Erkek Numarası Arayan Bayanlar

Polis Erkek ARkadaş Arıyorum, Subay Sevgili Arıyorum

Sevgili bulabilmek Erkek arkadaş bulmak için yakışıklı erkek telefon numarası arayan bayanlar

27 yaşında dul boşanmış bir bayanım kafama göre birini bulursam WhatsApp’ta görüntülü sohbet etmek istiyorum

Selam arkadaşlar 27 yaşındayım İstanbul’da tek başıma yaşıyorum daha önce ne yazık ki yanlış bir evlilik yaptım. Bu evlilikten sonra aklım başıma geldi artık evlenmeyi falan düşünmüyorum. Ama tabii ki bu erkek arkadaşım olmayacağı anlamına gelmiyor. Tabii ki kafama göre birisini bulup sevgili olacağım.

Benim için İstanbul Ankara İzmir Bursa Antalya Adıyaman adana-konya hiç fark etmez neresi olursa olsun. Karşımdaki erkeğin cebindeki parasına ya da tipini nasıl olduğuna bakmam. Benden 5-6 yaş küçük ya da 15 yaş büyük olabilir.insanları geçmişine göre yargılamam evlenmiş ve boşanmış olabilir çocuğu olabilir hiç fark etmez.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Birbirimizi anladıktan sonra geri kalan her şey bana göre vız gelir vız gider. Yani sizin anlayacağınız zamane Yeni yetme kızlara benzemem. Karşındaki erkeğe tam olarak kadınlık yapabilirim. Yanlış anlaşılmasın kimsenin parasında pulunda gözüm yok Ekonomik durumum son derece iyi ve kimseye ihtiyacım yok Kendi ayaklarımın üzerinde durabiliyorum.

Oturaklı kafası çalışan ve alışveriş meraklısı olmayan Bunun yerine kitap okumayı gezmeyi falan kendine hobi edinmiş bir kişiliğim var. Yani sizin anlayacağınız kişiliği ve karakteri oturmuş bir insanım. Biraz önce de söylediğim gibi 27 yaşındayım. Uzun boylu bakımlı ve her zaman da makyajını yaparak bakımlı olmayı seven bir kadınım.Erkek arkadaşım olacak kişinin yani sevgilimin giyim kuşam gibi konularda bana çok fazla müdahale etmesi hoşuma gitmez. Çünkü zaten sonuç olarak ben erkek arkadaşım için giyinirim ve ona süslenirim.

Sokakta kıvıra kıvıra yürüyen,azıcık kaslı ve yakışıklı bir erkek gördüğü zaman ağzının suyu akan kızlardan değilim. Karşı cins ile sadece kalbimizin ve ruhumuzun ve Kafa yapımızın ne kadar uygun olduğuna önem gösterelim. Birazcık kıskanç, sohbet etmeyi seven,karşısındakinin bir kadın olduğunu bilen ve kişiliği karakteri oturmuş,hayatım iyi yanlarını ve kötü yanlarını benimsemiş ve kendisini ona göre ayarlanmış olan olgunluğu yakalamış erkekler çok hoşuma gider.

Bana mesaj gönderirken nelerden hoşlandığımızı, karşınızdaki kadından beklentilerinizin ne olduğunu, hangi şehirde olduğunuzu,sevgili olma kız arkadaş edinme ya da ciddi bir evlilik gerçekleştirme gibi konulardaki düşüncenizi yazarsanız çok mutlu olurum.

Erkek arayan bayanlara ne denir?

Sevgili arkadaşlar biliyorsunuz ki; internet sitemiz Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine hiçbir ücret talep etmeden ve tamamen basit ve pratik bir şekilde kız arkadaş sevgili erkek arkadaş bulunabilmesi için hizmet sağlayan kaliteli bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Kullanıcılarımız arasında erkek arayan bayanlara ve kızlara ne denir diye soran arkadaşlarımız oluyor.

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki,içerisinde bulunduğunuz bu internet sitesi kurallar gizlilik politikaları çerçevesinde hareket eden ve insanların gerçekten sevgili bulmasına, ciddi ve İslami evlilikler gerçekleştirebilmesine,kaliteli temelleri sağlam ilişkiler edinerek kız arkadaş erkek arkadaş ihtiyacını gidermesine ve yalnızlığıma bir son vermesine aracı olmak için hizmet sağlar.

Bu nedenle erkek arkadaş arayan bayanlara sadece yalnız ve evlilik düşünen kadınlar diyebiliriz. Saygılarımızı ver hizmetlerimizi sunuyoruz…

Erkek Arkadaş arayan bayanlar telefon numaraları ve WhatsApp sohbet

Türkiye’den ve dünyadan erkek arkadaş arayan boşanmış dul kadınlar, 60 ve 65 yaş üzeri yaşlı bayanlar,sevgili bulmak ya da ciddi bir evlilik gerçekleştirmek isteyen genç ve birbirinden güzel üniversiteli kızlar dahil olmak üzere artık internet mecrasını neredeyse ülkemizdeki bütün kadınlar son derece profesyonel bir şekilde kullanıyor.

Bu nedenle erkek arkadaş arayan ya da sevgili arayan bayanların büyük bir bölümü daha pratik ve kolay bir şekilde erkeklerle iletişim sağlayabilmek için cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları aracılığı ile iletişim kurmak istiyor.

Doğal olarak milyarlarca insanın kullanmış olduğu WhatsApp uygulaması üzerinden görüntülü konuşma, tamamen ücretsiz ve hiçbir üyelik gerçekleştirmeden resimler fotoğraflar ve ses kaydı gönderme gibi imkanlar olduğu için kadınların büyük bir bölümü daha kolay bir şekilde iletişim kurmak için WhatsApp ve cep telefon numaralarını kullanmak istiyor.

Bu nedenle, bulunduğunuz ülke il ya da ilçe neresi olursa olsun kendinize WhatsApp üzerinde sohbet edebileceğiniz telefonda sohbet etmek isteyen bayan arkadaş,genç ve güzel üniversiteli türbanlı ve tesettürlü açık ve kapalı bir kız arkadaş ya da sevgili bulabilirsiniz. Ancak şunu da bilmeniz gerekiyor ki,hiçbir kadın güvenme diye bir erkek ile kendisine özel olan cep telefon numarasını ya da WhatsApp sohbet numarasını paylaşmayı doğru bulmuyor.

Bu yüzden,gerçekten kendimize sıkı bir dost kanka sevgili ya da telefonda sohbet edebileceğiniz bir kız arkadaş olgun ya da dul bir bayan arkadaş bulmak istiyorsanız sizin için oluşturduğumuz aşağıdaki mesaj gönderme bölümünü kullanarak bu kadınlara kendinizi detaylı bir şekilde tanıtmanız gerekiyor.karşınızdaki insana güvenmeden ve aynı şekilde karşınızdaki kişinin güvenini kelimenin tam anlamı ile kazanmadan hiçbir kadın ile ya da erkek ile cep telefon numarası aracılığı ile görüntülü konuşma sohbet etme şansınız bulunmaz. Hepinize bol şans diliyoruz.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın