Erkek Arkadaş Arayan Zengin Dullar Arkadaşlık ve Evlilik Sitesi

Adıyaman Dul Bayan Telefon Numaraları
Adıyaman Dul Bayan Telefon Numaraları

Zengin Dul Bir Bayanım Sevgilim Olacak Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Çok küçük yaşında evlendim için 29 yaşında dul kaldım. Saçma sapan bir insanla evlendim. Hayatımı mahvetti. Ama o insanla evlenip boşandıktan sonra öyle bir kendime geldim ki anlatamam. Hayatım çok değişti. İnanılmaz bir şekilde hırs yaptım. O adam ile evli iken fakirlik, açlık ve yoksulluk nedir çok iyi öğrendim. Boşandıktan sonra bana ettiği eziyetleri söylememe gerek bile yok…

Beni aldattı. Bana şiddet uyguladı. Beni hiçbir zaman sevmedi. Bu gibi şeyleri yaşadıktan sonra aileme geri dönmeye çalıştım. Ancak, ne yazıkki ailem de beni artık kabul etmedi. Ben de bu gibi şeyler yaşadıktan sonra öyle bir hayata sarıldım ki kendi kendime dedim ki “bu hayatın üstesinden öyle bir geleceksin ki, bugün sana bu eziyetleri eden insanlar yarın karşında diz çökecekler” bunu dedikten sonra pılımı pırtımı topladım ve İstanbul’a geldim. Deli gibi çalışmaya başladım. Önce bir tekstil firmasında çalıştım.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Tekstil firmasında çalışırken çok rahatsız ediliyordum. Patronum bile sürekli beni rahatsız etme peşine düşmüştü. Sürekli benden iş istiyordu. Oradan ayrıldıktan sonra İstanbul’da Sefaköy ilçesinde bir giyim mağazasında satış temsilcisi olarak çalışmaya başladım.Daha sonra gözümü kararttım ve banka kredisi çektim.

Çektiğim bu Kredi ile Merter’den özel bir toptancıdan kendime satabileceğim kıyafetler satın aldım. Daha sonra bu kıyafetleri bir üst geçitte satmaya başladım. İşimi büyüttüm ve çok şükür şimdi İstanbul Beylikdüzü’nde bir butiğin sahibiyim. Kendi dükkanımı açtıktan sonra akılalmaz paralar kazanmaya başladım. Fakat, para kazanmaya başladıktan sonra da insanları renginin nasıl değiştiğini gördüm. İnsanlardaki bu değişikliğe şahit olduktan sonra hayattan daha fazla sogudum. Ne aşka, sevgiye, ne insanları ne de başka bir şeye hiç inancım kalmamıştı.

Sonra aylar yıllar geçti ve iyice kendimi toparladım. Kendi evimi, kendi arabamı aldım. Allah’a şükürler olsun ki, şu anda hiç kimseye ihtiyacım yok ve kendi ayaklarım üzerinde çok iyi durabiliyorum. Çok fazla para harcayan, parası ile şımarıklık yapan bir insan değilim. Ama artık mutlu olmanın zamanı geldi geçiyor bile.! Kendime uygun, benimle iyi anlaşabilecek, ayrıca işlerim de bana yardımcı olabilecek bir erkek arkadaş arıyorum. Hem sevgilim, hem can dostum, hem erkek arkadaşım olacak birileri varsa lütfen hiç çekinmeden bana mesaj göndersinler.

Türkiye’nin neresinden olduğunun herhangi bir önemi bulunmuyor. Benim için önemli olan karşımdaki kişinin ne kadar dürüst olduğu ve ne kadar güvenilir olduğu bunun haricinde herhangi bir beklentim yok.Tek istediğim hayatımın sonuna kadar yaşadığım insanın bana güven vermesi, onun arkasında olduğumu hissederek daha emin adımlarla ileriye doğru gitmektir.

Adı : Hasibe

Yaş : 28

Boy : 1.70

Kilo : 49

Şehir : İstanbul

Arayış : Erkek Arkadaş , Sevgili , Ev Arkadaşı , İş Arkadaşı ,Tatil Arkadaşı

Erkek Arkadaş arayan Emekli zengin, olgun ve yaşlı dullar cep telefonu ve WhatsApp sohbet Grupları ve numaraları

Sevgili arkadaşlar internet sitemizde erkek arkadaş arayan zengin, yaşlı bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını bulabilmek, onlarla çok daha rahat ve daha kolay bir şekilde irtibat kurmakta sizlere bağlı arkadaşlar. Bizler arkadaşlık ve evlilik sitesi yönetimi olarak Kullanıcılarımızın en rahat edebileceği bir sistem oluşturduk.

Sitemizde tıpkı bu ilanda olduğu gibi tüm ilanlarımızın hemen altında bedava bir şekilde mesaj göndereceğiniz bir bölüm var. Bu bölümü kullanarak erkek arkadaş arayan zengin bayanlarla cep telefon numaralarını isteyerek WhatsApp üzerinden arkadaş yada sevgili olarak sohbet edebilirsiniz. Ne kadar dürüst ve güvenilir bir insan olursanız sitemiz içerisinde kendinize bir kız arkadaş, zengin bir bayan arkadaş, emekli bir kadın bulma şansınız o kadar yüksek olur.

Sitemizi ziyaret eden misafirlerimizin kullanıcılarımızın özellikle de bayan arkadaşlarımızın gizlilik ve güvenliğine elimizden geldiği kadar önem gösteriyoruz. Bu yüzden, bayanların cep telefon numarasını herkesin görebileceği şekilde paylaşmıyoruz. Ancak, bayanlar kendileri isteyerek cep telefon numaralarını zaten sizlerle paylaşabilirler. Elbette bunu yapabilmek için önce sizi tanımaları gerekiyor.

Erkek Arkadaş arayan zengin dullar Sitesi

Resimli, fotoğraflı, gerçek, ciddi ve güvenilir erkek arkadaş arayan zengin dullar Sitesi ilanları ile 2023 yılında olduğu gibi 2024 yılında da hizmetimize devam etmekteyiz. Biz bu mesleği yani bu işi tamamen hobi olarak yapıyoruz. Bu nedenle, sizlerden herhangi bir ücret kesinlikle talep etmiyoruz. Sizleri arayarak sitemizden aradığını söyleyen de sizlerden para isteyen insanlara kesinlikle itibar etmeyiz. Türkiye’nin en kaliteli erkek arayan zengin dullar sitesi olarak sizlere tüm imkanları bedava olarak sunmaktayız.

Erkek Arkadaş arayan zengin dullar siteleri arasında ziyaret edilen ve trafiğin en yoğun olan bir arkadaşlık sitesinde bulunuyorsunuz. İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Adana, Antalya, Diyarbakır, Gaziantep, Tokat, Edirne, Tekirdağ, Muğla gibi şehirler başta olmak üzere ülkemizin tüm il ve ilçelerinden erkek arkadaş arayan zengin dullar ile çok rahat bir şekilde iletişim sağlayabilirsiniz arkadaşlar.

Erkek Arkadaş arayan zengin dullar Facebook Twitter Instagram ve Tiktok adresleri ve profilleri

Biliyorsunuz ki genelde zengin bayanların büyük bir bölümü Twitter ve Facebook gibi sosyal medyaları çok mükemmel bir şekilde kullanıyorlar. Fakat bu gibi yerlerde erkek arkadaş arayışı yaparken yakın dostları, akrabaları ve tanıdıkları yüzünden birazcık çekine biliyorlar. Bunun yerine arkadaşlık sitelerini daha mantıklı buluyorlar. Bu sebepten dolayı gerçek bir Güvenebileceğiniz zengin dullar ile sadece bu ve buna benzeri sitelerde karşılaşabilirsiniz.

Bulunduğunuz şehrin, ülkenin, mahallenin ve sokan hiçbir önemi yoktur. Çünkü binlerce kadın ve erkek tıpkı sizin gibi bu sayfaları ziyaret etmektedir. Kimileri Twitter Facebook ve Instagram üzerinden, kimileri ise Google yahoo Bing Yandex gibi arama motorlarını kullanarak internet sitemize gelmektedir. Bu sebepten dolayı sitemizde çok yoğun bir zengin dul bayan arayış olmaktadır. Doğal olarak 2023 yılında meydana gelen deprem ve benzeri sebeplerden dolayı insanlar artık bu gibi arayışlarına tıpkı bir yemek tarifi arar gibi internet üzerinden yapmaktadır. Umuyoruz ki, Sizlerde aradığınız bayan arkadaşı ya da erkek arkadaşı burada çok rahat bir şekilde bulur ve mutluluğa kavuşursunuz arkadaşlar.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın