Dost Arayan Bayanlar

Selamlar ismim buket dost arıyorum sırdaş arıyorum Yol arkadaşı arıyorum

Herkese merhabalar arkadaşlar.36 yaşındayım. Daha önce hiç evlenmedim. Evlenmeyi hiçbir zaman düşünmüyorum. Ama hayatımda bir çok kez erkek arkadaşlarım oldu. Artık bu duruma bir son vermek ve hayatımda kalıcı bir arkadaşım olsun istiyorum. Sizin anlayacağınız sıkı bir dost olacağım, sevgili olarak ömrümün geri kalanına devam edebileceğim dürüst bir beyefendi ile tanışmak ve erkek arkadaş bulmak istiyorum.

İstanbul Ankara İzmir Bursa neresi olursa olsun benim için çok fazla önemli değil. Karşılıklı olarak anlaşabildikten sonra ben bütün şehirlere gidip gelebilirim. Yani herhangi bir şekilde seyahat engelim yoktur. Saçma sapan ilişkilerin içerisinde sürünüp durmaktansa adam gibi bir ilişki bulup kaliteli bir insanla güzel ve seviyeli bir aşk yaşamayı mantıklı buluyorum. Ekonomik olarak Allah’a şükürler olsun ki hiç kimseye ihtiyacım yok. Benim kendi param var. Bu yüzden lütfen bana arabanızla, lüks dairelerinizle farklı şeylerle hava atmayın. Ben insanların parasıyla ilgilenmiyorum. Yüreği güzel, kalbi temiz, sohbeti güzel, film izleyebileceğim, tatile gidebileceğim bir erkek arkadaş arıyorum.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Tatil arkadaşı arayan bayanlar da gördüm. Ben onlardan değilim. Benim amacım sadece bir erkekle tatile gitmek oralarda buralarda saçma sapan tamam sonra döndükten sonra o kişiyi unutmak değil. Bu sitede dost arayan bayanların cep telefonu numaralarını falan çok gördüm. Biliyorsunuz ki dost arayan bayanların geneli tüm kadınlarda buluşuyor. Özellikle de dul bayanlar, boşanmış kadınlar kendilerine bir sırdaş bir dost bulmak istiyorlar. Beni lütfen o insanlarla da karıştırmayın.

Ben oldukça kibar, elit, bakımlı, oturmasını kalkmasını son derece iyi bilen kültürlü bir kadınım. İnternette en dürüst insanlara ulaşabileceğimi bildiğim için böyle bir internet sitesinde ilan verme gereği duydum. Zaten Facebook’ta, Twitter’da, Instagram’da falan bu siteyi çok sık görüyorum. Bu yüzden de birazcık daha fazla güvenim oldu diyebilirim. Sadece dürüst arkadaşlar mesaj gönderirlerse sevinirim. Yaş kriterim ya da değişik parasal takıntılarım falan yoktur. Kendimden sizlere daha uzun bahsetmek isterdim ama gerek duymuyorum.

Kendine Dost arayan olgun ve emekli zengin bayanların WhatsApp cep telefonu numaraları

Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar internet sitemizi ziyaret ettiğiniz için hepinize teker teker teşekkür ediyorum. Türkiye’nin neredeyse tüm il ve ilçelerinden dost arayan bayanlar bulunmaktadır. Dost arayan bayanlarla da doğal olarak pratik bir şekilde iletişim kurmak isteyen erkeklerle karşılaşıyoruz. Peki nasıl pratik bir şekilde iletişim kurabilirsiniz? Tabii ki cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını, Telegram numaralarını kendilerinden talep ederek.!

Bu nedenle sizlere dost arayan bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları adında bir bölüm oluşturmak isterim. Türkiye’de özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana, Gaziantep gibi büyük ve kalabalık olan şehirlerimiz başta olmak üzere ülkemizin doğusundan güney doğusuna, batısından en ücra köylerine ve kasabalarına varana kadar bir çok bayan internet sitemiz içerisinde kendilerine uygun erkek arkadaşları bulmak için ilanlar oluşturuyorlar. 2023 bayan cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları gibi yapmış olduğunuz bir çok aramada sitemiz sizlere 2023 yılında da hizmet etmeye devam edecektir.

Dost arayan olgun bayanlar, dost arayan emekli zengin bayanlar, dost arayan emekli kadınlar cep telefon numaralarını arıyorum, dost arayan bayanların WhatsApp numaraları, dost arayan bayanlar Telegram grubu şeklinde bir çok kategori bulunmaktadır. Google yahoo Bing Yandex gibi bir çok arama motorundan internet sitemizde bulabilirsiniz. Bunların yanı sıra Facebook Twitter Instagram gibi sosyal medya mecralarında da internet sitemize denk gelme olasılığınız oldukça yüksektir. Sitemiz özellikle de dost arayan dul bayanlar tarafından yoğun bir şekilde ziyaret edilmekte ve güvenilir olduğundan dolayı çok sevilmekle beraber görmektedir.

Kendine Dost arayan bayanlar WhatsApp sohbet türbanlı dul kadınlar ile tanışma

Ülkemizde dost arayan kadınların büyük bir bölümü türbanlı ve tesettürlü yani kapalı kadınlardan oluşmaktadır. WhatsApp üzerinden rahat bir şekilde mesajlaşma, sohbet etme imkanlarına da sahip olabileceğiniz gibi aynı zamanda dilerseniz sadece dostlukla sınırlı kalmayabilirsiniz. Belki kaliteli ve ciddi bir evliliğin altına imzaınızı bile atma şansınız olabilir arkadaşlar.

2023 dost arayan olgun ve emekli zengin bayan cep telefon numaraları arıyorum diyen bütün erkek arkadaşlarımıza sitemizin alt bölümünde bulunan yorum gönderme bölümünü kullanarak diledikleri gibi internet sitemiz içerisinde yorum gönderebilir ve kendilerini tanıtma fırsatını yakalayabilirler. Türbanlı ya da tesettürlü, kapalı ya da başı açık bayanlar ile rahat bir şekilde iletişim sağlayabilir aynı zamanda sıkı bir dost belki de ciddi bir ilişkinin ilk adımlarını seslisobe.com arkadaşlık ve evlilik sitemiz sayesinde atabilirler. Hiçbir ücret ödemeden, herhangi bir üyelik gerçekleştirmeden, son derece pratik ve basit bir şekilde Türkiye’nin her yerinden kendinize uygun olan en yakın bayan arkadaş ile sitemizde tanışabilir ve hayalini kurduğunuz ilişkinin adımlarını atabilirsiniz.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın