Ev Arkadaşı Arayan Bayanlar

Kastamonu Dost Arayan Zengin ve Yaşlı Kadınlar, Olgun Türbanlı Kızlarla Sohbet
Kastamonu Dost Arayan Zengin ve Yaşlı Kadınlar, Olgun Türbanlı Kızlarla Sohbet

Sitemizin bu bölümünde; İzmir’de erkek ev arkadaşı arayan bayanlar, ev arkadaşı arayan dul bayanlar, erkek ev arkadaşı arayan bayanlar sahibinden ve seri ilanlar, kiralık ev arkadaşı arayan bayanlar, ev arkadaşı arıyorum sahibinden seri ilanlar 2023-2024 konuları yer almaktadır. İstanbul Ankara İzmir Bursa ev arkadaşı arayan öğrenci kızlar ve üniversiteli bayanlar, Adana Gaziantep Diyarbakır Antalya Muğla Edirne Kırklareli Tekirdağ bölgelerinde ev arkadaşı arayan yalnız bayanlar ilanlarını kontrol edebilir ve kendinize en yakın olan bir ev arkadaşı bulabilirsiniz.

Arkadaşlar Selam Adım Funda 27 Yaşındayım Ev Arkadaşı ve Sevgili Arıyorum

Herkese merhabalar ev arkadaşı arayan bayanlar bölümünde bende yer almaktayım. Kendime düzgün ve güvenebileceğim bir ev arkadaşı arıyorum. Aslında bu yüzden ilan açtım. Üniversiteyi bitirdim şu anda yüksek lisans yapıyorum. Huyuma uygun davranabilicek benimle iyi anlaşabilecek bir erkek arkadaş ararken aslında kriterlerimi de sizlerle paylaşmak istiyorum. Baktım ki ev arkadaşı arayan bayanlar ilanları konusunda epeyce bir ilgi var. Özellikle de İstanbul’da İzmir’de Ankara’da Bursa’da Yani büyükşehirlerde ev arkadaşı arayan insanlar çok fazla bulunuyor. Ev arkadaşı arama yapanların anlaşabileceği insanlara ulaşabilmesi için burası uygun bir ortam gibi görünüyor. Neyse arkadaşlar şimdi şöyle bir konuyu var onu anlatmak istiyorum. Ben her zaman titiz temiz ve hamarat bir insanım yani görev odaklı bir bayanım. Biliyorsunuz ki aynı evin içerisinde yaşayabilmek için bazı kuralları yerine getirmek gerekiyor. Para pul zenginlik falan fıstık istemem Yoksa evin kirasını ortak olmasına gerek yok. Sadece gıda ve benzeri konularda ortak olmamız gerekiyor. Sonuç olarak beraber yiyeceğiz değil mi? O yüzden bazı şeyleri de ortak alırsak ekonomik olarak ben de birazcık da olsa rahat etmiş olurum yoksa birlikte film izlemek tatile çıkmak ve buna benzer şeyleri de yaparsak birazcık daha mutlu olabilirim diye düşünmekteyim.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Erkek ev arkadaşı arayan bayanlar bölümünde benim de ilanımın yayınlanmasını rica ediyorum. Cinsiyet ayrımı yapıyorum diye Lütfen kimse beni yanlış anlamasın. Ancak bir bayan olarak ev arkadaşı seçme konusunda oldukça seçici davranmak zorundayım. Malum yani sonuçta kendi evime hiç tanımadığım bir insanı alıp evi beraber kullanmak istiyorum, bu kişiyi doğru seçmem gerekiyor..!!

Ev arkadaşım olacak kişinin hem arkadaş çevresi hem de sosyal çevresi ve yaşam tarzı benim için son derece önemli arkadaşlar. Evimde gereksiz bir insanla yaşamak istemem. Sürekli kendi arkadaşlarını getiren evime erkekleri dolduracak sürekli talepler içerisinde bulunan evi dağıtan kakara kikiri Makara kukara yapan insanları hiç sevmem. Erkek dediğin birazcık ağır başlı olması gerekiyor değil mi? Yani Ben en azından ağırbaşlı olan erkeklerden hoşlanıyorum. Tabii ki herkesin kendi tarzı vardır. Ben düzgün konuşan, düzgün oturan, düzgün hareket eden bir insanım. Kendim gibi birisini bulmak için buradayım.

Evine Ev Arkadaşı Arayan Yalnız ve Dul Bayanlar

Türkiye’nin neredeyse bütün il ve ilçelerinde yalnız başına yaşayan boşanmış dul kadınlar bulunmaktadır. Bu kadınların büyük bir bölümü kendilerine uygun bir erkek arkadaş sevgili bularak aynı evin içerisinde yaşamak isterler. 2023 yılında güncel ilanları kontrol ettiğinizde halen bu durumun aynı şekilde devam ettiğine şahit olacaksınız yoksa erkek ev arkadaşı arayan dul bayanlar kategorisinde kullanarak bulunduğunuz şehirde kendinize uygun bir bayan arkadaş bulabilir ve aynı evi paylaşma şansına sahip olabilirsiniz.

Hiç bir Ücret ödemeden, herhangi bir üyelik gerçekleştirmeden son derece pratik ve basit bir şekilde erkek ev arkadaşı arayan birbirinden güzel türbanlı ve tesettürlü dul bayanlar ile tanışabilir ve arkadaş olabilirsiniz. Ev arkadaşı arayan bayanların 2023-2024 en yeni ilanları, ev arkadaşı arayan bayanlarla tanışma siteleri, ev arkadaşı arayan güzel kızlar arıyorum diyen Tüm beyefendiler internet sitemizde bulabilirler.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın