Gürcistan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Sevgili Bulma Siteleri 2021 Canlı Gerçek Sevgili Bulma Sitesi Bedava
Sevgili Bulma Siteleri 2021 Canlı Gerçek Sevgili Bulma Sitesi Bedava

Gürcistanda Türk Erkekle Evlenmek İsteyen Bir Kızım

Herkese merhabalar arkadaşlar. İsmim gülfidan.27 yaşında Gürcistan’da yaşayan gurbetçi bir bayanım. Gürcistan’da evlenmek isteyen bayanlar arasında ben de bulunmak istiyorum. Gürcistan’da yaşıyorum çünkü ailem uzun zaman önce buraya yerleşmiş. Ticari ilişkilerimiz Gürcistan ile çok iyi. Babamın mesleği gereği uzun zamandır burada yaşıyoruz. Ancak şimdiye kadar Gürcistan’da çok fazla taliplerim yani benle evlenmek isteyen insan olmasına rağmen ben onları seçmedim.

Gürcistan’da evlilik gerçekleştirmeye doğru bulmadığım için burada evlilik gerçekleştirmedim. Türk bir erkek arkadaş bularak onunla evlenmek istiyorum. Gürcistan’da evlenmek isteyen dul bayanlar, olgun ve zengin kadınlar gibi bir çok ilan gördüm. Ben de burada bilgilen verirsem hayatımın aşkını ve evlenebileceğim her şeyi bulabileceğimi düşündüm. İnşallah bulurum.!

Türkiye’den bana mesaj gönderecek olan arkadaşların hepsinin mesajlarını sabırsızlıkla bekliyorum. Türkiye’yi sürekli olarak gidip geliyorum. Çünkü mecburen gidip gelmek zorundayım meslek gereği sürekli oralarda oluyorum. İstanbul Ankara İzmir bursa Konya Adana Gaziantep Diyarbakır gibi şehirlerin hepsine sık sık gelip gidiyorum. Yani Türkiye’nin neresinde olursa olsun benim için çok fazla fark etmiyor. Gürcistan’da çok canım sıkılıyor. Aşırı yalnızlık çekiyorum. Çünkü buradaki insanlarla anlaşamıyorum. Sonuç olarak geleneklerimize göreneklerimizi birbirine uyuşmuyor.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Gürcistan’da çok fazla arkadaş çevrem var. Bunların arasında kızlarda var erkeklerde var. Kendimi, derdini ve sıkıntılarımı bu insanlara anlatmaya çalıştığımda beni anlamıyorlar bile. Yani düşünün durum öyle vahim ki; burada derdimi anlatabileceğim bir arkadaşım bile yok.! Yaşımda artık geldiğine göre dürüst ve güvenilir bir erkek arkadaş bularak önce sevgili olmak daha sonra da kaliteli bir evlilik gerçekleştirmek istiyorum. Gürcistan’da evlenmek isteyen bayanlar sayı olarak çok fazla. Ancak onlar da Türk erkekleri ile evlilik yapmak istiyorlar.

Yani yurtdışında aslında Türk erkeklerine inanılmaz bir ilgi var. Böyle şeyleri gördüğüm zaman Allahım diyorum; iyi ki de Türkiye’de doğdum ve bir Türk kızıyım diyorum. Bu durum gerçekten beni çok mutlu ediyor. Benim çevremde nereden baksanız 10-15 tane kız arkadaşım Türk erkeklerle evlenmek için kendi aralarında karar aldılar. Türk erkekleri de nedendir bilmiyorum ama Gürcistan’da kadınlara karşı düşkün oluyorlar. Sanki Türkiye’de kadın kalmamış gibi davranıyorlar. Elbette bunlar güzel şeyler. Sonuç olarak Gürcüstan bizim komşu ülkemiz. Aramızda hiçbir problem yok. Tıpkı Azerbaycan’da olduğu gibi Gürcistan’da da insanlar türkleri çok seviyor.

Belki de buradaki kızları Türk erkeklerini olan ilgisi bu yüzden olabilir. Bana soracak olursanız gürcü uyruklu biriyle evlenme taraftarı bir insan değilim. Evlenmek isteyen gürcü bayanlar Türk arkadaşlık ve evlilik sitelerinde kendilerini erkek arkadaş buluyorlar ama ben nedendir bilmiyorum bulamıyorum. Herhalde birazcık seçiciyim.

Kişiliği karakteri oturmuş, olgun karaktere sahip, çalışma gibi iş hayatını seven, çoluk çocuğuna gerçekten sahip çıkabilecek, beni kelimenin tam anlamı ile gerçekten sevebilecek ve gerçek aşka yaşayabileceğin bir erkek arkadaş bulabilir miyim acaba diye düşünüyorum? Umuyorum ki aradığım kişi buralarda bir yerde beni bekliyordur. Neyse durum bundan ibaret arkadaşlar. Mesaj gönderecek arkadaşlara cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaramı, Facebook Instagram ve Twitter adresimi ve Tiktok Profilimi vereceğim. Buraya herkesin görebileceği bir şekilde cep telefon numaramı yazmayı doğru bulmadım.

Gürcistan da evlenmek isteyen güzel bayan arkadaş arıyorum diyorsanız ben burada sizleri bekliyor olacağım. Ayrıca daha önce evlilik gerçekleştirmedim. Gürcistan’da evlenmek isteyen dul bayanlar zengin bayanlar olgun kadınlar gibi şeyler arıyorsanız o kişi ben değilim. Ben genç ve güzel bir kızım. İlk defa bir evlilik yapacağım.

Hayırlısını bulmak ve hayırlı bir evlilik gerçekleştirmek istiyorum. Boyun uzun, saçlarım ve bakışlarım çok güzel. Kendine bakan, makyaj yapmayı seven, süslenip püslenmeden markete bile gitmeyen bir insanım. Lütfen beni yanlış anlamayın. Kadın dediğin bakımlı olur.! Sonuç olarak, sevgi aşk gibi konular çok önemli konular. Başkasını unutmak için bana yanaşmayın. Beni sadece beni sevmek için elde etmek isteyenlere her zaman kapım açıktır.!

Editörün mesajı;

Biliyorsunuz ki internet sitemizde evlenmek isteyen ve savaştan gelmiş olan Suriyeli dul bayanlar bile bulunuyoruz. Doğal olarak Türkmen ve gürcü bayanlara da yer veriyoruz. Özellikle de Gürcistan’da yaşayan gurbetçi hanımefendiler internet sitemizi istedikleri gibi kullanabilirler. Aynı şekilde Gürcistan’da evlenmek isteyen erkekler de bu konuda sitemiz üzerinden destek alabilirler.

Gürcistan evlilik siteleri arasında 2023 yılında liderliğini korumakta olan internet sitemizde sizlerde gönlünüze’tan kuracak olan ve mutlu bir yuva kurabileceğiniz bir erkek arkadaş ya da bayan arkadaş bulabilirsiniz. Gürcistan evlilik ajansı olarak hizmet sağlayan Gürcistan evlilik sitesi sesli sobe; sizlere hiçbir ücret talep etmeden sınırsız bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Gürcistan evlilik işlemleri, gürcistan evlilik adetleri gibi konuları araştırmadan lütfen bu konulara girişmeyin. Öncesinde Gürcistan’da evlenmek isteyen bayanlarla ilgili Gürcistan’da evlilik şartlarını ve Gürcistan’da evlilik için gerekli belgeler konularını internetten araştırmanızı ve konuya hakim bir şekilde sitemizi kullanmanızı tavsiye ederiz.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın