum

Dost Arıyorum, Hayat Arkadaşı İstiyorum Diyenler Yazsın !!

Herkese iyi günler ve hayırlı akşamlar diliyorum arkadaşlar benim adım nagihan. “Bayan dost arıyorum, dul bayan dost arıyorum, zengin dul bayan arıyorum, zengin bayanım erkek arkadaş arıyorum, zengin dul kadınım dost arıyorum, dost arayan bayanlar cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları, dost arayan olgun ve dul zengin kadınlar” gibi arama yapanların hepsi bana mesaj gönderebilirler.

Hiç çekinmenize gerek yoktur. Sonuç olarak benim buraya gelme amacım belli arkadaşlar. Kendime bir dost olmak istiyorum. Evlenmek, sevgili olmak, sıradan arkadaş olmak gibi bir niyetim yok. Dost olmak ve sırlarımı, dertlerini ve sıkıntılarını paylaşabileceğim ve arada sırada görüşebileceğim bir erkek arkadaş bulmak istiyorum.

Medeni durumum hakkında çok fazla bilgi vermek istemiyorum. Bana dul bir bayan mısın? Bekar bir bayan mısın? Gibi SORULAR sormayın. Çünkü bu gibi SORUNLAR özel SORULAR arkadaşlar. Bunları sadece gerçekten güvendiğim insanlara ve bana mesaj gönderenlere anlatabilirim. Aynı şekilde cep telefon numaramı da hemen istemeyin. Güvenmeden cep telefon numaramı, Twitter Instagram ya da Facebook adresimi veremem.

Lütfen bunu anla işte karşılayım. Yaşım 27 güzelliğimin nasıl olduğunu zaten yukarıda fotoğrafa bakarak görebilirsiniz. Çok fazla kendimi anlatmama gerek kalmıyor zaten. Ben evdeyken çok fazla makyaj yapan süslenen pislenen bir insan değilim. Çünkü ayıptır söylemesi ama gece bile ihtiyacım yok. Bu yüzden nazar DEYMESİn diye Çok fazla sokağa bile çıkmıyorum.

Ayrıca güvenerek cep telefon numaramı verdiğim kişilerle de anında canlı ve görüntülü sohbet edeceğim diye bir şey yok. Önce birbirimizle biraz uzun uzun yazışalım ve birbirimiz hakkında bir şeylere sahip olalım değil mi? Yaklaşım tarzınıza bakmam gerekiyor ondan sonrası zaten kolay olacak. Dost olmak öyle azdan çıktığı gibi kolay değil. Eğer bir kadın dost arıyorum diyorsa onun çok fazla derdi vardır. Bunu gözününde bulundurarak bana mesaj göndermeniz benim için mantıklı olacaktır.

Ben karşındaki kişiyle sadece dost değil, dosttan daha fazlası olurum. Yani birlikte bir şeyler içmek, sarılarak uyumak gibi planlarım var. Bunların haricinde dertlerin ve sırlarımı da paylaşmak ve rahatlamak istiyorum. Tabi sadece dert tasa anlatıp karşımdaki kişiyi bunaltmak İstemem. Derdim sizlere sadece bunları anlatmak değil. Aklımda bir soru plan ve proje var. Tabii ki bunları karşılıklı olarak yüzyüze konuşabiliriz.

Ne demek istediğimi birazcıkta olsa anlamışsınızdır diye umuyorum. Bunların haricinde kriterlerinden de birazcık bahsetmek istiyorum. Ben saygılı ve oturmasını kalkmasını bilen erkeklerden çok hoşlanırım. Ve erkeklerin giyim kuşam tarzı da benim için önemlidir. Bakımlı erkeklerin her zaman başımın üstünde yeri vardır. Yalnız yaşadığım için dostum olacak erkek arkadaşın istediği zaman evime gelebilir ve benimle kalabilir.

Sonuç olarak sıkılıyor dost olmak bunları gerektir. Bunların haricinde aklımda başka şeylerde var. Yalnız kalmayı çok severim. Umarım demek istediğimi anlatabiliyorum? Saygı, dürüstlük, sevgi ve aşk konularında son derece profesyonel bir insanım. Yani en azından insanların temizliğine hijyenine Ve giyimine özen göstermesini isterim. Bir insan eğer kendisine saygılı bir insan ise zaten bu dediklerime dikkat eder.

Zengin bayanım erkek arkadaş arıyorum

Olgun ve Zengin Kadınlarla MEsajlaşma ve Sohbet
Olgun ve Zengin Kadınlarla Mesajlaşma ve Sohbet

Arkadaşlar ekonomik durumum oldukça yerinde. İsmim hatice 30 yaşındayım. Aslen Tekirdağlıyım ama şu anda İzmir’de yaşıyorum. Allah’a şükürler olsun cebimde param var. Erkek arkadaşım olacak kişi gönül rahatlığı ile bana nerede yaşadığını söylesin. Çünkü benim seyahat engelim yok. Kendi arabamda olduğu için çok rahat bir şekilde arabamı atlarım marşa basar ve eğer erkek arkadaşım neredeyse oraya seve seve giderim.

Tabii ki önüme gelen her erkeğin yanına gitmem. Sonuç olarak günümüzde müge anlı programında insanların birbirine neler yaptığını görüyoruz. Öncesinde birbirimize delicesine güvenmemiz gerekiyor. Birkaç ayda olsa WhatsApp üzerinden görüntülü konuşmak gerekiyor. Daha sonrasında isterse erkek arkadaşım bana gelebilir. Ya da ben erkek arkadaşıma gidebilirim.

Zengin bir kadın olduğumu özellikle belirttim. Çünkü benim erkek arkadaşımın sürekli yanımda olması gerekiyor. İşim var aşkım, bugün çalışmam gerek aşkım, patron kızda aşkım gibi bahaneler istemiyorum. Eğer çok yüklü miktarda para kazanıyorsanız buna saygı duyabilirim. Ama asgari ücretle ya da üç 4000 TL gibi bir ücretle çalışıyorsanız bir şey bırakabilirsiniz. Çünkü bu miktarı ben size sağlayabilirim. Benim erkek arkadaşımın 7/24 yanımda olması gerekiyor.

Bana sahip çıkması, sürekli beni sevmesi, benimle ilgilenmesi gerekiyor. Çünkü ben ilgi delisi bir kadınım. Bundan önce 5-6 tane sevgilim oldu. Onlardan hep bu sebepten dolayı ayrıldım. Eğer ilgisiz kalırsam kısa süre içerisinde soğu yorum. Benim bir erkekten en fazla beklediğim şey benimle ilgilenmesidir.

Adminin Mesajı;

İçerisinde bulunduğunuz internet sayfası sadece basit bir arkadaşlık sitesi değildir. Bu sitede sevgili bulmak, evlenmek mümkündür. Hatta eğer canınız çok sıkılıyorsa kendinize sıkı bir kanka ya da dost bulabilirsiniz. Sitemiz içerisinde dost arayan bayanların cep telefonu numaraları arıyorsanız öncelikle mesaj gönderme bölümünden kendinizi tanıtmanız gerekir.

Dost arayan bayanlar İstanbul kırklareli Konya İzmir bursa Antalya Adana Alanya Ankara Almanya gibi bir çok şehrimizden ve ülkeden sitemizi ziyaret etmektedir. Dul bayanlar ve dost arayan bayanlar için internet sitemizde herhangi bir ödeme gerçekleştirmenize ya da üye olmanıza gerek bulunmamaktadır. Tamamen ücretsiz ve üyeliksiz olarak sitemiz içerisinde dost arayan bayanlar ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Dost arayan evli türbanlı bayanlar kategorisinde arama yapmanıza gerek yoktur. Çünkü sitemiz içerisinde bu tarz şeyler yasaktır. Eğer kendinize sıkı bir dost olmak istiyorsanız kendi kriterlerinize uygun olan insanları seçmeniz gerekir. Burası sıradan ve basit bir site değildir. Jigolo arayan bayanlar cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları ya da jigolo arayan zengin yaşlı kadınlar siteleri ile bizleri karıştırmamanızı rica ediyoruz. Burası aklı başında insanların bulunduğu gerçek aşkların ve gerçek sevgileri geri aldığı kaliteli bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir.

SesliSobe.Com
SesliSobe.Com
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

benzer içerikler

Bir Cevap Yazın

Bugünden...