Berlin’de Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Bayan Arkadaş Edinmek İstiyorum İlanları
Bayan Arkadaş Edinmek İstiyorum İlanları

Selam arkadaşlar Almanya Berlin’de yaşıyorum erkek arkadaş arıyorum Türkiye’ye gelmek istiyorum..!

Merhaba arkadaşlar ismim Nazlı Almanya’da yaşıyorum Türkiye’ye gelmek istiyorum ama Türkiye’de yapayalnız başıma yaşayamam bu yüzden Türkiye’den Bir Erkek arkadaş bulmak istiyorum de kendimi garantiye almak istiyorum. bu yüzden Berlin’de erkek arkadaş arayan bayanlar içerisinde benimle ilanımı yayınlarsanız çok sevinirim. Almanya’da yaşayanların çok mutlu olduğunu düşünüyorsunuz ama bu konuda çok yanılıyorsunuz. Sıla ve gurbet hasreti çekmek çok zor.yemin ediyorum ki insan kendi memleketini ve kendi topraklarını öylesine özlüyor ki bunu burada kelimelerle anlatmaya kalksam zaten beni anlamazsınız.Almanya’dan inanılmaz derecede sıkıldım zaten burada bir sürü psikolojik problem yaşıyorum. Yani burada istesem erkek arkadaş bulabilir miyim diye soracaksınız bana biliyorum. Ben burada erkek arkadaş falan istemiyorum. Türk erkeği gibisi yok buna emin olun..!

Buradaki erkeklerin hepsi bir acayip ve garip davranıyorlar. Zaten Türkleri sevmiyorlar. Çok yakışıklı erkekler olduğu doğru ama nasıl güvenebilirsin ki ? Bunların amacı Türk kızlarını kullanıp kullanıp çöp poşeti gibi bir kenara atmaktan başka bir şey değil. Mis gibi Türk erkekleri dururken bizim buradaki geri zekalı kızlar da gidip Alman erkeklerle birlikte oluyorlar. Ne kadar saçma ve salakça bir hareket değil mi? Bu yüzden Türk bir erkek arkadaş ve sevgili bulmak için geldim. Size birazda kendimden bahsedeyim.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

25 yaşındayım ama bu yaşıma gelene kadar çok fazla çile ve sıkıntı çektiğimi söyleyebilirim. Ailem de hiçbir şey yolunda gitmiyor.Babamın işleri bozulduktan sonra ekonomik olarak çok fazla sıkıntı yaşamaya başladık. Almanya Berlin’de oturduğumuz evin kirası zaten babamın maaşından daha fazla. Adamcağız ne yapacağını şaşırdı bize de çaktırmıyorum ama biz anlıyoruz. Ben evin tek kızıyım.annemle babamın benden başka çocuğu olmadığı için bana hiçbir şeyi belli etmemeye çalışıyorlar ama ben aptal değilim her şeyi anlıyorum. Annemle bu konuyu oturup konuştuk.ben Türkiye’den bir erkek arkadaş bulup Türkiye’ye gitmek istediğimi söyledim.

Annem İlk başlarda bunu kabul etmese bile sonradan kabul etmeye başladı. eğer orada biz sevgili bulursam evlenmemize gerek yok sadece geldiğimde bana sahip çıksın yeter başka bir şey istemiyorum. Erkek arkadaşımla da sevgilim yok. İster sevgili olalım ister arkadaş olarak kalalım istersen kanka istersen dost olalım benim için hiç önemli değil. Ama ben istedim ki sevgili olalım. En azından oraya geldiğim zaman bir erkek arkadaşım olmuş olur.

Sıkıcı ve yobaz bir insan değilim. Oldukça elit kültürlü ve bakımlı bir kızım. Burada kendime inanılmaz derecede geliştirdim yabancı dil falan biliyorum. Ayrıca çalışmayı severim.yani Türkiye’ye geldiğimde sakın size yük olacağımı falan düşünmeyin böyle bir imaj vermek istemiyorum. Ben kendi paramı kendim kazanabilirim. Kimsenin sırtında yük olmak istemiyorum. hatta aksine çalışıp kazandığım parayı Erkek arkadaşımla paylaşabilirim öyle para düşkünü alışveriş düşkünü bir kız değilim.

Adı : Nazlı

Yaş : 25

Boy : 168

Kilo : 49

Ülke : Almanya 

Şehir : Berlin

Arayış : Erkek Arkadaş , Ev Arkadaşı , Yol Arkadaşı , Tatil Arkadaşı , Sevgili 

Medeni Hali : Bekar

Almanya Berlin’de erkek Arkadaş arayan dul bayanlar cep telefon numaraları

Almanya Berlin’de evlenmek için ya da sevgili bulmak için sitemizi ziyaret eden evlenmiş ve boşanmış dul bayanlar bulunuyor. Bu kadınların bir bölümü Alman bayanlardan oluşsa bile büyük bir bölümü gurbetçi Türk bayanlardan oluşmaktadır. Eğer internet sitemiz içerisinde Almanya Berlin ve yakınlarından bir bayan arkadaş alıyorsanız ve evlenmiş boşanmış dul kadınlardan hoşlanıyorsanız ya da siz dul bir erkekseniz internet sitemiz sizin için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

Almanya berlin’deki kadınlarla rahat bir şekilde iletişim sağlayabilmek için onlardan cep telefonu numaralarını isteyebilirsiniz. bu şekilde milyarlarca insanın kullanmış olduğu WhatsApp uygulaması üzerinden sohbet edebilirsiniz. Doğal olarak birbirinizi daha kaliteli ve daha iyi bir şekilde tanırsınız. Dünyanın neredeyse tüm ülkelerinden il ve ilçelerinden sitemizi ziyaret eden diğer dul olgun ve zengin bayanlarla da iletişim sağlamak istiyorsanız sitemizi birazcık daha dolaşmanızı tavsiye ediyoruz.

Almanya Berlin’de sevgili arayan kızlar Arkadaşlık ve Sevgili bulma Sitesi Ücretsiz 2023

Alman kızları Türk erkeklerden hoşlanıyor bunu bilmeyen yoktur. Çünkü Türk erkekleri onlara daha sahiplenici, daha koruyucu geliyor. Doğal olarak Almanya’da böyle erkekler olmadığı için Türk erkeklerine olan ilgilerini Türk internet ve arkadaşlık siteleri üzerinde atıyorlar.

Erkek arkadaş arayan Alman kızlar ile sohbet etme, Türk bayan ve erkek tatil arkadaşı arayan Alman bayanlar ve kızlar ile tanışma, Alman kızlarla evlilik ,Alman kızlarla evlilik ilanları konularını 2023 yılında olduğu gibi 2024yılında da siz değerli kullanıcılarımıza sunmaya devam edeceğiz..!

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

1 yorum

Bir Cevap Yazın