Evlenmek İsteyen Emekli Zengin Bayanlar

Evlenmek İsteyen Emekli CİDDİ Ve Gerçek Zengin Bayanlar Telefon Numaraları

Selam arkadaşlar ismim Çiğdem. Öncelikle herkese hayırlı günler diliyorum işiniz gücünüz rast gelsin. Evlenmek isteyen zengin, varlıklı, ekonomik durumu iyi olan bir bayanım. Evlenmek isteyen zengin bayanlar içerisinde ben de yer alıyorum. Kendimden bahsederken çok fazla şımarık tavırlar sergilemeyi sevmem. Bu yüzden çok fazla abartmadan kendimden birazcık bahsedeyim. 29 yaşındayım. Ailemden bana kalan bir miras var. Çok şükür kendimi daha fazla geliştirdim. Ailemden bana kalan biraz ile gezip tozmak yerine bir şirket kurmayı doğru buldum.Şu anda da kendi şirketimin başındayım. Ailem bana nasihat vermişti. Eğer bir gün kendi ayakların üzerinde durmayı başarırsan hemen evleneceksin demişti. Geçmişime dönüp baktığım zaman artık evlenmenin zamanı geldi diye düşünüyorum. Zaten yapacağımı yaptım.

Ekonomik durumuna bakmam insanların. Ben genelde insanların kalitesine bakarım. Maddiyata önem vermeyen bir insanım bu yüzden Allah bana bol keseden veriyor galiba diye düşünüyorum. Karşımdaki erkekte gönlünün ne kadar zengin olduğuna ve kalbinin ne kadar temiz olduğuna bakarım. Kimsenin cebindeki 5 kuruş parasında gözüm yoktur. Beni gerçekten sevebilecek mi, bana sahip çıkabilecek mi, beni koruyup kollayabilecek mi, bana gerçek aşkı yaşatabilecek mi? Ben sadece bunları düşünürüm.! Doğal olarak bu sebepten dolayı, doğru kişiyi şimdiye kadar bulamadım ne yazıkki. Ancak umuyorum ki buradan gelecek bir mesajla Dünyanın en mutlu kadınları arasında yer alacağım. Yani inşallah diyelim..!

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Ziyadesiyle yoğun çalışan bir bayanım. Yani çalışma hayatını ve kariyerimi çok seviyorum ve düşünüyorum. Bu sebepten dolayı çok fazla erkeklere zaman ayıramadım. Hiçbir zaman kalbini aşka sevgiye ve evliliğe açamadım. Genel olarak zamanımın büyük bir bölümünü çalışarak geçiyor. Ancak akşam vakitlerinde kendime zaman ayırabiliyorum yani merak etmeyin size de zaman ayırabilirim. Konuşacak bol bol zamanımız olacak. İsteyen arkadaşlara WhatsApp ve cep telefon numaramı veririm. Bu şekilde sohbet etme şansını elde edebiliriz. Zaten görmediğim bir insanla ne kadar ileri seviyede bir ilişki olabilir ki? Görmediğim bir insana ne kadar güvenebilirim ki değil mi ?

Bir de şunu belirtmek istiyorum. Görüşeceğim kişiyle direk olarak evlilik konusuna girmemize gerek yok.  Birbirimizi kelimenin tam anlamı ile tanıyalım. Belki birbirimize ısınmadık? Belki sevemedik? Haksız mıyım? İsteklerimiz, kriterlerimize ve kafa yapımızın uygun olması gerekiyor. Bazı şeyleri yaşamadan bilmemiz mümkün değil. Bu sebepten dolayı mantıklı olmanın, akıllıca davranmanın hiçbir zararı yoktur diye düşünüyorum.

Evlenmek İsteyen Olgun Orta Yaş ve Üzeri Güzel Bakımlı Kadınlar

Herkese merhabalar arkadaşlar. İsmim yaprak. Zengin ve bekar bir kadın olduğum için bulunduğum mahallede artık insanlar benim dedikodumu yapmaya başladılar. Ben de evlenmek isteyen zengin olgun bayanlar bölümünde bu sebepten dolayı yer almak istedim. Arkamdan öyle çok şey konuştular ki, artık evlenip bunları susturmak istiyorum. Anlıyorum ki zengin kadınlar evlenemiyorlar. Çünkü zengin olan bir kadın sürekli çalışmak ve didinmek zorunda oluyor. Fakat insanlar bunu anlamıyor. Bana soracak olursanız ben aşka, sevgiye hasret kalmış bir kadınım. Emin olun bu konuda son derece ciddiyim.

Yalnız kalan zengin dul Kadınlar eğer uygun kişiyi bulamazsa depresyona girer arkadaşlar. Ancak bunu kimse anlamıyor ne yazıkki. Bütün kadınlar gibi ben de ilgi, alaka, romantik anlar yaşamak ve bir erkekten güzel sözler duymak istiyorum. Tabii ki bu benim de hakkım ama işler güçler derken ne yazıkki buna zamanım olmuyor. Kadının yaratılışından dolayı onu hayata bağlayan şeyler arasında bir erkeğe olan ihtiyacı vardır. Yani her kadın adamakıllı bir erkek arkadaş, sevgili ya da evlenebilecek bir eş adayı koca adayı bulmak ister. Bir de benim gibi afedersiniz güzel bir kadınsa bu zaten büyük bir sıkıntıdır. Kimse kusura bakmasın ben açık açık konuşmayı seven açık sözlü bir insanım.

Şimdiye kadar evlenmek isteseydim zaten çoktan evlenebilirdim. Sosyal çevremde arkadaşlarım arasında bana evlenme teklif eden ve benimle evlenmek istediğini söyleyen bir çok insanla karşılaştım. Yani evlenmek bana göre son derece basit bir olay. Daha önce hiç evlenmedim ama bir çok fırsat geçti elime. Hatta sevgilim de oldu. İyi kötü zamanlarım oldu ve güzel günlerde geçirdim. Yalan söylemeye gerek yok. İşte şimdi de evlenmenin zamanı geldi. Geçmişim hakkında ve benim hakkımda bana istediğiniz kadar soru sorabilirsiniz. Hiç çekinmeden ve üşenmeden hepinizin sorularını cevaplarım. Zaten hayatım boyunca yanlış olan hiçbir konu içerisinde bulunmadım, bu sebepten dolayı anlamak ve çok rahatım..

Tüm bunlar haricinde erkek arkadaşımın romantik, kültürlü ve bakımlı olmasını istiyorum. Ben nasıl kendime bakıyorsam, güzelliğime kişiliğimi ve karakterimi önem gösteriyorsam karşımdaki kişiden de bunların aynısını beklerim. Özellikle de güzel giyinen erkeklere bayılırım. Dikkatinizi çekiyorum; çok yakışıklı olsun, zengin olsun, bana sürekli para versin, beni alışverişe götürsün falan demiyorum. Sadece kişiliği, karakteri, kalbi temiz olsun ve bakımlı olsun istiyorum. Hadi bakalım mesajlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Umuyorum ki; kalbime sahip çıkacak ve kalbimin anahtarını kıracak erkek burdadır.

Adminin Mesajı ;

Sevgili arkadaşlar sitemizin zengin bayan arkadaş arama ve bulma, dost ve arkadaş yoldaş arayan zengin bayanlarla tanışmak ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme, evlenmek isteyen zengin dul engelli bayanlar bölümüne hoşgeldiniz. İçerisinde bulunduğunuz bu sayfada evlenmek isteyen zengin bayanlar haricinde zengin erkeklerde bulunur. Hatta şöyle ki; evlenmek isteyen zengin rus bayanlar zengin dul erkekler sitemizi kullanmaktadır.

Zengin adamla evlenmek isteyen kadınlar ve zengin bayanlarla evlenmek sevgili olmak, arkadaş olmak isteyen erkekler sitemizi bedava olarak kullanabilirler. Ayrıca arkadaş arayan zengin bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları yanı sıra Twitter Instagram ve Facebook adreslerini de kendilerinden bizzat isteme hakkına sahip olduğunuzu lütfen unutmayın. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için Teşekkürler.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın