Ev Arkadaşı Arıyorum

Erkek Ev Arkadaşı Arayan Üniversiteli Kızlar, Evine Dost Arayan Zengin Dul Bayanlar
Erkek Ev Arkadaşı Arayan Üniversiteli Kızlar, Evine Dost Arayan Zengin Dul Bayanlar

Beylikdüzü Erkek Ev Arkadaşı Arayan Olgun Genç Kadınım

Arkadaşlar herkese merhabalar. İsmim beste.25 yaşındayım. Ev arkadaşı arıyorum. Erkek olursa benim için daha iyi olur. Ev arkadaşı bulabilmek için buraya ilan açtım ama umuyorum ki bulabilirim. Üniversite öğrencisiyim ve şu anda İstanbul Beylikdüzünde yalnız başıma yaşıyorum. hUyu uyuma, suyu Suyuma uyabilecek bir erkek ev arkadaşı bulursam çok mutlu olurum. Ev arkadaşı ilanları konusunda özellikle de bayanlar çok fazla yazıyorlar. Lütfen bayanlar yazmasın da ben erkek ev arkadaşı arıyorum. Ev arkadaşı arama yapanların birbirini anlaması, birbirine karşı naif ve nazik olması gerekir. İki kız aynı evde olmuyor arkadaşlar. Bu yüzden erkek ev arkadaşı arıyorum.

Şimdi ben size durumu izah edeyim arkadaşlar. Ben her zaman hayatın katı kurallarına uygun yaşamayı seven bir insanım. Kendimi görevlendirir ve o görevleri yerine getirdim. Örnek veriyorum haftanın yedi günü evin temizliğini, yemeğini, giderlerini falan hallederim. Bu gibi konuları kafanıza takmanıza gerek yok. Ayrıca ev arkadaşım olacak kişiyle sevgili de olabilirim. Böyle bir derdim yok zaten. Hayatıma hiçbir zaman kalıcı sabit bir sevgili almayı düşünmüyorum. Evlilik gibi bir niyetim de yok. Ömrümün sonuna kadar evlenmeyeceğim için arkadaşım aynı zamanda benim erkek arkadaşım olabilir. Tabii ki kendisi de isterse..!

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Bir kadın olarak bu konuda son derece seçici olmak zorundayım. Görüyorsunuz müge anlı gibi programlarda insanların birbirine neler yaptığını ve neler yaşattığını hepimiz birlikte görüyoruz. Hiç tanımadığım birini evime alıp gece onun koynunda falan uyuyamam. Hatta onun olduğu evin içerisinde bile uyuyamam. Vallahi rüyalarıma girer diye korkuyorum.

Bu yüzden seçici davranmayı düşünüyorum. Benimle ev arkadaşı olacak kişinin bana güven vermesi gerekiyor. Giyim, kuşam, tarz, konuşma şekli, yaş ve benzeri şeylere dikkat ederim. Evimde gereksiz arkadaş grubunu toplayıp saçma sapan hareketler yapacak kişilerle ev arkadaşı olmak. Evime kendi erkek arkadaşlarını getiren kişilerle ev arkadaşı olmak. Aslında cinsiyet ayrımı yapmak istemiyorum. Ama erkek ev arkadaşı istememin başlıca sebepleri var.

Benim için evimdeki ortam çok önemli. Sonuç olarak evime gelecek kişiden ortak kira ödemesini falan istemiyorum. Ayda bir kere marketten alışveriş yaptım buzdolabında olursun bana yeter. Elektrik su faturalar gibi konulara da karışmasına gerek yok. Belki internette buluşabiliriz. Çünkü ben internete olarak turkcell süperbox kullanıyorum. Doğal olarak biraz fatura yüksek geliyor. aylık 360 TL internet faturası ödediğim için belki onu bölüşebiliriz.

Kendi evim var ev arkadaşı arıyorum

Selam arkadaşlar ismim Melisa. İzmir’de yaşıyorum. Kendi dairemde yaşıyorum. Yani kendi evim var. Yanıma bir ev arkadaşı arıyorum. Bayan olması ya da erkek olması benim için fark etmiyor.

Burada özel bir şirkette çalışıyorum. Sabah evden çıkıyorum akşam geliyorum. Cumartesi pazar günleri genelde evde oluyorum ama o günlerde de hafta sonunu değerlendirmek için kafeye falan gezmeye gidiyorum. Bunun haricinde alışveriş meraklısı bir insan olduğum için alışverişe falan çıkıyorum. Bulunduğum evimin kirasını ay deme diyor. Kirayı ben tek başıma ödeyebilirim. Ev arkadaşımın sadece faturalar ve gıda giderine ortak olması benim için yeterli olacaktır hoşçakalın.

Yabancı ev arkadaşı bulma siteleri

Sevgili arkadaşlar internet sitemiz sadece Türkiye’den değil dünyanın her yerinden ziyaret edilen bir internet sitesi haline gelmiştir. Doğal olarak hem Türkiye’den hem de yurtdışından yabancı ev arkadaş arama ve bulma siteleri kategorisinde yer almaktadır. Kendinize uygun bir yabancı ev arkadaşı bulmak istiyorsanız burası tam da sizin aradığınız internet sitesi olabilir.

Bay ve bayan yabancı ev arkadaşı arama ve bulma konusunda sitemizden alacağınız bütün hizmetler için hiçbir ödeme yapmanıza gerek yoktur. İnternet sitemiz tamamen ücretsiz, Üyeliksiz bir şekilde kullanıcılarına hizmet sağlamaktadır.

Ev arkadaşı bul.!

Bulunduğunuz şehir neresi olursa olsun hemen şimdi burada ev arkadaşı bulabilirsiniz. Hadi; neden zaman kaybediyorsun? Kendine sen ben senin yakınlarında olan bir “ev arkadaşı bul”!.

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya, Konya, Denizli, Diyarbakır, Muğla, Bodrum, İstanbul Beyoğlu, İstanbul Beylikdüzü esenyurt bölgelerinde internet sitemiz ev arkadaşı arayan kızlar, erkekler, olgun ve dul bayanlar, yaşlı ve zengin kadınlar tarafından ziyaret edilmektedir. Bu sebepten dolayı; içerisinde bulunduğunuz sesli sohbet arkadaşlık, ev arkadaşlığı, evlilik ve sevgili bulma sitesinde aradığınızı bulmanız son derece olası ve mümkündür.

Editörün mesajı;

Sevgili arkadaşlar internet sitemizin bu bölümünde kendinize ev arkadaşı bulabilirsiniz. Bu bölüme gelen anahtar kelimeler arasında ev arkadaşı arıyorum, ev arkadaşı vetbet, ev arkadaşı aranıyor, ev arkadaşı sahibinden, ev arkadaşı Ekşi Sözlük, ev arkadaşı arayan bayanlar, ev arkadaşı bulma organizasyonu, gibi konular yer almaktadır. Sitemizde aradığınız ev arkadaşını bulmak için bulunduğunuz şehrin kategorisine girebilir ya da yukarıda bulunan arama menüsünü kullanarak bulunduğunuz şehirden size en yakın olan ev arkadaşını son derece basit ve pratik bir şekilde bulabilirsiniz.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın