Evlenmek İstiyorum

Evlenmek İsteyen Olgun ve Güzel Kızlar, Türbanlı, Kapalı Dullar
Evlenmek İsteyen Olgun ve Güzel Kızlar, Türbanlı, Kapalı Dullar

Evlenmek İsteyen Genç Olgun Bir Hanımefendiyim

Selam arkadaşlar. İsmim Merve. 36 yaşındayım ve evlenmek istiyorum. Evlilik ilanları sayfasında burayı buldum. Burada ilan oluştururken çok heyecanlandım ve uzun uzun düşündüm. Acaba doğru mu yapıyorum diye. Umuyorum ki yanlış bir hareket yapmıyorum inşallah. Çünkü evlilik ilanları diye arama yaptım burayı buldum. Ben de doğal olarak bunu değerlendirmek istedim. Reel hayatta yani sosyal hayatımızda evlenecek bir erkek arkadaş ya da sevgili bulmak çok zor. İnsanlara hiç güvenmiyorum. Eş adayı, evlenecek koca arıyorum diyen dul bayanlar ve olgun kadınlar bile bu tarz internet ve Evlilik uygulamalarını ve siteleri kullanıyorlar. Sonuç olarak ücretsiz evlilik sitesi arıyorum diyenler hep buradalar. Bu yüzden burası kalabalık oluyor ve kendi kafanıza uygun birini bulmak daha kolay oluyor.

Açık konuşmak gerekirse dürüst ve güvenebileceğim birisiyle evlenmek istiyorum. Ben aile kurmak, yuva kurmak ve çoluk çocuğa karışmak istiyorum. Annem ve babam sürekli sıkıntılı ve kavga halindeler. Yaşamış olduğun evde zaten 1 gram huzurum yok. Doğal olarak psikolojik olarak da pek iyi durumda olduğu söylenemez. Artık gerçekten aşık olmak ve kendi yuvamı kurmak istiyorum. Sürekli etrafımda evlenen arkadaşlarıma Özendim durdum. Acaba ben de mi evlensem? Acaba ben de evlenebilecek bir eş adayı bulabilir miyim? Acaba nasıl bir insanla evleneceğim? Diye düşünüp durdum.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Artık buna bir son vermek ve evlenmek istiyorum. Tabii ki öyle bodoslama bir şekilde önüme Gelen herkese evleneceğim anlamına gelmiyor. Gerçekten beni tamamlayabilecek biriyle evlenmek istiyorum. Bana, çocuklarımıza, ve kendisine iyi bakacak, kavgadan gürültüden uzak, sımsıkı sarılabileceğim, bir eş bulmak için buradayım. Yani evlenmek istiyorum diyen herkes böyle düşünmüyor. İnsanlar mantık evliliği ağrıyor. Ama ben böyle değilim. Ben aşk evliliği arıyorum.

Bakımlı kültürlü ve akıllı bir kızım. Eşim olacak kişiye hiçbir zaman herhangi bir ortamda utandırmam. Çalışkanım. Çalışmayı, aileme evime ve eşime destek olmayı severim. Aynı zamanda evin işleri de yürütebilecek kadar potansiyeli ve enerjiye sahibim. Son derece heyecanlı, adrenalin tutkunu bir insanım. Gezmeyi tozmayı ve yeni yerler keşfetmeyi severim. Zengin koca arayan bayanlar ile beni karıştırmayın.! Maddi destek arayan üniversiteli kızlar ile beni karıştırmayın.! Ben insanların cebindeki parasına değil kalbindeki zenginliğine ve gönlünün güzelliğine bakarım.

Evlenmek istiyorum ama korkuyorum

Selam arkadaşlar ismim sinem.28 yaşına geldim ve artık evlenmek istiyorum ama korkuyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. Etrafımda evlenip boşanan bir çok arkadaşım oldu. Ben böyle bir evlilik yaşamak istemiyorum. Yani nasıl olacak bilmiyorum. Acaba beni gerçekten anlayacak, sevecek bir insan bulabilir miyim diye düşünüp duruyorum. İçim içimi yiyor. Aslına bakarsanız tip ve fizik olarak çok güzel bir kadınım. Etrafımda bana evlenme teklif eden insanlar da var. Sosyal çevremden birisini bulmak istemiyorum. Lütfen bana bu konuda fikir verir misiniz? Belki de buradan birini bulurum olabilir mi acaba?

Evlilik korkusunu yenmek için ne yapmalıyım? Bu konularda bana fikir verebilecek arkadaşlara ihtiyacım var. Lütfen mesajlarınızı benden esirgemeyin. Bir tane çok ciddi düşündüğüm insan olmuştu. Oda evlenmek istiyorum ama evlenemiyorum diyordu. Çünkü işim yok maddi durumum yok gibi şeyler söylüyordu. Evlenmek istiyorum diyen erkek bu gibi şeyleri düşünmesin. Sonuç olarak evlendikten sonra her şey birlikte çözülebilir diye düşünmekteyim.!

Evlenmek istiyorum ama dürüst birini bulamıyorum

SELAM arkadaşlar ben meltem.26 yaşındayım. Evlenmek istiyorum ama dürüst insan kalmamış, bu sorun olur mu?

Burada evlenmek istiyorum diyen dul bayanlar bile gördüm. Hatta olgun ve zengin bayanım, evlenmek için koca arıyorum, eş arıyorum diyen kadınlar bile gördüm. Hatta evlenmek isteyen bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını bıraktığını da gördüm. Sonuç olarak ben daha önce evlilik yapmadım. Sadece erkek arkadaşlarım oldu.  Evlenmek istiyorum.Ben evlenemeyecek miyim?

Evlenmek istiyorum ama kimseyi beğenmiyorum

Selamlar arkadaşlar ismimi vermek istemiyorum. Siz bana Bayırgülü diyebilirsiniz. Benim problemim çok enteresan.! Evlenmek istiyorum ama ne yazıkki kimseyi beğenmiyorum..! Ne yapmalıyım? Etrafımda çok insan var. Evlenebileceğim tipler de görüyorum ama ne yazıkki herkeste bir eksik buluyorum. Her insanın illaki eksikleri vardır.

Emin olun ki benim de bir çok eksiğim vardır. Ama kendime engel olamıyorum çünkü evlilik çok ciddi bir konu diye düşünüyorum. Sonuçta evleneceğiniz insandan çocuk yapacaksınız ve bütün ömrünü onunla geçireceksinz. Bu yüzden sürekli bir kararsızlık içerisindeyim. Yani beğenmiyorum derken kimse yanlış anlamasın. Sürekli bir şeyler buluyorum. Kafam çok karışık of of of…

Editörün mesajı;

Merhabalar arkadaşlar internet sitemize hoşgeldiniz. Evlenmek istiyorum diyen dul bayanlar, olgun yaşlı ve zengin kadınlar, türbanlı ve tesettürlü birbirinden güzel kızlar, evlenmek istiyorum diyen engelli bayanlar ve engelli erkekler ve çok daha fazlasını internet sitemizde bulabilirsiniz.

Evlenmek istiyorum diyen dul bayanların ve olgun zengin kadınların ve türbanlı tesettürlü güzel kızların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları, Instagram Facebook ve Twitter adresleri gibi bir çok konuda da internet sitemiz sizlere destek sağlamaktadır. Sizlerin mutlu ve huzurlu bir yuva kurabilmesi için mücadele etmekteyiz.

Koca arıyorum, eş arıyorum, hayat arkadaşı arıyorum ve evlenmek istiyorum evlilik ilanları 2023 yılında da devam etmektedir. Bildiğiniz üzere; www.seslisobe.com ‘ da  üyelik işlemi gerçekleştirmene de gerek bulunmuyor. Herhangi bir güvenlik için kimseye para vermenize gerek bulunmuyor. Tamamen ücretsiz ve üye olmadan bir şekilde sitemizi bedava olarak kullanabiliyorsunuz.

Ayrıca evlenmek istiyorum diye bayanların, yakışıklı iş adamlarının, emekli öğretmenlerin, birbirinden güzel kızlarım ve hanımefendilerin cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını alarak onlarla direkt  konuşma şansını da değerlendirebilirsiniz. Karşılıklı olarak birbirimiz arasında güven sağladıktan sonra Facebook Twitter ve Instagram aracılığıyla da daha hızlı ve daha seri bir şekilde iletişim sağlama şansınız da değerlendirebilirsiniz.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın