Evlilik İlanları Telefon Numaraları

Sinop Erkek Arayan Dul Bayanlar Olgun ve Zengin Kadınlar ve Kızlar Telefon Numaraları ve İlanları Sitesi
Sinop Erkek Arayan Dul Bayanlar Olgun ve Zengin Kadınlar ve Kızlar Telefon Numaraları ve İlanları Sitesi

Ciddi ve Dürüst evlenmek isteyen güzel bir bayan arıyorum dieynler…

Herkese iyi günler diliyorum arkadaşlar ismim yeşim. 28 yaşında, yalnız başına yaşayan ve ayakları üzerinde durmayı son derece iyi bir şekilde başaran bir bayanım. Bu internet sitesine gelme amacım ne diye soracak olursanız bunu sizlere şu şekilde anlatabilirim arkadaşlar. İlk olarak ben düzgün bir evlilik gerçekleştirmek istiyorum. Oldukça açık sözlü, dobra dobra konuşan bir insanım. Bu sebepten dolayı, evlilik ilanları telefon numaraları sayesinde bana ulaşan arkadaşların tekliflerini burada görmek ve değerlendirmek için bulunuyorum. Cep telefon numaramı nereden bulacağını soranlar oluyor.

Onu da şöyle söyliyim arkadaşlar. Telefon numaramı herkese veremem maalesef. Sadece güvendiğim ve bana mesaj gönderen arkadaşlara verebilirim. Sonuç olarak burada herkesin görebileceği bir şekilde paylaşmam doğru olmaz. Bu konuda taviz vermem hiç doğru bir hareket olmayacaktır. Ancak ciddi bir arkadaşlık, sevgili süreci yaşamak istiyorsanız lütfen sizden rica ediyorum beni anlayışla karşılayın. Ben böyle şeylere gelemem, neden bana telefon numaranı vermiyorsun, neden bana geceleri yazmıyorsun gibi şeyler soracaksanız daha baştan sizlere güle güle diyorum. Sonuç olarak evlilik kolay bir süreç değil.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Her ne kadar kolay gibi görünse bile insanlar daha birbirini tanımadan evlendikleri için kısa süre içerisinde boşanmalar meydana geliyor ve gördüğünüz gibi internet sitesi içerisinde de bir sürü dul bayanların ilanlarını görüyoruz. Ben dul kalmak istemiyorum. Evlendiğim zaman adamakıllı bir evliliğim olsun ve devam etsin istiyorum. Sonuç olarak dünya üzerindeki neredeyse herkeze evleniyor ve çoluk çocuğa karışıyor. Şöyle bir araştırma yaptığım da bu insanların büyük bir bölümünün daha birbirini tanımadan evlendiğini görüyorum.

İnsanlar nasıl böyle bir şeye kalkışıyor anlamış değilim. Yani bu konuda sizlerin de fikirlerini ve düşüncelerini duymak istiyorum. Bu konuda düşünceleri olan insanlar varsa lütfen beni aydınlatsınlar. Benim şahsıma soracak olursanız bu sürecin nasıl sürdüğünü çok merak ediyorum. Yani evlenmeden önce ilişki nasıl devam ediyor? Sevgili hayatın nasıl bir şey? Erkek arkadaşımla nasıl geçinmeliyim? Bu gibi konuları çok merak ediyorum.

Kusura bakmayın bu konuda çok acemiyim. Anlıyorum; evlenmek çok güzel bir şeydir bence. Ancak, tanımadığım biriyle evlenmek ne kadar saçma bir olay değil mi? Yani sonuç olarak bu insanla ömrümüzün tamamını geçirmek zorunda kalıyoruz. Hadi diyelim ki anlaşamadık. Bu seferde boşanmak zorunda kalıyoruz ve boşyere zaman harcamış oluyoruz.

Dul olgun ve emekli zengin bayanların evlilik ilanları telefon numaraları

Selam arkadaşlar. Aramıza yeni katıldım. İnternette dolaşırken tesadüfen burayı gördüm. Buradaki ilanların büyük bir bölümünü kontrol ettim. Belki ben de kısmetim açıksa buralarda birini bulabilirim diye düşünerek ilan verdim. Dul olgun ve zengin evlilik ilanları telefon numaraları her yerde kolay kolay bulunmuyor. Mesela bu sitenin sahibinin bayan olması beni çok etkiledi. Ona güvenerek ben de ilan verdim. Dul bir kadınla ya da evlenmek isteyen bir kadınla görüşmeden ya da konuşmadan önce kadınlara bakış açımızı nasıl olduğunu ya da evlilik hakkında neler düşündüğünüzü ifade etmeniz gerekir.

Ya da evlendikten sonra ne gibi planlarınız var? Gelecekte neler yapmak istiyorsunuz ve ilerleyen yaşlarımızda kendiniz nerede görüyorsunuz? Bu gibi şeylerin bilinmesi ve konuşulması gerekiyor. Mesela eşinizle beraber evlendikten sonraki planlarınız nelerdir? Birlikte neler yapmak istersin? Bu gibi soruların cevaplarını bana vermeniz gerekiyor. Eğer bu soruların cevaplarını bana veremeyecek bir kapasiteye sahipseniz lütfen bana yazmayın. Her gün aynı şeyleri konuşmak bunaltıcı bir durum olur. Ben evlenebileceğim düzgün kaliteli bir beyefendi arıyorum.

Son zamanlarda insanların başka insanlara çok farklı gözlerle baktığına şahit oldum. Belkide bana öyle geliyor. Tam olarak bilemiyorum. Bunların haricinde ne desem, nasıl desem de kendimi sizlere tanıtsam diye çok düşünüyorum. Arkadaşlar yaşımı söyledim zaten. Bakımlı ve güzel olduğumu da eklemek istiyorum. Ses tonumda en az yüzüm kadar güzel. Bunları şımarık olduğum için söylemiyorum. Sonuç olarak evleneceğiniz kadının nasıl bir insan olduğunu bilmeni sizlerinde en doğal hakkı diye düşünmekteyim.

Yani benimle konuşurken ses tonuna duyduğunuz da kendinizi biraz tuhaf hissedebilirsiniz. Öncelikle birbirimizi adamakıllı tanıyalım. Daha sonrasında belki Oturup birlikte bir çay ya da kahve içebiliriz. Yaşım geçiyorum artık kendime ait bir Yuvam olsun adamakıllı bir evlilik gerçekleştireyim diye düşünüyorum. Çok fazla bir kriterim ve şartım yok. Tek istediğim karşımdaki kişinin insan gibi davranması ve kadınlar hakkında birazcık da olsa bilgi sahibi olmasıdır.

Adminin mesajı;

Evlilik ilanları Almanya Fransa İngiltere gibi konularda da sitemizden destek alma şansınız bulunuyor. Evlilik ilanları bay ve bayan cep telefon numaraları 2023, evlilik ilanları arkadaşlık siteleri ücretsiz ilanlar, evlilik ilanları Avrupa ve Asya, evlilik ilanları ciddi ve İslami bay ve bayan arkadaşlık sitesi, evlilik ilanları. com, dul evlilik ilanları dubai evlilik ilanları gibi bir çok konuda sitemizden destek alabilirsiniz. Facebook Twitter Instagram evlilik ilanları yazan arkadaşlar da sitemizde bay bayan arkadaşların evlenmek için bırakmış olduğu evlilik ilanlarını bulabilirler.

İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Bursa, Antalya, Adana, Gaziantep, Diyarbakır evlilik ilanları kategorilerine çok fazla türbanlı tesettürlü, kapalı çarşaflı, olgun ve zengin, dul boşanmış, koca arayan eş arayan bay ve bayan arkadaşlık ve evlilik ilanları bulunmaktadır arkadaşlar. Sadece tek kategoride bağlı kalmanıza gerek yoktur. Bulunduğunuz il ve ilçe neresi olursa olsun Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden hayat arkadaşınızı bulabilirsiniz. Umuyoruz ki; şansınız, bahtınız açık olur.!

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın