Dost ve Arkadaş Arayan Bayanlar Telefon Numaraları

Dost Arayan Zengin Bayanlar Telefon Numaraları
Dost Arayan Zengin Bayanlar Telefon Numaraları

Olgun ve Maddi Durumu iyi Zengin Bir Kadınım.! Kendime Dost ve Arkadaş Arıyorum.

Selamlar arkadaşlar. İsmim nazmiye. Aslen kırklareli lüleburgazlıyım. Arada sırada Muğla, Antalya, Edirne, Adana ve Konya taraflarına gidiyorum. Çünkü buralarda da dairelerim var. Kendime düzgün bir dost ve arkadaş arıyorum. Yani dost arayan bayanlar arasında ben de varım. Cep telefon numaramı sadece mesaj gönderenlere Vermeyi düşünüyorum. WhatsApp sohbet numaramı da tabii ki.! Öncelikle biraz kendimden bahsetmek istiyorum.

Her kadın gibi birazcık alışveriş meraklısı, film izlemeyi dizi izlemeyi ve Netflix dizilerini falan takip etmeyi seviyorum. Bunlar haricinde doğa yürüyüşleri, kitap okumak, tarihi yerleri gezmek falan favorilerim arasında. Açık konuşmak gerekirse ben kendime dost olabileceğim bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. Hayatımda hiçbir zaman kalıcı bir erkek arkadaşım ya da sevgilim olmadı. Daha önce de evlilik falan gerçekleştirmedim.

29 yaşındayım. Ama beni gördüğünüzde 29 yaşında olduğuma inanmayacaksınz. Çünkü oldukça genç gösteriyorum. Daha önce evlilik falan yapmadım. Dost arayan dul bayanlar kategorisinde bu yüzden ilan açmadım. Ancak bu sitede çok fazla dost arayan dul kadın gördüm. Özellikle de 2023 ve 2024 yılları çok sıkıntılı seneler olduğu için galiba kadınlar artık bu tarz sitelerde kendilerine yeni arkadaşlıklar bulmak için çaba sarf ediyor gibime geldi sanki. Acaba yanlış mı düşünüyorum?

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Herneyse arkadaşlar. Şu anda İstanbul’da yaşıyorum. Ancak birkaç ay sonra Muğla Dalaman köyceğiz taraflarında olacağım. Yanıma bir yoldaş arıyorum. Tatile çıkacak bayan arkadaş arıyorum diyorsanız yine bana mesaj gönderebilirsiniz. Bayan tatil arkadaşı olarak emin olabilirsiniz ki benden hiçbir zaman sıkılmayacaksınız. Çünkü pozitif, enerji dolu, neşeli bir insanım. Kolay kolay insanların kalbini kırmam. Kalp kıran, yalan söyleyen ve dürüst olmayan insanlardan da hiç hoşlanmam. Mesajlarınızı sabırsızlıkla bekliyor olacağım.

Kendine Dost ve Arkadaş Arayan Emekli Zengin Bayanlar

Arkadaşlık ve evlilik ilanları yayınladığınız www.seslisobe.com içerisinde 2023 yılında olduğu gibi 2024 Yılında da kendine dost arayan zengin bayanlar bulunuyor. Bu kadınların bir bölümü dul bayanlardan bir bölümü de olgun ve zengin kadınlardan oluşuyor.30 ve 35 yaş aralığında dul kadınlar, 40 45 yaş aralığında olgun bayanlar ve hatta 50 55 yaş üzeri erkek arkadaş arayan ve dost arayan zengin bayanlar ile sitemiz içerisinde hiçbir ücret ödemeden, herhangi bir üyelik gerçekleştirmeden arkadaş olabilirsiniz. Unutmayın ki dost arayan zengin bayanlar ilk olarak erkeklerden bir güven bekler. Eğer karşınızdaki insana güven sağlarsanız oldukça pratik bir şekilde arkadaşlık yapabilirsiniz.

Türkiye’de kendine dost arayan zengin bayanlar genel olarak İstanbul Ankara İzmir bursa Antalya Konya Adana Gaziantep ve Diyarbakır şehirlerinden giriş sağlıyor. Tabii ki bunların haricinde ülkemizin dört bir yanından en küçük köylerinden mi kasabalarından bile kendine dost arayan zengin bayanlar ilgi sağlamaktadır.

Dost Arayan Dul ve Bekar Bayanlar Twitter,Feybuk,İnstagram

Ayrıca dost arayan bayanlar, olgun ve dul kadınlar, dul ve bekar kadınlar kendilerine dost olabilmek ya da erkek arkadaş edinebilmek için Facebook Twitter ve Instagram gibi sosyal medya adreslerini de kullanabiliyorlar. Bu sebepten dolayı dost arayan bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları, Facebook Twitter ve Instagram adreslerini de kendilerinden istemeniz tavsiye ederim.

Biliyorsunuz ki www.seslisobe.com sizlere hiçbir ücret talep etmeden ücretsiz olarak sohbet etme, direkt olarak arkadaşlık yapma imkanları sağlamaktadır. Dost arayan zengin ve dul bayanlar kategorimiz içerisinde kesinlikle üyelik yoktur.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın