Dul Bayanlarla Arkadaş Veya Sevgili Olmak

Gaziantep bayanlarla ücretsiz mesajlaşma, evlenmiş boşanmış dul kadınlarla
Gaziantep bayanlarla ücretsiz mesajlaşma, evlenmiş boşanmış dul kadınlarla

Merhaba arkadaşlar ismim Nazan. 39 yaşındayım. Erkek arkadaş arıyorum. Sevgili arayan, dul bayan arıyorum diyenler bana mesaj gönderebilirler. Dul bayanlarla sevgili olmak istiyorum diyenler bana mesaj gönderebilirler. Benim amacım sadece sevgili bulmak. Bunun haricinde herhangi bir şey düşünmüyorum. Telegram, WhatsApp üzerinden ücretsiz sohbet etmek istiyorum diyenler de yazabilirler. Doğal olarak birbirimizi görmemiz gerekiyor. Karşılıklı olarak birbirimizi görmeden hiçbir şeye karar veremeyiz değil mi?

Güvenebileceğim dürüst kişiler yazarlarsa sevinirim. İstanbul Ankara İzmir Bursa Adana Gaziantep Diyarbakır Konya Sivas Tokat Samsun Trabzon Rize hiç fark etmez. Sonuç olarak hepimiz aynı çatı altında yaşıyoruz. Türk Kürt Laz Çerkez Alevi diyen insanları ayıranları sevmez. Yapanları hiç sevmiyorum. ırkçı bir kişiliğe sahip değilim. Karşımdaki kişinin de öyle olmasını isterim.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

İstanbul’da tek başıma yaşıyorum. Eskiden babamla beraber yaşıyorduk. Babam sonra kendisine bir eş buldu ve evlendiler. Onlar evlendikten sonra doğal olarak ben tek başıma kaldım. Ama böyle olması benim açımdan hiç de güzel olmadı. Çünkü çok yalnız kaldım. Artık bu yalnızlığa bir son vermenin zamanı geldi. Hayatımda bir erkek arkadaşım olmasını istiyorum. 

Aynı şekilde zengin dul bayan arıyorum diyenler, zengin dul bayanlarla arkadaşlık kurmak isteyenler, zengin erkek arayan ya da sevgili arayan dul kadınlarla ücretsiz üye olmadan sohbet etmek isteyenler bana yazmasınlar. Ben böyle ilişkileri para ve maddiyat üzerine kurulmasından hiç hoşlanmıyorum. Bir arkadaşlıkta önemli olan şey karşılıklı olarak insanların birbirini gerçekten sevmesidir. Sizce haksız mıyım? Yanlışım varsa lütfen beni düzeltin. Beni düzeltmek isteyenler aşağıda mesaj gönderebilirler.

Nazana Tanıtıcı Mesaj Gönder

Dul Bayanlarla Sevgili Olma Telegram Whatsapp Grubu

Birbirinden güzel sevgilim olmak isteyen insanlar artık internet teknolojisini kullanarak kendilerine uygun bayanlarla ve erkeklerle konuşmadın ne kadar kolay olduğunun farkına vardılar. Doğal olarak arkadaşlık siteleri üzerinde bayanlarla sevgili olmak araları açıldı. Hele bir de 2023 ve 2024  yılında Telegram uygulamasının Türkiye’de şekilde kullanılmasının ardından Telegram da dul bayanlarla sevgili olma grupları ve WhatsApp grupları meydana geldi.

Durumun böyle olmasıyla beraber insanlar artık evlenebilecekleri ya da sevgili olabilecekleri WhatsApp ve Telegram gibi uygulamalar üzerinde bulmaya başladılar. Türkiye’nin ve dünyanın neredeyse tüm bölgelerinde birbirinden güzel dul kadınlar ve birbirinden güzel türbanlı, tesettürlü, kapalı dul bayanlar erkek arkadaş bulabilmek için artık Telegram ve WhatsApp uygulamasını kullanmaya başladılar.

Sizlerde Türkiye dul kadınlarla bedava sohbet etme fırsatını yakalayabilirsiniz. İnternet sitemiz Türkiye’nin neresinde olduğunu önemsemeden tüm kullanıcılarımıza ücretsiz yani bedava olarak hizmet sağlamaktadır. Herhangi bir günlük gerçekleştirme de çok rahat bir şekilde sitemizin mesaj gönderme bölümünü kullanarak rahat rahat sitemizde bulunan kapalı, çarşaflı ve türbanlı dul kadınlarla ve boşanmış zengin dul bayanlar arkadaşlık yapabilir ve sevgili olabilirsiniz.

Sevgili Arayan Veya Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar 18

Sevgili arayan dul ve zengin bayanlar olarak 18 yaşından büyük oluyor. Ortalama olarak 30 35 yaşlarında dul bayanlardan meydana geliyor. Sevgili arkadaşlar sizlerin de büyük olması gerekmektedir. İnternet sitemizde hiçbir şekilde hizmet alamıyoruz. Evlenmek isteyen, güvenilir sıkı bir dost arayan, telefonda sohbet etmek isteyen, arkadaş arayan, sırdaş arayan, ciddi erkek arkadaş arayan zengin olgun dul bayanlarla tanışmak için hiç zaman kaybetmemize gerek yoktur.

 

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

1 yorum

  1. İsmim Şahin Ankara’da yaşıyorum eşim vefat etti 2 oğlum var biri evli öğretmen benden ayrı yaşıyor. Küçük olan asker 6 ay yapacak geldiğinde evlendirip onu da ayıracağım.
    Emekliyim ama emekli olduğum iş-yerin de çalışmaya devam ediyorum. Ankara’ da oturduğum Ev kendimin. Birde Asıl memleketim olan Çankırı’nın Orta ilçesine bağlı Sakaeli Köyünde 3 yıl önce dubleks ev yaptırdım bahçeli yazları ve bayramlarda oraya gidiyorum 3 beş gün kalıp geliyorum. Detayları kısmet olur tanışırsak konuşuruz. Ciddiyim ve evlenmek istiyorum. Bir günlük değil Ömürlük bir birliktelik istiyorum. Tel : 0 506 407 96 18

Bir Cevap Yazın