Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Muş Erkek Arayan Dul Olgun ve Zengin Bayanlar Türbanlı KApalı Kadınlar ve Kızlar Telefon Numaraları ve İlanları Sitesi
Muş Erkek Arayan Dul Olgun ve Zengin Bayanlar Türbanlı KApalı Kadınlar ve Kızlar Telefon Numaraları ve İlanları Sitesi

Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Arasında Bende Varım.! Sevgilim Olur musun ?

Selam arkadaşlar. İsmim sevilay.27 yaşındayım. Nasılsınız? Herkes iyidir. Erkek arkadaş arayan bayanlar arasında ben de yer almak istiyorum. Fotoğrafına baktığım zaman güzel bir kız olduğunu görüyorsunuz. Şaşırmayın.! Aslında etrafımda benimle sevgili olmak isteyen bir çok erkek var. Ama ben internetten bulmak istiyorum. Çünkü burada daha güvenilir insanlar oluyor. Öncelikle lütfen birbirimize karşılıklı olarak saygılı olalım. Erkek arkadaş aramak ya da erkek arkadaş arıyorum demek bir kadın tarafından söylendiği zaman tuhaf karşılanabiliyor. Buna hiç gerek yok.

Kadınlarda internette erkek arkadaşı arayabilirler. Demek ihtiyacım var. Çok yalnızım. Aslında etrafında çok fazla insan var ama ben bu kalabalığın içerisinde kendimi yalnız hissediyorum. İnsanlar bana sahte geliyor. İnsanların davranışları, hal ve hareketleri, tavırları sanki hep sahte gibi…

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

İstediğim bazı konular var arkadaşlar. Arkadaş arayan bayanlar ilanları sayesinde içimi birilerine dökmek, belki de burada gerçekten beni anlayabilecek bir erkek arkadaş bulmak, bulduğum insan ile belki de sadece sevgili değil ilerde Karı koca olmak bile nasip olur diye düşünüyorum. Burada aslına bakarsanız ben sadece sevgili arıyorum. Sadece sıradan bir ilişki aradığını düşünmeyin. Bana göndereceğiniz mesajları da buna göre yazarsanız sevinirim. Cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaramı sadece mesaj Gönderen arkadaşlarımla paylaşmak taraftarıyım. Bunun haricinde Twitter Instagram ve Facebook adresimi de ilerde Güvenirsen verebilirim.

Bu siteyi birazcık kontrol ettim. Burada çok fazla erkek arkadaş arayan bayanlar ilanları bulunuyor. 2023 yılı çok kötü geçti. Umuyorum ki, 2024 yılı bizim için güzel olur. Erkek arayan kadınlar ister dul olsun, İster kimsesiz yalnız bir insan olsun, ister bekar olsun fark etmez. Kadınların hepsi aynıdır arkadaşlar. Lütfen tüm kadınlara aynı şekilde naif, kibar ve dürüst yaklaşın. Erkek arkadaş arayan kadınlar genel olarak sessiz kalmayı tercih ederler. Kendilerini internet üzerinden yazılı olarak ifade etmeyi daha doğru bulurlar. Çünkü bu şekilde insanlar klavye başında daha rahat olabiliyorlar ve kendilerini karşıdaki kişiye daha rahat bir şekilde ifade edebiliyorlar. Yani aynı şu anda benim yaptığım gibi…

Kadınlar biliyorsunuz ki nazlı olurlar. Ben de birazcık nazlı hiç yalan söylemeye gerek yok. Birazcıkta utangaç bir yapıya sahibim. Tabii ki her kadın aynı değildir. Erkek arkadaş arayan kadınlar bu konuda birazcık utangaç olurlar. Şu anda ben de birazcık utanıyorum be heyecanlıyım ama kendimi de elimden geldiği kadar sizlere ifade etmek istiyorum. İnsanın karşısına birisi çıkar ve bütün utangaçlığını, bütün çekingenliğin üzerinden alırız. Normalde ben pozitif, güler yüzlü, karşısındaki insanlarla çok iyi iletişim kurabilen bir yapıya sahibim. Ama burada birazcık utanıyorum.

Sohbet etmeyi çok severim. Bu yüzden, güvendiğim kişilerle WhatsApp ve cep telefon numaram üzerinden direkt olarak yani sohbet etme konusuna da girebiliriz. Özgür bir kızım. Bu yüzden sohbet etmek isteyen diye ayırmam. İstediğiniz saatte konuşabiliriz. Tabii ki sadece güvendiğim kişilerle. Erkek arkadaşım olursa sabaha kadar keyifle sohbet edebilirim. Anlatabiliyor muyum? Sohbet etmek istediğim, konuşacağım ya da sevgili olacağım kişiyi sahiplenmişim demektir. Sahiplendim insanla da istediğim kadar istediğim konuda konuşurum. Bu yüzden bana mesaj gönderirken, Lütfen kendinizi detaylı bir şekilde dağıtmaya özen gösterin. Sizin hakkınızda her şeyi bilmek istiyorum. Her şeyi bilmeden karşındaki kişiye Güvenemem haksız mıyım?

İlk olarak şunu belirtmek istiyorum. Benim karşımdaki bir erkekte aradığım en önemli özellik güvenilir olmasıdır. Tabii ki bunun haricinde sıralamaya sıralamaya koymak gerekirse, dürüst, güvenilir, saygılı, ahlaklı, kibar bir erkek olması ve romantik olmasa da önemli konular arasına giriyor. İçerisinde bulunan erkek arayan bayanlar ilanlarının hepsini neredeyse baktım diyebilirim. Başka kadınlar neler yazmış? Erkeklere nasıl davranmışlar? Bunları merak ettim. Çünkü hayatımda ilk defa bir arkadaşlık sitesinde sevgili arıyorum. Saygılı erkek kadını her zaman korur, her zaman Sever ve sonuna kadar gider. Hiçbir zaman yalnız bırakmaz. Canını karşısındaki kadına emanet eder. Bu şekilde de o kadını elde eder ve o kadına istediğini de yapabilir. Bu sebepten dolayı, inşallah olurda sevgili olursakk sadece gün içinde mesaj göndererek gönlümü almanız bana yeterli olacaktır. Halimi hatırımı sormanız bile beni mutlu eder. Ama isterseniz her türlü siyaset futbol gibi konudan da bana bahsedebilirsiniz. Tabii ki sevgilim olursanız.!

Bunu söylüyorum diye beni çok kıskanç bir kadın zannetmeyin. Kıskançlık yaparak karşımdaki kişiyi bunalıma sokma. Bu zaten benimde hiç sevmediğim bir şeydir. Erkek arkadaşımın beni kıskanmasını elbette isterim. Ama giyim kuşam konusunda bana kimse karışamaz. Birazcık Süslenmeyi, makyaj yapmayı, rahat ve relaks giyinmeyi severim. Bunları yapıyorum diye hemen başka başka kulpları takmaya gerek yoktur.

Sonuç olarak kadının bakımlı olması gerekir doğru değil mi? Kadınlar sayesinde erkeklerde bir çok şeyi öğrenebiliyor. Kadınlar hakkında detaylı bilgilere sahip olabiliyor. Her ne kadar zor olsa bile kadınlar ve erkekler arasındaki bu bağı ancak ve ancak bu şekilde korunabiliyor diye düşünmekteyim. Sizin de düşünceleriniz varsa lütfen bana yazar mısınz?

Mesela karşında duran bir kadın seninle sevgili olmak istiyorsa, bu kadında ne gibi huylar olması gerekiyor? Bir kadını gerçekten kelimenin tam anlamı ile seve bilmeniz ve aşık olabilmeniz için karşınızdaki kadından ne gibi beklentileriniz var?

Etrafımda sevgili olan bir çok erkek arkadaşım ve kız arkadaşım var. Bunların büyük bir bölümü hep sikayetci.! Neden böyle oluyor ki? Erkekler neden kız arkadaşlarını şikayet ediyor? Bunu hep merak ediyorum arkadaşlar. Ciddi bir bayan arkadaş arayan erkekler ya da ciddi arkadaş arayan bayanlar her zaman böyle mi oluyor? Bence böyle değil.! Sadece doğru kişiyi bulamıyorlar. Bir de erkekler ne yazıkki kadınlara karşı davranması gerektiği gibi davranmıyor. Yani tabii ki bu benim görüşüm. Benim eskiden çok samimi olduğum bir arkadaşım vardı. Onun bir sevgilisi vardı. Sevgilisine istediği her şeyi verdi. Peki sevgilisi ne yaptı biliyor musunuz? Bulduğum ilk fırsatta da senden ayrılacağım dedi. Ve bunuda yaptı.! Karşınızdaki kişiyi çok fazla şımartmayın ama onu ilgisiz de bırakmayın. Tabii ki biraz önce de söyledigim gibi bu sadece benim görüşüm…

Böyle konularda çok fazla karşılaştığım için artık erkeklere güven konusunda birazcık tedirgin oluyorum. Her önüne gelene zaten sevgili olan bir yapıya sahip değilim. Çok seçici davranırım. Zaten eğer seçici bir insan olmasaydın burada böyle bir ilan vermezdim. Etrafımda herhangi birini seçer ve onunla sevgili olurdum. Erkek arkadaş arayan bayanlar internette çok fazla bunu biliyorum. Ancak ben o gördüğünüz kadınlar gibi bir insan değilim. Ben son derece ciddiyim. Ve aşka, sevgiye, ilgiye susamış bir kadınım. Ayrıca beni gördüğünüzde çok güzel bir kadın olduğumu da göreceksiniz. Daha önce evlenmiş boşanmış dul bir bayan değilim. Geçmişi kirli, gece kulüplerinden çıkmayan bir kızda değilim. Oldukça mantıklı davranabilen, akıllı, kültürlü, hamarat bir aile kızıyım. Annem ve babam yurtdışında yaşıyor. Ben ve büyük kardeşim şu anda Türkiye’de tek başımıza yaşıyoruz. Yalnız bir kız olmama rağmen hiçbir zaman saçma sapan hareketler yaparak onun bunun sevgilisi olmadım.

Sonuç olarak bekar bir kızım. Ailem de yanımda değil. Eğer isteseydim bir çok erkekle istediğim aksiyonu yaşayabilirdim. Ama ben bunu doğru bulmuyorum. Ben eşlilik taraftarıyım.  Her konuyu paylaşabileceğim, başımı omuzuna yaslayıp dertlerimi ve sıkıntılarımı anlatarak ağlayabileceğim, filmler diziler izleyip tatile çıkabileceğim bir erkek arkadaş arıyorum. Evlenmek istemiyorum. Evlilik konusu için şu anda çok erken olduğunu düşünüyorum. Ancak, erkek arkadaşın ki de karşılıklı olarak anlaşma sağlayabilirsek ilerleyen zamanlarda tabii ki ben de bir anne olmak ve çoluk çocuğa karışmak isterim ve mutlu bir yuva kurmak isterim..

Sahiplenen erkeklere bayılırım. Benim etrafımda çok fazla erkek arkadaşım kız arkadaşım var önce de söyledim. Erkek arkadaşım beni etrafındaki erkeklerden kıskanırsa bu durum hoşuma gider. Ancak bu durum abartı da beni arkadaş çevrem de koparmaya çalışırsa birazcık bozusuruz. Tabii ki sevgilimi arkadaş çevremi değişecek değilim. Zaman zaman takıldığım erkek arkadaşlarım oluyor. Ama sadece sıradan arkadaşlar. Yani sınıf arkadaşı gibi düşünebilirsiniz. Sahiplenmek çok güzel bir duygudur arkadaşlar. Özelliklede bir erkeğin bir kadını sahiplenmesi kadar harika bir olay yoktur. Bütün kadınlar erkeğin kendisini sahiplenmesiniden hoşlanır.

Umuyorum ki demek istediklerimi anlatabilmişimdir. Saygı sevgi dürüstlük ve güven konusunu açtıktan sonra birlikte yapamayacağımız hiçbir şey yok. Erkek arkadaşımdan maddi bir destek istemem. Hatta şöyle söyliyim; bir mekana gittiğimizde eğer birlikte bir şeyler yapıyorsak hesabı her zaman erkek arkadaşını diyemez. Buna kesinlikle izin vermem. Orada bir şeyler geldiyse ya da bir şeyler içindeyse o hesap ya birlikte ödenecek ya da ben ödeyeceğim. Erkek arkadaşının cüzdanında gözü olan, altındaki lüks arabada, Etiler’deki dairesinde gözü olan kızlardan değilim. Bu yüzden bu konuyu da birlikte karşılıklı olarak bir kahve içip konuşmalıyız. Şimdiden mesaj gönderen herkese çok teşekkür ediyorum.

Mesajlarınızı dikkatle okuyacağım. Lütfen mesajlarınızı Gönderirken, adınız, yaşımız, boyunuz, kilonuz, hayvan besliyor musunuz, çocuğunuz var mı, elin boşu andanız mı, nelerden hoşlanırsınız, ne iş yapıyorsunuz? Bu gibi konularınızı yazarsanız çok mutlu olurum. Sonuç olarak gördüğünüz gibi ben bu kadar emek verdim ve kendimi sizlere elimden geldiği kadar tanıttım. Sizlerin de bana karşı naif ve anlayışlı davranmanızı rica ediyorum. Hoşçakalın arkadaşlar…!

Erkek arkadaş arayan bayanlar Tiktok Facebook Twitter ve Instagram adresleri

Tüm dünyada internet sitemiz içerisinde erkek arkadaş arayan bayanlar yerine göre Facebook, Instagram ve Twitter adreslerini paylaşabilirler. Ancak sitemiz içerisinde Erkek Arkadaş Arayan Dul ve Bekar bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını paylaşmalarına müsaade etmiyoruz. Çünkü, daha sonra bu numaralar tarafından aranarak rahatsız edilebiliyor. Bayanlar cep telefon numaralarını sadece güvendikleri kişilere vermekle yükümlüdür.

Aynı durum erkek arkadaşlar için geçerli değildir. Erkekler, cep telefon numaralarını istedikleri gibi paylaşabilirler. Tabii ki bu tamamen sizin sorumluluğunuzdur. İlerleyen dönemlerde bunu yaptığınız için herhangi bir aksilik yaşarsanız bu durum sitemizi ya da bizleri ilgilendirmiyor. Sitemizde sosyal medya adresleriniz olan Twitter, Facebook ve Instagram istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.

Erkek arkadaş arayan bayanlar Sitesi 2023 en yeni güncel ilanlar

Sitemiz İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Konya, Antalya, Gaziantep, Diyarbakır gibi şehirlerden ve ülkemizin neredeyse ne kadar her yerden ziyaret edilen bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Burada, sadece erkek arkadaş arayan bayanlar ilanları değil aynı zamanda dul kadınlar, zengin kadınlar, bekar kadınlar ve güzel türbanlı tesettürlü kızlar da bulunmaktadır. Tabii ki yakışıklı iş adamlarından tutunda emekli AstSubaylara kadar sitemizde evlilik gerçekleştiren insanlar bulunuyor.

Bu nedenle erkek arkadaş arayan bayanlar sitesi olarak 2023 yılında da sizlere hiçbir ücret talep etmeden, tamamen ücretsiz hatta üyelik bile gerçekleştirmenizi gerektirmeden hizmet sağlamaya devam ediyoruz. Ayrıca sitemizde erkek arkadaş arayan bayanların telefon numaraları bedava olarak yayınlanıyor. Kadınlar eğer sizlere güvenirse cep telefon numaralarını verebiliyorlar. Bu yüzden dürüst sitemizin en önemli konularından en başta gelmektedir. Erkek arkadaş arayan bayanlar sosyal ilanlar kategorisinde aradığınız bir çok bayan ve erkek arkadaşı bulabilirsiniz.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın