Evlenmek İsteyen Askerler

Evlenmek İsteyen Subay Astsubay Uzman Çavuş Askerler İlanları
Evlenmek İsteyen Subay Astsubay Uzman Çavuş Askerler İlanları

Sevgili Arayan ya da Evlenmek İsteyen Subay , Astsubay ve Uzman Çavuşlar.!

Merhaba arkadaşlar evlenmek isteyen erkekler ve askerler ile ilgileniyorum. Subay, astsubay ve uzman çavuşlar varsa lütfen bana mesaj göndersinler.28 yaşında oldukça bakımlı kültürlü ve akıllı bir kadınım. Subay astsubay ve uzman Çavuş bir erkek arkadaş bulmak ve evlenmek istiyorum. Hatta sevgili arayan, arkadaş arayan, telefonda sohbet etmek isteyen subay astsubay ve uzman çavuşlar da olur. Nedendir bilmiyorum ama asker erkeklerden çok hoşlanıyorum. Özellikle de üniformasını giymiş olan askerler çok hoşuma gidiyor.

Dürüst güvenilir, aklı başında bana sahip çıkabilecek, kendinden emin olan erkekler bana mesaj gönderirken hiç çekinmelerine gerek yoktur. 24 yaşında, bakımlı, oldukça güzel bir fiziğe ve yüz güzelliğine sahip olan, bakışları ile etkileyebilecek bir yapıya sahibim. Gerçek hayatta bana çıkma teklif eden, benimle arkadaş olmak istediğini söylenen, hatta evlenmek isteyen bir çok erkek oluyor. Ama ben ne yazıkki asker istiyorum.!

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Kız arkadaş arayan, sevgili arayan, evlenecek bayan arayan subay, astsubay ve uzman çavuşlar da mesajları sabırsızlıkla bekliyor olacağım. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Gaziantep, Diyarbakır, Konya, Sivas Tokat Samsun neresi olursa olsun benim için fark etmez. Sonuç olarak gönüller bir olduktan sonra mesafelerin önemi yoktur.

Geçmişimde sadece birkaç kez erkek arkadaşlarım oldu. Bunun haricinde çok fazla böyle aşk meşk işlerine giren bir insan değilim. Bunlardan bir tanesi de sürekli kapımda yatıp kalkıyordu. Ben her zaman makyaj yapan, yürürken bile endamlı endamlı yürüyen, yani erkek arkadaşına hiçbir ortamda hiçbir şekilde utandırmayacak bir yapıya sahibim. Kendime inanılmaz bir özgüvenim var. Medeni cesaretim oldukça yerinde.!

Subaylardan, astsubaylardan ve uzman Çavuşlardan yani el ver başlarda çok hoşlanıyorum. Askerler benim her zaman çocukluğumdan beri ilgimi çekmiştir. Bu yüzden inşallah Allah nasip ederse asker biriyle evlenmek istiyorum. Ülkemizde her ne kadar her geçen gün şehit veriyor olsak da, yolunu gözlemek zor olsada, asker bir sevgilim ya da asker bir kocam olmasına inanılmaz çok istiyorum. Bu dünyadaki en büyük isteklerimden birisi kendime uygun bir asker bulmak ve evlenmek.!

Sevgili arayan Subay AstSubay uzman Çavuşlar 2023

Amacım sadece evlenmek değil. Bunun haricinde sevgili arayan subay astsubay ve uzman çavuşlar da ilgileniyorum. Yani sevgili de olabiliriz benim için bir sakıncası yok. Sonuç olarak sadece sevgili olarak kalmamıza gerek yok. Bakarsınız belki de birbirimizi çok severiz, aşık oluruz, gerçek aşkı gerçek sevgiyi birbirimizde buluruz ve evleniriz. Allah’ın işine karışmak olmaz değil mi?

Cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaramı, Facebook Twitter ve Instagram adresimi mesaj gönderen arkadaşlara vereceğim. Bunun haricinde benden istediğiniz herhangi bir şey varsa, kafanıza takılan, sormak istediğiniz sorularınız, eleştirileriniz ve görüşleriniz varsa bana yazabilirsiniz arkadaşlar. Ben insanları Türk, Kürt, Laz, Çerkez, Alevi diye ayırmam. Benim için karşımdaki kişinin asker olması ve iyi niyetli bir insan olması yeterlidir. Emin olun ki burada böyle yazdığım için basit bir kadın değilim. Beni bütün erkeklere yazan, bütün askerlerden hoşlanan bir kişi zannetmeyin.

Ben sadece gerçekten aşık olabileceğim ve beni kelimenin tam anlamı ile sevebilecek bir asker bulmak ve ciddi anlamda bir ilişki yaşamak istiyorum. Hangi şehirde olursanız olun önemli değil. Ben özgür bir kızım. İstediğiniz şekilde kalkıp gelebilirim. Yani mesafelerin hiçbir önemi yoktur.

Subay Astsubay ve Uzman Çavuş – Asker Bayan ve Erkek Arkadaş ve Sevgili Bulma Evlilik İlanları Sitesi.

Editörün mesajı;

Öncelikle internet sitemizi kullandığınız için teşekkür ederiz. Sitemizde subay, astsubay ve uzman çavuşlar uygun kişilerle tanışarak sevgili olma, arkadaşlık kurmak, ve evlenme konusunda sınırsız olarak hizmet alabilirler. Sitemiz içerisinde evlenmek isteyen subay ilanları 2023 yılında da devam etmektedir. Evlenmek isteyen subay ilanları özellikle Ankara ve İstanbul’dan gelmektedir. Evlenmek isteyen bekar ve emekli subaylar sitemizde sizlerden sadece bir mesaj bekliyor olabilirler.

Üstelik sadece subay ve Astsubay değil bunun yanı sıra uzman çavuşlar da bulunuyor. Sevgili arayan uzman çavuşlar, kız arkadaş arayan uzman çavuşlar, evlilik düşünen uzman çavuşlar da internet sitemizi kullanıyor. Sitemiz içerisinde Facebook Twitter ve Instagram gibi adreslerinizi paylaşabilirsiniz. Ancak, cep telefonu ve WhatsApp sohbet numarası konusunda sadece erkek arkadaşlara izin veriyoruz. Bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numarasını Alenen, herkese açık bir şekilde paylaşmasına müsaade etmiyoruz.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın