Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayan Cep Telefon Numaraları

Erkek Arayan Olgun ve Zengin Dullar ve Türbanlı Bayanlar Telefon Numaralaraları Kars Şehri İlanları
Erkek Arayan Olgun ve Zengin Dullar ve Türbanlı Bayanlar Telefon Numaralaraları Kars Şehri İlanları

Dul Bayan Cep Telefon ve Whatsapp Numarası Arıyorum Diyenler Yazsın

Merhaba arkadaşlar erkek arayan dul bayan cep telefon numaraları kategorisinde ben de yer almak istedim. İsmim Çiğdem. Erkek arayan dul bayanlar arasında ben de varım.32 yaşındayım. Ama yaşımı göstermiyorum. Çünkü her zaman spor yapıyorum ve kendime iyi bakıyorum. Çok su içiyorum. Yani kısacası sağlığıma dikkat ediyorum. Ben güzel olduğumu düşünüyorum. Tabii ki herkesin güzellik anlayışı farklıdır. Ama etrafımdaki arkadaşlarım ve akrabalarım benim her zaman güzel olduğumu söylersin. Aynaya baktığımda ben de zaten kendimi güzel görüyorum.

Burada olma sebebim çok yalnızlık hissediyor olmandır. Neden senin kadar güzel bir kadın burada? Sen buralarda ne geziyorsun? Gibi SORULAR sormayın. Sonuç olarak burası bir arkadaşlık sitesi. Ayrıca arkadaş arayan dul bayanlar odası olarak kullanılıyor. Ben de burada kendime sohbet edecek konuşacak arkadaş olacak ya da sevgili olacak birilerini bulabilirim diye düşündüm. Bu yüzden buradayım.!

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Mesaj gönderen arkadaşlar arasından bir tanesini illaki beğenirim diye düşünüyorum. WhatsApp üzerinden direkt olarak konuşmak için öncelikle bana mesaj göndermeniz gerekiyor ve kendinizi tanıtmanız gerekiyor. Biliyorsunuz ki Türkiye’de dul bir kadın olmak çok zor. Her ne kadar özgürlüğünüzü elinize almış olsanız bile, insanların dedikodusu ile baş edemiyorsunuz. İşte dul kalmak böyle bir şey arkadaşlar. Yeni aşklara, yeni sevgilere gel kendimi açmak için geldim.

Ancak, erkek arkadaşım olacak şahısta bazı kriterlere önem gösteririm. Arkadaş arayan dul bayanlar ile ilgili biliyorsunuz ki Türkiye’de çok fazla İyi şeyler söylenmiyor. Ama bana soracak olursanız ben böyle düşünmüyorum. Sonuç olarak artık mektup ya da telgraf göndermek gibi bir şey yok. İnsanlar artık internet mecrasını kullanarak her işini çözüyor. Ben de erkek arkadaşımı bulmak için buraya geldim ne var ki bunda? Beni Yadırgayanlar, beni sorgulayanlar benim dedikodumu yapanlar önce bir dönüp kendi hayatlarına baksınlar lütfen.!

Erkek Arkadaş arayan yalnız, türbanlı ve dul emekli zengin bayan cep telefon numaraları

SELAM arkadaşlar ben İzmir’de yalnız başına yaşayan türbanlı ve dul bir bayanım. Ekonomik olarak hiçbir problemim yok. Yani zengin dul bir kadınım. Neden zengin olduğunu söylüyorsun? Şımarık bir kadın mısın? Gibi şeyler sormayın. Ekonomik durumunun iyi olduğunu şu nedenle söylüyorum hemen anlatayım….

İlk olarak erkek arkadaşımın çalışmasına gerek yok. Neden diye soracak olursanız çünkü ben onun bütün zamanını bana ayırmasını ve ben de ilgilenmesini istiyorum. Sonuç olarak ben hayatın sillesini yemiş, feleğin çemberinden geçmiş bir kadınım. Daha önce evlilik yaptım. Ama artık evlenmek gibi bir niyetim yok. Allah’a şükürler olsun bir şekilde çalıştım çabaladım ve kendi gelirimi elde ediyorum.

Benim şu anda tek istediğim bana gerçekten önem gösterecek, gerçek aşkı ve gerçek sevgiyi yaşatabilecek bir erkek arkadaş bulmak. Erkek arkadaş arayan dul bayanların telefon numaraları konusunda araştırma yapan arkadaşlar bana mesaj gönderebilirler. Önce karşılıklı olarak sohbet edelim. Daha sonra cep telefon numaramı veririm sohbet etme şansına da sahip olabiliriz. Oldukça sakin bir ses tonuna sahibim.

Uzun boyluyum ve fiziğim çok güzel. Bakışlarımla etkilemeyeceğim neredeyse hiçbir insan yok. Çünkü ayıptır söylemesi gözlerim çok güzel. Yani kısacası Beni beğeneceğinizden hiç şüphem yok. Oldukça saf ve doğal bir güzelliğim var. Öyle başkaları gibi estetik yaptırmadım yani çakma değilim. Gayet bakımlı bir insanım. Etrafımdaki arkadaşlarımdan ve akrabalarımdan bana çok fazla evlilik teklifi gelse de, ben kabul etmiyorum. Çünkü internetten bulmak istiyorum. Uzun bir süre zaten evlenmek gibi bir niyetim yok. Önce biraz erkek arkadaşımla yani sevgilimle hayatın tadını çıkarmak istiyorum.

Editörün mesajı;

Sevgili arkadaşlar sitemizde İstanbul Ankara İzmir bursa Konya Antalya Gaziantep Diyarbakır ve Adana gibi büyük şehirler ve bunların yanı sıra ülkemizin tüm ilçelerinden erkek arkadaş arayan dul bayanlar bulunuyor. Aynı şekilde boşanmış kadınlar ve koca arayan bayanlar da bulunuyor. Doğal olarak insanların iletişim sağlayabilmesi için bir şekilde görüşebilmesi ya da sohbet edebilmesi gerekiyor. Bizler, kullanıcılarımızdan herhangi bir ücret talep etmeden onların gerçek aşkı ve gerçek sevgiyi elde edebilmeleri, yeni arkadaşlıklara, yeni aşklara ve sevgilere gel kendini açabilmeleri için aracı olmak istiyoruz.

Bu nedenle; sitemiz içerisinde erkek arayan dul bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları, erkek arayan dul ve olgun ve zengin kadınların Twitter Instagram ve Facebook tiktok profilleri ve adresleri, erkek arayan dul bayan cep tel no, erkek arayan yalnız dul kadın numarası, erkek arayan dul kadınlarla WhatsApp arkadaşlık grupları ve evlilik ilanları sohbet, erkek arayan dul kadınların WhatsApp numaraları gibi bir çok aramanızı da sonuç veriyoruz. Dünyanın ya da Türkiye’nin neresinde olursanız olun, ne şartlar altında olursanız olun kendi kriterlerinize uygun bayan arkadaş ve kız arkadaş ve erkek arkadaş bulma olasılığınızın burada çok yüksek olduğunu lütfen unutmayın.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın