Erkek Arayan Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Erkek arayan zengin ve yaşlı kadınlarla tanışma

Ülkemizde erkek arkadaş arayan bayanların büyük bir bölümü yaşlı ve zengin kadınlardan oluşuyor. Bu nedenle bu bölümde sizlere erkek arkadaş arayan yaşlı ve zengin bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları Facebook Twitter ve Instagram adresleri ve bunun yanı sıra ücretsiz mesajlaşma bedava sohbet etme anlık ve canlı olarak konuşabilme imkânlarını sağlamak üzere Bu sayfayı oluşturmuş bulunuyoruz.

İstanbul İzmir Ankara Bursa Antalya Adana Gaziantep Diyarbakır Konya Samsun Tokat Rize Trabzon Karadeniz Bölgesi iç Anadolu Bölgesi Doğu Anadolu Bölgesi Kürt Türk Laz Çerkez demeden ülkemizin tüm şehirlerinden köylerinden ve kasabalarından erkek arkadaş arayan zengin yaşlı olgun dul bayanlarla hiçbir ücret ödemeden tamamen ücretsiz ve üyelik siz bir şekilde gold üye olmanıza falan gerek duymadan kullanıcılarımızdan para falan istemeden iletişim kurabilmenizi sevgili arayan evlenmek isteyen koca arayan yalnızlıktan sıkılan evine erkek arkadaş arayan yanında çalıştırmak üzere erkek çalışan arayan bayanlara varana kadar hepsini internet sitemiz içerisinde bulabileceğinizi lütfen aklınızda bulundurun arkadaşlar.

39 yaşındayım olgun ve zengin bir bayanım güzel vakit geçirecek erkek arkadaş arıyorum

Merhabalar arkadaşlar 39 yaşında İzmir’de yalnız başına yaşayan bakımlı kültürlü akıllı bir kadınım. Birlikte güzel vakit geçirebileceğim bir sevgili arıyorum. Bakın lütfen beni dikkatli dinleyin. Sadece sevgili aradığımı dile getiriyorum. Hayatıma giren insanlar benim çok güzel olduğumu çok güzel yaşadığımı ve kendisini çok mutlu ettiğini söyleyerek benimle evlenmek istediğini söylüyorsun. Ben bu duruma çok kızıyorum. Evlenmek istesem zaten evlenmek istiyorum diye başlık koyardım. İlan başlığında gördüğünüz üzere, erkek arkadaş aradığımı dile getirmeme rağmen insanlar evlilik teklifinde bulunuyor. Arkadaşlar ben evlenmek falan istemiyorum evlenen insanlara da çok şaşırıyorum açıkçası.!

Herkesin hayat felsefesi farklıdır. Bazı kadınlar küçük yaşta hemen ilk gördükleri erkekle aşık olduğunu zannederek evlenirler. Ancak günümüzde böyle bir durum söz konusu değil. Artık insanlar birbirini tanımadan saçma sapan evlilikler gerçekleştiriyor. Ben hayatım boyunca hiç evlenmedim Hatta ölene kadar da evlenmeyi düşünmüyorum. Çünkü bir insandan bıktığını zaman ne yapacaksınız? Ömrünüzün sonuna kadar o insandan bıkmayacağınız mı düşünüyorsunuz? Bence çok yanlış. Ben hayatımda bir insanın ömür boyu kalacağına inanmadığım için evcilik yapmıyorum. Sadece evli gibi olalım Fakat o imzayı atmayalım ölürmüyüz?

Çevremdeki arkadaşlarım bile beni Bu mantığımın çok yanlış olduğunu söylese bile ben yine de bundan vazgeçmiyorum. Benim gibi düşünen ve benimle birlikte evli gibi yaşamak isteyen olan varsa buyursun gelsin. Ben evliliğe karşı bir insan olduğum için hayatım boyunca hiçbir zaman düzgün bir ilişki tutturamadım. Çünkü bunun sebebini Biraz önce yukarıda da sizlere açıkladım. Hayatımdaki erkeklerin büyük bir bölümü bir noktadan sonra artık evlenmeliyiz diyor. Anlatabiliyor muyum derdi arkadaşlar?

Tekrar tekrar söylüyorum Ben evlenmek istemiyorum Ben evlenmek istemiyorum Ben evlenmek istemiyorum anlıyor musunuz? Benim tek amacım hayatımda bir erkek olsun ve benimle birlikte güzel vakit geçirirsin. Bunun haricinde çok fazla bir beklentim yok. Erkek arkadaşından para falan istemem. Alışveriş meraklısı bir insan değilim. Bakımlı kültürlü 39 yaşında olmasına rağmen 20 lik çıtır bir kız gibi davranan ve 20’lik çıtır bir kız gibi giyinip kuşanan bir kadınım. Ben bir kadınla birlikte olabileceğine inanıyorsan ve güveniyorsan buyur mesaj bölümüne bekliyorum.

Erkek arayan zengin ve yaşlı bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları

Erkek arkadaş arayan zengin yaşlı emekli bayanlarla, emekli olmuş öğretmenlerle, emekli olmuş hemşirelerle doktorlarla arkadaş olmak sevgili olmak ciddi ve İslami evlilikler gerçekleştirmek ve birlikte güzel vakit geçirmek isteyen erkeklerin neredeyse bütün bölümü İstanbul’dan İzmir’den Ankara’dan ve ülkemizin neredeyse en küçük köylerinden ve kasabalarından bir de sitemizi ziyaret ederek kendi gönüllerine taht kuracak olan bayan arkadaşı bulmak için burada bulunuyorlar. Fakat bu kadınların cep telefon numaralarını ya da WhatsApp üzerinden sohbet etmek isteyen zengin yaşlı bayanların WhatsApp sohbet numaralarını bulmak sizin tahmin ettiğiniz kadar kolay olmayabilir arkadaşlar. Ancak sitemizde zengin ve yaşlı kadınların cep telefon numaralarını bulma şansımız da olduğunu unutmayın. Peki nasıl bulursunuz? Hemen sizlere bunu açıklamak istiyorum.

İlk olarak yapmanız gereken şey şudur arkadaşlar. Sitemizi ziyaret eden erkek kullanıcılarımız ve bayan kullanıcılarımız için bu yazının altında olduğu gibi tüm ilanları ve yazıların altında yorum gönderebileceğiniz bir bölüm oluşturduk. Bu bölümü kullanarak kadınlara dilediğiniz gibi rahat rahat mesaj gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz mesajın içerisinde kendinizden bahsedebilirsiniz. Mesela nelerden hoşlanıyorsunuz? Hangi şehirde yaşıyorsunuz? Aradığınız bayandaki niteliklerin ve özelliklerin ne olmasını istiyorsunuz? Bunun gibi şeylerden bahsederseniz sitemizde tıpkı sizin gibi ziyaret eden ve erkek arkadaş arayan zengin yaşlı olgun bayanlar da size dönüş sağlayacaktır. Bu şekilde bu kadınlarla samimiyeti kurduktan sonra cep telefon numaralarını kendilerinden almanız son derece pratik ve kolay olacaktır.

Erkek arkadaş arayan zengin yaşlı olgun bayanların Facebook instagram Twitter adresleri

Erkek arkadaş arayan ya da sevgili arayan zengin ve yaşlı kadınların Instagram Facebook Twitter adreslerini bulmak ve sosyal medya üzerinden sohbet etmek herkesin en pratik ve en kolay yoldan seçimi olabiliyor. Ancak kadınların Facebook Twitter Instagram adreslerini alamazsınız arkadaşlar. Kadınların size güvenmesi gerekiyor. Vermedikleri insanlara kesinlikle Twitter Instagram ya da Facebook gibi sosyal medya adreslerini vermezler. Son zamanlarda gündeme gelmiş olan ve insanların yoğun bir şekilde kullandığı ve cep telefonlarımıza uygulama olarak indirdiğimiz TikTok uygulaması üzerinde bile kadınlara arkadaşlık isteği gönderdiğiniz de kabul etmiyorlar haksız mıyım?

Bizler SesliSobe.Com arkadaşlık ve evlilik sitesi yönetimi olarak bunları düşündük.! Kullanıcılarımızın erkek arkadaş arayan zengin yaşlı ve olgun kadınlarla Facebook Twitter Instagram adresleri üzerinden nasıl daha kolay ve pratik bir şekilde iletişim kurabilecekleri konusunda bir toplantı düzenledik. Burada yapmanız gereken işlem çok basit hemen bu yazının altındaki yorum bölümünden erkek arkadaş arayan yaşlı zengin ve olgun kadınlara onlardan Facebook Twitter ve Instagram adresleri istediğinize dair bir yazı gönderin. Eğer kabul ederlerse zaten bu şekilde facebook’ ta twitter’ da Instagram’da olgun zengin yaşlı ve kadınlarla iletişim kurabilirsiniz.

Erkek arayan ya da sevgili arayan emekli ve zengin yaşlı kadınlar

Ekonomik olarak maddi gücü toparlamış olan kadınların büyük bir bölümü emekli bayanlardan meydana geliyor. Bu tarz kadınlar İstanbul İzmir Ankara Bursa Konya gibi büyükşehirlerde bugün ömürlerini çalışarak geçirdikten sonra emekli oluyor. Emeklilik sürecini ise daha kırsal ve sahil kasabası gibi yerlerde geçirmeyi seviyorlar. Bu sadece Türkiye’de değil dünyanın her yerinde böyledir. Bu nedenle erkek arkadaş arayan zengin emekli yaşlı kadınlar Muğla Bodrum Aydın Didim Kırklareli İğneada gibi sahil kasabalarında ve tatil bölgelerinde yaşıyor.

Bu kadınlar evlenmek istemiyor. Bu kadınların büyük bir bölümü Erkek arkadaş bulmak sevgili edinmek ve birlikte güzel vakit geçirmek için sitemizi ziyaret ediyor. Yani zaten zengin olan ve başka bir şeye ihtiyacı kalmamış olan yaşlı bir kadın sizden ne isteyebilir ki. Onların tek istediği gerçek bir sevgi..! Onların tek istediği gerçek aşkı yaşamak ve birlikte güzel vakit geçirebilecek Bir Erkek arkadaş bulmak olabiliyor. Bu durumu göz önünde bulundurarak hareket etmeliyiz sitemiz içerisinde kendi yaşınıza uygun ya da sizden yaş olarak daha büyük yaşlı ve zengin bir bayan arkadaş bile iletişim kurmanıza vesile olacaktır.

Dul Bayan ve Erkek Arkadaş Arama Terimleri:
yaşlı koca arayan bayanlar,

♥ Selam İsmim Şebnem , 28 Yaşındayım Telefonda Sohbet Edecek Erkek Arıyorum. Numaramın Üzerine Tıklayarak Beni Arayabilirsiniz.! ♥.  003225889363

24 Kişi “Erkek Arayan Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Hakkında Yorum Yaptı.!

 1. Merhaba hanım efendi ben yılmaz 60 yaşında emekli bir öğretmenim. Tokatta yaşıyorum ama beni tokata bağlayan hiç bir şey yok. Gerekirse arzu ederseniz İzmire yanınıza gelebilirim.sizinle birlikte yasayabiliriz.ben milli ve manevi değerlere bağlı bir insanım. Ben de sizin gibi sevgili ve dost arıyorum. Böylece 1.67 kilo 65 esmerim.yaşıma göre gayet atletik yapıya sahibim.hiç bir hastaligim yok kullandığım ilaç yok.mesajını bekliyorum selam sevgi ve saygılarımı sunuyorum

 2. Merhaba hanım efendi ben yılmaz 60 yaşında emekli bir öğretmenim. Tokatta yaşıyorum ama beni tokata bağlayan hiç bir şey yok. Gerekirse arzu ederseniz İzmire yanınıza gelebilirim.sizinle birlikte yasayabiliriz.ben milli ve manevi değerlere bağlı bir insanım. Ben de sizin gibi sevgili ve dost arıyorum. Boy 1.67 kilo 65 esmerim.yaşıma göre gayet atletik yapıya sahibim.hiç bir hastaligim yok kullandığım ilaç yok.mesajını bekliyorum selam sevgi ve saygılarımı sunuyorum

  1. Merhaba Erkan bey ben erkek arayan zengin veya bir işyeri olan birlikte o iş yerini yurutebilecegimiz olgun veya yaşlı bayanların sevgili ariyorum.selam sevgi ve saygılarımı sunuyorum

 3. Tabiki sizn istatistiklerinizi anlam koyarak yazmk istedim sizinle sevgili olmaya varım yaşım 30 kabul ederseniz

 4. selam
  evl,,k bana ters geliyor. size sahip cıkailir gezdırebiirim
  hobılerim araba kullanmak. seyehat etmeyi seviyorum
  sizinle anlasabileceğime inanıyorun
  seyahat engelim yok
  05414***

 5. merhsba
  bende izmirdenim.arkadas olarak sizle birseyleri paylasmak istiyorum .sizi mutlu ederim.kulturlu,okumus izmir beyfendisiyim.bende evlilige sizin gibi karsiyim.umsrim beni kabul edersiniz.

 6. Merhaba ben Nurulla 42yasımda iyi biri olsan istersen dost arkadaş olubılırın senin söylediğin kıbı olubılırın kurusme yapmak lazım istersen

 7. Seninle tanışmak Guzal çok şeyleri yazmıssın suzun de durubılsen senin soyledınkıbı adamım 42yasımda ben Nurulla saygılar ve sevgiler

 8. Selam sizi iyi anlıyorum tesadüfki düşüncelerimiz aynı evlilik gerçekten aşkı öldürüyor ben biriyle 26 sene yaşadım herşey çok güzeldi ama hata yapıp evlendik ve üç yıl sonra ayrıldık ve bütün servetimi yoketti ben çömerttim eşim olacak insana aşırı güvendim yatırım yaptığını sandım arayıp sormadım hesap asla aklıma gelmedi sonuçta eşimdi sonra herşey ortaya çıktı parayıda seven biri olmadım asla ama para bittiğinde araya soğukluk ve sorunllar çıktı 8 kredi kartını iki daire parasıyla kapattım ve ayrıldık . benim istediğim tek şey dürüst saygılı hayatı heyecanı seven biri sonu belli olmayan güzel uzun vadeli birliktelik sadece asla bende evlenmeyi düşünmem çok şanslı biriyim beni seçen biride oldukça şanslı sayılır buna gönülden inanmasını dilerim karekter olarak bilgi beceri olarak elimden herşey gelen biriyim hep iyi düşünmek isterim ama bazı kötü kaza belaalrıda hesaplamak herzaman iyidir sağlık bozulur aksilik olur yemek yapmasını ve her işin üstesinden gelen birini tercih etmek herzaman akıllıca sayılır bana göre

 9. Selam adım Şefik 26 yıl evliliğimin bitme sebebi eşim in sorumsuzluğu oyüzden ben para değilde gerçek anlamda sevgiyi aramaktayım sizinde durumununz iyi olduğuna göre beni bitirme şansınız yok yani ben asla bu günüme kadar 1 tl dahi bir kadından ne aldım neden isteyecek karekterim oldu dul olmak kötü birşey değildir asla olamaz ne zaman dul biriini bilsem hep yarımcı olmuşumdur tabiki herşeyi sekse bağlamamak çok önemli ben saygı duyarım buna her insan güvende hissedebileceği birine mutlak ihtiyaç duyar her iki tarafında dostluk yapması sadece ona güvenmesi herşey de sadakat sırları paylaşabilmek yani birbirini tamamlamak çok daha önemli mertçe sormak cevap almak yalansız dürüstçe iki taraf içinde idealdir ve sonsuz bir inançla o insana güvenmek saygı duymak bu devirde imkansız gibi görünsede bazen şans size güler sadece denemek gerek anlamak emin olmak gerek ben abanta 10 km mesafedeyim çiftlkte yaşıyorum bende sizin gibi dört yıldır güven konusunda endişeliiyim çünki biriyle bereber olduğumda sahiplenmek için saçma sapan şeylere kalkışıyor çocuk yapmaya çabalıyor benim derdim dürüstçe saygıyla güvenle birliktelik kaliteli olmalı insan anlayışlı sizde buna müsaitsiniz kafalarımız bir umarım tanışıırı

 10. Selamlar güzel bayanlar Benim adım Mustafa. Adana Adıyaman Afyon çevresinden erkek arayan zengin dul bayanlar,Ağrı Amasya Ankara Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl ve bilteks civarlarında an bana yakın olan zengin kadınlar olgun ve dul bayanlar, erkek arıyorum yalnız dullar, maddi destek üniversiteli kızlar ve bayanlar, türbanlı tesettürlü kapalı sevgili arayan dost arayan zengin emekli kadınlar bana mesaj gönderirse sevinirim.

 11. Herkese iyi akşamlar hanımefendiler. 28 yaşında iş adamıyım. Bakımlı kültürlü ve dürüst bir adamla birlikte olmak ister misiniz ? Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Isparta Mersin İstanbul İzmir ve Kars şehirlerinden dul kadınlar, sevgili arayan ya da dost arayan zengin bayanlar, jigolo arayan bayanlar, jigolo arıyorum diyen sarışın kadınlar, mutsuz dul boşanmış türbanlı ve tesettürlü kapalı çarşaflı Suriyeli dul bayanlar bana mesaj göndersinler. Amacım sevgili olmak ya da boş vakit geçirmek değildir. Adamakıllı kaliteli bir sevgili bulmak ve sonrasında gerekirse ciddi ve İslami bir evlilik yapmak tır.

  1. Selam ben biraz olgunum ama yaşımı beni görenler 43 derler biraz genç dururum emekliyim ve bir çiftliğe bakıyorum şuan 20 gün sonra inşaat işleriinde taşaronuk yapıcam ortağım bakıyor eğerki kabul edersen seni ömrümün sonuna kadar mutlu bir kadın olarak bakabilirim birbirimize uyum sağlıcağımızı düşünüyorum iki evlilik aptım kadınların neler istediğini bilecek bilinc sahibim sadece saygı ve dürüst olan insanları tercih ediyorum sosyal hesaplarımdan bakabilirsin Adalisefo veya ŞEFİK TOPÇU

 12. Öncelikle herkese merhabalar Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir bölgelerinde bulunan yalnız dul kadınlar,Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş ve Mardin bölgelerinde bulunan erkek arayan sevgili arayan dost arayan türbanlı bayanlar, Muğla Bodrum Datça Köyceğiz yakınlarında bulunan ya da Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ şehirlerinde bulunan erkek arayan sevgili arayan dost arayan dullar, türbanlılar, üniversiteli kızlar, Suriyeli bayanlar, Azeri bayanlar, Azerbaycanlı kızlar, gürcü bayanlar,Bulgaristan’da Bulgar kızlar bana mesaj gönderirlerse pişman olmayacaklar. Hayatımızdaki bütün mutlulukları size yaşatmaya hazırım. zengin erkek arıyorum diyenler ya da zengin bayan arıyorum diyenler bana yazabilirler. Sonuç olarak amacımız arkadaşlık değil mi ? sevgili olmak istiyorum evlenmek istiyorum Arkadaş arıyorum Ne o aradığınız ın benim için önemi yoktur. benim için önemli olan insanlarla irtibat kurmak ve yakınında bulunan çevremde bulunan sevgili arayan insanlarla iletişim kurmaktır.

 13. Selam ismim Ahmet. 33 yaşındayım Tokat’ta yaşıyorum. İşim gereği Türkiye’nin tüm şehirlerini dolaşıyorum. Bu yaşıma kadar birkaç kere sevgilim oldu. Ancak artık ciddi bir sevgili bulmak istiyorum.erkek arayan olgun bayanlar Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray yakınlarında olanlar benimle irtibata geçerlerse sevinirim. Bunun haricinde Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce şehirlerinde bulunan arkadaşlar da mesaj gönderirlerse görüşme ve buluşma şansımız olabilir.özellikle de sevgili arayan ya da dost arayan evli mutsuz kadınlar ve olgun türbanlı tesettürlü çarşaflı kapalı uriyeli İranlı Arap mülteci bayanlardan hoşlanmak dayım.

 14. Selam ben biraz olgunum ama yaşımı beni görenler 43 derler biraz genç dururum emekliyim ve bir çiftliğe bakıyorum şuan 20 gün sonra inşaat işleriinde taşaronuk yapıcam ortağım bakıyor eğerki kabul edersen seni ömrümün sonuna kadar mutlu bir kadın olarak bakabilirim birbirimize uyum sağlıcağımızı düşünüyorum iki evlilik aptım kadınların neler istediğini bilecek bilinc sahibim sadece saygı ve dürüst olan insanları tercih ediyorum sosyal hesaplarımdan bakabilirsin Adalisefo veya ŞEFİK TOPÇU

 15. Selam ben biraz olgunum ama yaşımı beni görenler 43 derler biraz genç dururum emekliyim ve bir çiftliğe bakıyorum şuan 20 gün sonra inşaat işleriinde taşaronuk yapıcam ortağım bakıyor eğerki kabul edersen seni ömrümün sonuna kadar mutlu bir kadın olarak bakabilirim birbirimize uyum sağlıcağımızı düşünüyorum iki evlilik aptım kadınların neler istediğini bilecek bilinc sahibim sadece saygı ve dürüst olan insanları tercih ediyorum sosyal hesaplarımdan bakabilirsin Adalisefo veya ŞEFİK TOPÇU

 16. Gurpinar 5757 istanbuldan katiliyorum evli bosanmis kacamak ariyan gizlilige onem veren ciddi hanimlar besyuzotuzalti yediyuzyirmibes otuzuc seksendort vassapdan mesajlarinizi bekliyorum olgun bakimli giyimi kapali acik kulturlu. Ne istedigini bilen hanimlar mahtabim hanimlardir

 17. Slm ben gaziantepten ikamet eden tayfun yaş 39 boy 175 kg 75 ela gözlü siyah saçlı sprtk yaplı gerçek güvene bileceğim bayan arkadas arıyorum fark etmz bekar dul evli yasada önem vermem gizlilikte olur sıfır besyuz kırk üç dokuz yermi dert yermi iki seksen dokuz msj ve ya watsp ara tanışalım 0543 924 22 89

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Arkadaş Arıyorum | Kız Numaraları | SesliHerkes | Sevgili Bulma Siteleri | SesliCadde