Dul Bayanlar Cep Telefonları

0
1945

Adım yasemin 27 yaşında dul bayanım. Cep telefon numaramı, Telegram WhatsApp numaramı sadece güvendiğim kişilere veririm. Sadece sevgili bulmak için buraya geldim. Erkek arkadaş arıyorum. Evlenmek, yuva kurmak, çocuk yapmak gibi şeyler bana göre değil. Kendimi bildim bilelin özgürlüğüne düşkün bir kadınım. Bana kimse müdahale etsin istemiyorum. Daha 16 yaşındayken ailem tarafından reddedildim. Annem ve babam zaten ayrı yaşıyor. Babam çok acımasız bir insandı. Hiçbir zaman çocuklarını düşünmedi. Kız çocuğu sokakta ne yapar, kimlerle yaşar, başına ne gelir diye düşünmeden bizi umursamadan kendi hayatını kurdur. Doğal olarak annem de bana bakamadım için tek başıma kaldım. Çocukluğundan beri yalnız başına yaşamış olan bir kadına kimse zaten müdahale edemez haksız mıyım? Daha sonra sokakta kaldığım için adamın bir tanesi bana evlenme teklif etti ve ben de istesem de istemesem de kabul ettim. Bana sahip çıkar zannettim. Ancak tam tersi oldu. Adam beni arkadaşlarına peşkeş çekmeye başladı. Saçma sapan ortamlara götürmeye başladı. Bana mini etekler giydirip, askılı bluzler giydirip, süsleyip İndirip kur andırıp canım nereye istiyorsa beni oraya götür orada kullanıyordu. Yani beni kendi çıkarına kullanmaya başlamıştı. Doğal olarak onun elinden de kurtulmak için şehir değiştirmek zorunda kaldım. Şu anda İzmir’de yaşıyorum ama kısa zaman içerisinde İstanbul’a taşınmayı düşünüyorum. Tabii ki burada düzgün bir sevgili bulursam onunla birlikte farklı bir şehir içinde ne yapabiliriz.

Sizin anlayacağınız zor bir hayatım oldu. Ama kendi ayakların üzerinde dura bilmeyi başardım. Şimdilik kimseye muhtaç değilim Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin. İnsanın kardeşinden bile hayır gelmiyor. İki tane kız kardeşim var. Bir tanesi şu anda Hollanda’da yaşıyor arada sırada Almanya’ya gidip orada erkek arkadaşıyla görüşüyor. Oda tek başına yaşıyor onunda kaderi benimki gibi kötü. Diğer kız kardeşimin nerede olduğunu bile bilmiyorum. Bir ara Instagram’da gördüm galiba evlenmiş mutlu bir yuva kurmuş. Onun adına mutlu oldum. Ama ben bir türlü düzen tutturamadım. Çünkü bir kadının yalnız yaşaması çok zor arkadaşlar umarım demek istediklerimi anlıyorsundur?!

Artık ben de hayatıma bir düzen gelsin istiyorum. Bu yüzden düzenli bir sevgilim olmasını istiyorum. Bir kadın olarak tabii ki benim de bazı isteklerim, taleplerim, hayallerim var. Ama bu hayallerimin içerisinde çocuk yapmak, yuva kurmak gibi saçma sapan şeyler yok. Benim tek istediğim hayatım boyunca benim yanımda olabilecek, hem kadınsal hem de normal taleplerini ve isteklerini karşılayabilecek bir erkekle birlikte güzel bir yaşam sürdürebilmektir. Onun haricinde herhangi bir beklenti içerisinde değilim. Para, pul, lüks hayat, ev ya da araba gibi şeylere düşkünlüğüm yoktur. Tek istediğim ciddi anlamda bana sahip çıkabilecek adam gibi biriyle birlikte vakit geçirmek. Yani kısacası erkek arkadaş sevgili arıyorum. Görüntülü sohbet etmek, buluşmak ve görüşmek için erken davranmayın lütfen. Önce bana biraz zaman vermeniz gerekiyor. Sonuç olarak önüme gelen herkese Güvenemem değil mi? Lütfen kendine güvenen, aklı başında, hayatındaki kadının kıymetini gerçekten bilecek ve koruyup kollayabilecek karakterde olan insanlar yazarsa sevinirim.

Yasemine Tanıtıcı Mesaj Gönder

Türbanlı ve tesettürlü dul bayanlar cep telefon numaraları WhatsApp sohbet Telegram

Ülkemizde özellikle de İstanbul Ankara İzmir Bursa Konya Gaziantep Adana Diyarbakır Antalya gibi kalabalık şehirler başta olmak üzere neredeyse bütün köylerinden il ve ilçelerinden ve kasabalarından türbanlı ve tesettürlü bayanlar internet sitemizi 2021 yılında ziyaret ediyorlar. Bu nedenle tesettürlü dul bayanların cep telefon numaralarını almak isteyen, WhatsApp ya da Telegram üzerinden görüntülü konuşmak isteyen bir çok insanlarla karşılaşmakdayız. Kadınların büyük bir bölümü zaten Telegram, WhatsApp, Twitter, Facebook, Twitter gibi bir tik tok gibi uygulamaları kullanıyorlar.!!

Bu nedenle Dul Bayanlar Telefon Numaraları bölümünde sizin için oluşturduğumuz bu bölümde “WhatsApp kullanan dul bayanlar ile sohbet etme, dul bayanların Telegram adresleri, dul bayanların cep telefonu numaraları, erkek arayan sevgili arayan türbanlı ve tesettürlü kapalı, olgun ve zengin dul bayanlarla telefon numaraları üzerinden tanışma ve iletişim kurma ve mesajlaşma” gibi konuları sunmuş bulunuyoruz. Ülkemizin neresinde olursanız olun hatta yurtdışında bile olsanız dahi sitemiz içerisinde evlenmiş ve boşanmış dul bir bayan arkadaş bulabilirsiniz. Aynı şekilde erkek arayan engelli bayanlar, doktorlar, hemşireler bile bulunmaktadır.

Yani sizin anlayacağınız sevgili arkadaşlar; aradığınız her ne olursa olsun size uygun kriterlere sahip bir bayan arkadaş bulmak için sitemizi hiçbir ücret ödemeden Üyeliksiz parasız bedava bir şekilde kullanabilirsiniz. Tek yapacağınız şey sitenin alt bölümündeki mesaj gönderme bölümünü kullanmak ve kendinizi elinizden geldiği kadar detaylı bir şekilde burada bulunan bayan arkadaşlara tanıtmak olacaktır.

Evlenmek isteyen ve erkek arkadaş arayan dul bayanlar cep telefon numarası

2023 yılında en güncel ve en yeni arkadaşlık ve evlilik ilanları, dul bayan ilanları, erkek arkadaş arayan emekli zengin dul kadın, arkadaş arayan bayan ilanları gibi bir çok konuda internet sitemiz ziyaret edilmektedir. Bu nedenle özellikle de “evlenmek isteyen, evlilik düşünen, evlilik arayan dul bayanlar cep telefon numaraları” kategorisinde sizlere hizmet sağlamak istiyoruz. Sitemiz içerisinde uzun uzun sohbet edebileceğiniz ve telefonda konuşabilecek bir çok bayan arkadaşımız bulunmaktadır. Her geçen gün yeni ilanlar internet sitemize ekleniyor. Bunların arasında resimsiz bir fotoğrafı olan ilanlara yer vermiyoruz. Yani karşınızdaki insanı görmeniz bizim için önemlidir diye düşünüyoruz.

Hiçbir üyelik yapmadan, karşınızdaki kişinin profil fotoğraflarından ve hakkındaki bilgileri görerek tanışmak istediğiniz insana kendini çok fazla yormadan mesaj gönderebilirsiniz. Sitemiz ile ilgili herhangi bir görüşme öneriniz olursa bize mail adresiniz aracılığı ile dönüş sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here