Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Evlenmek isteyen dul kadınlar cep telefon numaraları ücretsiz mesajlaşma VE Evlilik İlanları

26 yaşındayım evlenecek bir erkek arkadaş ya da sevgili olabilecek birini arıyorum.!

Selam arkadaşlar 26 yaşındayım internette dolaşırken burayı buldum. Ciddi ve İslami bir evlilik gerçekleştirebileceğim düzgün ciddi bir erkek bulmak önce sevgili olmak Yani Erkek arkadaş bulmak Daha sonrasında Allah nasip ederse evlenmek için buradayım. İsmim Pınar evlenmek isteyen dul bayanlar telefon numarası arayanlar, gerçekten evlenmeyi kafasına koymuş olan boşanmış çocuklu dul Erkekler falan bana yazabilir.

Ben insanları kişiliklerine ve karakterine göre seçerim. kimsenin cebinde kaç kuruş parası olduğu beni ilgilendirmez. Bu yüzden lütfen cebinizdeki para ile bana yaklaşmayın. Bu tarz yaklaşımlarda olan arkadaşların kalbini kırarım. 26 yaşındayım 4 yıldır dulum. Boşandığım günden beri hayatıma bir erkek arkadaş dahi almadım. Çünkü hiç gerek duymadım. Şimdilik çocuğum yok ama yapmak istiyorum. Ömrümün sonuna kadar anne olmadan bekar hayatı yaşayamam. Zaten yalnızlık bir noktadan sonra insanın canını sıkmaya başlıyor. Evlenecek bir eş adayı koca arayışı içerisindeyim. Bunun dışında tanışmak konuşmak ve sohbet etmek isteyenler de bana mesaj gönderebilir.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Ciddi evlilik düşünen dul kadınlar Whatsapp EvliliK İlanları

Selamlar ismim Halime.! ciddi ve İslami evlilik gerçekleştirileceğim gerçek bir erkekle tanışmak istiyorum.

Öncelikle herkes için hayırlısı olsun demek istiyorum. Unutmayın ki evlenmek isteyen dul kadınlar her zaman umut doludur. Önce kötü bir evlilik yaşamış olan ya da hayat arkadaşını yani kocasını kaybetmiş olan bir kadın, bu siteye geldiğin zaman umut çerçevesinde gerçekten evlenebileceği Bir Erkek bulmak ister.

Bu yüzden lütfen aklınızda başka planlarımız varsa bana mesaj göndermeyin. Eğer amacınız benimle oynamak beni oyalamak ise lütfen benden uzak durun. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum romantik erkeklerden çok hoşlanırım. Çok fazla alışveriş meraklısı olan bir insan değilim. Çalışmayı,evime katkıda bulunmayı ve eşimi desteklemeyi severim. buradaki tek amacım huzur bulmak ve gerçekten mutlu bir yuva kurabilecek Bir Erkek arkadaş bulmak.

Dul evlilik sitesi olarak burayı tercih etmemin başlıca sebebi ise çalıştığın iş yerindeki arkadaşımın bu site sayesinde evlenmiş olmasıdır. Kimse site site gezen,önüne gelen her erkekle sohbet eden bir kadın gözüyle bakmasın lütfen. benden yaş olarak 5-6 yaş küçük ya da 15 yaş büyük beyefendiler de bana mesaj gönderebilirler. Sonuç olarak birbirimizi beğendikten sonra samanlık seyran olur…

Evlenmek isteyen dul kadınların ve olgun bayanların cep telefonu ve WhatsApp Evlilik Grupları ve sohbet numaraları

Öncelikle internet sitemizi ziyaret ettiğiniz için hepinize teker teker teşekkür ediyorum arkadaşlar. Türkiye’nin ve Avrupa’nın en kaliteli evlilik ve arkadaşlık sitesi olarak evlenmek isteyen dul ve olgun bayanların zengin ve yaşlı kadınların cep telefonu ve WhatsApp sohbet evlilik grupları ve telefon numaralarını bulmanız konusunda sizlere destek sağlıyoruz.

Evlilik gibi önemli bir konuda insanların karşısındaki kişiyi daha iyi tanıması uzun uzun sohbet etmesi çok önemlidir. Bizler de bu durumu göz önünde bulundurarak kullanıcılarımızın birbirini görüntülü canlı ve anlık olarak sohbet edip edebilecek ve ücretsiz mesajlaşma sistemini kullanarak tanıyabilmesini sağlamaktayız.

İnternet sitemiz içerisinde bulunan tüm ilanların ve tüm makalelerimizi hemen altında sizin için oluşturduğumuz ücretsiz mesaj gönderme bölümü bulunuyor. Bu bölümü kullanarak evlenmek isteyen bu erkekler ve dul bayanlar hemşireler ve Doktorlar emekli kadınlar ve zengin kadınlar ile çok rahat bir şekilde iletişim sağlayabilirsiniz. İstanbul Ankara İzmir Antalya Konya Bursa Adana Gaziantep Adıyaman Diyarbakır ve ülkemizin diğer tüm il ve ilçelerinden aradığınız hayat arkadaşınızı bulmanızı şimdi tam zamanı..!

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın