Erkek Arkadaş Arayan Zengin Bayanlar

Erkek Arayan Zengin Olgun ve Dullar Sitesi Yaşlı Bayanlar ve Sevgili Arayan Zengin Kadınlar Siteleri Bedava
Erkek Arayan Zengin Olgun ve Dullar Sitesi Yaşlı Bayanlar ve Sevgili Arayan Zengin Kadınlar Siteleri Bedava

34 yaşındayım erkek arkadaş arıyorum zengin bir bayanım evlendim boşandım dul bayanım ♥

Selam arkadaşlar İstanbul’da yaşıyorum 34 yaşındayım erkek arkadaş arayan zengin bayanlar arasında ben de varım. Daha önce bir evlilik yaptım. Ne yazık ki bu evlilikten çok pişman oldum. 2 yıl yaşadığım bu evliliğin içerisinden çıkabilmek için çok fazla çaba sarf ettiğim eninde sonunda, Allah’a şükürler olsun bu evlilikten kurtuldum. Şimdi bu bir bayanım. Hayattan herhangi bir beklentim kalmadı. İnsanlara olan güvenim, sevgim, inancım neredeyse yok oldu diyebilirim. Ancak, artık kendime yeniden bir hayat kurmak istiyorum. yeniden aşka ve sevgiye kapılarını açmak istiyorum. Bu yüzden erkek arkadaş arıyorum. Şu anda İstanbul Silivri’de yalnız başıma yaşıyorum. İlerleyen zamanlarda nerede nasıl hangi şartlarda yaşarım hiç bilmiyorum. Buna erkek arkadaşımla birlikte karar vereceğiz diye düşünüyorum.

Hayatıma almak istediğim erkekten bazı isteklerim olacak.! Öncelikle romantik erkeklerden hoşlandığımı belirtmeden geçmek istemiyorum. Birazcık maço ve kıskanç erkekler de hoşuma gidiyor. Çocukluğumdan beri yaşamış olduğum sıkıntılardan dolayı psikolojim bozulmuştu. Ama kendimi toparladım. Artık hiç kimseye ihtiyacım yok. Ne maddi, ne de manevi olarak ne akrabalarımdan ne de yakın arkadaşlarımdan hiçbir şey istemiyorum. Geçmişimde yoksulluk çektim. Zengin bir ailenin kızı değildim. Kocam olacak kalitesiz insanın da bana attığı kazıklardan sonra hayatın acımasız olduğunu öğrendim.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Tabii hayat bana bunları yaşattığın sonra kendimi öylesine bir azimle ve hırsla iş hayatına verdim ki anlatamam. Çok para kazanmak, çok kaliteli yaşamak, sürekli tatilde olmak ve alışveriş yapmak için çaba sarf ettim. Sonuç olarak para kazandım ve şu anda zengin dul bir bayanım. Ama ne oldu biliyor musunuz ? Şimdi de, gerçek aşka ve sevgiye aç kaldım. Her kadın ilgi görmek ister bu kaçınılmazdır. İlgisiz kalan bir kadının para kazanması ya da zengin olmasının hiçbir önemi yokmuş bunu da anlamış oldum. Ben, beni sadece param için değil de ben olduğum için sevecek bir erkek arkadaş bulmak için buradayım. İşte hayat hikayem böyle arkadaşlar biraz enteresan. ne aileden de de başkasından hiçbir zaman yüzüm gülmedi ben de kendimi para pul kazanmak için işime gücüme verdim ve Allah’a şükürler olsun ki Zengin oldum.

Burada şunu demek istiyorum arkadaşlar lütfen kimse beni yanlış anlamasın. Amacım size para ve pulla hava atmak ya da buna benzer bir şey değil. Sonuçta alınan parayı kime nasip ederse ediyor. Benim amacım şu arkadaşlar eğer bir gün bir sevgilim olursa yani buradan bir erkek arkadaş bulabilirsem ve karşılıklı olarak elektrik alırda nasip olur anlaşabilirsek ve aşık olmaya karar verirsek, erkek arkadaşımın çalışmasını istemiyorum. Benim param ikimize de yeter. Ben bu saatten sonra erkek arkadaşımla tatile çıkmak, film izlemek, müzeleri gezmek, yeni yerler keşfetmek,kötü zamanımda bey iyi zamanımda ağlamak istediğimde başımı omzuna yaslayabileceğim bir sevgili ile hayatımın geri kalanını mutlu mesut bir şekilde yaşamak için buradayım..!

Arayışı : Erkek Arkadaş , Ev Arkadaşı , Tatil Arkadaşı , Sırdaş , Dert Arkadaşı

Medeni Durumu : Dul Bayan

Ekonomik Durumu : Zengin Dul Bayan

Sigara : Kullanmıyor

Alkol : Ortamına göre 

Erkek Arkadaş arayan Emekli zengin bayanlar İzmir ilanları

İzmir’de yaşayan dul ve emekli zengin bayanım sevgilim olur musun ?

Merhaba arkadaşlar ismim Dilek İzmir’de yalnız başıma yaşıyorum. Erkek arkadaş arıyorum. İzmir’de erkek arkadaş arayan zengin ve olgun kadınlar genel olarak her zaman parasından ve bundan bahsediyor ben böyle şeyleri sevmiyorum. cebimizdeki paramızın hiçbir önemi yoktur burada önemli olan karşılıklı olarak anlaşabilmek ve birbirimizi sevebilmektir. Biz buraya ticaret yapmaya gelmedik değil mi ? Biz buraya aşkımızı bulmaya sevgili bulmaya geldik.

Ama ilan başlığına uygun olması için İzmir’de zengin bayan arıyorum diyenlere seslenmek istiyorum. Öncelikle şunu bilmenizi istiyorum. Ben sıradan arayan zengin bayanlar gibi değilim. Ben insan bir insan arıyorum.zaten erkek arkadaş bulmak istesem dışarıda bir sürü var. Güzel ve bakımlı bir kadınım istediğim erkeği elde edebilecek kapasiteye ve zekaya sahibim. Ama internetten erkek arkadaş bulmanın çok daha mantıklı olduğunun da farkındayım. Bu yüzden İzmir’de erkek arkadaş arayan bayanlar varsa zengin bayanlarla ilgilenenler bana mesaj gönderebilirler.

Yaş olarak kendinden daha küçük yada daha büyük olması benim için hiçbir problem teşkil etmiyor. normalde benim gibi kadınlar olgun erkeklerden hoşlanırlar ama ben erkekleri olgun ya da Ergen diye ayırt etmeyi sevmem. karakteri ve kişiliği güzel olduktan sonra geri kalan herşeyi çorap söküğü gibi gelir. Olgun bir erkek olmasa bile ben onu olgunlaştırılmasını gayet iyi bilirim. Çok fazla para harcamayı seven bir kadın değilim param vardı ya beni sakın böyle har vurup harman savuran bir kadın zannetmeyin. Öyle alışveriş meraklısı bir tipe benziyor muyum ? Benzetiyorsunuz bundan hemen vazgeçin çünkü ben tutumlu bir kadınım. Kolay kazanmadım ki kolay harcayım. işte böyle arkadaşlar sevgilim olmak istiyorsanız buna cesaretiniz varsa bana mesaj göndermekten çekinmeyin.

Arayışı : Erkek Arkadaş , Sevgili , Ev Arkadaşı

Medeni Durumu : Dul Bayan

Ekonomik Durumu : Orta Derece

Hobileri : Gezi , Kamp , Müzik Dinlemek

Erkek Arkadaş arayan zengin bayanlar Antalya

Antalya’da annemle birlikte yaşayan bayanım erkek arkadaş arıyorum ♥

Çok fazla zengin değilim. Annemle birlikte yaşadığım için kira falan ödemiyorum. Babamdan bile kalan araba olduğu için Bir evim bir arabam var diyebilirim bunlar içinde çok da öyle ultra lüks dairelerde yaşayan sürekli alışveriş yapan ve para harcayan zengin bir kadın değilim. Ama Allah’a şükür ki ekonomik olarak durumum iyi.! Yani en azından kimseye muhtaç olmuyoruz

Artık bir erkek arkadaş bulmanın zamanı geldi. Annem artık çok yaşlandı ben kendimi çok yalnız hissediyorum arkadaşlar. Bir sevgilim olmasını istiyorum. Bu yüzden Antalya’da erkek arkadaş  arayan zengin ve dul bayanlar kategorisinde benim de ilanımı yayınlarsanız sevinirim. Antalya’da neresinde olursa olsun bana fark etmez gider gelirim. Antalya içinden olması da şart değil başka şehirlerden de olur. Önemli olan elektrik almak. Önemli olan birbirini anlayabilmek ve gerçekten sevebileceğini emin olmak. Yani ben böyle düşünüyorum sizinde düşüncelerinizi merak ediyorum. Siz de bana düşüncelerinizi yazar mısınız ?

37 yaşındayım uzun boyluyum. Güzel giyinmeyi seviyorum.Makyaj yapmayı ve süslü püslü dolaşmayı seviyorum.arkadaşları tarafından sevilen ve akrabaları tarafından hiç sevilmeyen bir insanım. Hiçbir akrabam beni sevmez. Zaten ben de onları sevmiyorum beni de sevmelerine gerek yok.! Bir insana en büyük zararı akrabaları verir. Yaptığınız her şeyi eleştirmekten başka hiçbir işe yaramazlar. İyi gününüzde kıskanırlar. Kötü günümüzde bir tekmede onlar vurur. Bu yüzden yalnızlığı tercih ettim ve sadece annemle birlikte yaşamaya karar verdim. Her neyse arkadaşlar bütün detayları burada anlatmama gerek yok. Cep telefonu numaramı, WhatsApp sohbet numaramı,Facebook Twitter ve Instagram adresimi sadece mesaj gönderenlere verirseniz sevinirim.

Erkek Arayan Zengin Olgun ve Dullar Sitesi Yaşlı Bayanlar ve Sevgili Arayan Zengin Kadınlar Siteleri Bedava
Erkek Arkadaş Arayan Zengin Olgun ve Dullar Sitesi Yaşlı Bayanlar ve Sevgili Arayan Zengin Kadınlar Siteleri Bedava

Arayışı : Sevgili Bulmak , Erkek Arkadaş Arıyorum

Medeni Durumu : Dul Bayanım 

Ekonomik Durumu : Belirtmek İstemiyor

Sigara Kullanımı : Evet

Alkol Kullanımı : Evet

Erkek Arkadaş arayan zengin bayanlar sitesi cep telefon numaraları

Türkiye’nin neredeyse tüm il ve ilçelerinden erkek arkadaş arayan emekli zengin ve yaşlı bayanlar, olgun ve dul bayanlar erkek arkadaş bulabilmek için içerisinde bulunduğumuz bu sayfayı ziyaret ediyorlar. 2023 yılında olduğu gibi 2024 yılında da en güncel en yeni resimli ve fotoğraflı “erkek arkadaş arayan ve dost arayan zengin dul bayanlar telefon numaraları ve ilanları” burada sizlerle olacak arkadaşlar. İstanbul Ankara İzmir Bursa Adana Gaziantep Diyarbakır Konya Tekirdağ Edirne Muğla Bodrum Aydın Didim ve diğer tüm il ve ilçelerden erkek arayan zengin bayanlar ilanlarını kontrol etmek için hemen harekete geçebilirsiniz.

Sizlerde sitemizden hiç bir ücret ödemeden ve üyelik bile gerçekleştirme ben kendi ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Bunu yapabilmek için sitemizin alt bölümünde bulunan mesaj gönderme bölümünü kullanabilirsiniz. İnternet sitemizde “kendine dost ve arkadaş arayan zengin bayanlar” yoğun bir şekilde erkek arkadaş arıyorlar. Arkadaş arayan bayanların cep telefon numaraları da öğrenebilir miyim diyenler burada aradıklarını çok rahat bir şekilde buldular ve en kaliteli ciddi evlilik ve arkadaşlık ilanları sayesinde hayallerine kavuştular.

Sizinde aradığınızı bulmanız için hiçbir sebep yok. Hangi şehirde olduğunuzun da hiçbir önemi yok. Zengin bayan arıyorum diyorsanız doğru adrese geldiniz arkadaşlar. Burada erkek arkadaş arayan dul zengin kadınlar telefon numaraları konusunda çok hassas oluyorlar. Onlardan cep telefon numaralarını istemeden önce mesaj göndermeniz mecburidir. Çünkü mesaj göndermeyen ve hiçbir şekilde hakkında bilgi sahibi olmadığınız kişilerle hiç bir bayanın cep telefon numarasını paylaşmıyoruz. Biliyorsunuz bu ve buna benzer evlilik ve arkadaşlık siteleri içerisinde evlenmek isteyen dul bayanlar, türbanlı ve tesettürlü kadınlar bulunuyor. Yani burası muhafazakar ve kaliteli bir evlilik ve arkadaşlık sitesidir.

Dost ve Arkadaş arayan zengin bayanların telefon numaraları

Zengin ve fakir fark etmeden hiçbir bayanın cep telefon numarasını herkesin görebileceği bir şekilde paylaşmıyoruz. Bayanların cep telefon numarasını alabilmek için mesaj göndermelisiniz. Gönderdiğiniz mesajlar da hangi şehirde yaşadığını ve nasıl bir bayan arkadaş aradığımızı belirtmelisiniz. Tıpkı sizin gibi Google arama motoru üzerinden ya da Facebook Twitter ve Instagram üzerinden bu siteyi ziyaret eden ve dost arayan zengin dul ve olgun bayanlar ve yaşlı kadınlar sizin gönderdiğiniz mesajları okuyorlar. Elektrik alabilirler ve size güvenirler s cep telefonu da WhatsApp sohbet numaralarını sizlere veriyorlar.

30 yaş 40 yaş 50 yaş 60 yaş üstü dul bayanlar, olgun ve zengin bayanlar, yaşlı kadınlar burada cep telefon numarasını paylaşacakları erkeklere son derece dikkat ediyorlar. Güvenmedikleri kişilere Facebook Twitter Instagram tiktok profillerini ve adreslerini ve cep telefonu numaralarını vermiyorlar. Bir kadının cep telefon numarası ve almak öyle çok da kolay değil. Eğer bir kadın size direkt olarak cep telefon numarasını veriyorsa o işin altında bir şey var demektir. Bu gibi konularda dikkat etmelisiniz arkadaşlar.

Bazı kadınlar arayanlar telefon numaram burada yazıyor gibi ilanlar paylaşıyor. Ancak biz böyle ilanları paylaşmıyoruz. Çünkü bu gibi kadınlar genelde karşısındaki erkeklerin duyguları ile oynamayı ve daha doğrusu onları dolandırmayı tercih ediyorlar. İnternet sitemizde böyle şeylere müsaade etmediğimizi de hatırlatmamız da fayda var. İnternette dolaşan ve kafaları karıştıran arayan firmalar ya da arayan bayanların telefon numaraları ya da arayan bayan nasıl bulurum arayan bayanlara nasıl ulaşabilirim gibi konuları burada bulamazsınız arkadaşlar.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

3 yorum

  1. Merhaba erkek arayan zengin bayanlar ben afyondan serdar mutsuz mutluluğa ihtiyaç duyan zengin bir bayanla tanışmak istiyorum yaş önemli değil onemli olan mutlu etmek mutlu olmak ciddi ve güven içerisinde tanışmak isterseniz arayın tanışalım 552.885.87.85

  2. Mrb ben Denizli den Ömer benim için parası olsun olmasın önemli değil bir bayan da aradığım dürüstlük beni sevsin parası onun olsun ben böyleyim diyen bayan varsa yazsın yaş şehir fark etmez

Bir Cevap Yazın