Çanakkale Dul Bayanlar

güzelim Çanakkale ilimiz içerisinde sizlerde çok güzel insanlarla tanışma, arkadaş olma ve sevgili olma şansına sahipsiniz sevgili dostlar. Bu saatten sonra Türkiye’de yalnız kimse kalmayacak.

Çanakkale dost arayan türbanlı, tesettürlü, kapalı olgun dul bayan arkadaş arıyorum, Çanakkale ikinci baharını gerçekleştirmek isteyen emekli, zengin ve yaşlı dul bayanların WhatsApp ve Telegram grupları, Çanakkale’de yaşayan dul erkek arkadaş arayan evlenmiş boşanmış bayanların Facebook, Twitter, Instagram ve TikTok adresleri…

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Evet arkadaşlar sitemizden istediğiniz gibi yararlanabilir, sizde kendinize uygun, doğru olan insanı bulabilirsiniz. Eminim ki hepiniz kendinizi tamamlayacak, size kendinizi değerli hissettirecek, sizi sevecek birbirinden güzel ilişkiler içerisinde olmak istiyorsunuz. Her insanın hayali budur aslında arkadaşlar. Herkes düzgün bir ilişkiye sahip olmak, ömür boyu mutlu, huzurlu bir şekilde yaşamak ister. Ancak maalesef ki hayat hepimize adil davranmıyor. Bazı insanlar erken yaşlarda, genç yaşlarda iken doğru kişiyi bulacak kadar şanslı iken bazılarımız ise maalesef ileriki yaşlarda bulacak kadar şanslı olabiliyoruz.

Kaderin ve kısmetin önüne geçilmez sonuçta. Burada önemli olan tek şey gerçekten sizi sevecek, size değer verecek olan insanı bulmaya odaklanmaktır. Geri kalan hiçbir şey önemli değil arkadaşlar. Saçma sapan bir ilişki içerisinde olmaktansa, birbirini sevmeyen iki insanın ilişki yaşamasındansa emin olun ki yalnız kalmak, bekar kalmak gerçekten daha iyidir. Çünkü insanı kötü eden tek şey huzursuz ve mutsuz ilişkilerdir. İşte bu sebepten dolayı siz, siz olun kesinlikle mutsuz olacağınız ilişkilerde zaman kaybetmeyin ve böyle ilişkilere başlamayın.

Merhaba Biga’da Dul Erkek Arkadaş Arıyorum

Herkese merhaba. İsmim feyza. Daha önce bir kere evlenmiş, sonrasında boşanmış dul bir kadınım. Çocuğum yok. 30 yaşındayım. Dört sene önce boşandım. Dört senedir bekar olarak hayatıma devam ediyorum. Ben gerçekten bekarlığı çok seviyorum. Evlilik insanı olduğumu düşünmüyorum. Bu nedenle evlenmeden beraber yaşayabileceğim, hayat arkadaşı olabileceğim, uzun süreli, kalıcı bir şekilde hayatıma alabileceğim bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. Evlilik gerçekten çok saçma geliyor bana. Özellikle de evlendikten sonra bunu daha net bir şekilde anladım.

O çünkü gerçekten insanlar imza attıktan sonra hayatları, tavırları, karakteri ve huylari gerçekten inanılmaz derecede değişiyor. Buna sadece kendi evliliğimde değil arkadaşlarımın, yakın çevrenin evliliklerinde de şahit oldum. Nedense o atılan imza insanlara bir şeyler yapıyor. Bu nedenle ben tekrardan o imzayı atmayı düşünmüyorum. Zaten sonrasında boşanma süreci de inanılmaz derecede zor oluyor. Adliyeye gidiyorsunuz dilekçe veriyorsunuz gün bekliyorsunuz tekrar gidiyorsunuz sonra tekrar gidiyorsunuz falan gerçekten ben böyle saçma sapan şeylere zaman kaybedecek kadar boş bir insan değilim.O çünkü gerçekten insanlar imza attıktan sonra hayatları, tavırları, karakteri ve huylari gerçekten inanılmaz derecede değişiyor. Buna sadece kendi evliliğimde değil arkadaşlarımın, yakın çevrenin evliliklerinde de şahit oldum. Nedense o atılan imza insanlara bir şeyler yapıyor. Bu nedenle ben tekrardan o imzayı atmayı düşünmüyorum. Zaten sonrasında boşanma süreci de inanılmaz derecede zor oluyor. Adliyeye gidiyorsunuz dilekçe veriyorsunuz gün bekliyorsunuz tekrar gidiyorsunuz sonra tekrar gidiyorsunuz falan gerçekten ben böyle saçma sapan şeylere zaman kaybedecek kadar boş bir insan değilim.

Bu sebepten dolayı da evlilik gibi bir düşüncesi olmayan, tek amacı gerçekten düzgün bir hayat arkadaşı bulmak olan insanlar bana mesaj gönderirlerse çok sevinirim. Benim tek amacım bu hayatı mutlu, eğlenceli, huzurlu bir şekilde yaşamak. İnanın başka hiçbir amacım yok. Zaten bu dünyaya bir kere geliyoruz. Bunda da sıkıntı yaşamak, stresli bir hayat yaşamak istemiyorum. Bu nedenle beni sadece mutlu eden huzurlu eden, bana değer veren, beni gerçekten, yürekten bir şekilde seven insanlar etrafında tutuyorum. Bu durum gerek arkadaşlık ilişkilerim gerek sevgililik ilişkilerim içinde geçerlidir.

Bu nedenle gerçekten modern düşünceli, özgürlük düş günü olan insanlar bana mesaj gönderebilirler. Çünkü ben kendi özgürlüğümü kısıtlamasını sevmediğim gibi karşındaki insanın da asla özgürlüğünü kısıtlamam. Bu nedenle gerçekten ama gerçekten yürekten bir şekilde sevmesini bilen, benim kafa yapıma uygun, benim yaşam şartlarıma ve hayat standartlarıma uygun olan kişiler bana rahatlıkla mesaj gönderebilirler.

Çanakkale Türbanlı, Tesettürlü Dullar Sitesi Bedava

Sitemiz içerisinde ilan gönderen bütün kadın arkadaşlarımızla ve erkek arkadaşlarımızla çok rahat bir şekilde sizlerde tanışabilir ve arkadaş olabilirsiniz. Görmüş olduğunuz gibi burada hiçbir şey için kısıtlama, sınırı falan bulunmuyor arkadaşlar. İsteyen herkes, istediği gibi bir ilişkiye çok kısa zaman içerisinde sahip olabilir. Çünkü bizim tek amacımız gerçekten insanların faydalanabileceği, ciddi anlamda kendine uygun arkadaş bulabileceği, sevgili bulabileceği bir arkadaşlık ve evlilik sitesi oluşturmaktı. Bunuda çok şükür başardık. Zaten bu platform sayesinde sevgili olan, arkadaş olan çok fazla insan bulunuyor.

İnanın bu insanların içinde evlenenler bile oldu. Hatta şu anda nişanlı olan ve düğün hazırlığı içerisinde olanlar da bulunuyor. Bizler elimizden geldiği kadarıyla tabii ki insanları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmıyoruz. Emin olun ki sizin de o insanlardan hiçbir farkımız yok arkadaşlar. Sizde çok rahat bir şekilde aradığınız doğru insanı bulabilir ve buradan mutlu, güzel bir ilişki içerisinde ayrılabilirsiniz. Düşünmeniz tek gereken şey karşınızdaki kişiyi tanıdığınızdan emin olmaktır. Çünkü o insanı tanımadan hiçbir şekilde ciddi kararlar vermemelisiniz.

Çanakkale Emekli Zengin ve Yaşlı Dul Bayan Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Çanakkale’de her yaş grubundan bayan arkadaş, sevgili, erkek arkadaş bulma şansınız bulunuyor arkadaşlar. Sizlerde hiçbir şey için, kesinlikle geç kaldığınızı düşünmeyin. Çünkü sizlerle aynı kaderi paylaşan, sizin yaş grubunuza uygun, yaşı yaşınıza, boyu boyunuza, suyu suyunuza uygun bir çok olgun insan ile burada tanışma şansınız bulunuyor. Bazı insanlar özellikle daha önce evlenmiş boşanmış olan insanlarla tanışmak, arkadaş olmak istiyorlar. Çünkü bu tarz insanlar ilişkiler konusunda, arkadaşlık konusunda, sevgililik konusunda daha çok tecrübeye sahip oluyorlar.

Bu sebepten dolayı da ilişkilerinde daha temkinli adımlar ata biliyorlar. Biliyorsunuz ki bu dünya zaten tamamen tecrübeler ve deneyimler üzerine kurulu bir dünyadır. Herhangi bir konuda ne kadar çok tecrübeye sahip olursanız o konuda o kadar çok başarılı olursunuz. Tabii ki canım ilişkileri konusu da bununla aynı şey arkadaşlar. Ne kadar çok insan ile sevgili olduysanız, ne kadar çok sosyal bir insansanız, arkadaş çevreniz ne kadar demişse gelecekteki gerek arkadaşlık gerekse sevgililik ilişkilerimizde o kadar tecrübeli, o kadar iyi oluyorsunuz.

Çanakkale koca arayan olgun dul kadınlar Sitesi, Çanakkale bedava dullar sayfası, Çanakkale’de evlenmek isteyen dul erkek arkadaş arayan dul kadınlar

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın