Evlenmek İsteyen Suriyeli Bayanlar

Evlenmek İsteyen Suriyeli BAyanlar, Ciddi İSlami Evlilik Yapacak Suriyeli Dul KAdınlar
Evlenmek İsteyen Suriyeli BAyanlar, Ciddi İSlami Evlilik Yapacak Suriyeli Dul KAdınlar

Suriyeli Evlenecek Olgun Dul, Güzel Bayan Arkadaş Arıyorum Diyenler Yazsın

Selam arkadaşlar ismini vermek istemiyorum. Suriyeli dul bir bayanım. Buraya savaştan sonra geldim ve yerleştim. Açık konuşmak gerekirse maddi olarak iyi durumdayım. Türkçe konusunda da emin olun ki en az sizin kadar iyi Türkçe konuşabiliyorum. Çünkü daha önce de ticari konularla ilgili Türkiye’ye sık sık gelip gidiyordum. Ne yazık ki eşim Suriye’deki savaşta hayatını kaybetti. Buraya kızımla birlikte geldik. Kızım henüz çok küçük. Zaten ben daha 28 yaşındayım. Ortalama olarak beş yıldır İstanbul’da yaşıyorum. Ama artık evlenmek istiyorum. Evlenebileceğim kaliteli bir Türk erkek bulmak ve mutlu bir yuva kurmak için buradayım.

Maddi olarak hiçbir beklentim yok. İki tane dairem var. Bir tane de arabam var. Aylık olarak Sabit bir gelir elde edebilmek için buraya ilk geldiğimde Beylikdüzü’nde bir tane kafeye ortak oldum. Çok şükür işler iyi gidiyor. Gerçi Pandemi yüzünden koronavirüs döneminde birazcık işlerimiz kötü olsa bile dairelerinden bir tanesi kirada olduğu için bir şekilde idare ediyorum. Türkiye’de ekonomik şartlar çok zor olmasına rağmen ben ortahalli bir yaşama sahibim. Bana burada evlenme teklif eden çok fazla erkek olduk.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Hatta sadece sevgili olalım diyen birileri de oldu. Ben böyle ilişkileri sevmiyorum. Beni görüp benden etkilenen, ya da param olduğunu düşünen, ya da beni kullanmak isteyen erkekleri anlayabiliyorum. Ama buna müsaade edemem.

Suriye’den geldiğim için yani kısacası Arap bir bayan olduğum için bana farklı Yaklaşan insanlar da var. Böyle insanlardan da çok fazla hoşlanmıyorum. Dil, din ve ırk ayrımı yapmayan hümanist insanları seviyorum. Kedi beslemeyi ve köpeklere mama dağıtmaya çok severim. Yani hayvanlardan hoşlanıyorum. Bunun haricinde doğa Yürüyüşleri ve buna benzer şeylerde hoşuma gidiyor. Yani sizin anlayacağınız aktif bir bayanım. Suriyeli bayanların hepsini tesettürlü yani türbanı zannetmeyin. Ben rahat giyinen bir kadınım. Bakımlı, kültürlü ve elit bir insanım. Suriye’den gelen kadınlar sürekli olarak tesettürlü takıldıkları için bütün Suriyeli kadınları böyle zannediyorsunuz. Bu çok yanlış bir yaklaşım. Ben özgür bir bayanım.

İstediğimi giyerim, istediğimle konuşurum, istediğimle Gezelim ve tozarım. Bu hiç kimseyi ilgilendirmez. Ancak evlendiğim zaman tabii ki kocam kapanmamı isterse tekrar türbanlı ve tesettürlü bir kadın olabilirim. Hatta kocam çarşaflı bir kadın olmamı isterse kara çarşaf bile giyebilirim. Ciddi ve İslami evlilik yapmak istiyorsa bu şekilde olur. Ancak davulu zorunalı alkollü bir evlilik yapmak istiyorsa bu şekilde de bir düğün plan yapabiliriz. Bunlar haricinde çok fazla bir beklentim yok. Alışveriş meraklısı değilim. Kocamın cebine boşaltan ve cüzdanına gözüken bir insan değilim. Aksine, çalışmayı seven, evine ve ailesine destek olmayı seven bir insanım.

Evlenmek isteyen Suriyeli dul bayan cep telefon numaraları iletişim

Adminin mesajı;

Selamlar ve sevgiler arkadaşlar öncelikle internet sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok şanslısınız. Çünkü içerisinde bulunduğunuz bu internet sitesi Türkiye’nin ve Avrupa’nın en kaliteli arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak ödüller almış bir arkadaşlık sayfasıdır. Sitemiz içerisinde İstanbul Ankara İzmir Konya Bursa Hatay Kilis Gaziantep Diyarbakır Adana gibi bir çok şehirden evlenmek isteyen dul bayanlar, Suriyeli sevgili arayan kadınlar ve birbirinden güzel kızlar bulunuyor. Suriyeli dul bayanlarla iletişim içerisinde bulunmak için onların cep telefon numaralarına ihtiyacımız olduğunu biliyoruz.

Ancak sitemiz içerisinde evlilik düşünen ya da koca arayan ya da eş arayan dul yalnız mutsuz Suriyeli bayanların cep telefonu ve WhatsApp evlilik grupları ve telefon sohbet numaralarını paylaşmak yasaktır. Bunu ancak şu şekilde yapabilirsiniz; sitemizdeki Suriyeli dul bayanlara aşağıda sizler için oluşturduğumuz ücretsiz mesaj gönderme bölümünü kullanarak mesaj gönderebilirsiniz. Bu şekilde karşılıklı olarak tanıştıktan sonra onlar size zaten Facebook Twitter Instagram adresleri ya da cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını verecekler.

Bu şekilde Suriyeli dul kadınlarla ve birbirinden güzel olgun ve zengin bayanlarla doğrudan direkt olarak sohbet etme şansını elde edebilirsiniz. Sitemiz içerisinde bulunan tüm bayanlara karşı nezaketinizi korumanızı rica ediyoruz. Sonuç olarak Suriye’deki savaştan buraya gelmiş olan ve psikolojik olarak iyi durumda olmayan bu kadınlara nezaket göstermek bir Türk erkeği olarak sizlerin görevidir diye düşünüyorum.

 

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın