Erkek Arkadaş ve Sevgili Arayan Suriyeliler

Erkek Arayan Suriyeli Kadınlar Dullar Bayanlar ve Kızlar İletişim Sohbet

Adım Zahure Suriyeli Dul Bayanım Erkek Arıyorum Sevgili Olmak İstiyorum

Selamlar Suriye’deki çıkan savaştan sonra Türkiye geldim uzun zamandır İstanbul’da yaşıyorum.. Türkiye’de güzel bir ilişki yaşamak istiyorum. Bu yüzden erkek arkadaş arıyorum. Suriyeli dul bayanım sevgili olmak istiyorum. Yaş takıntısı yok. Kaç yaşında olursa olsun benim için önemli değil. Düzgün beni koruyacak beni sevecek beni karısı yapacak bir erkek bulmak için buradayım.

Ben Allah’tan korkarım. Allah’tan korkmayan insanlardan da korkarım. Bu yüzden, kadına saygısı ve sevgisi olmayan insanları yanıma yaklaştırmam. Kadının değerini bilen, kadını kıskanan ve seven erkekleri severim. Erkek gibi erkek istiyorum. Adam gibi adam istiyorum. Türk erkekleri bu konuda çok iyiler. Bir kadına nasıl sahip çıkılması gerektiğini herkesten iyi biliyorlar. Suriyeli erkekler bile böyle değiller. Suriye’de çıkan savaşta kocam gözümün içine baka baka başka bir kadının elinden tuttu ve gitti. Şimdi şükür ediyorum ki iyi ki de gitmiş diyorum.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Demekki beni sevmiyormuş. Bırakmaz değil mi? Öylesine bir savaşın içerisinde bir insan nasıl hayatındaki kadını bırakabilir değil mi? İşte bu adam beni böyle bıraktı. Türkiye’de Türk erkeklerinin ilgisi çok güzel. Suriyeli bayanlara karşı çok nazik oluyorlar. Suriyeli bir kadınım ama kapalı değilim. Bütün Suriyeli kadınları çarşaflı, kapalı, tesettürlü, türbanlı zannetmeyin. Suriyeli kadınların aslında ne kadar güzel olduğunu bilseniz vazgeçemezsiniz.

Ayrıca Suriyeli bayanlar her zaman terbiyeli olmayı, kocasına yani eşine karşı ya da sevgilisine bir erkek arkadaşına karşı sadık olmayı bilirler. Ben mesela erkek arkadaşım hiçbir zaman aldatmam. Erkek arkadaşımın beni aldatmasına da müsade etmem. Nasıl müsade etmem siz onu da anlatayım.

Bir erkek bir kadından ne bekler? Bir erkek kadını neden aldatır? Öncelikle bunları kafamda düşünüyorum. Bir erkeğin bir kadını aldatması için bu kadının eksik bakması gerek. Eksik bırakma konusu çok geniş bir yelpazeye sahip. Mesela adam eve geldiğinde işten yorgun geliyor değil mi? Bu adama yemek yapmazsam adam başka bir kadından yemek yapmasını bekleriz. Ya da yemek yapan bir kadın gördüğün zaman keşke benim karım olsaydı diye içinden düşünür haksız mıyım?

Ben Türk erkeklerinin bir kadından tam olarak ne beklediğini çok iyi biliyorum. Yedi yıldır İstanbul’da yaşıyorum. Artık Türk erkekleri ve Türk kadınlar konusunda yeterince bilgiye sahibim diyebilirim. Türk erkeğinin kafa yapısı zaten ortada ve belli bir şey. Birinci kural aldatmayacaksın. İkinci kural dediğini yapacaksın sözümden çıkmayacaksın. Üçüncü kural ise ona kelimenin tam anlamı ile kadınlık yapacaksın. Gözünün bir başka kadına bakmaması için çaba sarf edeceksin. Aslında bu sadece Türk erkekleri için değil, dünyadaki bütün erkekler için geçerli bir durum. Ama Türk erkeklerinin çok farklı ve çok güzel özellikleri var.

Bu yüzden erkek arkadaş arayan Suriyeli dul bayanlar, erkek arayan Suriyeli olgun ve zengin kadınlar, erkek arayan Suriyeli güzel kızlar, erkek arayan türbanlı Suriyeli bayanlar, erkek arayan Suriyeliler internette bir sürü dolaşıyor. Sadece burada değil bir sürü sitede Suriyeli kadın bulabilirsin. Neden mi? İşte bu anlattığım sebepler yüzünden. Suriyeli kadınlar Türk erkeklerini çok seviyorlar. Çünkü Türk erkekleri çok güzel sahipleniyor ve koruyor. Bunun haricinde ben Türk erkeklerinde bir şey daha farkettim. Suriyeli alman İngiliz Fransız ne olduğunun önemi yok. Türk erkekleri kendisinin sahip olduğu kadına akıl almaz bir değer veriyorlar. Çok hoşuma gidiyor bu durum…

Erkek Arayan Suriyeli Kadınlar Dullar Bayanlar ve Kızlar İletişim Sohbet
Erkek Arkadaş Arayan Suriyeli Kadınlar Dullar Bayanlar ve Kızlar İletişim Sohbet

Adı : Zahure 

Yaş : 25

Şehir : İstanbul ( Farketmez )

Arayışı : Erkek Arkadaş , Erkek Sevgili , Koca , Evlilik 

Suriyeli Dul Bayanlar ve Bekar Kapalı Kızlar Tiktok Facebook Twitter İnstagram

SesliSobe.Com arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak kullanıcılarımızın Suriyeli bayanlarla rahat bir şekilde iletişim sağlaması için hiçbir ücret talep etmiyoruz. Suriyeli dul bayanlar ile dilerseniz cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları dilerseniz Twitter Facebook ve Instagram adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz. İstanbul Ankara İzmir bursa Konya Adana Gaziantep Diyarbakır Hatay Mersin Şanlıurfa edirne tekirdağ Muğla Denizli ve ülkemizin diğer tüm il ve ilçelerinden Suriyeli dul bayanlar ile iletişim kurabilmek için ne bekliyorsunuz?

Hemen şimdi bu yazının sitemizde bulunan bütün Suriyeli dul bayan ve erkek ilanlarının altında bulunan mesaj gönderme bölümünü kullanın. Buralardan kendinizi tanıtan ve bayanlarla iletişim kurabileceğimiz yazılar yazın. Mesela İstanbul’da yaşıyorum Suriyeli dul bayan arıyorum, Ankara’da yaşıyorum Suriyeli dul kadın arıyorum, İzmir’de yaşıyorum Suriyeli kızlarla tanışmak istiyorum, koca arayan eş arayan ve evlenmek isteyen Suriyeli bayanların telefon numaralarını arıyorum gibi şeyler yazarak yorum gönderebilirsiniz.

Ayrıca sizlerde sitemizde Suriyeli bayanlarla ve olgun kadınlarla kızlarla tanışmak için ilan oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız ilanlar için üyelik gerçekleştirmenize ya da para vermenize gerek yok. Siz tam olarak kafanızda ne aradığınızı, nasıl bir ilişki içerisinde bulunmak istediğinizi karar verin yeter. Burada yapacağınız hiçbir şey için kimseye para vermenize ve çok fazla zaman harcamanıza gerek yok. Türkiye’nin ve Avrupa’nın ve Arap ülkelerinin ve Orta Doğu’nun en kaliteli arkadaşlık, evlilik, sevgili bulma, dost arayan bayanlarla olgun zengin kadınlarla tanışma sitesi olarak sizlerden herhangi bir beklentimiz yoktur. Şansınızın ve bahtınızın bol ve Açık olmasını diliyoruz.

Suriyeli Dul ve Bekar Bayanlar ile Arkadaşlık ve Evlilik

İnsanlarla karşılıklı olarak konuşmadan bir ilişki içerisinde bulunmanız mümkün mü? Bana soracak olursanız mümkün değil. Hele de, Suriyeli dul olgun zengin her hangi bir bayanla ya da güzel Suriyeli bir kızla evlenmek, sevgili olmak, arkadaş olmak istiyorsanız onunla sohbet etmeniz gerekiyor değil mi? Evet evet..! Gerekiyor.

Peki ne yapacaksınız? Google aracılığıyla çeviri mi yapacaksınız? Yaptığınız çevirilerin ne kadar saçma olacağını düşünebiliyor musunuz? Bu yüzden Suriyeli bayanlarla iletişim sağlayabilmek için onlarla konuşmamız gerekiyor. Kaliteli arkadaşça sohbet etmek, bedava mesajlaşma, İlhan gönderme, iletişim kurma konusunda ise sizlerin ihtiyacı olan tüm ilaçlar şu an içerisinde bulunduğunuz bu sayfada karşınızda arkadaşlar. Mesela diyelim ki Suriyeli dul bir bayan arkadaş buldunuz. Onu görmeden onunla sevgili olur musunuz? Olurum diyorsanız hemen çıkın buradan. Çünkü geri zekalısın.

Türkiye’de Suriyeli dul bayanların ve evlenmek vaatleri ile sevgili yapan Suriyeli güzel kızların türbanlı tesettürlü çarşaflı kapalı İslami zannettiğiniz bayanların kaç kişiyi dolandırdığını biliyor musunuz? Televizyonlarda, haberlerde, internet sitelerinde defalarca buna denk geldik. Hatta Instagram ve Twitter gibi yerlerde bile dolaşırken Suriyeli kadınların evlenmek vaatleri ile Gaziantep’te Adana’da hatay’da İstanbul’da İzmir’de Konya’da Kilis’te Sivas’ta Lüleburgazda Edirne de Kırklareli’nde kaç kişiyi dolandırdığını internetten araştırırsanız görebilirsiniz. Peki ne yapmamız gerekiyor?

Öncelikle Suriyeli dul ya da bekar fark etmez herhangi bir kadın ile sohbet ederken onun gerçekten Suriyeli bir bayan olduğunu tespit etmemiz gerekiyor. Ve Suriyeli kadınlarla sevgili olmak ya da evlenmek istiyorsanız bizzat sizin gidip karşılıklı olarak o kadını görmeniz gerekiyor. Araya hiç kimseyi sokmadan o kadın ile birebir irtibat kurmak oturup karşılıklı bir kahve içmek gerekiyor. Eğer arada size aracı olacağını söyleyen birisi varsa oradan koşarak uzaklaşın. Çünkü, muhtemelen bu kişiler art niyetli insanlar sizi dolandırma niyetindeler…

Bizden kullanıcılarından herhangi bir ücret talep etmeden bir üyelik oluşturmadan erkek arkadaş olmasını sağlamak için bu sayfayı sizlere oluşturduk. Ancak, bu sayfada yapacağınız her şey sadece sizi ilgilendirir. Hukuki olarak doğacak her şeyden sorumlusunuz. Yetkili mecralar tarafından hakkımızda istenecek tüm bilgiler ve bile bile verilecektir. Bu yüzden, evlenmek isteyen Suriyeli dul bayanlar ile iletişim kurarken elimizden geldiği kadar dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın