-1.6 C
Türkiye
Perşembe, Mart 30, 2023

Buy now

Dul Bayanlarla Arkadaş Veya Sevgili Olmak

Merhaba arkadaşlar ismim Nazan. 39 yaşındayım. Erkek arkadaş arıyorum. Sevgili arayan, dul bayan arıyorum diyenler bana mesaj gönderebilirler. Dul bayanlarla sevgili olmak istiyorum diyenler bana mesaj gönderebilirler. Benim amacım sadece sevgili bulmak. Bunun haricinde herhangi bir şey düşünmüyorum. Telegram, WhatsApp üzerinden görüntülü sohbet etmek istiyorum diyenler de yazabilirler. Doğal olarak birbirimizi görmemiz gerekiyor. Karşılıklı olarak birbirimizi görmeden hiçbir şeye karar veremeyiz değil mi?

Güvenebileceğim dürüst kişiler yazarlarsa sevinirim. İstanbul Ankara İzmir Bursa Adana Gaziantep Diyarbakır Konya Sivas Tokat Samsun Trabzon Rize hiç fark etmez. Sonuç olarak hepimiz aynı çatı altında yaşıyoruz. Türk Kürt Laz Çerkez Alevi diyen insanları ayıranları sevmez. Yapanları hiç sevmiyorum. ırkçı bir kişiliğe sahip değilim. Karşımdaki kişinin de öyle olmasını isterim.

İstanbul’da tek başıma yaşıyorum. Eskiden babamla beraber yaşıyorduk. Babam sonra kendisine bir eş buldu ve evlendiler. Onlar evlendikten sonra doğal olarak ben tek başıma kaldım. Ama böyle olması benim açımdan hiç de güzel olmadı. Çünkü çok yalnız kaldım. Artık bu yalnızlığa bir son vermenin zamanı geldi. Hayatımda bir erkek arkadaşım olmasını istiyorum. Sevgilimle birlikte aynı evi paylaşmak, aynı yatağı paylaşmak, aynı tabaktan yemek yemek istiyorum. Bunlar haricinde çok fazla bir beklenti içerisinde değilim. Sevgilim olacak kişinin evi arabası falan olmasına gerek yok. Zengin erkek arkadaş arayan bayanlar arasında değilim.

Aynı şekilde zengin dul bayan arıyorum diyenler, zengin dul bayanlarla arkadaşlık kurmak isteyenler, zengin erkek arayan ya da sevgili arayan dul kadınlarla görüntülü sohbet etmek isteyenler bana yazmasınlar. Ben böyle ilişkileri para ve maddiyat üzerine kurulmasından hiç hoşlanmıyorum. Bir ilişkide önemli olan şey karşılıklı olarak insanların bir günü gerçekten sevmesidir. Sizce haksız mıyım? Yanlışım varsa lütfen beni düzeltin. Beni düzeltmek isteyenler aşağıda mesaj gönderebilirler.

Nazana Tanıtıcı Mesaj Gönder

Dul Bayanlarla Sevgili Olma Telegram Whatsapp Grubu

Birbirinden güzel sevgilim olmak isteyen insanlar artık internet teknolojisini kullanarak kendilerine uygun bayanlarla ve erkeklerle konuşmadın ne kadar kolay olduğunun farkına vardılar. Doğal olarak arkadaşlık siteleri üzerinde bayanlarla sevgili olmak araları açıldı. Hele bir de 2021 yılında Telegram uygulamasının Türkiye’de şekilde kullanılmasının ardından Telegram da dul bayanlarla sevgili olma grupları ve WhatsApp grupları meydana geldi.

Durumun böyle olmasıyla beraber insanlar artık evlenebilecekleri ya da sevgili olabilecekleri WhatsApp ve Telegram gibi uygulamalar üzerinde bulmaya başladılar. Türkiye’nin ve dünyanın neredeyse tüm bölgelerinde birbirinden güzel dul kadınlar ve birbirinden güzel türbanlı, tesettürlü, kapalı dul bayanlar erkek arkadaş bulabilmek için artık Telegram ve WhatsApp uygulamasını kullanmaya başladılar.

Sizlerde Türkiye dul kadınlarla görüntülü sohbet etme fırsatını yakalayabilirsiniz. İnternet sitemiz Türkiye’nin neresinde olduğunu önemsemeden tüm kullanıcılarımıza ücretsiz yani bedava olarak hizmet sağlamaktadır. Herhangi bir günlük gerçekleştirme de çok rahat bir şekilde sitemizin mesaj gönderme bölümünü kullanarak rahat rahat sitemizde bulunan kapalı, çarşaflı ve türbanlı dul kadınlarla ve boşanmış zengin dul bayanlar arkadaşlık yapabilir ve sevgili olabilirsiniz.

Sevgili Arayan Veya Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar 18

Sevgili arayan dul ve zengin bayanlar olarak 18 yaşından büyük oluyor. Ortalama olarak 30 35 yaşlarında dul bayanlardan meydana geliyor. Sevgili arkadaşlar sizlerin de büyük olması gerekmektedir. İnternet sitemizde hiçbir şekilde hizmet alamıyoruz. Evlenmek isteyen, dost arayan, telefonda sohbet etmek isteyen, arkadaş arayan, sırdaş arayan, evine erkek arkadaş arayan zengin olgun dul bayanlarla tanışmak için hiç zaman kaybetmemize gerek yoktur.

Oldukça pratik ve basit bir şekilde sitemizde Türkiye’nin her yerinde sevgili arayan ya da erkek arkadaş arayan dul bayanlarla, zengin jigolo arayan dul bayanlarla da tanışma fırsatınız bulunuyor arkadaşlar., Aradığınız bayan arkadaşı internet sitemiz sayesinde olur arkadaşlar. Ayrıca internet sitemizi Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya mecralarında da oldukça tutulan ve sevilen bir arkadaşlık sitesidir. Bu nedenle sosyal medya mecralarından internet sitemizi ziyaret eden birbirinden güzel dul bayanlarla da tanışabilirsiniz arkadaşlar.

SesliSobe.Com
SesliSobe.Com
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

benzer içerikler

1 Yorum

  1. İsmim Şahin Ankara’da yaşıyorum eşim vefat etti 2 oğlum var biri evli öğretmen benden ayrı yaşıyor. Küçük olan asker 6 ay yapacak geldiğinde evlendirip onu da ayıracağım.
    Emekliyim ama emekli olduğum iş-yerin de çalışmaya devam ediyorum. Ankara’ da oturduğum Ev kendimin. Birde Asıl memleketim olan Çankırı’nın Orta ilçesine bağlı Sakaeli Köyünde 3 yıl önce dubleks ev yaptırdım bahçeli yazları ve bayramlarda oraya gidiyorum 3 beş gün kalıp geliyorum. Detayları kısmet olur tanışırsak konuşuruz. Ciddiyim ve evlenmek istiyorum. Bir günlük değil Ömürlük bir birliktelik istiyorum. Tel : 0 506 407 96 18

Bir Cevap Yazın

Bugünden...