Genç Erkek Arkadaş Arayan Yaşlı Olgun Dul ve Emekli Parası Olan Bayanlar

Adıyaman Dul Bayan Telefon Numaraları
Adıyaman Dul Bayan Telefon Numaraları

Genç Sporcu ve sporcu erkek Arkadaş ve Sevgşili arayan dul ve olgun bayanlar İlanları 2023

Merhaba. 26 yaşındayım dul bir bayanım genç erkek arkadaş arıyorum.!

26 yaşında kendi halinde yaşayan oldukça Bakımlı ve kültürlü dul bir bayanım. Daha önce yanlış bir evlilik yaptığım için erkeklere olan güvenimi büyük ölçüde kaybettim. Ama artık hayatıma yeniden bir erkek arkadaş almak ve sevgili tadında yaşamak istiyorum. Şimdilik evlenmek gibi bir niyetim yok ilerleyen zamanlarda bunu düşünebiliriz , evlilik düşünen Erkeklerin bana yazmasına gerek yok.

Ben henüz 26 yaşındayım ama beni gördüğünüz de 26 yaşında olduğuma inanmayacaksınız. Zaten yukarıdaki fotoğrafa baktığınızda da benim 26 yaşında gibi bir kadın olmadığını görüyorsunuz. Çünkü ben hep kendime bakmayı çok sevdim. Sizin anlayacağınız oldukça bakımlı bir kadındım. Geçmişimde yapmış olduğum yanlış evlilik yüzünden birazcık yıpranmış olsan bile artık yeniden ayağa kalktım ve toparlandım. Allah’a şükürler olsun Kendi ayakları üzerinde durabilen kendisini yapabilen ve kimseye ihtiyacı olmayan bir kadınım.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

İstanbul Ankara İzmir Bursa Konya Diyarbakır Adana Gaziantep fark etmez Türkiye’nin neresinden olursa olsun gönüller bir olduktan sonra samanlık seyran olur demişler. Benim seyahat engelim olmadığı için anlaşabildiğim birisi olursa seve seve yanına gidebilirim. Yalnız yaşadığı ondan dolayı Erkek arkadaşım da benim yanıma gelebilirsin. Sonuç olarak birlikte bir şeyleri paylaşacak birbirimize güvenmemiz gerekiyor. Karşılıklı olarak Güven sağlanmadığı süre içerisinde cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaramı ya da Facebook Twitter ve Instagram adresimi Kimseye vermem. Mantıklı olan bu diye düşünüyorum.

Kendisine bakan ve spor yapan erkeklerden daha çok hoşlanıyorum. Esmer erkekler her zaman bir adım önde olacaktır. Fakat illa da esmer olacak diye bir şey yok. Aslında ben insanların dış görünüşüne çok önem göstermedim. Benim için önemli olan insanların kalbinin ne kadar temiz olduğu ve karşındaki kişinin ne kadar güvenilir olduğudur. Ama yine de şansımı denemek istiyorum. Esmer ve spor yapan bir erkek arkadaş bulabilirsem son derece mutlu olurum. Fakat başından da söylemiş olduğum gibi billaha da esmer olacaktır ve spor yapacak diye bir kuralım da yok.

Genç erkek Arkadaş arayan yaşlı ve Emekli ciddi ve Gerçek Düşünen zengin kadınlar

Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden internet sitemizi 2023 yılında ziyaret eden kadınların büyük bir bölümü yaşlı olgun ve zengin bayanlardan oluşmaktadır.! Bu kadınlar kendilerine genç ve dinamik hiç kendilerini mutlu edebilecek erkek arkadaş ararlar.Bu kadınlar zaten ekonomik olarak kendi bildiklerini elini aldıkları için onları sadece gerçek aşka ve gerçek sevgiye ihtiyacı vardır.

İçerisinde bulunduğunuz Bu sayfada genç erkek arkadaşları arayan olgun dul ve zengin bayanlarla çok rahat bir şekilde tanışabilir, arkadaş olabilir, sevgili olabilir, hatta ciddi evlilik bile gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz içerisinde evine erkek arkadaş arayan bayanlar da bulunuyor. Bu kadınların büyük bir bölümü de Bodrum Muğla Aydın Didim kırklareli İğneada gibi sahil kasabası ve tatil bölgelerinde yaşıyorlar. Çünkü artık emekli olmuş olan bu kadınlar zaten cebinde de parası olduğu için kendilerini inzivaya çekmiş bulunuyorlar. Fakat yanlarında bir erkek olmasını istiyorlar.

Gerektiğinde ev işlerine yardım edecek, gerektiğinde birlikte güzel vakit geçirebilecek Erkek arkadaş bulmak için sitemizi ziyaret eden kadınların sayısı çoğalmaktadır. 2023 yılında olduğu gibi 2024 yılında da en güncel ve en yeni erkek arkadaşı ve bayan arkadaş arama bulma konusunda sizlere sınırsız bir şekilde hiçbir ücret talep etmeden tamamen ücretsiz ve üyelik siz bir şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz arkadaşlar. Sitemizi sıkı bir şekilde takip eder ve sitemizin sıkı bir takipçi olursanız, hayalini kurduğunuz aşkı elde etme olasılığının çok yüksek olduğunu bilmenizi istiyoruz.

Genç erkek Arkadaş arayan olgun bayanlar ve türbanlı kadınlar Evlilik İlanları

Yaş olarak genç erkek arkadaş arayan olgun kadınlarda günden güne artış göstermeye devam ediyor. Sitemiz içerisinde hiçbir şekilde ayrım yapmadığımız için Türk Kürt Laz Çerkez demeden her yaştan 30-35 yaşlarında dul kadınlar 40-45 yaşlarında olgun bayanlar 45 50 55 60 yaş üstü yaşlı bayanlar bile kendilerinden daha genç erkeklerde arkadaşlık yapabilirler. Burası sadece bir sevgili bulma ya da evlilik sitesi değildir. Aynı zamanda kaliteli arkadaşlıklarda yapabilirsiniz.

Türbanlı ve tesettürlü açık ve kapalı birbirinden güzel kızlar boşanmış dul bayanlar da sitemiz içerisinde genç erkek arkadaşlarla tanışmak için güncel olarak ilan vermeye devam ediyorlar. Siz nerede hiçbir ücret ödemeden sitemizde ilan verebileceğiniz gibi aynı zamanda bu yazının ve sitemizdeki tüm ilanlarını altında bulunan bedava sohbet etme ve ücretsiz mesaj gönderme bölümünü kullanarak genç erkek arkadaşlarla tanışabilir ya da güzel genç kızlarla arkadaşlık yapabilirsiniz.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın