Evlenmek İsteyen Erkek Polisler

Polis Erkek ARkadaş Arıyorum, Subay Sevgili Arıyorum

Polis Sevgili Arayan Güzel Kızım

Selam arkadaşlar. İsmim nazdır. Evlenmek isteyen erkek polisler varsa lütfen bana mesaj göndersinler. Ankara’da yaşıyorum. Yalnız başına yaşayan 25 yaşında bakımlı ve güzel bir kızım. Polislerden çok hoşlanıyorum. Kendimi bildim bileli Polislerden hoşlanmakdayım. Hayattaki en büyük amaçlarından birisi polis bir sevgili, erkek arkadaş bulmak ve evlenmek. Evlenmek isteyen bekar ya da dul polisler, polisim evlenmek istiyorum diyenler, evlenmek isteyen ciddi polisler, Ankara’da olsun olmasın benim için farketmez bana mesaj gönderirlerse çok sevinirim.

1.68 boyunda oldukça güzel, giyimine kuşamına dikkat eden, kültürlü, akıllı ve hamarat bir kızım. Sevdiğim insanı ya da evleneceğim eşimi hiçbir zaman üzmem. Çalışmaktan çok büyük keyif alırım ve kariyer odaklı bir insanım. Kariyerde yaparım çocukta.! Hem evime hem eşime hem çocuklarıma çok iyi bakarım. Sizin anlayacağınız tam bir evlenilecek kızım.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaramı sadece mesaj gönderenlere vereceğim. Bunun haricinde böyle bir niyetim yok. Facebook Twitter ve Instagram adreslerimi de mesaj gönderen arkadaşlarla paylaşabilirim. Öncesinde WhatsApp numarası üzerinden karşılıklı uzun uzun sohbet etme şansına sahip oluruz. Eğer karşılıklı olarak elektrik alırsak ilişkimiz başlar.

Aslına bakarsanız benim için Ankara İzmir İstanbul Bursa Konya Sivas Tokat Samsun Diyarbakır Adana Gaziantep hiç fark etmiyor. Yaz aylarında Antalya ve Muğla Bodrum Marmaris köyceğiz taraflarına gidiyorum. Fotoğraflardan da olursa benim için uygun olur. Çünkü yazın nereden baksanız üç ya da dört ay kadar oralarda kalıyorum.

Sevgili arayan bekar polis Memurları Çevik Kuvvet ve Yunus Polisler

Amacım sadece evlilik değil. Evlenmek isteyen polislerin haricinde sevgili arayan, kız arkadaş arayan bekar polislerden. Tabii ki evlenmemiş bekar boşanmış polislerde olur. Sonuç olarak insanlar hayatında ilişkilerinde doğru evliliği yapacak diye bir şey yok. İnsanlar yanlış yapabilir. Bu neden ne boşanmış dul polislerde ilgi alanıma giriyor. Yaş takıntım yoktur.!

Sevgili arayan, evlenmek isteyen bay ve bayan polisler arkadaşlık ve evlilik ilanları

İnternet sitemiz içerisinde evlenmek isteyen polisler, sevgili arayan bay ve bayan polisler, arkadaş ve bayan polisler bulunmaktadır. Sitemizde subaylar gibi polislere de yer vermekteyiz. Sitemiz içerisinde polisim evlenmek istiyorum diyen erkek polisler bulunuyor. Bu nedenle dul ya da bekar fark etmez sitemizde aradığınız Polis bayan ve erkek arkadaşları çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın