Dul Türbanlı Bayanlar Evlilik İlanları

Olgun Evlenmiş Boşanmış, Türbanlı, KApalı Dul Bayanlarla Sohbet ve tanışma
Olgun Evlenmiş Boşanmış, Türbanlı, KApalı Dul Bayanlarla Sohbet ve tanışma

Olgun Kapalı, Tesettürlü Türbanlı Kız Arkadaş Arayanlar Yazabilirler

Selamlar ben Gamze. Herkese merhabalar arkadaşlar. Huyu suyu güzel, hali vakti yerinde, kişisel bakımına özen gösteren bir bayanım. Türbanlı bir kadınım. 27 yaşındayım. Dul türbanlı bayanlar arasında ben de varım.2 senedir yalnızım. Öncesinde yanlış bir evlilik gerçekleştirdim. Bu Evliliği kısa süre içerisinde sonlandırdım. Uzun zamandan beridir kendimi çok özgür hissediyorum.

Özgürlüğün bana vermiş olduğu yediye dayanarak kendi başıma uzun uzun yalnız kaldım ve kendime bir çok SORULAR sordum. Acaba tekrar evlenir miyim? Acaba beni gerçekten seven birini bulabilir miyim? Acaba dünyada iyi kalpli erkekler var mı? Bu gibi soruların içerisinde boğulduğum kaldım. Gerçek aşkı bulup bu sıkıntılardan kurtulmak istiyorum. Beni ciddi anlamda sevebilecek ve anlayış gösterebilecek bir erkek arkadaş arıyorum. İnsanların görüşlerine ve düşüncelerine her zaman açığım. Türk, Kürt, Alevi, Laz, Çerkez diye insanları ayırmam. İl ve ilçesi’ne, genel kültürüne bakmadan insanlarla sohbet etmeyi muhabbet etmeyi severim. Genel olarak kendime sık sık bakım yapmayı ve güzel görünmeyi severim.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Arkadaş çevremdeki insanlar ve akrabalarım bunu çok iyi bilirler. Türbanlı bayan arayan erkeklerin bu sitede çok olduğunu biliyorum. Tamam türbanlı bayanlar birazcık daha sizlere güzel görünüyor olabilir. Ama bana aşk lazım. Saygılı, dürüst, sevgili, güvenilebilir bir erkekle birlikte güzel bir evlilik yapmak harika bir hayata başlamak istiyorum. Benim gönül kapim ve kalbim her zaman tertemiz ve pak olmuştur. Kolay kolay yalan söylemem. Yalan söyleyen insanlardan hoşlanmaz. Erkek arkadaşım daha önce evlenmiş boşanmış dul bir erkek olabilir. Bu benim için çok fazla problem değil. Bu yüzden, lütfen bana karşı yaklaşımlarınızda elinizden geldiği kadar samimi ve dürüst olun.

Bir takım kriterlerim var. Öncesinde şunu söylemeliyim ki olgun türbanlı bayanlar gibi değilim. Ben dul boşanmış bir türbanlı yani tesettürlü kapalı bir bayanım. Bu tarz kadınlar biliyorsunuz ki herkesle arkadaş olması. Benim geçmişimde birkaç tane sevgilim oldu. Bazıları peşimdeler ve beni çok seviyorlar ama anlaşamadığın insanla ne sevgili olurum ne de selamlaşırm. Ben gerçek aşkı bulmak istiyorum. Sevgili iken bir çok şey yaşanır ve unutulur. Ama evlendiğin zaman yaşanan şeylerin her dakikası önemlidir. Yarı yolda bırakıp gitmek olmaz. Bir kadını yüzüstü bırakmak insanlığa sığmaz. İnsanlık dışı bir olaydır. Mesaj göndermeden önce bu yazdıklarımı düşünmenizi istiyorum.

Türbanlı güzel bayanlar kategorisinde bir çok erkek gördüm. Güzel genç türbanlı bayan arıyorum, evlenecek türbanlı kadın arıyorum, dul türbanlı bayan arıyorum gibi şeyler yazmışsınız. Artık bu gibi aramalar yapmanıza gerek yoktur.  Ben de öyleyim aslında benimki yalnızlık sorunu. Sadece yalnız olduğum için bir erkek arkadaşa ihtiyacım var. Bu sebepten dolayı yanı başımda olmasına ihtiyaç duyduğum bir erkek istiyorum. Yakışıklılık ve güzellik gibi şeyler geçici. İnsanın güzel kalpli, ruhunun temiz olması gerekiyor. Ve erkek de olsa kadında olsa bakımda olmak en önemli kriterler arasındadır. Yanlış anlamayın ama erkek arkadaşımın birazcıkta olsa yanıma yakışması gerekiyor.

Türbanlı dul kadınlar bu konuya çok önem verirler. Doğal olarak ben de buna önem veriyorum. Mesela şöyle bir örnek verebilirim. Birlikte tatile çıktık diyelim yanımdaki erkek benden çok daha yakışıklı olursa bu benim işime gelmez. Ama ortalama bir tip olursa bu daha iyi olacaktır. Türbanlı dul bayan arkadaş arıyorum diyenlere kapım sonuna kadar açıktır. Arkadaş olmak, dertleşmek, sıkıntılarımızı paylaşmak, uzun uzun konuşmak gibi konulara da girişebiliriz. Bunlar çok harika şeyler değil mi? Yani sonuçta karşınızdaki kişiyi tanımak için onunla uzun uzun konuşmamız gerekmiyor mu? Bu ayıp bir şey değil arkadaşlar.! İnsanlar konuşa konuşa hayvanlar koklaşa koklaşa anlaşır demişler.!

Ben adrenalin tutkunu ve heyecan seven bir insanım. Karşımdaki kişiden de bunları beklerim. Beni hak edecek bir erkek arkadaş arıyorum. Geceme gündüz, ruhuma ilaç olacak ve kalbimin anahtarını açabilecek bir sevgilim olsun istiyorum. Güneşim, yıldızım olacak bir erkek arkadaş istiyorum. Burada her şeyi sizlere yazamam. O yüzden kendim elimden geldiği kadar anlatmaya çalıştım. Unutmayın ki arkadaşlar; sevginin ve gerçek aşkın olduğu yerde saygısızlık olmaz. Bu yüzden argo konuşan, saygısız davranan, kendini dünyada tek erkekmiş gibi zanneden kişilerden hoşlanmam.

Dul bir kadın olduğum için mahallede ve etrafındaki insanlar tarafından yargılanıyorum. Ne kadar saçma.! Bazı insanları bu durum batıyor nedendir bilmiyorum. Yani dul bir kadınla sevgili olmak istemiyorsanız bunuda bana belirtebilirsiniz. Ben böyle düşünen bir insan değilim. Sonuç olarak geçmişimde yanlış bir evlilik yapmış olabilirim. Adı Üstünde bu bir hata.!!!

Bana yazacak kişilerin dul ya da bekar olması benim için önemsiz. Yani bana farketmiyor. Ben böyle şeylere takılan bir insan değilim. Geçmişiniz de yanlış bir kadınla, yanlış bir evlilik yapmış olabilirsiniz. Bu çok doğal bir durum. Ancak benimle birlikte olacak kişi ömrünün sonuna kadar benimle olur. Aslında bu gibi konular birazcık kader, birazcıkta şans meselesi arkadaşlar. Atalarımızın da dediği gibi kader kısmet meselesi…

İşte bu yüzden bazı şeyleri şansa bırakmak istemiyorum. Öncesinde uzun uzun sohbet etmemiz ve birbirimizi en iyi şekilde tanımamız gerekiyor. Karşılıklı olarak oturmak bir kahve içmek, uzun uzun konuşmak, birbirimizin gözlerinin içine bakmak ve SORULAR sormak gerekiyor. Dul türbanlı bayanlar genel olarak aşka inandıklarını söylerler ama bu çok da doğru değildir. Çünkü daha önce zaten aşk konusunda darbe yemiştir. Ama ben öyle değilim.! Ben insanın gözlerine baktığım zaman kalbindeki kör noktasını görürüm. Şimdilik cep telefon numaramı sadece mesaj gönderenlere vereceğim. Facebook Instagram ve Twitter adresi bir de sadece mesaj gönderen arkadaşlara dönmeyi düşünüyorum.

Bu süreçte gözlerinizdeki parıltıyı görürsem zaten benim için olay Bitmiş demektir. Bazıları sadece zaman geçirmek ya da farklı düşüncelerin de beni kullanmak için yazacaktır. Olsun. Sizlerde yazabilirsiniz sonuçta sizlerede şans verme ihtimalim var. İlk görüşte aşka inananlara tabii ki daha fazla şans vereceğim. Sizlerin de bana anlatacağınız, sormak istediğiniz SORULAR varsa vaktin bol olduğu için hepinize tek tek cevap verebilirim. Aklınıza takılan her şeyi bana sorabilirsinz. Bakalım kimler sevgili, kimler evlenecek bir türbanlı kız arkadaş arıyor. Hadi bakalım arkadaşlar bana çekinmeden mesaj gönderin..!

Dul türbanlı bayanlar cep telefonu ve WhatsApp EVLİLİK Grupları numaraları iletişim

Sevgili arkadaşlar internet sitemiz içerisinde daha önce evlenmiş ve boşanmış olan fakat yeniden evlilik gerçekleştirmek isteyen dul, türbanlı, engelli, olgun ve zengin bayanlarla cep telefonu ve WhatsApp evlilik ilanları ve grupları ve sohbet numaraları üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Elbette bunu gerçekleştirebilmek için öncesinde bayan arkadaşlarımıza inanılmaz bir güven sağlamanız gerekiyor. Sonuç olarak karşılıklı güven sağlanmadığı süre içerisinde kimseye cep telefon numarasını vermez. Bu durumu göz önünde bulundurarak, sitemizin alt bölümünde bulunan mesaj gönderme bölümünü kullanın. Bu bölümden kendinizi tanıtan detaylı bir tanıtım yazısı oluşturarak gönderin. Göndermiş olduğunuz mesajları ziyaret eden dul türbanlı bayanlar görecek ve eğer sizlere güvenirse zaten cep telefon numarasını vereceklerdir.

Dul türbanlı bayanlar Tiktok Facebook, Twitter ve Instagram Profilleri ve adresleri

Ayrıca dul, türbanlı ve tesettürlü bayanların ve birbirinden güzel kızların Twitter, Instagram ve Facebook adreslerini de kendilerinden alarak daha profesyonel ve daha rahat bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Ancak şöyle bir durum söz konusu ki; insanların sosyal medya hesaplarında akrabaları, yakın arkadaşları bulunmuş. Bu yüzden bu kızlar sizlere Facebook Twitter ve Instagram adreslerini verme konusunda uzun uzun düşünecektir.

Birbirinize kelimenin tam anlamıyla güvendikten sonra Facebook, Twitter ve Instagram adreslerinizi paylaşabilirsiniz. Sitemizde bayanların Facebook Instagram Twitter adreslerini paylaşması yasaktır. Ancak erkek arkadaşlarımız diledikleri gibi sosyal medya hesaplarını paylaşabilirler. Çünkü, bayanlar burada sosyal medya adreslerini ya da cep telefon numaralarını paylaştıklarında çok fazla taciz ediyor. Çok insan tarafından rahatsız edilmelerini istemediğimiz için kadınların sosyal medya adreslerini burada paylaşmayı çok da doğru bulmuyorum.

Türkiye’den ve dünyadan dul türbanlı erkek arkadaş ve sevgili arayan bayanlarla iletişim

Sadece Türkiye’den değil, dünyanın her yerinden kendi kriterimize uygun Dul ve türbanlı kapalı tesettürlü bir bayan arkadaş bulabilirsiniz.

İstanbul, İzmir, Konya, Ankara, Bursa, Antalya, Adana, Gaziantep, Diyarbakır gibi büyük şehirler başta olmak üzere Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden, köylerinden ve kasabalarından, belki de arka sokağınızdan türbanlı ve dul bir kadın arkadaş bulabilirsiniz. Bunların haricinde Azeri dul bayanlar, Türkmen dul bayanlar, evlenmek isteyen koca arayan eş arayan birbirinden güzel Makedonya’da dul kadınlar, rus dul kadınlar bile sitemizi ziyaret etmektedir. Yani gurbetçi dul bayanlarla da yurtdışı dul kadınlarla da iletişim sağlayabilirsiniz.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın