Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar Whatsapp Evlilik İlanları Sohbet Grupları

Bayan Arkadaş Edinme Siteleri ve Kız Arkadaş Ekleme Sayfaları Dul Olgun ve Zengin Türbanlı Bayanlar İlanları
Bayan Arkadaş Edinme Siteleri ve Kız Arkadaş Ekleme Sayfaları Dul Olgun ve Zengin Türbanlı Bayanlar İlanları

Ciddi Evlilik Düşünen Dul Ya da Bekar Erkekler Yazabilir.! 

Selamlar arkadaşlar benim adım nazlıgül. Ciddi evlilik düşünen bayanlar cep telefon numaraları ve WhatsApp sohbet numaraları veriyorlar. Aslına bakarsanız ben de vermek istiyorum ama karşındaki insana güvenmek istiyorum. Tabii ki cep telefon numaramı vereceğim ama ilk önce güvenmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Acaba yanlış mı düşünüyorum? Yani şimdi burada cep telefon numaramı herkese açık bir şekilde paylaşsam, eminim ki beni günde herhalde 100 150 kişi arayacaktır. O yüzden ben sadece mesaj gönderen yani niyeti ciddi olan erkeklerle paylaşmayı daha doğru buluyorum.

Burada mesaj bölümünden bana yazarken kendinizi biraz tanıtmanızı rica edeceğim. Nerelisiniz, hangi şehirde yaşıyorsunuz, ne iş yapıyorsunuz, nelerden hoşlanıyorsunuz, nasıl bir evlilik düşünüyorsunuz, çocuğunuz var mı evlendiniz mi boşandınız mı? Bu gibi şeyleri merak ediyorum.! Evlenmiş boşanmış olmanız benim için problem değil. Dul erkekler de başlıkta belirttiğim gibi bana mesaj gönderebilirler.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Ben daha önce hiç evlilik gerçekleştirmedim. Dul bir kadın değilim. O yüzden benim için çok problem değil. Bir tane çocuğu olabilir. Ama ikinci çocuğu kabul edemem. Çünkü ben çalışan ve sürekli adrenalin yaşamayı, gezmeyi tozmayı falan seven özgür ruhlu bir insanım. İki tane çocuğa bakabileceğini zannetmiyorum. Hem de yaşım daha çok genç. Bir de ilerleyen zamanlarda tabii ki evleneceğim adamdan kendi Çocuklarımda olacağı için durum çok daha kritik bir hale gelir diye düşünüyorum.

Sizlere biraz da kendimden bahsetmek istiyorum. 27 yaşındayım. Biraz önce de söylemiş olduğum gibi daha önce hiç evlilik gerçekleştirmedim. Tabii ki hayatımda birlikte olduğum sevgililerim, erkek arkadaşlarım falan oldu. Ancak bunlarla da seviyeli arkadaşlıklar içerisinde bulundum. Ciddi evlilik düşünen bir kadınım. Şu anda İstanbul’da yaşıyorum.

Maddi durumunuz benim için çok önemli değil. Allah’a şükürler olsun ki; benim ekonomik durumun son derece iyi. Erkek arkadaşım yani evleneceğim insanla bu gibi sorunları aşabileceğimizi düşünmekteyim. Maddiyat gelip geçicidir arkadaşlar. Önemli olan iki kişinin birbirini gerçekten sevebilmesi, bir birine gerçekten değer verebilmesi ve mutlu bir yuva kurabilmek için evliliğin temellerini sağlam atabilmesidir. Sizin de bu konuda görüşlerinizi ve düşüncelerinizi çok merak ediyorum. O yüzden lütfen bana mesaj gönderirken sizde evlilik hakkında neler düşündüğünüzü yazarsanız çok mutlu olurum.

Ayrıca, Facebook adresimi ve Twitter Instagram ve Tiktok Profilimi de dürüst olduğuna inandığım kişilerle paylaşabilirim. Çünkü sonuç olarak benim bu sosyal medya adreslerim içerisinde hem yakın arkadaşlarım hem de akrabalarım falan var. Lütfen yanlış anlamayın. Önüme gelen herkese Facebook Twitter ve Instagram adresimi veremem. Hiç tanımadığım insanlara da ilk görüşte ya da gönderdiği herhangi bir mesajdan dolayı Güvenemem. Bu yüzden cep telefon numaramı vermek istiyorum. Çünkü WhatsApp üzerinden direkt olarak bu uzun uzun konuşma şansınız olacak.

Seri ilanlar ciddi evlilik düşünen bayanlar Whatsapp evlilik İlanları Grupları

Sevgili arkadaşlar internet sitemizi ziyaret edenlerin büyük bir bölümü burada gerçekten evlilik yapabilmek için bulunuyor. Ancak “seri ilanlar sitesi değiliz” bunu hatırlatmak istiyorum. Burası sadece evlenmek, sevgili bulmak ve arkadaş olmak için tasarlanmış bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Ayrıca tamamen ücretsizdir. Sizi arayarak, sizden ücret talep eden insanları kesinlikle itibar etmeyin.

Sahibinden ve seri ilanlar gibi internet siteleri içerisinde gerçekten evlenebileceğiniz bir insan bulmanız neredeyse mümkün değildir. Bu tarz yerlerde bulunan insanlar dolandırıcılık ve benzeri kurslar karşınıza çıkabilir. Bu sebepten dolayı, arkadaşlık sitelerini ve evlilik sitelerini ziyaret etmeniz sizin açınızdan daha mantıklı bir hareket olacaktır. Eğer bu sitelere de güvenmiyorsanız, Facebook Twitter Instagram tik tok Bado gibi uygulamalar üzerinden de kendinizi evlenebileceğiniz bir bayan arkadaş arayıp bulabilirsiniz.

Kapalı bayanlar ciddi evlilik sitesi ilanları 2023

Sitemizi İstanbul Ankara Bursa İzmir Konya Antalya Adıyaman Gaziantep Diyarbakır Konya Sivas Tokat Samsun gibi yerlerden ziyaret eden bayanların büyük bir bölümü kapalı, tesettürlü ve türbanlı kadınlardan oluşmaktadır. Evlenmek istiyorum diyen, koca arıyorum diyen, hayat arkadaşı arıyorum diyen dul ya da bekar olgun ya da zengin fark etmeksizin Tüm bayan arkadaşlarımıza internet sitemiz açıktır. Tamamen ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen arkadaşlık sitemiz içerisinde kapalı bayanlar ciddi evlilik sitesi ilanları 2023 yılında da devam etmektedir.

İnternet sitemizde yurtdışından evlenmek isteyen bayanlar, Azerbaycan’da evlenmek isteyen bayanlar, Bulgaristan’da evlenmek isteyen bayanlar, Almanya’da evlenmek isteyen bayanlar gibi bir çok kategori bulunmaktadır. Bu yüzden, sadece Türkiye sınırları içerisinde sıkışıp kalmanıza gerek yoktur. Biliyorsunuz ki ciddi evlilik düşünen bayan arıyorum diyen bir erkek ilk olarak arkadaşlık sitelerini ziyaret eder. Bu yüzden hayat arkadaşınızı burada bulabilme olasılığımızın son derece yüksek olduğunu da hatırlatmamda fayda var diye düşünüyorum.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın