Erkek Arayan Türbanlı Tesettürlü ve Kapalı Bayanlar

Ciddi İslami erkek arkadaş sevgili arayan türbanlı ve kapalı bayanlar ve kadınlar

Tesettürlü kapalı ve İslami bir bayanım erkek arkadaş Yani kısacası sevgili arıyorum

Aranıza İstanbul’dan katılıyorum.Adım Hatice. 26 yaşındayım burada uygun ciddi İslami bir şekilde sevgili olabileceğim ve saçma sapan konulara giriş meyecek sadece bir kadına ihtiyacı olan bir erkek arkadaş bulmak için bulunuyorum arkadaşlar. Lütfen kimse yanlış anlamasın bana kafanızda kurduğunuz birtakım hayalleriniz ile yaklaşırsanız çok kötü bozarım. Bu yaşıma kadar her zaman namusum ve şerefim i korumuş bir kadın olarak bu yaşından sonra kendimi birilerine meze edecek değilim. Ben aklı başında bir erkek bulmak ve sevgili olmak ve gerçek aşkı yakalayabilmek için buradayım. Her kadının aşka sevgiye ve bir erkeğe ihtiyacı vardır. İster türbanlı tesettürlü ya da kapalı olsun ister açık olsun Bu değişmez arkadaşlar. Ne yazık ki ülkemizde insanlar kapalı kadınlara karşı yaklaşımlarını farklı bir şekilde sergiliyorlar. Sanki kapalı kadınların erkek arkadaşı olamazmış sevgilisi olamazmış gibi davranıyorlar. Ben buna çok karşıyım.

Şunu unutmayın ki kapalı kadınların da erkek arkadaşa bir eşe bir hayat arkadaşına Yani kısacası bir kocaya ihtiyacı vardır. Ben daha önce az kalsın kötü bir evlilik yapıyordum ama nikah masasından kalktım. bana uzun süre kendisini düzgün tanıtan insan ne yazık ki çok da düzgün çıkmadı. Bu nedenle, erkeklere olan güvenim birazcık pasifize hale geldi. Yani çok fazla güvenmiyorum ama burada güvenebileceğim birisini bulabileceğimi umuyorum. Çünkü burası Facebook Twitter ya da Instagram gibi ne olduğu belli olmayan insanlarla dolu bir ortam değil gibi göründü. Umuyorum ki yanılmıyorumdur. Ben ilişki konusunda her zaman ciddi olmayı sevmişimdir.

Güvenilir olduğuna inanan, yalan söylemeyen, dürüst ve gerçekten sağlam temelleri atılmış olan bir ilişkiye hazır hisseden beyefendiler bana mesaj gönderebilirler.

24 yaşındayım daha önce hiç ilişkim olmadı erkek arkadaş arıyorum

Merhaba arkadaşlar Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun ismim Dilruba..!

İçinde Allah korkusu olan bir erkek arkadaş bulmak ve mutlu mesut bir ilişki içerisinde bulunmak istiyorum. Normalde ailemin beni yetiştirdi gelenek ve göreneklerimiz de dayanacak olursak böyle bir internet sitesinde bulunmak benim için birazcık absürt ve yanlış olabilir de. Fakat artık ne yazık ki sokaktan iş yerimizden ya da herhangi bir alışveriş merkezinde falan karşılaştığımız bir insandan hoşlanmak gibi bir durumumuz söz konusu değil. Sokağa çıkmayı bile korkar hale geldik. Doğal olarak İnternet ortamında dürüst ve güvenebileceğimiz insanlar aramaya başladık. Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Ondan dolayı Allah’tan korkan kadına şiddet uygulamayan,gerçekten kadınına sahip çıkabilecek kıskanç maço erkeklerden hoşlanıyorum. Benim için karşımdaki insanın cebinde ne kadar parası olduğu ya da daha önce ilişki yaşamış olup olmaması önemli değildir. Çocuklu olan erkeklerde bana yazabilirler yani daha önce evlilik gerçekleştirmiş olmanız beni ilgilendirmiyor. Ben kalbimi verebileceğim ve onu gördüğümde içimde kelebekler uçacak olan bir erkek arkadaş bulmak ve sevgili olmak istiyorum.

Şimdilik evlenmek gibi bir niyetim yok. Fakat ilerleyen zamanlarda erkek arkadaşım ile karşılıklı olarak evlilik konusunu oturup konuşabiliriz ve evlenebiliriz. Sonuçta eninde sonunda ben de biriyle evlenmek zorundayım. Her kadın gibi benim de çocuk yapma ve mutlu bir yuva kurmak hayalim var. Fakat bunu yapabilmek için karşındaki insanı çok iyi tanımam gerekiyor. Aynı şey sizin için de geçerli diye düşünüyorum. Karşıdaki kadın tanımadan onun hakkında hiçbir bilgiye sahip olmadan evlenir misiniz? Bence evlenmezsiniz haklı mıyım haksız mıyım?

Erkek arayan türbanlı tesettürlü ve kapalı bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları

Güzel ülkemiz Türkiye’de erkek arkadaş arayan türbanlı ve tesettürlü bayanlar internet mecrasını çok iyi kullanıyoruz. Çünkü bu tarz kadınlar çalıştıkları iş yerinde ya da Mahallesi’nde kendini erkek arkadaş bulmakta zorlanıyorsun. Aileleri muhafazakar olduğu için bu tarz kadınların sokaklar’daki erkeklerle sevgili olma konusunda ya da konuşma konusunda kendilerine baskı uyguluyor. Ülkemizin her bölümü böyle demiyorum ancak büyük bir bölümü böyle arkadaşlar. Fakat arkadaşlık ve evlilik siteleri sayesinde artık erkek arkadaş arayan türbanlı tesettürlü ve kapalı bayanlarda cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları üzerinden iletişim kurma şansınız bulunuyor.

Fakat şöyle bir durum söz konusu arkadaşlar. Erkek arkadaş arayan türbanlı kapalı bir kızın cep telefon numarasını ya da WhatsApp’ta sohbet etmek isteyen Bu nedenle sevgili arayan bir bayanın Daha doğrusu “kapalı bir bayanın” cep telefon numarasını almak öyle tahmin ettiğiniz kadar kolay olmayacaktır. Çünkü bu kadınlar karşısındaki kişinin kim olduğunu bilmeden ona güvenme den cep telefon numarasını kesinlikle vermeyi doğru bulmazlar. Aslında bu durum açık yada kapalı bayanlar farketmeksizin herkes için geçerlidir. Eğer ne kadar ciddi olduğunuzu kanıtlarsınız karşındaki insan sitesi zaten seve seve cep telefon numarasını verecektir.

Bu nedenle, Eğer türbanlı bir kadının cep telefon numarasını almak istiyorsanız ne kadar ciddi olduğunu onlara kanıtlayın.! Karşınızdaki bayan türbanlı kapalı tesettürlü bir kadın ise ya da kız ise sizden sadece güven bekler. Çünkü bu tarz kadınlar sadece sevgili olmak ya da erkek arkadaş edinmek için Burada değiller. Bu gibi ilişkilerin büyük bir bölümünün sonu evlilikle tamamlanıyor. Yani evlenmek isteyen türbanlı tesettürlü ve kapalı kadınlar sitemizi daha yoğun bir şekilde ziyaret ediyor.

İstanbul İzmir Ankara Bursa Antalya Gaziantep Diyarbakır Adana Konya Samsun Sivas Tokat farketmeksizin ülkemizin bütün şehirlerinden köy ve kasabalarında bile türbanlı tesettürlü açık ve kapalı fark etmeden kendimize bayan arkadaş bulabilirsiniz. Daha doğrusu dünyanın neresinde olursanız olun İngiltere Fransa Almanya gibi ülkelerden Türkmenistan Suriye gibi ülkelerden bile türbanlı tesettürlü eş arayan koca arayan evlenmek isteyen bayanlarla cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları üzerinden iletişim kurabilirsiniz arkadaşlar.

Erkek arayan türbanlı kapalı tesettürlü bayanların Facebook Twitter ve instagram adresleri

Neredeyse bütün konularımız da da bahsetmiş olduğumuz gibi erkek arkadaş arayan ya da sevgili arayan evlenmek isteyen ve bu amaçla arkadaşlık sitelerini ve içerisinde bulunduğunuz Bu sayfayı ziyaret eden kapalı çarşaflı türbanlı bayanların ve birbirinden güzel kızların Twitter Instagram ve Facebook gibi sosyal medya adreslerini ve sosyal ağlarda Özel mesajlarını bulabilmek mi istiyorsunuz?

Eğer bunu yapmak istiyorsanız Bunu başarabilmek sizlerin elindedir arkadaşlar. Yapacağınız işlemler son derece basit.!öncelikle şunu bilmenizde fayda var diye düşünüyorum. Erkek arkadaş arayan herhangi bir kadının Facebook Twitter ve Instagram adresini alabilmek için ona güven sağlamanız gerekir. Çünkü bu tarz kadınların Facebook Twitter ve Instagram gibi sosyal medya adresleri içerisinde yakın arkadaşları ve akrabaları bulunur. Bu nedenle sizi arkadaş olarak eklemeleri neredeyse imkansıza yakındır. Fakat bazı kadınlar kendilerine ikinci bir Facebook ya da Twitter adresi açarak erkek arkadaşları ile orada özel mesaj yolu ile konuşmak ve tanışmak istiyorlar.

Facebook’ta türbanlı kapalı ve tesettürlü ya da Suriyeli İranlı Arap bir kadın arkadaş bulmak ve edindiğiniz bu bayan arkadaş ile ciddi bir ilişki içerisinde bulunmak çok zor olabilir. Ancak arkadaşlık siteleri bunun önüne geçmiştir. Artık evlilik ve arkadaşlık siteleri sayesinde türbanlı ya da tesettürlü demeden açık yada kapalı demeden birbirinden güzel olgun yaşlı zengin fakir türbanlı açık kapalı bayanların Instagram Twitter ve Facebook adreslerini alma şansınız bulunuyor. Elbette bunu yapabilmek için birazcık çaba sarf etmeniz gerekiyor. İlk yapmanız gereken şey kendimizi tanıtmak olacaktır. Kendimizi tanıtmak için bu yazının alt bölümündeki yorum gönderme bölümünü kullanabilirsiniz. Unutmayın..! Ne kadar etkileyici bir mesaj gönderirseniz bayan arkadaşlar size o kadar daha yakın olacaktır Ve size o kadar daha çok güvenecektir.

Dul Bayan ve Erkek Arkadaş Arama Terimleri:
elazığ\da arkadaş arıyorum,kapalı güzel bayanlar,

♥ Selam İsmim Şebnem , 28 Yaşındayım Telefonda Sohbet Edecek Erkek Arıyorum. Numaramın Üzerine Tıklayarak Beni Arayabilirsiniz.! ♥.  003225889363

5 Kişi “Erkek Arayan Türbanlı Tesettürlü ve Kapalı Bayanlar

Hakkında Yorum Yaptı.!

  1. Merhaba ismim Erkan Çanakkale de yaşıyorum evlenip ayrıldım 3 yaşında bir kızım var sizinle tanışıp tekrardan mutlu huzurlu bir yuva kurmak isterim

  2. Merhaba dilbura hanim yeni bosandim 33 yasindayim sevgi degere aska onem veren biri olarak evliligin asktan sevgiden degerden sadaketten gectigine bilen birisi olarak sizinle evlenmek istiyorum 1.90 boyundayim yakisikli ve karizmatigim cocugum yok gaziantepte oturuyorum

  3. Merhabalar ismim serhat İzmir’de oturuyorum 39 yaşındayım evlendim boşandım 1.5yıldır ayrı yaşıyorum bende sizin gibi güvenilir sadık beni ben olduğum için seven paraya tapmayan sevgiye namusa hoşgörüye önem veren bir bayanla tanışmak istiyorum bende sizin gibi korkularım var acaba bibayanla tanışsam ve evliliğe doğru yol alıp sonunda yine hüsrana uğrarmıyım diye düşünüyordum taki bu site karşıma çıkana kadar artık hayırlısı diyorum nasip kısmet

  4. Selam olgun dürüst guvenilir beyim ist av yakasi samimi guvenilir gizlilik icerisinde bir dostluk ariyorum ciddi olanlar icin dul mutsuz bayanlarla tanismak istiyorum durust guvenilir gizlilige onem veren birini ariyosaniz uvenilir dostunuz olmaya hazirim mail.([email protected])

  5. Bende sizin dusuncenizdeyim bende aile cercevesinde yetistim ailemle yasiyorum guven benim icin en onemli bi konudur sizinle konusmak ve tanismak isterim bana ulasmak icin 5447* ara yada ulas konusalim istanbulda yasiyorum insaat sektorunde ugrasiyorum kendi isim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir