Dul Bayanlarla Mesajlaşma

Kahramanmaraş Sevgilği Arıyorum, Türbanlı Kapalı Koca ARayan Olgun Dul KAdınlar

Hayırlı akşamlar hayırlı günler diliyorum arkadaşlar ismim Aysun.

32 yaşında dul bir bayanım. Aslına bakacak olursanız normal şartlarda böyle internet sitelerinde ya da mobil uygulamalar üzerinde erkek arkadaş sevgili arayacağım aklımın ucundan bile geçmezdi. Ancak, artık fikrimi değiştirdim. Çünkü zaten deprem virüs ekonomik kriz bilmem ne derken dışarıya çıkıp herhangi bir kafeteryada oturup bir kahve bile içemiyoruz. Doğal olarak insanların neredeyse hepsi internet ortamını kullanıyorlar. Artık internette sanki yemek tarifi bakar gibi sevgili arıyoruz. Bana bu durum her ne kadar biraz komik gelse bile burada mesajlaşabileceğim, daha sonrasında erkek arkadaş olarak Burak bana sevgili olabilecek birini bulmak istiyorum. Yani sizin anlayacağınız dul bir bayanım sevgili arıyorum.!

Dul bayan olduğumu özellikle söylemek istedim. Evlendim boşandım. Fakat resmi nikah yapmamıştık. Dini nikah ile evlenip boşandık. Normalde bunu söylemesem kimse bilmez ama ben dürüst olmayı tercih ediyorum. Dul bayanlarla sohbet etmek istiyorum diyen varsa bana mesaj gönderebilir. Benim amacım evlenmek değil arkadaşlar. Burada kendime uygun bir sevgili bulmak istiyorum.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Bir keresinde evlenmeye karar verdim. Beni çok sevdiğini söyleyen, benimle çok mutlu olacağını söyleyen İzmirli bir adam vardı. Adamın orada marketi varmış. Görüştük, birbirimizi de birazcık sevdik. Fakat sonrasında adamın annesine ve babasına çok aşırı düşkün olduğunu, beni anne ve babasıyla aynı evde yaşatmak istediğini öğrenince hemen ayrıldım. Lütfen beni bu konuda yanlış anlamayın arkadaşlar. Tabii ki hepimiz annemize ve babamıza düşkün insanlar olmak zorundayız. Hayat bunu gerektirir. Herkes annesini de sever, kardeşini de sever, babasını da sever değil mi?

Ama benim görüşlerim bu konuda birazcık farklı. Neden diye soracak olursanız; bana göre eğer hayatınıza bir kadın alıyorsanız onunla güzel bir hayat yaşamak istiyorsanız aileleri karıştırmamanız gerekiyor. Buna şöyle bir örnek verebilirim. Her kadın bunu ister arkadaşlar. İstemiyorum diyen bir kadın varsa emin olun yalan söylüyor demektir.

Ben özgür bir kadınım.Lütfen kimse kimseyi kandırmasın arkadaşlar. Hepimiz namuslu insanlarız. Hepimiz şerefi için yaşıyoruz. Ama eğer hayatınıza dürüstlük çerçevesinde bir kadın almak istiyorsanız, sizde dürüst bir erkek olarak kalmak istiyorsanız dolu dolu ve iyisiyle kötüsüyle bir hayata girmek zorundasınız.

Böyle söyledigim için lütfen bana hemen kötü insan muamelesi yapmayın. Ben hayatım boyunca önüme gelen herkesle arkadaş olan bir kadın olmadım. Bu yüzden böyle bir internet sitesinde böyle bir ilan verme gereği duydum. Ama şunuda hepimiz çok iyi biliyoruz ki bir ilişkide kadın erkeğin manevi olarak duygusal bağlamda ihtiyaçlarını karşılamazsa erkek gider aldatır. Aynı şekilde erkekte kadının karşılamazsa kadında aldatma hakkına sahiptir. Lütfen sizlerde aşağıdaki mesaj gönderme bölümünden bana kendi düşüncelerinizi yazın. Hiç çekinmenize gerek yok.!

Dul bayanlarla kolayca sohbet etmenin en kolay yolu

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en kaliteli dul bayan arkadaş arama ve bulma internet sitesi olarak sizlere hiçbir ücret talep etmeden tamamen ücretsiz ve Üyeliksiz bir şekilde 2023 yıllarında da hizmet sağlamaya devam ediyoruz. Özellikle de İstanbul Ankara İzmir Antalya Adana Gaziantep Diyarbakır Konya Sivas gibi kalabalık ve büyük şehirlerimiz başta olmak üzere neredeyse Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden erkek arkadaş arayan dul bayanlar, evlenmek isteyen dul bayanlar, sohbet etmek isteyen dul bayanlar, sıkı bir kanka ya da dost arayan dul bayanlar, türbanlı ve tesettürlü dul kadınlar internet sitemizi ziyaret ediyorlar.

Facebook Twitter Instagram hatta tik tok ve YouTube gibi yerlerden bile internet sitemizde dul kadınlar ve erkek arkadaş arayan birbirinden güzel bayanlar tarafından ziyaret edilmektedir. 30 yaş üstü, 40 yaş üstü, 50 yaş üstü, 60 yaş üstü evlilik düşünen, İslami evlilik arayış içerisinde olan ve İslami evlilik siteleri arasında en güvenilir olanını arayan tüm bayanlar internet sitemizde ağırlamaya devam etmekteyiz. Bulunduğunuz il ya da ilçe neresi olduğunun bizler için hiçbir önemi bulunmamaktadır. Aradığınızı bulmak için doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Elbette bu biraz da siz değerli misafirlerimizin elindedir.

Sitemizi ziyaret etmiş olan dul bayanlar ile arkadaşlık sağlayabilmek, dul bir bayanla evlenmenin dini boyutunu öğrenebilmek, dul ve bekar bayanlarla WhatsApp Telegram üzerinden bedava sohbet etmek, dul bayanlarla arkadaşlık kurmak istiyorum, dul bayanlarla arkadaş olmak istiyorum, dul bir bayana aşık olmak gibi bir çok konuda internet sitemizde makaleler ve ilanları ile karşılaşma ihtimaliniz bulunuyor. İçerisinde bulunmuş olduğunuz bu sayfanın hemen alt bölümünde bulunan mesaj gönderme bölümünü kullanarak sizlerde 2023 ve 2024 yılının sonuna kadar kendi ilanlarınızı bedava bir şekilde hiçbir ücret ödemeden üyelik dahi gerçekleştirmeden yayınlayabilirsiniz.

Dul bayanlarla rahat bir şekilde sohbet etmek istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz

İnsanların birbirini daha iyi analiz edebilmesi ve tanıyabilmesi için görüntülü olarak konuşması, uzun uzun sohbet etmesi gerekiyor. Elbette bu imkanları size şu anda burada sağlıyoruz. Bunu nasıl yapacağınız konusuna gelince arkadaşlar; sitemizin alt bölümündeki mesaj bölümünden dul bayanların WhatsApp ve Telegram cep telefonu numaralarını isteyebilirsiniz. Tabii ki kadınlar size güvenmedikleri takdirde cep telefon numaralarını kesinlikle vermeyecekler. Dul bayanlarla kolay bir şekilde sohbet edebilmeniz için onların güvenini kazanmanız gerekir.

Dul kadınlar geçmişinde ya yanlış bir evlilik yapmıştır ya da eşi vefat etmiştir. Bu sebepten dolayı psikolojik olarak iyi durumda olmayabilirler. Ya da artık erkeklere olan bütün güvenini ve sadakatini kaybetmiş olabilirler. Çünkü, dul bir bayan boşandıktan sonra özgüveni tavan yapar. Kendisine olan güveni daha da artar. Tek başına yaşamanın güzel bir şey olduğunu düşünmeye başlar. Geçmişinde yaşadığı evliliğin iğrenç olması ya da eşini kaybettikten sonra yaşamış olduğu psikolojik problemlerin üzerinden yavaş yavaş çekilmesi ile birlikte yepyeni bir dünyaya doğmuş gibi hissederler. Doğal olarak onlarla iletişim sağlamak normal bir kadınla iletişim kurmaktan daha zordur.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın