Ciddi Erkek Arayan Bayanlar

Kastamonu Erkek Arayan Dullar Olgun Bayanlar Zengin KAdınlar Türbanlı Kapalı Bayanlar Telefon Numaraları ve İlanları Sitesi
Kastamonu Erkek Arayan Dullar Olgun Bayanlar Zengin KAdınlar Türbanlı Kapalı Bayanlar Telefon Numaraları ve İlanları Sitesi

Ciddi Erkek Arkadaş Arıyorum Belki de Sevgili Oluruz : )

Merhaba ben Merve. Ciddi erkek arayan bayanlar biliyorsunuz ki her zaman olayın sonunda ciddi bir evlilik, sevgili olma konusuna girerler. Öncelikle bunu bilerek bana mesaj gönderirseniz sevinirim. Hayatım boyunca ciddi olmayan insanlardan hoşlanmadım. Her zaman ciddiyete önem verdim. Öyle ki, konuşurken bile ciddiyetsiz olan insanlarla muhabbetimi keserim. Sonuç olarak eğer karşınızdaki insanla bir ilişki içerisinde bulunmak, bir evlilik gerçekleştirmek ya da sevgili olmak istiyorsunuz olarak ciddi davranmamız gerekir. Hani ciddiyetten bahsediyorum ama şöyle ciddiyetten bahsediyorum arkadaşlar. Karşımda istediğiniz kadar espri falan yapabilirsiniz. Ama sakın benimle dalga geçmeye, beni kullanmaya falan kalkışmayın. Bunu anlarsam çok kötü bozarım. Hatta hiç Çaktırmadan sizinle devam eder ve işin sonunda sizi üzerim. İlk olarak bunu söylemek istiyorum. Bu yüzden ciddi erkek arayan bayanlar bölümünde ilan vermeyi daha doğru gördüm. Bilmem anlatabildim mi?

1.71 boyunda 26 yaşında bakımlı, makyaj yapmadan markete bile çıkmayan, her zaman süslü püslü gezen bir kızım. Daha önce evlilik falan yapmadım. Sevgilim oldu tabii k. Ama artık kendime adam gibi bir sevgili ( erkek arkadaş ) bulmak istiyorum. Düzgün, dürüst, güvenilir, saygılı ve sevgi dolu bir insanla, pozitif düşünebilen, oturduğunda adam akıllı olarak sohbetlerde bulunabileceğim bir erkekle arkadaş olmak ve erkek arkadaş edinmek istiyorum.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Ciddi erkek arayan bayanlar ister evlenmemiş bekar, ister bekar ister dul olsun hiç fark etmez. Çünkü burada herkes sevgili ya da erkek arkadaş bulmak için bulunuyoruz. Burada ilanların birçoğu kontrol ettim. Gerçekten ciddi ilişkilerin olduğunu gördüm. Yani kaliteli bir dostluk ve arkadaşlık içerisinde bulunmak istiyorsanız bu arkadaşlık da olabilir. Ya da sadece sohbet edecek bir kız arkadaşta bulabilirsiniz. Sonuç olarak kadınlar karşısındaki erkeğe güvenmek istersin. Ben de böyle bir kadınım işte.! Karşındaki kişiye güvenirsem geri kalan her şey su gibi akıp gelecektir. Aslında eskiden böyle değildim. Etrafımda çok fazla arkadaşım oldu ama hiçbiri kalıcı olmadı. Evlenmek niyetiyle bana mesaj gönderenler, çıkma teklif edenler bile oldu. Fakat bana böyle gelenleri hep geri çevirdim.

Çünkü dediğim gibi ben ciddi erkek arkadaş arayan bayanlar arasında yer alıyorum. Karşıma çıkan insanlarla tabii ki tanışıcam. Karşımdaki kişilerle iletişim kurduktan sonra karar verip tanışma bile sağlayacağım. Doğal olarak karşılıklı olarak oturup bir kahve, bir çay içmemiz ve birbirimizin gözlerinin içine bakarak sohbet etmemiz gerekiyor haksız mıyım? Bana soracak olursanız evlenmek çok zor bir olay değil. Sadece ekonomik olarak insanları sarsıyor. Ben evlenirken akrabalarım gelip göbek atacağı bir düğün istemiyorum. Kendi aramızda bir nikah yaparız, daha sonrasında da kendi arkadaşlarımıza çağrı güzel bir parti veririz. Bunun da toplasan maliyeti en fazla 10 bin bilemedin 15 bin TL olur. Neden bize eziyet edeyim ki?

Akrabalarımın gelip göbek attığı bir düğün için yıllarca neden borç batağının içerisinde kalayım ki? Eşim neden insanlar göbek atsın diye para versin? Neden insanların bir günlük eğlencesi için para harcıyalım ki? Bunlar bana çok saçma geliyor. Bilmiyorum sizin düşünceniz nedir. Sizlerde düşüncelerinizi bana mesajlar bölümüne yazarsanız çok sevinirim. Sonuç olarak karşıma çıkan insanlarla tanışmak için buradayım. Önemli olan şey doğru kişiyi bulmak ve doğru kişiyle yola çıkmak haksız mıyım arkadaşlar? Yaşamında bana vermiş olduğu olgunluk neticesinde artık hayatıma girecek olan insanları seçe biliyorum. Tabii ki karşımdaki insanlarla ciddi bir şeyler düşünmek istiyorum ve bu yoldan devam etmek istiyorum.

O yüzden biraz da olgun erkeklerden hoşlanıyorum diyebilirim. Bu işine gelen bir insanım normalde evlenmesi gerekiyor. Ailem de bana evlenmem konusunda birazcık baskı yapsa da, ben gerçek karar vererek karşımdaki insanın benim kafa yapıma uygun olduğundan emin olmadan evlenmek istemiyorum. Böyle bir şeyi de zaten çok saçma olduğunu düşünüyorum. Lütfen beni üniversiteli kızlar, yalnızlıktan sıkılmış olan ya da cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları üzerinden telefonda sohbet etmek isteyen dul bayanlar ile karıştırmayın. Ben burada ciddi anlamda bir erkek arkadaş bulmak ve onunla bütün hayatımı geçirmek için bulunuyorum.

Kafasında evlilik düşüncesi olmayan bir kız olduğum için benimle evlilik konusunda konuşmamıza bile gerek yoktur. Bir çok kişinin derdini ve sıkıntısını dinlemiş ve çözmüş bir kişiyim. Eğer sıkıntılarını ve dertleriniz varsa sadece sohbet etmek için arkadaşlık yapabilirim. Sonuç olarak dünya üzerinde hepimiz insanız ve herkesin kendi içerisinde yaşadığı bir acısı,. Hiç kimse benim hiçbir derdim yok diyemez. Eğer bunu diyorsa da yalan söylüyordur.

Mesajlarımızda sadece benimle ilgili değil kendimizle ilgili de bilgiler verirseniz benim için çok iyi olur. Nerede yaşıyorsunuz, neler yapıyorsunuz? Bu gibi konularda yazarsanız çok sevinirim. Özellikle de kendinizden uzun uzun bahsetmeniz beni çok mutlu edersin. Karşımdaki kişiler hakkında bilgi sahibi olmak benim de doğal hakkım diye düşünüyorum. Geçen bu zaman süreci içerisinde nasıl yalnız kaldığımı da bana mesaj gönderen arkadaşlara anlatacağım tabii ki.! Emin olabilirsiniz ki çok şaşıracaksınız arkadaşlar. Bu kadar güzel bir kadının bunları hak etmediğini, yalnız kalmaması gerektiğini söyleyeceksiniz. Buna eminim.!

Sizin de başınızdan geçen bir hikayeniz, bir olayın, bir derdiniz varsa benimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca evlenmiş boşanmış olan dul erkekler de bana yazabilirler. Sonuç olarak insanlar geçmişinde yanlış bir evlilik yapmış olabilirler. Ben bu ve buna benzer konuları yadırgayan ve insanların bakış açısına karşı hareket eden bir kişilik değilim. Türk, Kürt, Laz, Çerkez, Alevi ya da başka bir dil ya da arka mensup olması beni ilgilendirmiyor. Sonuç olarak ben karşımdaki kişinin kalbinin ne kadar temiz olduğunu ve karakterinin güzelliğine bakarım. Zaten olması gereken de budur arkadaşlar.

Sabaha kadar da bana derdimizi anlatsanız gerçekten derdinize derman olabilmek ve sıkıntılarınızı olsun azaltabilmek için sizleri dinlerim. Zaten mesaj atanlara cep telefon numaramı ve WhatsApp sohbet numaramı da vereceğim. Doğal olarak karşılıklı olarak  konuşma ve sohbet etme şansına da sahip olabileceğiz. Herkesin kendini ifade etme şansı soracağım hepinize söz veriyorum. Ayrıca, güzel bir kadın olduğum için bunu kullanarak kimseye umut vermem. Ben çok güzel bir kadın olduğunu düşünüyorum. Karşımdaki kişiler tam olarak ne düşünür onu bilemem. Herkesin güzellik anlayışı farklıdır.

Dünyada güzellik, para ve pul gibi şeyler geçicidir. Gerçek sevgiler, gerçek dostlar gerçek aşklar kalıcıdır arkadaşlar. Burada herkes zaten biliyor diye düşünüyorum. Bu nedenle benden şimdilik bu kadar arkadaşlar. Sizlerde dinlemek ve hakkınızda bilgi sahibi olmak için sabırsızlanıyorum.. Bu nedenle eğer dul kadınlardan hoşlanıyorsanız arkadaşlarıma da sizi tavsiye edebilirim. Sonuç olarak, hem de onlar benim arkadaşım sayılıyor. İnsanların bilmesi ve çoluk çocuğa karışabilmesi tabii ki beni de mutlu eder.

Ciddi erkek arkadaş ve sevgili arayan dul bayanların cep telefonu ve WhatsApp grupları ve sohbet numaraları

Sevgili arkadaşlar SesliSobe.Com isimli internet sitemiz içerisinde dilediğiniz gibi kendinize uygun ciddi erkek arkadaş arayan dul kadınlarla tanışabilirsiniz. Hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur. Herhangi bir üyelik gerçekleştirmenize gerek yoktur. Ciddi erkek arkadaş arayan dul bayanların ve olgun kadınların cep telefon numaraları, WhatsApp grupları ve sohbet numaraları gibi konularda kendilerini de talepte bulunabilirsiniz.

Sitemizi İstanbul Ankara İzmir bursa Antalya Adana Gaziantep Diyarbakır Konya gibi şehirlerde ziyaret eden binlerce dul kadın bulunmaktadır. Doğal olarak size en yakın olan, çevrenizde bir civarlarımızda bulunan dul bir bayan arkadaş bulma olasılığınız son derece yüksektir. Elbette bunun garantisini vermiyoruz. Ancak bu tamamen sizlerin elinde olan bir durumdur. Karşınızdaki insanlarla güven çerçevesi içerisinde “cep telefon numaranızı “paylaşabilirsiniz. Bu şekilde, WhatsApp uygulaması üzerinden sohbet etme şansını da yakalamış olabilirsiniz.

Ciddi erkek arkadaş ve sevgili arayan türbanlı kapalı ve güzel kızların Facebook, Instagram ve Twitter adresleri ve Tiktok Profilleri

Biliyorsunuz ki uzun yıllardır Facebook ve Twitter gibi ve Instagram gibi sosyal medya adresleri üzerinden iletişim bilgilerini paylaşan bir çok bayan arkadaşımız bulunuyor. Bunların bir bölümü sevgili bulmak, bir bölümü evlenmek için kendilerine uygun kişilerle tanışmak istiyorlar. Ancak ne yazıkki; günümüzde artık sosyal medya üzerinde sevgili bulmak ya da bayan arkadaş bulmak son derece zor bir hale geldi.!

Bu nedenle türbanlı bayanların, kapalı ve tesettürlü güzel kızlarım, üniversiteli kızların, sevgili arayan zengin bayanlar, dost ve arkadaş arayan olgun kadınların cep telefon numaralarını Twitter, Facebook ve Instagram adreslerini ve tiktok profillerini arıyorum diyorsanız tam olarak doğru adrese geldiniz. Artık bu tarz kadınlar sosyal medya adresleri yerine arkadaşlık siteleri içerisinde kendilerine uygun kişilerle sevgili olmayı daha doğru buluyor. Çünkü, biliyorsunuz ki sosyal medya adresleri üzerinde akrabalar, yakın arkadaşları oluyor. Kadınlarda bu durumu gözününde bulundurarak daha kaliteli ve daha güvenli arkadaşlık ve evlilik sinirini tercih edebiliyorlar. Sizlerde dilerseniz, sitemiz içerisinde kendi ilanlarımızı yayınlayabilir ve bu ilanların içerisinde Twitter, Instagram ve Facebook adreslerimizi size uygun olan bayanlarla paylaşabilirsiniz.

Sitemiz içerisinde ciddi ve dürüst gerçek erkek arkadaş arayan bayanlar, kendine dost ve arkadaş olacak insanlar arayan zengin bayanlar, evlenmek isteyen bayan tel ve fotoğraflar, erkek arkadaş arayan bayanlar, arkadaş ya da eş arayan bayanların Facebook Twitter ve Instagram adresleri gibi bir çok konuda kategori bulunmaktadır. Bu kategorilerde kontrol ederek kriterimize uygun insanla tanışma şansınızı bir kat daha yükseltebilirsiniz.

Ayrıca evlenmek isteyen bayanlar da sitemizde kullanmaktadır. Www.seslisobe.com sadece Türkiye değil tüm dünyaya hizmet sağlayan bir site olduğundan dolayı Azerbaycan da evlenmek isteyen bayanlar, Bulgaristan’da evlenmek isteyen bayanlar bile kullanmaktadır. Hadi bakalım.! Şansınız bol olsun arkadaşlar keyifli günler diliyorum.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın