Bulgaristan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Dul Olgun ve Zengin Bayan Telegram Linkleri ve Grupları
Dul Olgun ve Zengin Bayan Telegram Linkleri ve Grupları

Bulgaristan Evlenecek Bayan, Kız Arayanlar Yazabilir

Selam arkadaşlar Bulgaristan’da yaşıyorum. Bizim evin balkonundan baktığın zaman kırklareli iğne ada bölgesini görebiliyorum. Yani aslında oradan bir tekneye binseniz bile balkonun önüne kadar gelebilirsiniz. Bulgaristan’da yaşıyorum ama türküm. Burada gurbetçi olarak yaşıyorum. Bu yüzden Bulgaristan’da bayan arkadaş arayanlar, Bulgaristan’da evlenmek isteyen erkekler bana yazabilirler. Bulgaristan evlenmek isteyen bayanlar da ben de varım arkadaşlar. Hepinize öncelikle iyi günler dilerim. Burası Bulgaristan evlenmek isteyen bayanlar için büyük bir fırsat gibi görünüyor gözüme. Şu anda 28 yaşındayım. Bulgaristan’da kadın arayan erkekler yazmasın. Bana Türkiye’de arayanlar lazım. Sizlerle paylaşmak istediğim bazı konular var arkadaşlar.

Kendi içinde bir evlilik kararı aldım. Türk bir erkek bularak evlenmek istiyorum. İsterse istemezse Türkiye’de de yaşayabiliriz. Nasıl bir evlilik aradığım konusunda sizleri biraz konuyu açmak istiyorum. Herkes kafasına göre önüne gelenle evlenemez değil mi? İnsanların birbirinin kafa yapısına ve kriterine uygun olması lazım doğru mu arkadaşlar? İlk olarak ben Bulgaristan’da özel bir şirkette çalışıyorum. İşim gücüm yerinde ve çok para kazanıyorum bunu bilmenizi istiyorum. Çok sağlam maaş alıyorum. Yani erkek arkadaşım bundan herhangi bir ekonomik beklentim yok. Maddi olarak bana destek olmasına bile gerek yok.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Evlendiğimde eşim de çalışırsa çok rahat ve harika bir hayat süreriz. Şu anda annemle birlikte yaşıyorum. Ancak artık evlenmenin zamanı yavaş yavaş geldik. Çünkü annem kendisine bir sevgili buldu ve onunla çok sık görüşüyor. Yakında evleri ayırırız gibime geliyor. Çünkü ufak ufak bana bunun ayarını vermeye başladı bile.!

Ben güzel bir kızım. Tabii ki bu insanların görüşüne bağlı. Yani şunu demek istiyorum güzellik göreceli bir kavram. Sizin güzellik anlayışınız nasıl olur bilmiyorum. Ama beni gördükten sonra etkileneceğinizi düşünüyorum. Yani şımarık şımarık konuşmak istemiyorum. Ama bakışlarımla, yürüyüş, konuşma tarzımla ben ses tonumla sizi etkileyeceğimden emin olabilirsinz. Ayrıca yukarıda zaten sizin için bir tane fotoğrafımı paylaştım. Çok fazla fotoğraf paylaşmak istemedim. Cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaramı ya da Facebook Twitter ve Instagram adresimi burada herkesin görebileceği bir şekilde paylaşmayı doğru bulmuyorum. Sadece bana mesaj gönderen arkadaşlara vereceğim.

Benim hayata, sevgili olma konusunda ve evlilik konusunda bakış açım biraz farklı. Genelde kızlar artık bu devirde mantık evliliği yapmayı daha uygun buluyorlar. Hatta kızların büyük bir bölümü ev hanımı olmak yerine kariyer peşinde koşmaktan yaşı geçiyor ve evlenemiyor. Benim böyle bir derdim yok. Ben zaten kariyerimi, ekonomik durumumu düzelttim. Ben artık gerçek aşkı, sevgiyi, huzuru ve mutluluğu arıyorum. Bu yüzden evlilik düşüncesi içerisindeyim.

Karşılıklı olarak saygı sevgi ve dürüstlük olduktan sonra geri kalan her şeyin çözülebileceğini kanısına vardım. Bunları birine anlattığımda bana saçmalama, hayatta her şey para falan gibi cümleler kuruyor ama ben bunu halen inanmıyorum. Hayatta her şey para olsaydı fakirlerin hiçbirisi birbirini sevemezdi. Oysa ki; ekonomik durumu iyi olmayan insanlara dönüp baktığımda onların birbirine çok daha bağlı, birbirine daha çok sevdiğini görüyorum.

Hissiyatsız yaşamak, duyguları olmadan yaşamını sürdürmek ve karşısındaki insana hiçbir şey hissettirmeden evlilik sürdürme kadar saçma bir şey olabilir mi? Bunları birini anlatsam bana güler değil mi arkadaşlar? Numaramı veririm benim için hiçbir problem yok. WhatsApp uygulaması üzerinden direkt olarak konuşma sağlayabiliriz. Karşılıklı olarak uzun uzun sohbet etmeden zaten birbirimizi tanımamız imkansız. Onun dışında aklıma gelen pek fazla bir şey yok. Yaş kriterim yoktur.

Bulgaristan arkadaşlık, sevgili bulma ve evlilik ilanları bay ve bayan arkadaşlık ilanları

Dünyanın neresinde olursanız olun içerisinde bulunduğunuz www.seslisobe.com sitesinde bay bayan arkadaş bulabilirsiniz. Bu sebepten dolayı sitemiz içerisinde yapacağınız tüm işlemleri ücretsiz olarak sizlere sunduk. Bulgaristan, Türkmenistan, Azerbaycan gibi ülkelerden internet sitemiz bayanlar ve erkekler tarafından çok fazla ziyaret edilmektedir. İnsanlar burada kendilerini tamamlayacak, kalplerinin anahtarını açabilecek erkek ve bayan eş adaylarını ve sevgili adayları arıyoruz. Siz nerede hiç kimseye ücret ödemeden, tamamen ücretsiz ve üyeliksiz bir şekilde kalbinizin anahtarını açacak olan kişiyi burada bulabilirsiniz.

Bulgaristan’da sevgili arayan bayanlar, Bulgaristan’da eş arayan kadınlar, Bulgaristan’da evlenmek isteyen genç ve güzel türbanlı ve tesettürlü açık ve kapalı kızlar, Bulgaristan’da arkadaşlık arayan Türk göçmenler, Bulgaristan bay ve bayan evlilik ve arkadaşlık ilanları 2023 konularında sitemizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Argo kullanmadan amacına uygun bir şekilde sitemizi kullandığınız takdirde, sizlerde kendi arkadaşlık, evlilik ve sevgili bulma ilanlarımızı sitemizde yayınlama hakkına sahipsiniz arkadaşlar.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın