Diyarbakır Erkek Arayan Bayanlar

Diyarbakır’da yaşayan Kürt bir bayanım erkek arkadaş arıyorum. ♥

Arkadaşlar lütfen beni yanlış anlamayın. Başlıkta Kürt olduğumu belirtmek istedim. ben insanlar arasında ayrımcılık yapmam ama bazıları sadece Kürt kızı olduğum için sevgili olmaktan vazgeçebiliyor bunu daha önce yaşadım. Bu yüzden küçük bir kız olduğumu belirtmeye gereği duydum. Diyarbakır erkek arayan bayanlar bölümünde benimle ilanımı yayınlarsanız sevinirim.

Diyarbakır’da özel bir şirkette çalışıyorum. Ailemden ayrı yaşıyorum. Aslen izmirliyim. Maço erkeklerden hoşlanıyorum. Sert yapılı erkekler genelde daha çok sahiplenici ve korumacı oluyor. Bütün kadınlar koruyan sahiplenen erkeklerden hoşlanırlar. Ben hoşlanmıyorum diyen kadın emin olun ki yalan söylüyor. Doğru olarak bende bu yüzden maço erkeklerden hoşlandığı mı açık açık sizlere belirtmek istedim. 26 yaşındayım. Diyarbakır’da yaşıyorum çünkü buraları seviyorum. Burada çok arkadaşım var. Babam Diyarbakırlı annem İzmirli. Annemle babam ayrıldılar. Babam Diyarbakır’a geldi annemin nerede olduğunu bilmiyorum. Babama ihanet etti sonra da ortadan kayboldu.

Ben de babama daha yakın olabilmek için İzmir’den Diyarbakır’a geldim ve burada özel bir şirkette çalışmaya başladım. Annemin ihanetinden sonra babamın psikolojisi bozuldu. O yüzden onunla aynı evde kalmayı doğru bulmuyorum. Annemin yaptığı bu ihanetten sonra babam sürekli başka kadınlarla falan görüşmeye başladı.Kendi içinde onun acısını dindirebilmek istiyor galiba henüz anlamış değilim.

Bu nedenle ben de kendimi bu aileden tamamen kopar mam gerektiğini düşündüm. O yüzden ailemden ayrıldım ve kendi hayatımı kurdum. Aslına bakacak olursanız bu durumdan son derece de memnunum diyebilirim. bir insanın hayatına hiç kimseden müdahale etmemesi ve yaptıklarını eleştirme şansının olmaması çok güzel oluyor. O zaman özgürce istediğiniz gibi yaşayabiliyorsunuz. Ancak yalnızlık da bir yere kadar.bir noktadan sonra insan yanında yanı başında bir erkek arkadaşı bir sevgilisi olsun istiyor. Her ne kadar güçlü bir kız olsam bile bazen benim de zaaflarım ve zayıf noktalarım olabiliyor.

Bu nedenle Diyarbakır ve çevresinde bulunan bölgelerden bir erkek arkadaş bulma amacındayım. Tabii illaki Diyarbakır’da olması gerek demiyorum. Türkiye’nin neresinden olursa olsun eğer güvenirsem otobüse biner gelirim.Daha önce evlenmiş boşanmış olabilirsiniz benim için önemli değil. Eğer çocuğunuz varsa seve seve bakarım çünkü benim çocuğum olmuyor. Tüplerim bağlı olduğu için çocuk yapamıyorum. Bu yüzden de kolay kolay erkek arkadaş bulamıyorum. Bulsam da belli bir zamandan sonra olay evlilik seviyesini geldiğinde çocuk konusu açılıyor ve yine ayrılık konusu geliyor. Bu hayatta her şey çocuk mu ? Çocuğu olmayan kadınlar mutlu olmak hakkına sahip değiller mi ?

Tekrar hatırlatmak istiyorum ben hamile kalamıyorum. Erkek arkadaşım dilerdi gel seninle evlenelim dediğinde bu konuyu bilmesini istiyorum. Evlendiğimizde ne yazık ki çocuğumuz olmayacak. Bu yüzden çocuklu dul erkekler de ilgi alanıma giriyor. Sağlam güvenilir mutlu bir yuva kurmak istiyorum. Tabii ki şimdilik böyle bir amacım yok gelecek planı yapıyorum. Sevgilim ilerleyen zamanlarda evlenelim derse Güven sağlandıktan sonra hiç düşünmeden evlenebiliriz. Cep telefonu numaramı, WhatsApp sohbet numaramı,Instagram Facebook ve Twitter adresimi mesaj gönderenler arasından güvendiğim kişilere verebilirim.

Görüntülü sohbet etme ve uzun uzun konuşarak birbirimizi daha iyi tanıyabilmemiz için zaten telefon numaramı vermem lazım. Ama burada hiç tanımadığım insanlara vermem de doğru de olmaz değil mi ? Her neyse arkadaşlar mesajlarınızı bekliyorum…

Diyarbakır Erkek Arayan Dullar Olgun ve Zengin Bayanlar Telefon Numaraları ve İlanları Sitesi
Diyarbakır Erkek Arayan Dullar Olgun ve Zengin Bayanlar Telefon Numaraları ve İlanları Sitesi

Adı : Dilan

Yaş : 27

Boy : 170

Kilo : 51

Şehir : Diyarbakır

Arayış : Ev Arkadaşı , Erkek Arkadaş , Sevgili

Diyarbakır erkek arayan dul bayanlar cep telefon numaraları

Diyarbakır ve çevresinde erkek arkadaş arayan dul bayanlar ile arkadaşlık yapmak, dost arayan dul kadınlar ile iletişim kurmak, ve Diyarbakır’da bulunan dullar ile cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları aracılığı ile görüntülü sohbet etme,canlı ve anlık olarak konuşma ve bedava mesajlaşma şansına sahip olmak istiyor musunuz ?

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en kaliteli evlilik ve arkadaşlık sayfaları arasında yerini alan internet sitemizde Diyarbakır’da bulunan Kürt Türk Laz Çerkez fark etmeksizin tüm bayanlarla ve erkeklerle hiçbir ücret ödemeden ve herhangi bir üyelik bile gerçekleştirmeden tanışma şansını sizlere sunuyoruz. Diyarbakır türbanlı dul kadınlar, sevgili arayan yalnız dul bayanlar mutsuz kadınlar kategorisi içerisinde aradığınızı bulmanız an meselesidir. Artık Facebook Twitter Instagram gibi sosyal medya içerisinde bulunan saçma sapan sayfalarda gezmenize gerek kalmadı.

Çünkü sizler için oluşturduğumuz bu internet sitesi sayesinde Diyarbakır’da dul kadınlarla cep telefon numarasını alarak uzun uzun sohbet edebileceksiniz. Gold üyelik ve buna benzer saçma sapan şeylere gerek duymuyoruz. Kullanıcılarımızın ve sitemizi ziyaret eden misafirlerimizin en pratik ve en kolay bir şekilde aradıklarını bulmaları Bizim için her şeyden daha önemlidir.

Diyarbakır erkek arayan olgun zengin yaşlı bayanlar ilanları

En güncel ve en yeni 2020 ve 2021 ilanları ile sizlerle olmaya devam ediyoruz. Diyarbakır’da erkek arayan olgun bayanlar ve emekli kadınlar, sevgili arayan ve dost arayan zengin ve yaşlı bayanlar ve çok daha fazlasını sizlere sunan bu sayfa sayesinde Diyarbakır‘dan ve çevresinde bulunan tüm şehirlerden kendinize bir bayan arkadaş bulabilirsiniz.

Amacınız sevgili bulmak mı ? Yoksa evlenmek mi istiyorsunuz ? ya da kendinize dost arayan bayanlar arasından birini seçerek hayatınızın geri kalanını sıkı bir dost ile birlikte mi geçirmek istiyorsunuz ?

O zaman hiç durmadan harekete geçmenizi tavsiye ediyorum. internet sitemizin içerisinde bulunan bütün ilanlarımız ın ve yazılarımızın altında sizin için oluşturduğumuz bedava mesaj gönderme bölümü bulunuyor. bu bölümü kullanarak Diyarbakır’da bulunan Dul bayanlara kendinizi tanıtma fırsatını sizlere sunduk. erkek arayan dul bayanlar Diyarbakır kategorisi içerisindeki bütün kadınlarla bu bölümü kullanarak iletişim içerisinde bulunabilirsiniz. mesaj gönderirken kendinizi ne kadar detaylı anlatır ve ne kadar uzun yazarsanız bayanları etkileme şansınız da o kadar yüksek olacak.

Ancak şunu da belirtmek istiyoruz ki sitemizi amacına uygun olarak kullanmak zorundasınız. bazı arkadaşlarımız Diyarbakır’da jigolo arayan bayanlar var mı gibi sorular soruyorlar. İnternet sitemizde bu tarz şeylere izin vermiyoruz. burası ücretsiz üyeliksiz bedava bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir ve bu şekilde kalmaya devam edecektir.

Diyarbakır’da erkek arayan bayan ve kız cep telefon numaraları

Türbanlı ve tesettürlü kapalı ve çarşaflı Suriyeli dul bayanlar bile internet sitemiz içerisinde erkeklerle iletişim kurabilmek için cep telefonu numaralarını verebilirler. bu yüzden “Diyarbakır kız ve bayan cep telefon numaraları ve WhatsApp sohbet” kategorisi içerisinde birçok bayan arkadaşımız bulunuyor. 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da bayanlarla iletişim sağlayabileceğiniz bütün imkanları burada bulabilirsiniz.

Diyarbakırlı Olgun ve zengin bayanların dul kadınların erkek arayan yaşlı bayanların emekli öğretmenlerin hemşirelerin ve doktorların bile bulunduğu Türkiye’nin en elit en kaliteli ve gerçek ilanların bulunduğu en ciddi ve dürüst internet sitesi olarak gurur duyuyoruz. Diyarbakır kız numarası arıyorum,Diyarbakır zengin bayan cep telefon numarası istiyorum gibi yaptığınız birçok arama da internet sitemiz sizlere en doğru sonuçları verecektir.

Diyarbakır’da erkek arayan türbanlı kapalı ve çarşaflı bayanlar

Ülkemizin büyük bir bölümü muhafazakar insanlardan oluşuyor. Özellikle doğu ve güneydoğuda türbanlı bayanlar ve Suriyeli bayanlar çok fazla var. bu yüzden Gaziantep Mersin Diyarbakır ve Adana gibi illerimizden Suriyeli dul bayan arıyorum diyen bir çok erkek arkadaşımızı ilanları ile karşılaşıyoruz. Diyarbakır Suriyeli dul bayanlar ile rahat bir şekilde burada arkadaşlık yapabilmenizi sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Özellikle de savaştan sonra kimsesiz kalmış olan Suriyeli kadınlar yeniden erkek arkadaş bulabilmek ve mutlu bir yuva kurabilmek için Türk Kürt şeklinde ayrımı yapmadan Diyarbakır ve yakınında bulunan şehirlerden kendilerine uygun gördükleri erkeklerle tanışmak istiyorlar. Görmüş olduğunuz gibi sizin için bütün imkanları sağlıyoruz. Diyarbakır’da türbanlı bayan arıyorum, İslami ve dini bayan arıyorum,evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar ve kadınlar gibi birçok kategori içerisinde Diyarbakırlı kadınların ve kızların ilanları ile karşılaşma şansınız olduğunu da hatırlatmadan geçmek istemiyorum.

Diyarbakır’da hizmet sağladığımız bölgeler ve kategoriler aşağıdaki gibidir;

İlk olarak sadece Diyarbakır’dan değil ülkemizin ve dünyanın her yerinden kız arkadaş ve sevgili bulabileceğinizi hatırlatmak istiyorum. Ancak bu bölüm “Diyarbakır erkek arayan dul ve olgun ve zengin bayanlar cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları ve iletişim” bölümü olduğu için burada Diyarbakır’ın hangi ilçelerinden bayan arkadaş bulabileceğinizin bir özetini çıkarmak istedim.

 • Diyarbakır Bağlar Kayapınar ve Yenişehir bölgelerinden erkek arayan dul bayanlar
 • Diyarbakır Ergani Bismil ve Sur bölgelerinden erkek arkadaş arayan olgun zengin ve yaşlı bayanlar
 • Diyarbakır Silvan Çınar Çermik ve Dicle bölgelerinden erkek arayan türbanlı kapalı mutsuz ve yalnız bayanlar
 • Diyarbakır Kulp hani ve Lice bölgelerinden erkek arayan bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları

Yukarıda sesin için listedeyim bütün ilçelerden aradığınızı bulabilmeniz için beklemenize gerek yok..! Hiçbir ücret ödemiyorsunuz. Üyelik bile gerçekleştirmenizi gerek bulunmuyor. hemen şimdi aşağıda bulunan mesaj gönderme bölümünü kullanarak Diyarbakır’dan kendinize bir bayan arkadaş bulun..!

Diyarbakır’da erkek arayan 30 yaş üstü dul bayanlar, 40 yaş üstü olgun bayanlar ve kadınlar, 50 ve 60 yaş üstü emekli bayanlar, 70 yaş üstü erkek arayan zengin bayanlar ile tanışma fırsatını yakalamanıza dakikalar kaldı..!

♥ Selam İsmim Şebnem , 28 Yaşındayım Telefonda Sohbet Edecek Erkek Arıyorum. Numaramın Üzerine Tıklayarak Beni Arayabilirsiniz.! ♥.  003225889363

15 Kişi “Diyarbakır Erkek Arayan Bayanlar

Hakkında Yorum Yaptı.!

 1. Dilan benim de cocugum olmuyor bende nevsehirden yaziyorum eger istersen wapsattan konusuruz mesajlaşiriz numarami yaz bana isminle wapsattan mesaj at numaram 05368255176

 2. Merhaba hayırlı akşamlar dilan hanım bende ibrahim benimde sevdiğim vardı genelde benim kız arkadaşım yüzde 90 doğu ilimizdende,sonuçta hepimiz aynı allaha inanıyoruz aynı ülkede aynı nefesi almaktayız bizim gelinde kurt benim yigenlerim babalar i yani erkek kardeşim türk anneside yani bizim gelinde kurt kızıydı neyse dilan hanım bende ibrahim yaşım 39 175 boyum yaklaşık 75 kg yeşil ela gözlü ciddi dürüst efendi duyusal hıc evlenmemiş biriyim aslen konmalıyım ama doğma büyüme aksaray da doğup büyüdüm istanbulda çalışıyorum ciddi eğer konustugun biri yoksa seni tanımak isterim telefon numaram
  05380539788
  [email protected]

 3. Sana yardimci olabilecek yaninda olup seni sevebilecek deger verecek biriyim eger foto gercekse ara konusalim tanidikca anlarsin zaten nasil bi insan oldugumu yas 29 hic evlenmedim ankarada yasiyorum yaptigim isi ulkenin her yerinde yapabilirim seyahat sikintim yok cocuk konusuna gelincede kurumlarda bir suru cocuk var ailem olsun evim olsun diye bekleyen hem sevap isleriz ara beni mutlaka 05527349161

 4. Dilan hanım merhaba yine ben ciddiyim ben hıc evililik yapmadım ama aradigim bayanı n kız dul olması sorun değil yeterki allah korkusu olsun yeter ben sana gerçekten talibim önce arkadaşlık sonra evililik düşünüyorum şayet arkadaşlığımız ilerler anlaşarak evililik e karar verirsek DIYARBAKIR ILIMIZDE IKAMET EDERIM ,cocuk olsa iyi olurda ama olmuyorsa yapacak birşey yok yine allahım bilir lütfen üzülmeyin kararsa olma yasin genç diğer ilanda yazdığım gibi seni tanımak isterim annem ve babam sizlere ömür hem öksüz hem yetimin seni daha iyi anlaya bilirim keşke vefat etselerde hıc ihanet etmemiş olsalardı bana kızmayın çok zordur çünkü mesajlarından çok anliyorum neyse ben aslen KONYA LIYIM AMA DOĞMA BÜYÜ ME AKSARAY DA DOGUP BÜYÜ DUM ISTANBUL DA ÇALIŞIYOR UM MUTLU OLDUM HER YERDE IKAMET EDERIM YURT DISI HARİÇ
  TELEFON NUMARAM 05380539788 FACE KULLANIYOSAN IBRAHIMKOC ISMIM FACE DE
  BEKLİYORUM

 5. Merhaba ben uğur diyarbakırda yaşiyorum.30 yaşındayım yakışıklı ve dûrûst bir insanım.seni begendim gûzel bir birliktelik kurmak istiyorum. Bende aradığın özellikler mevcut maço bir erkeyim kadınım sevgilim olacak kişiye sahip çıkmasını iyi bilirim. 1 72 boyunda 68 kilodayım numaram 05424452421 ararsan sevinirim saygılar

 6. Ooo Merhaba Dilan Eskişehir’de ikamet ediyorum bosandim yalnız yaşıyorum bir oğlum var. ..
  Ben Süleyman
  Özel bir şirkette güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum..
  05468840866 numaram tanisaalim ondan sonrası çorap sokugu gibi gelir. …

 7. Selam ben Muğla’nın ilçesinde yaşamaktayım benim için nereli olmanın değil insan olması eğer isterseniz tanışalım konuşalım

 8. Merhaba Diyarbakırlıyım 21 yaşındayım. 1.86 boyundayım. Sizinle tanışmak görüşmek isterim. Eğer isterseniz benimle iletişim kanallarınızdan birini paylaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Arkadaş Arıyorum | Kız Numaraları | SesliHerkes | Sevgili Bulma Siteleri | SesliCadde