1.4 C
Türkiye
Cumartesi, Mart 25, 2023

Buy now

Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Sahibinden

Merhaba İsmim Melis Erkek Arkadaş Arıyorum.! Acil Sevgili Lazım. Kiralık Aşklara Karnım Tok .! Gerçek Aşk İstiyorum.

Selamlar arkadaşlar ismim melis. İstanbul’da yaşıyorum. Aslen Gaziantepliyim. İstanbul’da yalnız başıma yaşıyorum.25 yaşındayım acil olarak bir sevgili lazım. Çünkü yalnızlıktan inanılmaz bir şekilde sıkıldım ve bunaldım. Öyle kiralık aşk arıyorum, kiralık sevgili arıyorum, kiralık manita arıyorum diyenler varsa benden uzak dursunlar. Bu tarz şeyleri sevmem. Ben gerçek aşkı bulmak ve gerçek aşkı yaşamak istiyorum. Saçma sapan ilişkilere karnım tok. Gerçekten beni sevecek, koruyacak, kollayacak, ilgilenecek bir erkek arkadaş istiyorum.

Biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Oldum olası kitap okumayı, film izlemeyi, yeni şeyler araştırmayı, yeni yerler keşfetmeyi ve gezmeyi severim. Tabi bunları seviyorum diye sakın cebinizdeki paranızı da gözüm var gibi düşünmeyin. Allah’a şükürler olsun ki, kendi imkanlarım ile bütün dünyayı gezebilecek paraya sahibim. Yani benim gerçek amacım ciddi anlamda aşkı, sevgiyi yaşamak ve bulmak. Bunlar haricinde hiçbir beklentim yok. Bu sitede erkek arayan bayanlar arasında bir çok dul kadın, olgun kadın zengin kadın gördüm. Tabii ki herkesin kendi görüşleri ve fikirleri farklıdır. Kimseye bir şey diyemem. Ama burada çok garip arayışlar içerisinde olan insanlarla karşılaştım.

Erkek arayan bayanlar sahibinden ilanı içerisinde özellikle ilan verdim. Çünkü sahibinden ve seri ilanlar gibi sitelerde erkek arkadaş arayanlar oluyor. Sakın jigolo arayan bayanlar gibi düşünmeyin. Benim öyle bir niyetim yok. Çok şükür jigolo arayan yaşlı zeki kadınlar arasında ben yokum. Benim öyle bir derdim yok. Ben ciddi anlamda bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. Bana mesaj gönderirken hangi şehirde yaşadığınızı yazın. Sonuç olarak karşımdaki kişinin nerede yaşadığını bilmek isterim. Ne kadar uzak olduğunuzu, ne iş yaptığınız, daha önce evlenip boşanmış olmanız, zengin ya da fakir olmanız benim için önemli değil. Ben insanların bu gibi durumlarını yadırgayan, insanları bu tarz durumları ile eleştiren ya da infaz eden bir kişi değilim. Bu yüzden, kendiniz hakkında ne kadar detaylı bilgi verirseniz benim için o kadar güzel olur.

Adı : Melis

Yaş : 25

Şehir : İstanbul 

Arayış  : Erkek Arkadaş Sevgili

Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Cep Telefon Whatsapp Sohbet Numaraları

Sitemizde erkek arkadaş arayan bayanlarla cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları üzerinden rahat bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Elbette bunu yapabilmek için mesaj göndermek zorundasınız. Mesaj göndere bilmeniz için ise sizlere ücretsiz bir bölüm sunduk. Hemen bu yazının ve tüm ilanların altında bulunan mesaj gönderme bölümünü kullanabilirsiniz. Erkek arayan dul bayanlar, erkek arayan olgun bayanlar, erkek arayan zengin bayanlar telefon numaraları ve WhatsApp sohbet numaraları aracılığı ile iletişim kurmaktan daha çok hoşlanıyor.

Çünkü, bu şekilde karşısındaki erkekler ile daha rahat iletişim sağlayabiliyorlar. Doğal olarak milyarlarca insanın kullandığı WhatsApp uygulaması sayesinde görüntülü sohbet etme, resimler ve fotoğraflar gönderme, gerçek, ciddi, dürüst, güvenilir ilişkiler içerisinde bulunma şansını elde edebiliyorlar. Sizlerin de aynı fikirde olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden erkek arayan bayanlar ile WhatsApp sohbet numaraları ve cep telefon numaraları sayesinde iletişim kurma şansınız sizlere sunmuş bulunuyoruz.

Erkek Arayan Bayanlar , Dullar , Olgun Emekli Evlenmek İsteyen Zengin Kadınlar Facebook ve Twitter instagram ve Tiktok

Erkek arayan olgun ve zengin bayanlar, dullar, yakışıklı erkekler, zengin işadamları, evlenmek isteyen türbanlı tesettürlü kadınlar ve çok daha fazlası genel olarak Facebook Twitter ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarını kullanarak bulmaya çalışıyorlardı. Ancak bu devir kapandı arkadaşlar. Artık günümüzde insanlar özellikle de 2021 yaklaştıkça arkadaşlık sitelerinin daha güvenilir olduğunun farkına vardılar. Bu yüzden içerisinde bulunduğunuz bu sayfa sayesinde erkek arayan zengin kadınlar ve dul kadınlar ile iletişim kurabilirsiniz.

Evlenmek mi istiyorsunuz? Sevgili olmak istiyorsun? Yoksa, sadece sıkılıyor dostum ihtiyacımız var.! Hangisini aradığınıza karar verin ve hemen Şimdi mesaj gönderme bölümünü kullanarak kendinizi bu insanlarla iletişim içerisinde bulun. Nereden olduğunuzu, nasıl bir meslek yaptığınızın, ne kadar zengin ya da fakir olduğunuzun hiçbir önemi yoktur. Burada, kendi kriterlerinize ve size en uygun olan bayan arkadaşı ya da erkek arkadaşı bulabilirsiniz beyler ve bayanlar!

İstanbul Ankara Bursa Konya İzmir Antalya Adana Gaziantep Diyarbakır Kırşehir kırklareli Zonguldak Edirne Tekirdağ ve ülkemizin diğer tüm il ve ilçelerinden erkek arkadaş arayan kadınlarla ücretsiz bir şekilde mesajlaşma, bedava görüntülü sohbet etmek, tanışmak, iletişim kurma şansına sizlere sunmuş olan sesli sobe arkadaşlık ve evlilik istemiz içerisinde sizlerde kendi ilanlarımızı yayınlama hakkına sahip olabilirsiniz.

SesliSobe.Com
SesliSobe.Com
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

benzer içerikler

Bir Cevap Yazın

Bugünden...