Fransa’da Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Dost Arayan , Sırdaş Arayan , Erkek Arkadaş Arayan Zengin ve Dul Bayanlar ile Ücretsiz Mesajlaşma ve Bedava Sohbet
Dost Arayan , Sırdaş Arayan , Erkek Arkadaş Arayan Zengin ve Dul Bayanlar ile Ücretsiz Mesajlaşma ve Bedava Sohbet

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük arkadaşlık ve evlilik sitesine hoşgeldiniz. İnternet sitemizin bu bölümünde Fransa’da erkek arkadaş arayan bayanlar, Fransa’da erkek arkadaş arayan dul bayanlar, Fransa’da evlenmek isteyen bayanlar, Fransız bayan arkadaş arama ve bulmak konularından bahsediyoruz.

Merhaba ismim Dilek şu anda Fransa’da yaşıyorum Türkiye’den Bir Erkek arkadaş bulmak istiyorum

Herkese selamlar ve İyi akşamlar arkadaşlar. İsmim Dilek 27 yaşındayım. Fransa’da bir evlilik yaptım. Fakat evliliğim doğru düzgün ilerlemeli ve boşanmak zorunda kaldım. Bu yüzden Türkiye’den beni gerçekten seveceğine emin olduğum bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. Amacın evlenmek değil. Sadece bir sevgilim olmasını istiyorum. İnanır mısınız arkadaşlar gerçekten Türk erkekleri kadar kalitelisi yok. Dünyanın neresine giderseniz gidin Türk erkekleri kadar temiz kalpli insanlarla karşılaşmazsınız.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Uzun yıllar önce Fransa’ya yerleştim 8 yıldır buradayım. annemle babamla beraber gelmiştik fakat sonradan babam annemden ayrıldı ve başka biriyle evlenip tekrar Türkiye’ye döndü. Annem de burada kendisine birini bulup evlenince doğal olarak ben yalnız kaldım. Fakat yalnız kalmak benim için çok önemli değil. Çok şükür Kendi ayakları üzerinde durabilecek, kendi gelirini elde ederek kendi kazancını sağlayarak rahat bir yaşam sürdürebilecek bir zekaya ve kapasiteye sahip bir bayanım yoksa Fransa’da kendime güzel bir düzen kurdum. ancak burada bir türlü mutlu olamıyorum. İnsan her ne kadar olursa olsun Sıla hasreti çekince ve gurbette yaşayınca kendi memleketini arıyor. Oturup iki kelam sohbet etmek, birlikte bir Türk kahvesi içerek dedikodu yapmak gibi şeyleri bile Özledim desem inanır mısınız?

Dürüst, güvenilir, gerçekten bayan arkadaş arayan bir beyefendi ile ömrümün sonuna kadar yaşayabilirim..!! Evlilik konusuna gelince, bu konuyu tanıştığım insanla karşılıklı olarak oturup konuşmak ve anlaşma çerçevesi içerisinde tartışmak isterim. Çünkü tahmin edersiniz ki evlilik öyle çok da basit bir olay değil. Hele de Türkiye’de hiç değil. Ekonomik problemler, Türkiye’de yaşanan kadın cinayetleri ve bunun gibi şeyleri haberlerden görüyoruz. Evlenmek gerçekten artık Türkiye’de çok zor gibi görünüyor. Tabii tam olarak bilemem ben uzun zamandır ne yazık ki gelemiyorum. Karşımdaki kişi evlenme teklif ederse Hayır diyeceğini zannetmiyorum ancak dediğim gibi öncesinde birbirimizi gerçek anlamda tanımamız ve gerçek anlamda birbirimize güvenmemiz gerekiyor.

Fransa’da evlenmek isteyen bayanlar ve erkekler ilanları 2023-2024

Dünyanın bütün ülkelerinde olduğu gibi Fransa’dan da internet sitemiz erkek arkadaş arayan ve evlenmek isteyen bayanlar ve erkekler tarafından ziyaret edilmektedir. Tam da bu noktada eğer sizlerde Fransa’dan bir bayan arkadaş bulmak ve evlenmek istiyorsanız ya da ciddi bir ilişki içerisinde bulunmak istiyorsanız tam olarak doğru bir internet sitesinde bulunuyorsunuz. Kullanıcılarından herhangi bir ücret talep etmeden tamamen ücretsiz ve üyelik siz bir şekilde kendinize en uygun bayan arkadaşı bulabilmeniz için konum kullanarak size en yakın olan bayanların ilanlarını sizlere 2023 yılında da sergilemeye ve sunmaya devam ediyoruz.

Üstelik sadece Fransa’dan değil dünyanın hangi ülkesinde nolursa olsun sizin kaderinizi yazılmış olan insanlar karşılaşma ihtimaliniz son derece yüksektir. Sonuç olarak internet teknolojisini dünyanın her yerindeki bayanlar kullanmaktadır. Özellikle de fransalı Ukraynalı ve Rus bayanlar Türk erkeklerine karşı yoğun bir ilgi göstermektedir yoksa bizler de gerek Twitter gerek Instagram gerek TikTok gerek Facebook gibi sosyal medya mecraları üzerinde son derece popüler bir arkadaşlık sitesi olduğumuz için, dünyanın tüm ülkelerinde hitap etmekteyiz.ü

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın