Evlenmek İsteyen Zengin Bayanlar

Evlenmek İsteyen Zengin Bayanlar Telefon Numaraları

Selam arkadaşlar ismim Çiğdem. Öncelikle herkese hayırlı günler diliyorum işiniz gücünüz rast gelsin. Evlenmek isteyen zengin, varlıklı, ekonomik durumu iyi olan bir bayanım. Evlenmek isteyen zengin bayanlar içerisinde ben de yer alıyorum. Kendimden bahsederken çok fazla şımarık tavırlar sergilemeyi sevmem. Bu yüzden çok fazla abartmadan kendimden birazcık bahsedeyim. 29 yaşındayım. Ailemden bana kalan bir miras var. Çok şükür kendimi daha fazla geliştirdim. Ailemden bana kalan biraz ile gezip tozmak yerine bir şirket kurmayı doğru buldum.Şu anda da kendi şirketimin başındayım. Ailem bana nasihat vermişti. Eğer bir gün kendi ayakların üzerinde durmayı başarırsan hemen evleneceksin demişti. Geçmişime dönüp baktığım zaman artık evlenmenin zamanı geldi diye düşünüyorum. Zaten yapacağımı yaptım.

Ekonomik durumuna bakmam insanların. Ben genelde insanların kalitesine bakarım. Maddiyata önem vermeyen bir insanım bu yüzden Allah bana bol keseden veriyor galiba diye düşünüyorum. Karşımdaki erkekte gönlünün ne kadar zengin olduğuna ve kalbinin ne kadar temiz olduğuna bakarım. Kimsenin cebindeki 5 kuruş parasında gözüm yoktur. Beni gerçekten sevebilecek mi, bana sahip çıkabilecek mi, beni koruyup kollayabilecek mi, bana gerçek aşkı yaşatabilecek mi? Ben sadece bunları düşünürüm.! Doğal olarak bu sebepten dolayı, doğru kişiyi şimdiye kadar bulamadım ne yazıkki. Ancak umuyorum ki buradan gelecek bir mesajla Dünyanın en mutlu kadınları arasında yer alacağım. Yani inşallah diyelim..!

Ziyadesiyle yoğun çalışan bir bayanım. Yani çalışma hayatını ve kariyerimi çok seviyorum ve düşünüyorum. Bu sebepten dolayı çok fazla erkeklere zaman ayıramadım. Hiçbir zaman kalbini aşka sevgiye ve evliliğe açamadım. Genel olarak zamanımın büyük bir bölümünü çalışarak geçiyor. Ancak akşam vakitlerinde kendime zaman ayırabiliyorum yani merak etmeyin size de zaman ayırabilirim. Konuşacak bol bol zamanımız olacak. İsteyen arkadaşlara WhatsApp ve cep telefon numaramı veririm. Bu şekilde görüntülü canlı ve anlık olarakta sohbet etme şansını elde edebiliriz. Zaten görmediğim bir insanla ne kadar ileri seviyede bir ilişki olabilir ki? Görmediğim bir insana ne kadar güvenebilirim ki değil mi ?

Bir de şunu belirtmek istiyorum. Görüşeceğim kişiyle direk olarak evlilik konusuna girmemize gerek yok. Öncesinde sevgili hayatı yaşayalım. Birbirimizi kelimenin tam anlamı ile tanıyalım. Belki birbirimize ısınmadık? Belki sevemedik? Haksız mıyım? İsteklerimiz, kriterlerimize ve kafa yapımızın uygun olması gerekiyor. Bazı şeyleri yaşamadan bilmemiz mümkün değil. Bu sebepten dolayı mantıklı olmanın, akıllıca davranmanın hiçbir zararı yoktur diye düşünüyorum.

Evlenmek İsteyen Olgun Orta Yaş ve Üzeri Güzel Bakımlı Kadınlar

Herkese merhabalar arkadaşlar. İsmim yaprak. Zengin ve bekar bir kadın olduğum için bulunduğum mahallede artık insanlar benim dedikodumu yapmaya başladılar. Ben de evlenmek isteyen zengin olgun bayanlar bölümünde bu sebepten dolayı yer almak istedim. Arkamdan öyle çok şey konuştular ki, artık evlenip bunları susturmak istiyorum. Anlıyorum ki zengin kadınlar evlenemiyorlar. Çünkü zengin olan bir kadın sürekli çalışmak ve didinmek zorunda oluyor. Fakat insanlar bunu anlamıyor. Bana soracak olursanız ben aşka, sevgiye hasret kalmış bir kadınım. Emin olun bu konuda son derece ciddiyim.

Yalnız kalan zengin dul Kadınlar eğer uygun kişiyi bulamazsa depresyona girer arkadaşlar. Ancak bunu kimse anlamıyor ne yazıkki. Bütün kadınlar gibi ben de ilgi, alaka, romantik anlar yaşamak ve bir erkekten güzel sözler duymak istiyorum. Tabii ki bu benim de hakkım ama işler güçler derken ne yazıkki buna zamanım olmuyor. Kadının yaratılışından dolayı onu hayata bağlayan şeyler arasında bir erkeğe olan ihtiyacı vardır. Yani her kadın adamakıllı bir erkek arkadaş, sevgili ya da evlenebilecek bir eş adayı koca adayı bulmak ister. Bir de benim gibi afedersiniz güzel bir kadınsa bu zaten büyük bir sıkıntıdır. Kimse kusura bakmasın ben açık açık konuşmayı seven açık sözlü bir insanım.

Şimdiye kadar evlenmek isteseydim zaten çoktan evlenebilirdim. Sosyal çevremde arkadaşlarım arasında bana evlenme teklif eden ve benimle evlenmek istediğini söyleyen bir çok insanla karşılaştım. Yani evlenmek bana göre son derece basit bir olay. Daha önce hiç evlenmedim ama bir çok fırsat geçti elime. Hatta sevgilim de oldu. İyi kötü zamanlarım oldu ve güzel günlerde geçirdim. Yalan söylemeye gerek yok. İşte şimdi de evlenmenin zamanı geldi. Geçmişim hakkında ve benim hakkımda bana istediğiniz kadar soru sorabilirsiniz. Hiç çekinmeden ve üşenmeden hepinizin sorularını cevaplarım. Zaten hayatım boyunca yanlış olan hiçbir konu içerisinde bulunmadım, bu sebepten dolayı anlamak ve çok rahatım..

Tüm bunlar haricinde erkek arkadaşımın romantik, kültürlü ve bakımlı olmasını istiyorum. Ben nasıl kendime bakıyorsam, güzelliğime kişiliğimi ve karakterimi önem gösteriyorsam karşımdaki kişiden de bunların aynısını beklerim. Özellikle de güzel giyinen erkeklere bayılırım. Dikkatinizi çekiyorum; çok yakışıklı olsun, zengin olsun, bana sürekli para versin, beni alışverişe götürsün falan demiyorum. Sadece kişiliği, karakteri, kalbi temiz olsun ve bakımlı olsun istiyorum. Hadi bakalım mesajlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Umuyorum ki; kalbime sahip çıkacak ve kalbimin anahtarını kıracak erkek burdadır.

Adminin Mesajı ;

Sevgili arkadaşlar sitemizin zengin bayan arkadaş arama ve bulma, dost arayan zengin bayanlarla tanışmak ücretsiz mesajlaşma ve görüntülü sohbet etme, evlenmek isteyen zengin dul engelli bayanlar bölümüne hoşgeldiniz. İçerisinde bulunduğunuz bu sayfada evlenmek isteyen zengin bayanlar haricinde zengin erkeklerde bulunur. Hatta şöyle ki; evlenmek isteyen zengin rus bayanlar zengin dul erkekler sitemizi kullanmaktadır.

Zengin adamla evlenmek isteyen kadınlar ve zengin bayanlarla evlenmek sevgili olmak, dost olmak isteyen erkekler sitemizi bedava olarak kullanabilirler. Ayrıca dost arayan zengin bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları yanı sıra Twitter Instagram ve Facebook adreslerini de kendilerinden bizzat isteme hakkına sahip olduğunuzu lütfen unutmayın. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için Teşekkürler.

♥ Selam İsmim Şebnem , 28 Yaşındayım Telefonda Sohbet Edecek Erkek Arıyorum. Numaramın Üzerine Tıklayarak Beni Arayabilirsiniz.! ♥.  003225889363

8 Kişi “Evlenmek İsteyen Zengin Bayanlar

Hakkında Yorum Yaptı.!

  1. Merhaba güzel bayan 1.70. boyunda esmer mugladan ama benim.icin şehir hiç önemli değil Adım yunus 36 yaşında bir insanım sizcede yaş takintiniz yoksa ve az kendimden bahsedeyim hayatta ilk önceliğim açık sözlük ve dürüstlük vede nerede nasıl davranılacağını iyi bilen romantik, duygusal, ince naif düşünen bir karaktere sahibim özgüvenim tamdır Daha önce yaşamadığım duyguları yaşamak ve yaşatmak istiyorum sevmek, sevilmek, mutluluk ve huzur istiyorum hayatımın anlamı olacak bayan yani sevdiğim, hayatımın, anlamı, bu birliktelikte samimiyet huzurun başlangıcıdır. Bence, hayattaki en büyük şans yüregi güzel bi kadına rastlamak, en güzel hediye de yüregi güzel bir kadının sevdigi adam olmak.gonul rahatlığıyla yazabilirsin mesajıma karşılık verdiğiniz vakit sonrasında uygun görürseniz o vakit telefon da konuşa dabiliriz bir an önce irtibat kurup birbirimizi daha iyi tanıma olasılığı [email protected] ümidiyle saygilar

  2. Hoşgörü saygı içinde güzel duyguları yaşamak ve yaşatmak istiyorum sevmek, sevilmek, mutluluk ve birliktelik içinde hayatımın anlamı olcak kişiyle huzurlu birliktelik içinde yaşamak niyetindeyim. Eğer Birbirimize saygılı dürüst olursak güzel günler hayal değil yaşanacak günlerdir. konuşarak Hayattı birlikte paylaştıkça güzeldir. 05539145657 görüşebilmek ümidiyle Saygılarımla

  3. Merhaba Çiğdem hanım ismim yoldaş Aydın da yaşıyorum 40 yaşındayım bekarım seninle tanışmak istiyorum mümkünse hayatı güzel yönleriyle yaşayalım kalbimizde Yeni aşk ve huzurlu Bir hayat olsun… Zengin bir i değilim ama kalbim seninle zenginlik yaşar cevabını canı gönülden bekliyor um saygıyla selamlıyorum 054****27

  4. Merhaba yaprak hanım ismim yoldaş Aydın da yaşıyorum 40 yaşındayım bekarım seninle tanışmak istiyorum mümkünse hayatı güzel yönleriyle yaşayalım kalbimizde Yeni aşk ve huzurlu Bir hayat olsun… Zengin bir i değilim ama kalbim seninle zenginlik yaşar cevabını canı gönülden bekliyor um saygıyla selamlıyorum 0546***27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Arkadaş Arıyorum | Kız Numaraları | SesliHerkes | Sevgili Bulma Siteleri | SesliCadde