Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar

Whatsapp Sevgili Arayan Kızların Cep Telefon Numaraları
Whatsapp Sevgili Arayan Kızların Cep Telefon Numaraları

Gerçekten Evlenmek ve Yuva Kurmak İsteyen Erkek Arıyorum

Selam arkadaşlar benim ismim zeliş. Ciddi evlilik düşünen ve evlenmek isteyen bayanlar olayını burada gördükten sonra ben de burada bir ilan vermek istedim. Vallahi artık benim evlenmemin zamanı geldi. Çünkü evde çok fazla rahat edemiyorum.28 yaşına geldim bu yaşıma kadar hiç evleneyim diye düşünmedim ama artık evleneyim. Çünkü koronavirüs, deprem, yangın falan derken evlenmeden ölüp gideceğim yoksa… !

Tabi evlenmeden önce bazı şeyleri konuşmamız gerekiyor. Karşılıklı olarak uzun uzun sohbet etmemiz gerekiyor. Cep telefon numaramı güvendiğim kişilere verebilirim. Ya da Facebook Twitter Instagram tiktok profilimi ve adresimi verebilirim. Bu şekilde direkt olarak sohbet edebiliriz. Birbirimizi daha iyi tanıma fırsatını elde edebiliriz. Konuşurken birbirimizin fikirlerini, düşüncelerini hatta siyasi görüşlerini bile paylaşalım.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Daha sonra birbirimize güvenirsek karşılıklı olarak çayımızı kahvemizi içeriz. Belki de çok güzel şeyler yaşarız. Tabi bunlar olmadan da olabilir. Ama elektrik almamız gerekiyor. Hem sizin beni hem de benim sizi beğenmem fikirlerinize ve görüşlerinize saygı duymam gerekiyor.

Aşk meşk işleri biraz riskli ve biraz da üzerinde durulması gereken konulardır. Ben bu konularda birazcık korkak davranıyorum. Nasıl desem; kendimi karşımdaki insana çok fazla kaptırıp deli gibi aşık olursam ve sonra ondan vazgeçemezsem ve o kişi de bana eziyet eder aşk acısı çektirirse diye korkuyorum. Yani bir ilişkinin sonunu görmek en mantıklısıdır. Öyle kolay kolay insanlara ısınan çok fazla insancıl bir yapıya sahip değilim. Ama erkek arkadaşından ya da sevgilimden ya da Evleneceğin kişiden sürekli olarak güzel söz duymak isterim.

Çünkü romantik bir insanım. Güzelliğimi fiziğimi boyunu posunu herkesle paylaşmayı doğru bulmuyorum. Sadece evlenmek İstediğim kişiyi seçtikten sonra onunla paylaşmayı doğru buluyorum. Yukarıda bir tane fotoğrafım var. Bu fotoğrafı da mecbur olmasam koymazdım. Site yöneticileri fotoğrafsız ilanları yayınlamadıklarını söylediler. Bir de, insanların sadece bu fotoğrafımı görmesinde bir sakınca olmadığını düşünüyorum. Daha güzel boydan ve daha alımlı fotoğraflarımı sadece güvendiğim kişilerle paylaşabilirim.

Dürüst güvenilir ciddi evlilik düşünen dul bayanlar ilanları 2023

Selam arkadaşlar ismim dilek. İstanbul’da yalnız başıma yaşıyorum. Bir kuruyemiş fabrikasında ustabaşı olarak çalışıyorum. Şükürler olsun maaşım çok iyi. Kendi dairem var. Annemden ve babamdan kalan parayla da kendime bir araba aldım. Uzun zamandır çalışıyorum. Geçmişimde ne yazıkki yanlış bir evlilik yaptım. Bu evlilikten bir tane oğlum oldu. Şu anda yedi yaşında. 29 yaşında oldukça bakımlı ve çalışkan hamarat bir kadınım. Hem çalışırım hem de evime yetişirim. Ayrıca mükemmel bir anneyim. Evlenmek istediğim erkekte çok fazla kriter beklemiyorum. Aklı başında bir insan olsun benim için yeter.

Çocuğumu kabul edecek biriyle arkadaş olmak ve evlenmek istiyorum. Ayrıca evlenmek istediğim kişinin de çocuğu olabilir bu benim için hiç problem teşkil etmez. Ona da büyük bir keyifle seve seve bakarım. Ayrıca en az iki çocuk daha yapmak istiyorum. Öncelikle bilmenizi istediğim bazı şeyler var. Ben dul bir bayanım. Bu zamana kadar da ciddi anlamda bir sevgilim olmadı. Öyle arkadaşlık yaptığımız ve vakit geçirdiğimiz erkek arkadaşlarım oldu. Bunların haricinde ciddi evlilik düşünen bayanların telefon numaraları arıyorsanız bana bu şekilde yaklaşmayın.

Ben önce karşımdaki kişiye güvenmem ve daha sonrasında cep telefonu vermenin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Yakın zamanda bir evlenme teklifi aldım. Fakat hiç hoşlanmadığım bir insan olduğu için kabul etmedim. Çok yakın ve samimi olduğum bir kişiden evlilik teklifi alsam yine kabul etmem. Çünkü ben etrafımdaki insanlardan değil hiç tanımadığım bir insanla evlenmek istiyorum. Yıllardan bellidir hemen hemen her şeyimi Paylaştığım bir insan da bana evlenme teklif etmişti. Ne yazıkki onu da reddettim. Bunuda sizlerle paylaşma gereği duydum.

Ciddi ve İslami evlilik ilanları 2023

2021 En Güncel ve En Kaliteli Evlilik İlanları Siteleri
2023 – 2024 En Güncel ve En Kaliteli Evlilik İlanları Siteleri

Merhaba arkadaşlar ismim nazlıcan ben uzun zamandır çalışan ve işinde gücünde olan bir bayanım. Çok fazla paraya ihtiyacım olmamasına rağmen çalışmayı doğru buluyorum. Kendi işimi kendim yapıyorum ve çok şükür ayaklarım üzerinde durabiliyorum. Kendi masraflarını karşılayabilmek çok güzel bir duygu. Hiçbir zaman annemin ve babamın bana harçlık göndermesini istemedim. Hiçbir zaman onların eline bakmadım. Evlendikten sonra da çalışmak istiyorum tabii ki eşim uygun görürse.

Bu durumda bu kadar zor olan ve son zamanlarda şu virüs yüzünden mahvolmuş olan ekonomi konusunu da karşılıklı olarak aşmış oluruz. İlk önce arkadaş olalım. Daha sonrasında sevgili olalım. Daha sonra birbirimizi iyice tanıma durumuna geldikten sonra Evlilik gerçekleştirebiliriz. Bu gibi konul…

Ciddi evlilik düşünen yakışıklı erkeklerin cep telefon numaraları falan var bu sitede ama ben hiçbirini aramadım. Bunun da çok fazla doğru olduğunu düşünmüyorum. Hatta evlilik düşünen dul erkekler, evlenmek isteyen engelli bayanlar, evlenmek isteyen engelli erkeklerde bu sitede evlenmişler. Bunları gördüğümde gerçekten onların adına çok sevindim. Daha önce bu tarz bir yerden erkek arkadaş edinmedim. Ama artık zaman geldi. Erkek arkadaşımla arada sırada zaman zaman sohbet edebiliriz.

Karşımdaki kişiye ısınırsam geri kalan her şey su gibi akıp gelecektir. Ben önüme gelen her erkekle ilgilenmiyorum. Bundan önce burada birisi bana uzun uzun mesajlar göndermişti. Ama onun da yalancı bir insan olduğunu evli bir erkek olduğunu gördüm. Lütfen bu tarz insanlar benden uzak dursunlar.

Evlenmek isteyen türbanlı tesettürlü kapalı kızların ve bayanların da burada olduğunu gördüm. Doğal olarak ben de güvenerek buraya bir ilan vermek istedim. Hele bir de site sahibinin benim gibi bir bayan olduğunu öğrenince gönül rahatlığı ile evlenebileceğim her şeyi burada aramaya başladım. Evlenmek isteyen bayanlar arasında olmak beni küçük düşürmez. Sonuç olarak herkes yuva kurmak istiyor. Arkadaşlar ben kırılgan bir yapıya sahip bir insanım.

Karşımdaki kişi bana rencide edici bir cümle kurarsa gerçekten çok kırılırım. Bir de herkese güveniyorum ve sonu her zaman hüsranda bitiyor. Kendimi bazen aptal gibi hissediyorum. Ama ancak bu sefer böyle yapmayacam. Karşımdaki her insana kalmayacağım ve kendini adam gibi ifade etmeyenlere cep telefon numaramı vermeyecegim.

Oldukça sabırlı, hırslı, akıllı ve hümanist bir insanım. Her şeyi öyle hızlı bir şekilde olsun bitsine getiren bir insan değilim. Sonuna kadar sabrederim. Hayatıma birisi falan girsin diyorum ama şimdi yok her geçen gün ömrümden insan eksiltiyorum. Çünkü artık insanlara çok fazla güvenmiyorum. Tabi bu süreçte karşıma çıkanlarla ilgili düşüncelerimi de sizlere aktarıyorum arkadaşlar. Karşımdaki insanlara çok fazla güvenemediğim için uzun zamandır yalnızım. Çevremdeki insanlardan birisi de çıkıp sen neden öyle yalnız kaldım demiyor.

Çünkü herkes kendini düşünüyor. Kardeşler bile birbirini düşünmez hale geldi. Ben egoist şımarık alaksız bir insan değilim hiçbir zamanda böyle olmayacağım. Önüne gelen beni kırdı ve beni üzdü Artık inanılmaz bir şekilde yoruldum. Bu sebepten dolayı sanal ortamdan arkadaş bulmaya karar verdim. Her zaman hayırlısını isteyen birisi olarak bu seferde son derece ciddi ve kararlı bir şekilde Evleneceğin bir erkek arkadaş bulabileceğimi inanıyorum.

Uzun lafın kısası can sıkıntısından yaşlanmak yerine adam gibi birini bularak mutlu ve mesut bir yuva kurmak daha mantıklı geliyor. Önümüzde çok güzel yıllarımız ve senelerimiz olacak. Yaşanacak harika anılar olduğuna inanıyorum. Neyse ben kendimden uzun uzun bahsettim. Sizlerinde mesaj gönderme bölümünden bana kendinizden uzun uzun bahsetmesi çok hoşuma gidecektir.

Adminin Mesajı;

Sevgili arkadaşlar öncelikle internet sitemizi ziyaret ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Sitemiz içerisinde ciddi evlilik düşünen türbanlı tesettürlü ve kapalı bayanlar, kendisini yalnız hisseden ve evlenmek isteyen dul ve olgun kadınlar, ciddi evlilik düşünen yaşlı ve zengin kadınlar, 30 35 yaş arası ve üzeri , 40 45 yaş üzeri, 50 55 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar bulunmaktadır. İnternet sitemiz en kalabalık ve yoğun olan şehirlerimizin başında gelen İstanbul, İzmir, Ankara, Konya, Antalya, Adana, Diyarbakır, Gaziantep başta olmak üzere tüm il ve ilçelerimizden evlenmek isteyen bayanlar ve erkekler tarafından ziyaret edilmektedir.

Tüm bunların haricinde sitemiz içerisinde “yurtdışı evlilik ilanları 2023” kategorisinde evlenmek isteyen bir çok bayan arkadaş bulabilirsiniz. Aynı şekilde yakışıklı erkek arkadaşlarda edinebilirsiniz. Özellikle de Türkmenistan’da Türkmen bayanlar, Azerbaycanlı Azeri bayanlar, Ukraynalı rus bayanlar, Arap bayanlar, Suriyeli dul bayanlar, Suriyeli zengin kadınlar bulabilirsiniz. Tüm bunların haricinde evlenmek isteyen işadamları ve yakışıklı erkeklerin cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları, Twitter Instagram ve Facebook ve Tiktok Profilleri ve adresleri gibi bir çok konuda internet sitemizden sınırsız bir şekilde destek alabilirsiniz. Ayrıca; sitemizde evlenmek isteyen bayanlarla canlı, anlık ve görüntülü olarak konuşma fırsatını da yakalayabilirsiniz.

Sitemiz içerisinde bir çok ciddi evlilik düşünen bayan bulunuyor. Ciddi evlilik siteleri 2023 yılında çoğalmıştır. Fakat biz uzun zamandır bu işi yaptığımızdan dolayı sitemiz bayanlar ve erkekler tarafından daha fazla ziyaret edilmektedir. Ciddi evlilik sitesi var mı diye Soran arkadaşlarımız şu anda doğru adrese geldiler. Hatta ciddi evlilik Facebook Twitter Instagram gibi yerlerde gerçekleştiğinden dolayı insanlar artık Facebook ve Twitter üzerinden sitemizi ziyaret etmeye başlamıştır.

Ciddi evlilik arayan dul bayanlar ya da ciddi evlilik arıyorum diyen yakışıklı erkeklerde internet sitemiz içerisinde bulunuyor. Ciddi aşk ve evlilik sitesi arıyorsanız tam olarak doğru adrese geldiniz. Ciddi arkadaşlık ve evlilik siteleri arıyorsanız Google Bing ve bu benzeri arama motorlarını da ziyaret edebilirsiniz arkadaşlar. Ciddi evlilik düşünen bayanlar Türkiye’den olduğu gibi yurt dışından da bulunmaktadır.

Sitemiz içerisinde ciddi evlilik düşünen olgun, dul ve zengin bayanların telefon numaraları yanı sıra yakışıklı erkeklerin de cep telefon numaralarını bulabilirsiniz. Ciddi evlilik isteyen erkekler ve bayanlar sitemizde ücretsiz olarak mesaj gönderebilirler. Ciddi ve güvenilir evlilik siteleri ve tanışma grubu içerisinde bulunabilirsiniz.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın