Erkek Arayan Zengin Bayanlar

34 yaşındayım erkek arkadaş arıyorum zengin bir bayanım evlendim boşandım dul bayanım ♥

Selam arkadaşlar İstanbul’da yaşıyorum 34 yaşındayım erkek arayan zengin bayanlar arasında ben de varım. Daha önce bir evlilik yaptım. Ne yazık ki bu evlilikten çok pişman oldum. 2 yıl yaşadığım bu evliliğin içerisinden çıkabilmek için çok fazla çaba sarf ettiğim eninde sonunda, Allah’a şükürler olsun bu evlilikten kurtuldum. Şimdi bu bir bayanım. Hayattan herhangi bir beklentim kalmadı. İnsanlara olan güvenim, sevgim, inancım neredeyse yok oldu diyebilirim. Ancak, artık kendime yeniden bir hayat kurmak istiyorum. yeniden aşka ve sevgiye kapılarını açmak istiyorum. Bu yüzden erkek arkadaş arıyorum. Şu anda İstanbul Silivri’de yalnız başıma yaşıyorum. İlerleyen zamanlarda nerede nasıl hangi şartlarda yaşarım hiç bilmiyorum. Buna erkek arkadaşımla birlikte karar vereceğiz diye düşünüyorum.

♥ Selam İsmim Şebnem , 28 Yaşındayım Çok Azgınım Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Hayatıma almak istediğim erkekten bazı isteklerim olacak.! Öncelikle romantik erkeklerden hoşlandığımı belirtmeden geçmek istemiyorum. Birazcık maço ve kıskanç erkekler de hoşuma gidiyor. Çocukluğumdan beri yaşamış olduğum sıkıntılardan dolayı psikolojim bozulmuştu. Ama kendimi toparladım. Artık hiç kimseye ihtiyacım yok. Ne maddi, ne de manevi olarak ne akrabalarımdan ne de yakın arkadaşlarımdan hiçbir şey istemiyorum. Geçmişimde yoksulluk çektim. Zengin bir ailenin kızı değildim. Kocam olacak kalitesiz insanın da bana attığı kazıklardan sonra hayatın acımasız olduğunu öğrendim.

Tabii hayat bana bunları yaşattığın sonra kendimi öylesine bir azimle ve hırsla iş hayatına verdim ki anlatamam. Çok para kazanmak, çok kaliteli yaşamak, sürekli tatilde olmak ve alışveriş yapmak için çaba sarf ettim. Sonuç olarak para kazandım ve şu anda zengin dul bir bayanım. Ama ne oldu biliyor musunuz ? Şimdi de, gerçek aşka ve sevgiye aç kaldım. Her kadın ilgi görmek ister bu kaçınılmazdır. İlgisiz kalan bir kadının para kazanması ya da zengin olmasının hiçbir önemi yokmuş bunu da anlamış oldum. Ben, beni sadece param için değil de ben olduğum için sevecek bir erkek arkadaş bulmak için buradayım. İşte hayat hikayem böyle arkadaşlar biraz enteresan. ne aileden de de başkasından hiçbir zaman yüzüm gülmedi ben de kendimi para pul kazanmak için işime gücüme verdim ve Allah’a şükürler olsun ki Zengin oldum.

Burada şunu demek istiyorum arkadaşlar lütfen kimse beni yanlış anlamasın. Amacım size para ve pulla hava atmak ya da buna benzer bir şey değil. Sonuçta alınan parayı kime nasip ederse ediyor. Benim amacım şu arkadaşlar eğer bir gün bir sevgilim olursa yani buradan bir erkek arkadaş bulabilirsem ve karşılıklı olarak elektrik kalırdı anlaşabilirsek ve birlikte olmaya karar verirsek, erkek arkadaşımın çalışmasını istemiyorum. Benim param ikimize de yeter. Ben bu saatten sonra erkek arkadaşımla birlikte tatile çıkmak, beraber film izlemek, müzeleri gezmek, yeni yerler keşfetmek,kötü zamanımda bey iyi zamanımda ağlamak istediğimde başımı omzuna yaslayabileceğim bir sevgili ile birlikte hayatımın geri kalanını mutlu mesut bir şekilde yaşamak için buradayım..!

Erkek Arayan Zengin Bayanlar ilanları ve Telefon Numaraları Sitesi
Erkek Arayan Zengin Bayanlar ilanları ve Telefon Numaraları Sitesi

Arayışı : Erkek Arkadaş , Ev Arkadaşı , Tatil Arkadaşı , Sırdaş , Dert Arkadaşı

Medeni Durumu : Dul Bayan

Ekonomik Durumu : Zengin Dul Bayan

Sigara : Kullanmıyor

Alkol : Ortamına göre 

Erkek arayan zengin bayanlar İzmir ilanları

İzmir’de yaşayan dul ve zengin bayanım sevgilim olur musun ?

Merhaba arkadaşlar ismim Dilek İzmir’de yalnız başıma yaşıyorum. Erkek arkadaş arıyorum. İzmir’de erkek arayan zengin ve olgun kadınlar genel olarak her zaman parasından ve bundan bahsediyor ben böyle şeyleri sevmiyorum. cebimizdeki paramızın hiçbir önemi yoktur burada önemli olan karşılıklı olarak anlaşabilmek ve birbirimizi sevebilmektir. Biz buraya ticaret yapmaya gelmedik değil mi ? Biz buraya aşkımızı bulmaya sevgili bulmaya geldik.

Ama ilan başlığına uygun olması için İzmir’de zengin bayan arıyorum diyenlere seslenmek istiyorum. Öncelikle şunu bilmenizi istiyorum. Ben jigolo arayan zengin bayanlar gibi değilim. Ben insan bir insan arıyorum.zaten erkek arkadaş bulmak istesem dışarıda bir sürü var. Güzel ve bakımlı bir kadınım istediğim erkeği elde edebilecek kapasiteye ve zekaya sahibim. Ama internetten erkek arkadaş bulmanın çok daha mantıklı olduğunun da farkındayım. Bu yüzden İzmir’de erkek arayan bayanlar varsa zengin bayanlarla ilgilenenler bana mesaj gönderebilirler.

Yaş olarak kendinden daha küçük yada daha büyük olması benim için hiçbir problem teşkil etmiyor. normalde benim gibi kadınlar olgun erkeklerden hoşlanırlar ama ben erkekleri olgun ya da Ergen diye ayırt etmeyi sevmem. karakteri ve kişiliği güzel olduktan sonra geri kalan herşeyi çorap söküğü gibi gelir. Olgun bir erkek olmasa bile ben onu olgunlaştırılmasını gayet iyi bilirim. Çok fazla para harcamayı seven bir kadın değilim param vardı ya beni sakın böyle har vurup harman savuran bir kadın zannetmeyin. Öyle alışveriş meraklısı bir tipe benziyor muyum ? Benzetiyorsunuz bundan hemen vazgeçin çünkü ben tutumlu bir kadınım. Kolay kazanmadım ki kolay harcayım. işte böyle arkadaşlar sevgilim olmak istiyorsanız buna cesaretiniz varsa bana mesaj göndermekten çekinmeyin.

Erkek Arayan Zengin Bayanlar ilanları ve Telefon Numaraları Sitesi
Erkek Arayan Zengin Bayanlar ilanları ve Telefon Numaraları Sitesi

Arayışı : Erkek Arkadaş , Sevgili , Ev Arkadaşı

Medeni Durumu : Dul Bayan

Ekonomik Durumu : Orta Derece

Hobileri : Gezi , Kamp , Müzik Dinlemek

Erkek arayan zengin bayanlar Antalya

Antalya’da annemle birlikte yaşayan yalnız bayanım erkek arkadaş arıyorum ♥

Çok fazla zengin değilim. Annemle birlikte yaşadığım için kira falan ödemiyorum. Babamdan bile kalan araba olduğu için Bir evim bir arabam var diyebilirim bunlar içinde çok da öyle ultra lüks dairelerde yaşayan sürekli alışveriş yapan ve para harcayan zengin bir kadın değilim. Ama Allah’a şükür ki ekonomik olarak durumum iyi.! Yani en azından kimseye muhtaç olmuyoruz

Artık bir erkek arkadaş bulmanın zamanı geldi. Annem artık çok yaşlandı ben kendimi çok yalnız hissediyorum arkadaşlar. Bir sevgilim olmasını istiyorum. Bu yüzden Antalya’da erkek arayan zengin ve dul bayanlar kategorisinde benim de ilanımı yayınlarsanız sevinirim. Antalya’da neresinde olursa olsun bana fark etmez gider gelirim. Antalya içinden olması da şart değil başka şehirlerden de olur. Önemli olan elektrik almak. Önemli olan birbirini anlayabilmek ve gerçekten sevebileceğini emin olmak. Yani ben böyle düşünüyorum sizinde düşüncelerinizi merak ediyorum. Siz de bana düşüncelerinizi yazar mısınız ?

37 yaşındayım uzun boyluyum. Güzel giyinmeyi seviyorum.Makyaj yapmayı ve süslü püslü dolaşmayı seviyorum.arkadaşları tarafından sevilen ve akrabaları tarafından hiç sevilmeyen bir insanım. Hiçbir akrabam beni sevmez. Zaten ben de onları sevmiyorum beni de sevmelerine gerek yok.! Bir insana en büyük zararı akrabaları verir. Yaptığınız her şeyi eleştirmekten başka hiçbir işe yaramazlar. İyi gününüzde kıskanırlar. Kötü günümüzde bir tekmede onlar vurur. Bu yüzden yalnızlığı tercih ettim ve sadece annemle birlikte yaşamaya karar verdim. Her neyse arkadaşlar bütün detayları burada anlatmama gerek yok. Cep telefonu numaramı, WhatsApp sohbet numaramı,Facebook Twitter ve Instagram adresimi sadece mesaj gönderenlere verirseniz sevinirim.

Erkek Arayan Zengin Olgun ve Dullar Sitesi Yaşlı Bayanlar ve Sevgili Arayan Zengin Kadınlar Siteleri Bedava
Erkek Arayan Zengin Olgun ve Dullar Sitesi Yaşlı Bayanlar ve Sevgili Arayan Zengin Kadınlar Siteleri Bedava

Arayışı : Sevgili Bulmak , Erkek Arkadaş Arıyorum

Medeni Durumu : Dul Bayanım 

Ekonomik Durumu : Belirtmek İstemiyor

Sigara Kullanımı : Evet

Alkol Kullanımı : Evet

Erkek arayan zengin bayanlar sitesi cep telefon numaraları

Türkiye’nin neredeyse tüm il ve ilçelerinden erkek arkadaş arayan zengin ve yaşlı bayanlar, olgun ve dul bayanlar erkek arkadaş bulabilmek için içerisinde bulunduğumuz bu sayfayı ziyaret ediyorlar. 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da en güncel en yeni resimli ve fotoğraflı “erkek arayan ve dost arayan zengin dul bayanlar telefon numaraları ve ilanları” burada sizlerle olacak arkadaşlar. İstanbul Ankara İzmir Bursa Adana Gaziantep Diyarbakır Konya Tekirdağ Edirne Muğla Bodrum Aydın Didim ve diğer tüm il ve ilçelerden erkek arayan zengin bayanlar ilanlarını kontrol etmek için hemen harekete geçebilirsiniz.

Sizlerde sitemizden hiç bir ücret ödemeden ve üyelik bile gerçekleştirme ben kendi ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Bunu yapabilmek için sitemizin alt bölümünde bulunan mesaj gönderme bölümünü kullanabilirsiniz. İnternet sitemizde “kendine dost arayan zengin bayanlar” yoğun bir şekilde erkek arkadaş arıyorlar. Arkadaş arayan bayanların cep telefon numaraları da öğrenebilir miyim diyenler burada aradıklarını çok rahat bir şekilde buldular ve en kaliteli ciddi evlilik ve arkadaşlık ilanları sayesinde hayallerine kavuştular.

Sizinde aradığınızı bulmanız için hiçbir sebep yok. Hangi şehirde olduğunuzun da hiçbir önemi yok. Zengin bayan arıyorum diyorsanız doğru adrese geldiniz arkadaşlar. erkek arayan dul zengin kadınlar telefon numaraları konusunda çok hassas oluyorlar. Onlardan cep telefon numaralarını istemeden önce mesaj göndermeniz mecburidir. Çünkü mesaj göndermeyen ve hiçbir şekilde hakkında bilgi sahibi olmadığınız kişilerle hiç bir bayanın cep telefon numarasını paylaşmıyoruz. Biliyorsunuz bu ve buna benzer evlilik ve arkadaşlık siteleri içerisinde evlenmek isteyen dul bayanlar, türbanlı ve tesettürlü kadınlar bulunuyor. Yani burası muhafazakar ve kaliteli bir evlilik ve arkadaşlık sitesidir.

Dost arayan zengin bayanların telefon numaraları

Zengin ve fakir fark etmeden hiçbir bayanın cep telefon numarasını herkesin görebileceği bir şekilde paylaşmıyoruz. Bayanların cep telefon numarasını alabilmek için mesaj göndermelisiniz. Gönderdiğiniz mesajlar da hangi şehirde yaşadığını ve nasıl bir bayan arkadaş aradığımızı belirtmelisiniz. Tıpkı sizin gibi Google arama motoru üzerinden ya da Facebook Twitter ve Instagram üzerinden bu siteyi ziyaret eden ve dost arayan zengin dul ve olgun bayanlar ve yaşlı kadınlar sizin gönderdiğiniz mesajları okuyorlar. Elektrik alabilirler ve size güvenirler s cep telefonu da WhatsApp sohbet numaralarını sizlere veriyorlar.

30 yaş 40 yaş 50 yaş 60 yaş üstü dul bayanlar, olgun ve zengin bayanlar, yaşlı kadınlar burada cep telefon numarasını paylaşacaklar erkekleri son derece dikkat ediyorlar. Güvenmedikleri kişilere Facebook Twitter Instagram adreslerini ve cep telefonu numaralarını vermiyorlar. Bir kadının cep telefon numarası ve almak öyle çok da kolay değil. Eğer bir kadın size direkt olarak cep telefon numarasını veriyorsa o işin altında bir şey var demektir. Bu gibi konularda dikkat etmelisiniz arkadaşlar.

Bazı kadınlar jigolo arayanlar telefon numaram burada yazıyor gibi ilanlar paylaşıyor. Ancak biz böyle ilanları paylaşmıyoruz. Çünkü bu gibi kadınlar genelde karşısındaki erkeklerin duyguları ile oynamayı ve daha doğrusu onları dolandırmayı tercih ediyorlar. İnternet sitemizde böyle şeylere müsaade etmediğimizi de hatırlatmamız da fayda var. İnternette dolaşan ve kafaları karıştıran jigolo arayan firmalar ya da jigolo arayan bayanların telefon numaraları ya da jigolo arayan bayan nasıl bulurum jigolo arayan bayanlara nasıl ulaşabilirim gibi konuları burada bulamazsınız arkadaşlar.

♥ Selam İsmim Şebnem , 28 Yaşındayım Telefonda Sohbet Edecek Erkek Arıyorum. Numaramın Üzerine Tıklayarak Beni Arayabilirsiniz.! ♥.  003225889363

154 Kişi “Erkek Arayan Zengin Bayanlar

Hakkında Yorum Yaptı.!

 1. Selam sevgili bayanlar adanalıyım. Adana’da beni çok iyi tanırlar. İşinde gücünde aklı başında düzgün bir insanım. Adana’da erkek arkadaş arayan, sevgili arayan dost arayan ve evlenmek isteyen zengin yaşlı olgun ve dul bayanlar ile tanışmak için buradayım. Mesajlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum sevgili hanımefendiler.

 2. Merhaba ismim Ayşegül 37 yaşındayım İzmir’de yaşıyorum erkek arkadaş arıyorum zengin bir kadın değilim ama çok temiz bir kalbin var önemli olan insanın kalbinin temiz olması değil mi ? önemli olan gönlümüzün zengin olmasıdır diye düşünüyorum. Zengin bayan arayanlar fakir kadınlara bakar mı bilmiyorum ama maddi destek arayan bayanlar gibi değilim. Çok görüyorum mesela maddi destek arayan üniversiteli kızlar falan bulunuyor. Ben onlar gibi değilim kimseden para falan istemiyorum sadece sevgili bulmak istiyorum.

  1. Ayşegül hanım merhaba önemli olan gönül zenginliğidir ve bunu çok güzel anlamışsınız. Ben orda burda zengin kadın arayan ciddiyetsiz tiplerden değilim makaleniz çok hoşuma gitti görüşmek merhabalaşmak isterseniz tel numaram 05511957859.

  2. selam506 mehmet541 ben09 aydından01 sevgilerimle banada zengin değil kalbi zengin olsun 55 yaşındayım evliyim uyarsa arayın5065410901

  3. Mrb bn ali 26 yaşındayım eger sizde kabul ederseniz sizinle tanışmak isterim eger sizde bna güvenip tanışmak isterseniz 0552 805 85 96 numaram watsap dan yaza bilirsiniz

  4. Slm Ayşegül Hanım sizi tanımak arkadaş olmak isterim 0543 924 22 89 ara yada msj at tanışalım seviyeli sekilinde

  5. Merhaba adım Halil Malatya da yaşıyorum seni tanımak isterim sende istersen yaz sevgıye ihdiyacım var

  6. merhaba hanfendi bende yazdıklarınıza katılıyorum bende zengin deyilim ama gerçekten yüreyim ve kalbim cok temizdir tanışmak istersen numaramı kaydet mesaj at bana 053***1325

  7. Adım Yusuf Karadağ bende zengin bir bayan istesem arar bulurdum lakin kimse kimseyi kandırmasın.bu işler dışarıdan göründüğü gibi basit değil ben gerçekten tüm samimiyetimle ve tüm kalbimle seveceğim senin gibi kalbi temiz bir bayan arıyordum buldum galiba aradığım aşkımı.ben de gerçekten senin gibi düşünüyorum 0537****363 telefon numaramı bıraktım Aşkım ben seni sevdim gerçekten gel birlikte mutlu bir yuva kuralım mutlu olmak herikimizinde hakkıdır.Selam ve Dua ile HAYIRLI ÑCumalar

  8. İzmir den slm lar bende yanlız yaşıyorum para pul önemli değil önemli olan karşılıklı sevgi ve saygı gerisi yalan bence 52 yasında yım 22 yıldır yanlızım yanlızlıgımı paylasabilecegim olgun Aklı başında uzun süreli birlikte olabileceğim bayan Arkadas Arıyorum irt gsm

  9. 38 yaşında muğla/köyceğiz’de yaşayan bekar bir babayım konuşup tanışmak isterim sizin içinde uygunsa tabiki…

  10. Merhaba aynen dediklerine katılıyorum herşeyden önce güven söz konusu güven önemli bir kişi için eğer olursa tanışalım birbirimizden elektirik alabilirsek ileriside olabilir diye umuyorum

 3. İzmir’de yaşıyorum. Zengin bir bayanı. Daha önce hiç evlenmedim. Hayatımın sonuna kadar da evlenmeyi falan düşünmüyorum. Zaten evlenen insanlara akıl mantık erdiremiyorum. Bir insan niye evlenip kendi başını yakarki ? nasıl ömrünüzün sonuna kadar aynı insanla birlikte yaşıyorsunuz ? zengin bir bayanım erkek arkadaş arıyorum sevgili bulmak için buraya geldim Twitter’da dolaşırken tesadüfen gördüm. Aklı başında dürüst güvenilir adamlar bana mesaj göndersinler. Mesaj gönderirken hangi şehirde yaşadığınızı nelerden hoşlandığımızı kaç yaşında olduğunuzu boyunuzu kilonuzu falan yazarsanız sevinirim. Evli erkek arıyorum demedim dikkatinizi çekerim. Evli bayan arıyorum diyen erkekler ve evli erkekler benden uzak durursa sevinirim. Bekarlar her zaman favorim olmuştur.

  1. Benim de paraya pek fazla ihtiyacım yok bende yeni ayrıldım 27 yaşindayım yanlız karımdan bana para lafı yapmasından dolayı ayrıldım benimde sevgiliden dağa çok dertleşeceğim arkadaşa ihticam var aramak istersen arayabilirsin 05416417715 balıkesir gönende oturuyorum bida

  2. Hoşgörü saygı içinde güzel duyguları yaşamak ve yaşatmak istiyorum sevmek, sevilmek, mutluluk ve birliktelik içinde hayatımın anlamı olcak kişiyle huzurlu yuva kurmak niyetindeyim. Eğer Birbirimize saygılı dürüst olursak güzel günler hayal değil yaşanacak günlerdir. konuşarak Hayattı birlikte paylaştıkça güzeldir. 05539145657 birbirimizi daha iyi tanıyabilme ümidiyle mugladan Saygılarımla

  3. Hoşgörü saygı içinde güzel duyguları yaşamak ve yaşatmak istiyorum sevmek, sevilmek, mutluluk ve birliktelik içinde hayatımın anlamı olcak kişiyle huzurlu yuva kurmak niyetindeyim. Eğer Birbirimize saygılı dürüst olursak güzel günler hayal değil yaşanacak günlerdir. konuşarak Hayattı birlikte paylaştıkça güzeldir. 05539145657 birbirimizi daha iyi tanıyabilme ümidiyle Muğla’dan
   Hiç evlenmedim bekarım Saygılarımla

  4. iyi gunler adim garip32 yasinda 1 85 boy 90 kilo uzun boylu esmer siyah sacli guvnilir ve ciddi biriyim yemek sektorunde calisiyorum aslinda ortsk bir noktamiz vat ben hep gyvenilir sadik ciddi bir dostu evliliye tercih ederim sizin gibi hatayda yasiyorum annemle birlikte hic rvlenmedim gayet sizde isterseniz sizi tanimak gormek isterim spor yuzmeyi severim hayvanlari severim bag bahcede oyalanmayi severim dusunurseniz no 05370501598

  5. Selam,ben Ankaradan Selahattin Bekarım görüşmek isterseniz beni arayabilirsiniz. 6 bboy 167 kilo 66 yaş 35

 4. Benim de paraya pek fazla ihtiyacım yok bende yeni ayrıldım 27 yaşindayım yanlız karımdan bana para lafı yapmasından dolayı ayrıldım benimde sevgiliden dağa çok dertleşeceğim arkadaşa ihticam var aramak istersen arayabilirsin 05416417715

 5. Selam güzel bayan nasılsın konuşalım ve arkadaş olarak gorusmek isderim uygun bulursan isde numaram 05301175073

 6. Merhaba mesaj attın tanışalım 05522533184 Whatsapp mesaj bekliyorum irfan kendimi tanitirim zengin değilim bilginiz olsun

 7. Slm bende bayan arkadas ariyorum durustluk ve sadakat ta onem verenlerdenim yalan insanin basitligidir basir biri olmadim durustluk en iyisidir bendeki en sevdigim ozellik paylasmaktir hayati paylasir arkadasligi kotu gunu ve iyi gunu kisacasi hayatin her anlaminda paylasmak vardir bu okudugunuz fragman gel ozel konugum ol en onden filimimizi izleyelim :))))

 8. Selam anladım sizi saygı olmadan sevemezsiniiz kimseyi senin yaşadıkların aslında iyi değil tabiki şükretki erken kurtulmuşsun Allah ıslah etsin seninkinide benimkinide ben 26 yıl beni sevdiğine inandığım için bir kadına değer verdim ne hesap sordum nede söz güvendim ona iki kızım olduğu için şimdi herşeyimi aldı benden kızlarımı bile maddi gücümü güvenimi insanlara olan inancımı çökertti 4 yıl oldu hayatıma alacağım insanı özüyle sevmek istiyorum ama insanlar değişmiş körleşmiş bir az menfaat uğruna birbirinni satar hale gelmiş ben emekliyim bu güne kadar asla bir kadından 1 tl yemedim emin olun iki daire parasını sokağa fırllatacak kadar önemsiz para insan parayla sevilmez zor günde yanında yoksa asla olmasın sevgi saygı dürüstlük herşeydir Allah belasını verdi zaten bazı insanlar kötüyü gçrmesi herzaman iyidiir hep onunladır Allah çünki şeytanlık yaparsan belanı mutlak bulursun zülme asla sana ders olan iz kalır ama zmanla Allah sana buna bin şükür demeyi öğretir. Ucuz atlatmışsın kurtulmuşsun kendimi anlatsam size inanın ben hiç bir şey yaşamamışım dersiniz bunu samiyetimle belirtirim. Umarım beni tanırsınız karekter olarak sanırım aynıyız sadece ilgi huzur sevgi ve dürüstlük ve mutlu bir birliktelik kadınları mutlu etmek aslında çok kolay şeffaf olduğunuzda seviliyorsunuz onları güldürmek sevinç yaşatmak okadar basitki artık bunları savunan ve olgun bir karekter olarak ben elimden geleni yapacağımı katti sürette eminim Aslen Ediirneliyim İstanbulda doğdum emekl mmakine teknisyeniyim epey ülke gezdim insanlar tanıdım Türkiyedeki kadar insanı yaboz bir ülke asla görmedim ne dostluk ne sevgi herşeyi yalan yüzsüzlükler insanları kullanmak ne demek.Allah bazı kullarını korur bende bunlardan nasibini alan biiriyim herzaman şükrederim en kötü zamanımda bile sosyal medya hesaplarıma bakarsanız sevinirim herşeyim nettir yanııza yakışacağımdan emin olabiliirsiniz Adalisefo ve Şefik Topçu adım ve gogla yazarsanız çıkar meil adresim sefiktopcu @ gamail.com saygılar ve mutlu olmanız dileğiyle (bazen seçimlerdir insanı yıpratan ama ders almak iyiyi tanımanızı sağlamak ve değer bilmek içindir ) unutmayın asla bunu

  1. Slm ben Kerem Bursa’da yaşıyorum elit bir erkeğim 49 yaşında 90 kilo 187 boyunda oturmasını kalkmasını bilen zarif kibar Güler yüzlü hoşgörülü samimi prezentebil kel göbekli olgun bir erkeğim evliyim gizliyim bir bayan arkadaşım olsun istiyorum

 9. Benyorumunuzu okudum evet gerçekten hayat acımasız herkes menfaat için insanlar cokbozulmus ama kim ne yaparsa kendine bu üç günlük dünyada ne mutlu sevip sayilma var iken niye hüzün niyesitres ben senden biraz yaş farki var ama şükür gücüm yerinde gezmeyi severim kimsenenugrasmam herkes sever sayar sukur esas tarım ticaret ve koy muhtar dernek başkan olarak 20 yıl yaptim sen uygun görürsen yaz veya ara.goruselim sen nerde isen ben oradayım bekliyorum hoscakal

 10. Merhaba güzel bayan 1.70. boyunda esmer mugladan Adım yunus 36 yaşında bir insanım sizcede yaş takintiniz yoksa ve az kendimden bahsedeyim hayatta ilk önceliğim açık sözlük ve dürüstlük nerede nasıl davranılacağını iyi bilen romantik, duygusal, ince naif düşünen bir karaktere sahibim özgüvenim tamdır Daha önce yaşamadığım duyguları yaşamak ve yaşatmak istiyorum sevmek, sevilmek, mutluluk ve huzur hayatımın anlamı olacak bayan yani sevdiğim, hayatımın, anlamı, bu birliktelikte samimiyet huzurun başlangıcıdır. Bence, hayattaki en büyük şans yüregi güzel bi kadına rastlamak, en güzel hediye de yüregi güzel bir kadının sevdigi adam olmak.gonul rahatlığıyla yazabilirsin mesajıma karşılık verdiğiniz vakit sonrasında uygun görürseniz o vakit telefon da WhatsApprada konuşa dabiliriz bir an önce irtibat kurmanizi umar birbirimizi daha iyi tanıma olasılığı 05539145657 ümidiyle saygilar

 11. Merhaba ben 167 boy 60 kiloda kahve rengi gözlü bir batım sizinle tanışmak isterim 45 yasında ama görünüşüm 35 yasında gibi sizde isterseniz sizinle tanışmak isterim.

 12. selam tanımak tanışmak isterim.ismim Mustafa kamuda önemli yerde çalışıyorum sizi tanımak istiyorum. teşekkürler.

 13. Merhaba ben uğur 30 yaşında 1 72 boyunda 66 kilodayım yakışıklı ne istediğini bilen biriyim. Diyarbakırda yalnız yaşiyorum . Seni tanımak güzel bir birliktelik kurmak isterim ne zaman desen istanbula gelirim yerleşirim yeterki uyum sağlayalım . 05424452421 numaram ararsan sevinirim saygılar.

 14. Slm ben BERKCAN MANISA’DA yaşıyorum 30 yasindayim 1.93 boyunda 85 kio ela gözlü saf temiz duygusal kıskanÇ bir yapıya sahibim kendime dost hayatı yaşayacak dul bekar bayan arkadas ariyorum iletisim bilgilerim…
  05513902801
  [email protected]

 15. Merhaba,
  Size DENIZLI’den yazıyorum
  Bir kurumda şoför olarak çalışıyorum
  Eğer tanışmak isterseniz
  Watzap numaram
  05327770569

 16. Merhaba canım günaydın hayırlı sabahlar hayırlı işler kazasız belasız insallah tatlım bende senin gibi yanlız sensizim benim karanlık dünyama ışık sesiz dünyama birneşe bir nefes olacaksanız ve bizler yaralı birer kuşuz bunların telafisi saygı sevgi olursa ömür boyu seninle iyigün de ve kötü günde seninle birlikte olup sana sarılmak ve senin derdini sorununu kendimin olarak görüp herzaman senin olmaktan gurur ve mutluluk duyarım canım benim olumlu veya olumsuz gorusune saygı duyarım canım bir mesaj yazarsan sevinirim

 17. Benimle ciddi arkadas sevgili olmak beni tanimak isteyen evlilige kadar gidebilecek hanimlar beni arasin tanisalim 05417833376 Yasadigim sehir Ankara

 18. Slm ben ben fethi almanyada yasiyorum seni tanimak istiyorum. 45.50 arasi bayanlar arasin 0049.0151 470 13 077

 19. Selam ben istanbul pendikteyim ama nerde yaşadığımın sorun olacağını sanmıyorum nerede yerleşirsem orayım beni bağlayan bir etken yok şuan Boluda çiftlikte yaşıyorum Silivri tarafından asa almayı düşünüyorum oraya prafabrik villa düşüncem var sorun değil emekliyim inşaat taşaronluğu asfalt yol ihaleleri işlerim var ortağım ilgileniyor şuan yaşım olgun ama 43 civarında dinç görünümüm var saygı dürüstlük ve arayışım sevgiye dostluğa bağlı birlikteliik heyecanları paylaşacağım uygun biri vicdanı olmalı sıcak esprili ve gülmesini asla kaybetmeyen tatlı biri 05536929534 sosyal hesaparımdan bakman için Adalisefo veya Şefik Topçu yazarsanız benle ilgili ne varsa çıkar karşınıza saygılar dilerim

 20. selam506 mehmet541 ben09 aydından01 sevgilerimle 55 yai evli uyarsa arayın 5065410901

 21. Selam adım Şefik 26 yıl evliliğimin bitme sebebi eşim in sorumsuzluğu savurganlığıydı oyüzden ben para değilde gerçek anlamda sevgiyi aramaktayım ben asla bu günüme kadar 1 tl dahi bir kadından ne aldım nede isteyecek karekterim oldu dul olmak kötü birşey değildir asla olamaz ne zaman dul birini bilsem hep yardımcı olmuşumdur tabiki herşeyi sekse bağlamamak çok önemli ben saygı duyarım buna her insan güvende hissedebileceği birine mutlak ihtiyaç duyar her iki tarafında dostluk yapması sadece ona güvenmesi herşey de sadakat sırları paylaşabilmek yani birbirini tamamlamak çok daha önemli mertçe sormak cevap almak yalansız dürüstçe iki taraf içinde idealdir ve sonsuz bir inançla o insana güvenmek saygı duymak bu devirde imkansız gibi görünsede bazen şans size güler sadece denemek gerek anlamak emin olmak gerek ben abanta 10 km mesafedeyim çiftlkte yaşıyorum dört yıldır güven konusunda endişeliyim çünki biriyle bereber olduğumda sahiplenmek için saçma sapan şeylere kalkışıyor çocuk yapmaya çabalıyor benim derdim dürüstçe saygıyla güvenle birliktelik kaliteli olmalı insan anlayışlı sizde buna müsaitsiniz kafalarımız bir umarım tanışırız sizin gibi yaşımı göstermediğim gibi çok dincim Adalisefo instgram dan bakabilirsiniz merak ederseniz tabiki

 22. Slm adım soner 39 yasındayım karsılıksız sevgı arıyorum sızınle tanısmak ıstıyorum amacım cıddı dalga gecmeyı sevmem bana ulasın tanısalım

 23. Selam mrb nasılsın canım kusura bakma rahatsız ol masan tanışmak isterim lutfen rahatsız ettiysem özür dilerim senden

 24. Merhaba iyi günler ben tanismak istiyorum sizinle ve samimi bisekilde msj cvp verirsenizcok mutlu olurum

 25. Slm canım benim öncelik le geçmiş olsun herşey biz insanlar için ama yinede hayat devam ediyor seni tanımak isterim sizi ankara’dan 05426202157

 26. Merhaba Iyi günler canım ben ankadan huseyin ara anlatım 05426202157 esmer 173 boyunda dürüst lüğü seven biri yim tanımak isterim 38 yaş 78 kilo

 27. Gurpinar 5757 istanbuldan katiliyorum evli bosanmis kacamak patner ariyan gizlilige onemveren kulturlu ve bakimli hanimlar 35 ve55 yaslarinda olgun bakimli bakimina ozen gosteren hanimlar besyuzotuzalti yediyuz yirmibes otuzuc seksendortde vasapdan mesajlarinizida bekliyorum vassap saglamdir sadece bayan lara hitap bimdir

  1. Eger sizde isterseniz tabi sizi tanımak isterim eger sizde kabul ederseniz tabi 0552 805 85 96 watsap dan ulaşa bilirsiniz

 28. Selam mersinden tarık ben 174 boy 85 kilo atletik yapılıyım ister uzun süreli ister kısa süreli gòrüsmek isteyen bayanlar yaş sınırı yoktur her türlü fanteziye açığım arayın görüşelim çiftler dahil 05396442133

 29. 47 yaş yalnız kimsesiz öksüzler yurdunda kaldım ayrıldım kimsesiz yalnız yaşayan bir beyim ileriye dönük olarak tanışmak isteyen bayan arkadaş arıyorum sahte yalan maddiyat çıkar fantazi arayan yazmasın İstanbul ve tokat çevresi öncelik saygı güven karakter sahibi kişiliği oturmuş dostluk arkadaşlık güven sırdaş arayan bayan olmalı

 30. iyigeceler adim garip32 yasinda evlenmemis yemek sektorunde calisan biriyim is olmasa tastan rkmeyimi kazanan sevdigime sahip cikan guvenilir ciddi biriyom hatayda yasiyorum sizinle tanidmak daha detayli konusup kismetse bir hayat paylasmak isterim no 05370501598

 31. Merhaba iyi geceler dilerim saygılar sevgiler selamlar sunarım nasılsın sınız canım sizinle tanışmak isterim eğer sizin için de bir sakıncası yoksa canım mesajını bekliyorum olumlu veya olumsuz gorusune saygı duyarım canım bir mesaj yazarsan sevinirim ben Antalya da ikamet ediyorum kurşunlu şelalesinde çalışmaktayım daha önce evlilik yaptım ve bir kızım var annesiyle kalıyor ve kızımın meslegi kuaför ona gecen sene dukan acıverdım bana yuku kalmadı işleri cok sukur iyi işte boyle sizde isterseniz tanışalım konuşalım eğer uygun görürseniz canım

 32. Merhaba iyi geceler dilerim saygılar sevgiler selamlar sunarım nasılsın sınız canım sizinle tanışmak isterim eğer sizin için de bir sakıncası yoksa canım mesajını bekliyorum olumlu veya olumsuz gorusune saygı duyarım canım bir mesaj yazarsan sevinirim ben Antalya da ikamet ediyorum kurşunlu şelalesinde çalışmaktayım daha önce evlilik yaptım ve bir kızım var annesiyle kalıyor ve kızımın meslegi kuaför ona gecen sene dukan acıverdım bana yuku kalmadı işleri cok sukur iyi işte boyle sizde isterseniz tanışalım konuşalım eğer uygun görürseniz canım ve ben sizingibi hayattan çok yoruldum kime güvenip dost dediysem hep bir acı çektim dünyada kaybedecek birşey kalmadı bunu annemi ve babamı kaybettik tensonra koca dünyada yanlız kalınca anladım eğer niyetiniz ciddi ise ben bir yaralı kuşum ve senin durumunuda çok iyi anlıyorum anca senin yaralarını sarmak isterim eğer beni kabul ederseniz tanımak istiyorum sizinle hayatım hoşçakal Allahın selamı rahmeti bereketi üzerinize olsun inşallah ısteyıpte ulasamdıgınız arzulayıpta yapamadığınız ne varsa gönlünce olsun inşallah

 33. Tatlım seninle tanışmak istiyorum 42 Yaşındayım güzel bir birliktelik dolu dolu yaşamak istiyorum Tlfon 05372447777

 34. Merhaba iyi geceler dilerim saygılar sevgiler selamlar sunarım nasılsın sınız canım sizinle tanışmak isterim eğer sizin için de bir sakıncası yoksa canım mesajını bekliyorum olumlu veya olumsuz gorusune saygı duyarım canım bir mesaj yazarsan sevinirim ben Antalya da ikamet ediyorum kurşunlu şelalesinde çalışmaktayım daha önce evlilik yaptım ve bir kızım var annesiyle kalıyor ve kızımın meslegi kuaför ona gecen sene dukan acıverdım bana yuku kalmadı işleri cok sukur iyi işte boyle sizde isterseniz tanışalım konuşalım eğer uygun görürseniz mesajını bekliyorum olumlu veya olumsuz gorusune saygı duyarım canım bir mesaj yazarsan sevinirim

 35. Merhaba iyi geceler dilerim saygılar sevgiler selamlar sunarım nasılsın sınız canım sizinle tanışmak isterim eğer sizin için de bir sakıncası yoksa canım mesajını bekliyorum olumlu veya olumsuz gorusune saygı duyarım canım bir mesaj yazarsan sevinirim ben Antalya da ikamet ediyorum kurşunlu şelalesinde çalışmaktayım daha önce evlilik yaptım ve bir kızım var annesiyle kalıyor ve kızımın meslegi kuaför ona gecen sene dukan acıverdım bana yuku kalmadı işleri cok sukur iyi işte boyle sizde isterseniz tanışalım konuşalım eğer uygun görürseniz mesajını bekliyorum olumlu veya olumsuz gorusune saygı duyarım yanınızda anne nizvarmış nekadar güzel benim ne annem kaldı ne babam saygı duyarım canım insanın atasına sahip çıkması çok güzel şimdi inanıyorum sizin altın gibi temiz bir kalbinizvar canım ben seni öyle kabul ediyorum ananda başımın tacı sizde saygı sevgi hoşgörü duyacağım tek hanım efendi siniz beni kabul ederseniz buyurun el ele verip hayatımıza şekil verelim yön çizelim

 36. Canım özür dilerim numaramı yazmayı unutmuşum eğerki kabul ederseniz mutlaka arayın 05538724202, bu numarayı canım hoşçakal

 37. iyi gunler adim garip 32 yas 1 85 boyunda esmer bekar biriyim hatayda annmle yasiyorum abim ablalarim evlrndi bsbam 16 yil once oldu zor gunler yasasamda sllaha sukretmekten vaz gecmedim yemek sektorunde calisan biriyim neden sizi sectiyimi dusunrcekseniz soyluyum ben dogruyu sever soylerim dobra guvenilir sadik ve ciddi biriyim onun icin anlasarak severek sevilerek mantik evliligi yapmaya karar verdim yanimdakni sahiplenen biriyim gercekten sixde ciddiyseniz kismet olur yahut olmaz sizinke tanismak isterim no 05370501598

 38. mrhb 34 yaşındayım istanbul kartalda 7 aydır tek şIYORUM sevebilcegimi hissettim bu hAYATTA hiç kimsem yok sen benim herşeyim olabilirsin ulaşmak istersen 0537 585 48 53 bekliycem

 39. Merhaba istanbulda yaşıyorum senin için sorun olmaz umarım sosyel biriyim esmerim 181 boyundayim 82 kiloyum istersen görüşebiliriz r

 40. Bitlis ten Alper ben yaş 28 hiç evlenmedim maddi ve manevi destek olacak birini arıyorum 5524617013

 41. Selam adım goksel arayışın ciddi ise ben edirneden konuşup anlaşırsak heryere
  Gelirim 0534 ***08 25 bu arada yaşım 37

 42. Selam adım goksel edirneden konuşup anlaşırsak heryere
  Gelirim 0534 *** 08 25 bu arada yaşım 37

 43. Merhaba adım Halil Malatya da yaşıyorum seni tanımak isterim sende istersen yaz sevgıye ihdiyacım var

 44. Merhabalar yaşadıklarınızı yaşamış bir olarak sizinle detaylı tanışmak isterim. Yazmayı sevmiyorum karşılıklı bir duruş ve bakir binlerce yazının anlattığından daha çok şey anlatır. Onun için görüşelim.

 45. Merhaba ben Ersin. O üzüldüğünde aradığın ve yaslandığın sıcak omuz, sevindiğinde sana sımsıkı sarılan ben olmak isterim. Aramak istersen 505 xxx 0163 veya [email protected] dan bana ulaşabilirsin güzel kadın.

 46. İzmirli hanımefendi bende sizin gibi düşünüyorum para harcamasını sevmem YENGEÇ burcuyum eskişehirliyim ve eskişehirde oturuyorum peki buraya gelirmisin diye sorarsan gelirim 41yaşındayım

 47. Merhaba yaşım 25
  Dul ve sert bir insanım zor bi hayat geçirdim ama şimdi keyfini çıkarmak istiyorum tanışmak isterseniz cevabınızı bekliycem

 48. Merhaba 34 yaşında gebzede yim ve sizi tanımak istiyorum sizi herturlu konuda memmun edecek dürüst biriyim

 49. Meraba hanım efendi size nasıl ulaşabilirim istediğiniz herseyi yapmaya hazırım tabiki izde isterseniz

 50. SLm cnm neyapı0sun bende ankarada oturuyorum Yanlız yasıyorum istersenız goruse bılırız uzun zamanlık yol arkadasın olurum MEslegım Ahçıyım Senı tatmın ede bılırm kendıme guvenıyorum

 51. SLm cnm neyapı0sun bende ankarada oturuyorum Yanlız yasıyorum istersenız goruse bılırız uzun zamanlık yol arkadasın olurum MEslegım Ahçıyım Senı tatmın ede bılırm kendıme guvenıyorum yasım 29

 52. Öncelikle beraberl hanım efendi çok hoş ve ılımlı bir bayansınız sizin gibi değerli bi insala tanışmak isterim tabi sizde uygun görürsniz YAŞ 30 BOY .185 KİLO 85 TEL:0552 31*5 İSTANBUL

 53. 23 yaşındayım istanbulda yaşıyorum bayan kuaförüyüm 0537 * görüşmek isteyen bu numarayı arıyabilir

 54. 28 yaşındayım dul eşinden ayrı farketmez yaş olarak sorun yok, sadık güvenilir bir dost arkadaş olmak istiyorum

 55. Selam 34 yaşındayım barmenim hiç evlenmedim Antalya Manavgat tayım sohbet edebiliriz 05*

 56. Merhaba adım yusuf istanbulda da yaşıyorum seni tanımak isterim sende istersen yaz sevgıye beraber devam edelim tabi istersen

 57. Adim mustafa manisaliyim aslan burcuyum 1.90 boyunda 85 kilo ela gozlu bekar bir erkeğim ciddi durust edepli ahlakli namuslu helal süt emmis hanim hanımcık bayan arkadas ariyorum [email protected]
  Tel;05513***801

  1. Merhaba hanımefendi mesajımı cevap vermeniz beni ziyadesiyle memnun etti sizinle yakınen tanışmak tabiki isterim.Konuşarak etkileşim katsayısını artırabiliriz
   0***0126842

 58. İsmim:amir
  Yabancı uyrukluyum
  Boy:172
  Yaş:26
  Türkçe iyi anlaşa bilirim
  Türkiye’de yaşıyorum.

  Benimle sadece Whatsapp üzere ulaşabilirsiniz
  +98 902 *** 18 54

 59. Adım Yasin 18 yaşındayım eğer istersen seninle beraber olmak vakit geçirmek istiyorum e-postaya fazla bakmıyorum konuşmak istersen yazarsın 0551-***-51-84😌

 60. sizi tatmin ederim dilerseniz arkadas dilereniz baska sekilde. adim mehmet 20 yasndayim ela goz 180 boy 75 kilo 055****872 baanaa ulsabilursiniz

 61. ben sizinle tanışmak istiyorum gerçekten hur dolu mutluluk dolu bi hayat yaşamaya cok ihtiyacım var sizde kabul ederseniz beni vereceğim numaradan arayın 0530****25

 62. Merhaba nasılsın ben Tolga 38 yaşındayım Denizli oturuyorum amacım seviyeli insanlarla hoş vakit geçirmek
  0533 ***2808 araya bilirsin

 63. İzmirde yaşıyorum yaşım 27 duygusal bir yapıya sahibim geçmişteki hayatıma girenler beni üzdü nankörlük ikiyüzlülük yalakalık sevmem instagram hesabım okancakirbeyli kısa saçlı sakallı olan

 64. Merhaba Gaziantep Yaşıyorum 27 Yasindayim Instagram Hesabım gumus2812 Bayan Arkadaş Arıyorum Hiç Fark Etmez Önemli Olan İnsan Olmak 053****0914 bekliyorum aramanızı

 65. Slm ankarada ikamet ediyorum 39 yasindayim 170 boyunda 70 kiloyum esnafim bende kendime bir bayan arkadas ariyorum dertlesek muabbet sohbet edecek eger senin icin uygunsa

 66. Merhaba bende eşinden ayrılmış bir erkeğim yanlızlık nedir sevgisizlik nedir iyi bilirim sende yanlızlığa bir son vermek istiyorsan tanışa biliriz bende İstanbul’da yaşıyorum mesajını bekliyorum

 67. Selam kısaca kendimden bahsedicem İstanbul’da yaşıyorum arkeoloji mühendisiyim çok fazla seyahat ediyorum hayatımın zaman zaman renklenmesini erkeksi duygular barındırdığım gecelerimin tenimin teri ile birleştirecek kadın arkadaş arayışı içerisinde buluyorum kendimi. Normal arkadaş olayım onlardan sürekli uzak kalmaktan dolayı pek aktif durumu oynamıyor bu düzeyde ansızın gel dediğinde gidebileceğim yada gel dediğimde gelebilecek kadınsı arzularını yaşayabilecek bana da yaşatabilecek bir kadın arkadaş arıyorum gizlilik ve saygı birinci felsefem diğerleri kendiliğinden oluşur diye düşünüyorum. Olgun kadınlar genç erkeklere şans vermezler çok fazla bu yüzden her zaman ilgi duyulan kadın olgun kadındır

 68. Merhaba güzellik bende kendime beni anlayaca benimle birlikte hayatını geçirecek bayan arkadaş arıyorum ben neşeli bir insanım bayan arkadaşımında neşeli olmasın isterim.

 69. Slm ismim samet sakaryada ikamet ediyorum yaş 32 boy 1.70 kilo 80 zengin ve varlıklı biri değilim hayatı paylaşacak anlayışlı bir bayanla tanışmak istiyorum tel 053***5454 numaram araya bilirsiniz

 70. Şuan Alanya’da okurculardayim bekarım boşandım yalnız yaşıyorum aslen denizliliyim turizimle ugrasiyorum sizinle tanışmak isterim

 71. Slm sizinle tanışmayı isterim şuan Alanya okurculardayim yalnız yaşıyorum boşanmış bir bekarım

 72. Merhaba antalya da ikametgah ediyorum sizinle tanışmayı çok isterim eğer sizde isterseniz tabiki 😊😊

 73. Selam iyi 🌃 akşamlar hayatın çark dişleri arasında belli ki çok yoğrulmuş sun tıpkı benim gibi

 74. Slm lar bayanların sizin gibi zengin dul bayanlarla tabikide beraber olmak doğayı tsnitmxk tatil yspmsk spor yapmak araç kulanip çılgınlar gibi eğlenmek isterim saglikli esenlikler file
  Dilerim cinar bey sakarya boy 1.71 külo o0 esmer açık kahverengi rengi gözler atık biriyim benj misafir ederseniz memnun kalırsınız saglii yaşamlar

 75. Yaş 42 istanbul’da oturuyorum hiç evlenmedim bekârım dürüst,saygılı,efendi,temiz biriyim maddi durumum iyi değil maddi durumu iyi olan dürüst bir bayan arayışım yaş farketmez olgun bayanlar arayın 0 536 *** 52 81

 76. Yaş 42 istanbul’da oturuyorum hiç evlenmedim bekârım dürüst,saygılı,efendi,temiz biriyim maddi durumum iyi değil maddi durumu iyi olan dürüst bir bayan arayışım yaş farketmez olgun bayanlar ulaşın [email protected]

 77. Merhaba canım ben bursadan yazıyorum yaşım 38 180 boy 80 kg uygunsa senınle görüşmek isterim

 78. Merhaba Kırıkkale üniversitesin de kadrolu işciyim bekarım yaşım 39 burcum Aslan Müslümanım romantik esprili ve maço erkeğin tanışmak istersen 05****3 5948 ara görüşelim Adem sazak

 79. Selam Eskişehir de yaşıyorum sempatik espiri anlayışı olan ve anlayışlı olan birini arıyorum

 80. Iyi gunler oncelikle nasilsiniz . Ben 28 yasinda gizli meslek sahibi aydinda yasiyorum aslen aydinliyim . Arabam evim var . 180 boy 75 kg atletik vucutlu sporcuyum . Guven durustluk istyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Arkadaş Arıyorum | Kız Numaraları | SesliHerkes | Sevgili Bulma Siteleri | SesliCadde