Evlenmek İsteyen Dul Erkekler

Evlenmek İsteyen Dul Erkekler Cep Telefon Numaraları Sohbet İlanları
Evlenmek İsteyen Dul Erkekler Cep Telefon Numaraları Sohbet İlanları

Evlilik Düşünen Boşanmış Dul Erkekler Bana Yazabilirler ♥

Evlenmek isteyen dul erkekler ilanı mı okursa sevinirim. Evlenmiş ve boşanmış olan dul bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. Aslına bakarsanız ilk etaplarda amacım evlenmek değil. Önce sevgili olmak istiyorum. Tabii ki ilerleyen zamanlarda evlilik yapacağız. Öncesinde birbirimizi tanımamız gerektiğini düşünüyorum. Cep telefon numaramı sadece mesaj gönderen ve güvendiğim kişilere verebilirim. Bu konuda lütfen kimse kusura bakmasın. Telefon numaramı burada herkesle paylaşacak kadar cesaretim yok. Zaten paylaşmam çok doğru olmaz değil mi? Yani kimin arayacağını, hangi saatte arayacağını falan bilemediğim için paylaşmayı doğru bulmadım.

Evlenmek isteyen dul erkek var ise hiç çekinmeden bana mesaj gönderebilirsin. Evlenmiş ve boşanmış olan, ikinci baharını yaşamak isteyen ve artık doğru ve kaliteli bir ilişki içerisinde olmak isteyen bir erkekle tanışmak için buradayım. Şu anda İstanbul’da yaşıyorum.28 yaşındayım.1.69 boyunda oldukça güzel bir fiziğe sahip bir kadınım. Arkadaş çevremde ve akrabalarım arasında güzel bir kadın olduğunu söyleniyor. Yukarda bir tane fotoğrafım var. Ona bakarsanız zaten analiz edebilirsiniz.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Alışveriş meraklısı bir yapıya sahip değilim. Sıradan kadınlar gibi değilim. Kitap okumayı, yüzmeyi, spor yapmayı, doğa yürüyüşleri, film izlemeyi ve buna benzer şeyleri severim. Yani kültürlü bir kadınım. Sıradan bir kadınla lütfen beni karşılaştırmayın. Hem çalışmayı hem de evinde yemek pişirmeyi severim. Oldukça hamarat bir o kadarda çalışkan bir insanım.

Annemle babam Ayrılar. Annem İzmir’de babam yurtdışında yaşıyor. Ben İstanbul’da şu anda tek başıma yaşıyorum. Yani yalnız bir kadınım. Daha önce evlilik yapmadım. Ama erkek arkadaşlarım oldu. Ama artık ciddi anlamda bir evlilik yapmak, çoluk çocuğa karışmak ve ömrümün sonuna kadar huzurlu bir şekilde yaşamak istiyorum. Gerçekten kafası kafama uygun olan bir erkek arkadaş bulabilirsem çok mutlu olurum.

Evlenmek isteyen dul erkekler cep telefonu ve WhatsApp grubu ve sohbet numaraları

Sesli sobe biliyorsunuz ki sadece bir arkadaşlık sitesi değil. Burada evleneceğiniz bir kadın bulabilirsiniz. Aynı şekilde Türkiye’nin neredeyse tüm il ve ilçelerinden evlenebileceğiniz size en yakın olan erkek arkadaşı bulabilirsiniz. İstanbul Ankara İzmir bursa Konya Adana Antalya Diyarbakır Gaziantep gibi şehirlerden ülkemizin diğer en küçük şehirlerinden bile erkek arkadaş bulma olasılığınız oldukça yüksek. Her gün on binlerce insanın ziyaret ettiği, sevgili buldu, hatta yüzlerce kişinin evlilik gerçekleştirdiği bu sayfa sayesinde sizlerde çok rahat bir şekilde evlenmek isteyen dul erkekler cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları aracılığı ile, arkadaşlık ve evlilik yapma şansını elde edebilirsiniz.

Milyarlarca insan dünya üzerinde WhatsApp uygulamasını kullanıyor. Bu yüzden gerek erkeklerle, gerek kadınlarla direkt doğrudan olarak sohbet ede bilmenizi sağlayan, birbirinize çok rahat bir şekilde resimleri fotoğrafları gönderebileceğiniz bir uygulamadır. Doğal olarak insanlar pratik iletişim sağlamak için WhatsApp cep telefon numarası ağrıyor. Erkekler sitemiz üzerinde zaten cep telefon numaralarını paylaşıyorlar. Çok rahat bir şekilde erkeklerle iletişim kurabileceğimiz numaralara ulaşabilirsiniz. Önemli olan gönüllerin bir olması ve mutlu bir yuva kurulmasıdır.

Evlenmek isteyen erkekler ilanları 2023

Evlenmek isteyen boşanmış ve dul erkeklerin ilanlarını 2023 yılında da sitemizde bulabilirsiniz. En yeni, en güncel, resimli ve fotoğraflı bay ve bayan evlilik ve arkadaşlık ilanları ile hizmet sağlamaya ücretsiz bir şekilde 2024 ’de de devam edeceğiz.

Sizlerde kendi ilanlarımızı yayınlamak istiyorsanız sitemizin alt bölümünde bulunan mesaj gönderme bölümünü kullanarak kendinizi tanıtın. Hangi şehirde yaşadığınızı, ne aradığınızı falan yazarsanız sizin açınızdan daha mantıklı olur. Kısa olan mesajları sitemizde yayınlamıyoruz. Elinizden geldiği kadar uzun, kendinizi tam anlamıyla tanıtan yazılar yazın. Bu şekilde aradığınızı bulma olasılığınız da çok yüksek olduğunu unutmayın.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın