Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar

Evlenmek İsteyen, Sevgili Arayan MEmur, Doktor, Polis, Hemşire Bayanlar ve Kadınlar
Evlenmek İsteyen, Sevgili Arayan MEmur, Doktor, Polis, Hemşire Bayanlar ve Kadınlar

Ciddi, İslami Evlilik Düşünen Memur Bir Kadınım

Merhaba arkadaşlar hepinize iyi günler. Ben nazlı gül. Evlenmek isteyen memur bayanlar arasında ben de varım arkadaşlar. Uzun zamandır çalışıyorum. Memur olarak çalıştırmak insanın ömrünü yiyor. Artık evlenmeye karar verdim. 29 yaşındayım ve artık sanıyorum ki evliliğin zamanı geldi diye düşünüyorum. Etrafımdaki insanlar bana ne zaman evleneceksin diye baskı yapıyor. Ama ben tabii ki onların yaptığı baskılarla değil, kendi kararlarınla evlenme kararı aldım. Aslına bakarsanız şimdiye kadar çoktan evlenebilirdim. Bana evlenme teklif eden, kriterlerime uygun olan, beni tamamlayabilecek bir çok erkekle karşılaştım. Ama ben kariyerime ve iş hayatıma önem gösteren bir bayanım.

Bu yüzden erken yaşta evliliği doğru bulmuyorum. Çoluk çocuğa karışmak, mutlu bir yuva kurmak, hayat arkadaşımla birlikte film izlemek, alışveriş yapmak, tatile çıkmak her kadının olduğu gibi tabii ki benim de hayallerim arasında yer alıyor. Bunlar haricinde dünyadaki bütün güzel kadınlar gibi benim de bazı önceliklerim, isteklerin ve kriterlerin var. İlk olarak, kesinlikle insanları yaşadıkları yere, kültürlerine göre ayrım yaparak yargılamam.

Bunu yapanları da hiç sevmem. Yani şunu demek istiyorum. Türk, Kürt, Laz, Alevi, Çerkez olması benim için hiç problem değil. Benim için en önemli şey karşımdaki insanın yani hayatımı Arayacağım kişinin insan olması. Buna şöyle bir örnek verebilirim. Erkek dediğin bakımlı olmalı ve güzel giyinmeli bana soracak olursanız. Saygılı, dürüst ve güvenilir olmalı, kadınına sahip çıkan ancak çok fazla aşırı kıskançlık yapmayan bir yapıya sahip olmalı. Bunu neden mi söylüyorum?

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Gerçekten seven bir kadın eğer giyinip süsleniyorsa, açık seçik bile giyiniyorsa sadece kendi erkeği için yapıyordur. Öncelikle bunu anlamanız gerekiyor. Buna bir sürü örnek verebilirim. Cep telefon numaramı sadece bana mesaj gönderen arkadaşlarla paylaşacağım. Facebook, Instagram ve Twitter adreslerimi ve Tiktok Profilimi de güvendiğim kişilere verebilirim. Bu şekilde güzel, kaliteli bir iletişim kurma şansımız olabilir. Ayrıca WhatsApp numaram üzerinden direkt olarak sohbet etme tanışma şansımız da olabilir. Sonuç olarak uzun uzun sohbet etmeden, birbirimiz hakkında detaylı bilgilere sahip olmadan evlenmek, sevgili olmak imkansız. Ve mantıksız.!

Evlenmek isteyen memur bayanlar ilanları içerisinde dikkat çekici bir ilan oluşturmak istedim. Neden biliyor musunuz? Çünkü ben öyle basit bir kadın değilim. Sevgili olmak ya da zaman geçirmek için değilde daha çok ileriye yönelik ciddi bir evlilik yapmak için buradayım. Gerçek yani reel hayattan hiç umudum yok. Çünkü reel hayatımda olan insanlardan pek fazla haz almıyorum. Yani insanlara çok fazla güvenmiyorum. Doğal olarak sanal ortamda kurulacak arkadaşlıklar ve ilişkiler çok daha güvenli ve mantıklı oluyor.

Çünkü insanlar burada uzun uzun sohbet edebiliyorlar ve karşılıklı olarak birbirlerine önceliklerini, yaşamak istedikleri hayat tarzını falan anlatabiliyorlar. Şartlar uygun olduğu taktirde görüşme talebi içerisinde Bulunuyorlar. Yani gerçek hayattaki insanların büyük bir bölümü gerçek aşk gerçek sevgi değilde mantıklı olanı yapmak için yaklaşıyorlar. Ama ben gerçek aşkı arıyorum. Tabi her kadın benim gibi düşünmüyor. Bu yüzden evlenmek isteyen memur bayanlar kategorisinde benim ilanımın önüne taşınması, yöneticiler tarafından dikkatle analiz edilmesi çok hoşuma gidiyor. Yani ciddi bir evlilik yapmak için buradayım.

Yaşım biraz geçmiş olmasına rağmen oldukça genç ve dinamik bir görünüme ve fiziğe sahibim. Bunun haricinde oldukça sempatik, pozitif, adrenalin tutkusu olan ve neşeli bir yapıya sahibim. Arkadaşlarım ve akrabalarım tarafından çok sevilirim. Değişik yerler görmeyi, doğa Yürüyüşleri yapmayı, sevgilimle ya da kocamla beraber oturup sarmaş dolaş bir şekilde aşk filmleri izlemeyi falan severim. Zaten bunlar klasik şeyler.! Özellikle de tarihi yerleri gezmeyi çok seviyorum. Futboldan hiç ama hiç anlamam. Tuttuğum herhangi bir takım bile yoktur. Bunları özellikle yazıyorum ki; karşımdaki kişiler hakkımda olabildiğince bilgiye sahip olsunlar istiyorum. Buna dayanarak bana mesaj göndermenizi rica Ediyorum.

Doğal olarak kendisine çok iyi bakan bakımlı bir bayan olduğum için insanlarla aram her zaman çok iyi olur da beni çok severler. Prezantabl bir görünüme sahip olmak bu hayatta çok önemli arkadaşlar. İnsanların sizi ilk gördüğü görünümünüz her şeyden daha önemli. Sadece bakımlı olmak değil güzelde bir görünüşe ve çekici bakışlara sahip olmanız gerekiyor. Ben her zaman hayat felsefemi bu şekilde ayarladım. Bu sebepten dolayı yanımda oturan insanlar bile benden aldıkları medeni cesaret ve özgüven ile yaklaşıyorlar. Evleneceğim kişinin çalışkan, işinde gücünde olmasını isterim. El ele verere aşamayacağımız hiçbir şey olmadığını da belirtmek istiyorum. Çok fazla zengin, varlıklı, evi ve arabası olsun demiyorum.

Gerekirse Asgari ücretle bir şirkette şoförlük ya da buna benzer bir mesleği olsun. Benim için bu konu önemli değil. Benim için önemli olan sadece yaşımız genç iken çalışıyor olmasıdır. İlerleyen zamanlarda zaten bol bol birbirimize ayıracak zamanımız, tatile çıkacak vaktimiz olacaktır. Ben de ekonomik olarak kendimi çok iyi toparladım. Şimdi birazcık çalışıp destek sağlarsa, ilerleyen zamanlarda çocuklarımızın geleceği ve ikimiz içinde mantıklı hareket etmiş oluruz. Tabii ki çalışmayan işi gücü olmayan arkadaşlar da mesaj gönderebilir. Bunlar karşılıklı olarak oturup konuşulacak ve çözülecek meseleler.

Gördüğünüz gibi arkadaşlar çok fazla beklenti içerisinde olan bir kadın değilim. Çünkü artık yaşım geçiyor ve ben artık gerçek sevgiyi gerçek aşkı bularak mutlu ve mesut bir yaşam sürdürmek istiyorum. Zaten ben çalışan bir kadınım. Kendi ayakların üzerinde durabilecek kapasiteye sahibim Allah’a şükürler olsun. Bu bana yetiyor ve artıyor bile. Nerede oturduğumu, nerede yaşadığımı, gün içinde neler yaptığımı falan sadece cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaramı verdiğim ve bana mesaj gönderen arkadaşlarla paylaşmayı düşünüyorum. Memur bayan arkadaş arıyorum diyenler bana mesaj gönderebilirler. Kusura bakmayın birazcık heyecanlıyım yanlış bir şeyler yazdıysam affola.!

Editörün mesajı;

Değerli arkadaşlar internet sitemiz içerisinde evlenmek isteyen emekli hemşireler, doktorlar, savcılar, hakimler, subay ve Astsubaylar, memur bayanlar ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Fakat evlilik konusu önemli bir konudur. Örnek vermem gerekirse memur evlilik izni dilekçesi konusunu, memur evlilik izninin 2023 yılında kaç gün olduğunu, evli memur aile yardımının ne kadar olduğunu, asgari geçim indiriminin ne kadar olduğunu, memur evlilik yardımı nasıl alınır? Memurlar evlenmek için ne yapmalıdır gibi konuları araştırmanızı rica ediyorum. Evli memura eş yardımı, memur evlilik izni dilekçe örneği gibi konuları araştırarak kaliteli bir evliliğin altına imzanızı atabilirsiniz.

Evlenmek isteyen memur bayanların, hemşirelerin, doktorların, türbanlı ve tesettürlü memur hanımların cep telefonu ve WhatsApp evlilik grupları ve ilanları ve sohbet telefon numaraları, Facebook Tiktok Profilleri ve Twitter ve Instagram adresleri gibi konulara da internet sitemiz içerisinde ulaşabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Konya, Gaziantep, Diyarbakır gibi şehirlerimiz başta olmak üzere; güzel ülkemiz Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden, köylerinden ve kasabalarından, mahallelerinden ve sokaklarından size en yakın olan ve evlilik düşünen memur bayanları bulabilir ve hayalini kurduğumuz evliliğe doğru en hızlı adımları seslisobe sayesinde atabilirsiniz arkadaşlar.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın