Hatay Bayan ve Erkek Telegram ve WhatsApp Grupları

Hatay Kız Arkadaş Erkek Sevgili Olgun ve Dul Bayanlar Arkadaşlık Sohbet Eğlence Sevgili Bulma Evlilik Telegram Whatsapp Grubu
Hatay Kız Arkadaş Erkek Sevgili Olgun ve Dul Bayanlar Arkadaşlık Sohbet Eğlence Sevgili Bulma Evlilik Telegram Whatsapp Grubu

Hatay kızlı erkekli Telegram ve WhatsApp grubu, Hatay sevgili arayan bayanlar ve erkekler sevgili bulma Telegram ve WhatsApp grubu, Hatay olgun ve dul bayanlar evlilik arkadaşlık ilanları Telegram ve WhatsApp grubu, Hatay engelli bayanlar ve engelli erkekler evlilik evlenme ilanları arkadaşlık aşk sohbet gırgır şamata eğlence Telegram ve WhatsApp grubu gibi konularda, seslisobe.com sayesinde 2023 ve 2024 yılında yeni insanlarla ücretsiz ve üye olmadan tamamen bedava bir şekilde tanışabilir arkadaşlık çevrenizi de çok rahat bir şekilde genişletebilirsiniz. Kendinize ait bir Telegram ya da WhatsApp grubunuz varsa Hatay için oluşturabilir ve gruplarınızı daha geniş kitlelere sunmuş olabilirsiniz.

Merhaba ben Dilruba. Hatay sevgili bulma Telegram ve WhatsApp grubu İçin buradayım

Öncelikle Herkese merhaba arkadaşlar şu anda İzmir’de yaşıyorum ama aslen hataylıyım bekar 30 yaşında kasiyerlik yaparak yaşamını sürdürmeye çalışan bir bayanın. Bu zamana kadar sevgili bulmak ya da erkek arkadaş edinmek gibi bir derdim hiçbir zaman olmadı ancak artık baktım ki yaşım yavaş yavaş ilerliyor dedim ki Dilruba artık bir manita bulmanın zamanı geldi…

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Artık benim de galiba ufak ufak bazı sorumlulukları almam gerekiyor. Şimdilik sadece sevgili arıyorum yani erkek arkadaş arıyorum. İlerleyen dönemlerde de eğer Erkek arkadaşımla aramızdaki ilişki aşk büyür giderse evlenmek ve evimin hanımı olmak istiyorum açıkçası. Bu arada kendini bildim bileli çalışan bir kadın olarak erhangi bir şekilde insanlardan beklentisi olmayan bir yapıya sahibim. Hiç kimseye yük olmayı sevmiyorum. Ancak sevgilim çalışmamı istemezse konuşuruz ve sanıyorum ki kendisine uyum sağlayabilirim. Erkek arkadaşımın çalışmamı istemiyor olması beni rencide etmez. Fakat ben çalışarak yine de hem kendime hem de erkek arkadaşıma destek olmak ve alışık olduğum düzen ile devam etmek isterim nokta tabii ki bunlar ilişki başladıktan sonra konuşulabilecek şeyler aslında ama yine de baştan söylemek istediğim şeyler arasında yer alıyor.

Hatay erkek arkadaş ve kız arkadaş bulma Telegram ve WhatsApp grupları olarak bu internet sitesinde birçok gruba katılım sağladım. Ancak bu gruplar içerisinde ne yazık ki aradığım insanı henüz bulamadım. Benim aradığım insan böyle kendisine bakan dürüst ve güvenilir bir erkek olması gerekiyor. Çünkü ben kendine bakan oldukça güzel mütevazi ve aklı başında bir bayanım. Öyle çok fazla detaya girerek kibirli ve şımarık kızlar gibi davranmak da istemiyorum. Konuştukça WhatsApp ve Telegram üzerinden direkt olarak birbirimizi gördükten sonra daha iyi anlaşabileceğimizi ve birbirimizi daha iyi tanıyabileceğimizi umuyorum. Bakalım benim bu küçük yüreğime sevgi dolu dokunuşu hangisi konduracak bu erkeklerden? Bakalım gerçekten beni sevebilecek, gerçek aşkı yaşayabileceğim birisi çıkacak mı?

Sonuç itibari olarak artık kısmetimi internet sitesinde aramaya başladım. Normalde istesem gerçek hayattan birilerini bulabilirdim fakat gerçek hayattaki insanlara nedendir bilmiyorum ama hiç güvenemiyorum. Bir insanla uzun uzun konuşup birbirini kelimenin tam anlamıyla tanımadan bir arkadaşlığa başlamanın yanlış olduğunu düşünüyorum ancak tabii ki yine de her şeyin Allah’tan hayırlısını istiyorum. Sevgilim ile yola devam edebilmek ve aşkımızı gerçek anlamda yaşayabilmek için esprili , anlayışlı, kadın ruhundan anlayan ve bayanlara Nasıl davranması gerektiğini bilen ve en önemlisi de kadınlara saygısı olan bir erkek arkadaş bulmak için buradayım.

Erkekler genel olarak kadınlardan çok fazla şey bekliyorlar. Bu bana çok garip geliyor. Sonuç olarak karşılıklı olarak bir aşk yaşanacaksa çok fazla bir şey beklememek lazım ya da bazı şeyleri zamana bırakmak lazım. Sizlere son sözlerimi tamamlamadan önce aklıma gelen bir şeyi daha söylemek istiyorum. İlk görüşte aşık oldum, çok beğendim, hadi evlenelim diyen erkekler bana hiçbir zaman samimi gelmiyor. Böyle şeyleri ben çok fazla gördüm ve böyle şeylere inanmayacak yasada geldim. Gençlik aşklarında olur böyle şeyler liseli çocuklar gibi davranmayın lütfen arkadaşlar. Hayatınızda hiç kadın görmemiş gibi ya da hiçbir kadına ulaşamayacakmış gibi davranıyorsunuz ve bu durumdan hiç ama hiç hoşlanmadığımı da belirtmeden geçmek istemiyorum. Tamam biliyorum Yıldırım aşkı denen bir olay var fakat yani koskoca dünya üzerinde Bir internet sitesinde bize denk gelecek değil mi? Yapmayın Allah aşkına böyle şeyleri lütfen abartmayın. Yine de hayatımın aşkını beklemeye Bir şekilde burada devam edeceğim. Aklınıza takılan bana sormak istediğiniz bir şeyler falan varsa aşağıdaki mesaj bölümünden sorabilirsiniz daha sonra cep telefonu numaramı verebilirim. WhatsApp ya da Telegram üzerinden herhangi bir gruba katılmadan da konuşabilir ve sevgili olabiliriz. Şimdiden mesaj gönderen Hatay ve çevresindeki beyefendilere Çok teşekkür ediyorum kendinize iyi bakın Allah’a emanet olun tamam mı?

Hatay Antakya İskenderun ve Defne sevgili bulma erkek arkadaş arama olgun ve dul bayanlar aşk sohbet gırgır eğlence makara Telegram ve WhatsApp grupları

Hatay şehrimiz özellikle de son dönemlerde, Suriyeli insanların da gelmesi ile beraber mültecilerin doldurduğu bir şehir haline gelmiştir. Normalde 2 milyonluk bir Türk nüfusuna sahip olan Hatay şehrimizde şu anda 3,5 milyon insan yaşıyor. Bu sebepten dolayı Hatay’ın Antakya ve İskenderun ve Defne ilçeleri de en kalabalık bölgeleri haline gelmiştir. İçerisinde bulunduğunuz bu internet sitesinde subaylar ve astsubaylar ve uzman çavuşlar Telegram ve WhatsApp grupları, hemşireler ve doktorlar ve kamu çalışanları Telegram ve WhatsApp grupları, türbanlı ve tesettürlü kapalı bayanlar evlenmek isteyen engelli bayanlar ve engelli erkekler Telegram ve WhatsApp grupları, zengin iş adamları ve zengin olgun hanımefendiler dahil olmak üzere birçok insanla tanışabilir ve Telegram WhatsApp gruplarına katılım sağlayarak çok samimi olma fırsatını elde edebilirsiniz.

Hatay Antakya İskenderun bölgelerinden Telegram ve WhatsApp gruplarına katılarak çevrenizi genişletebilir, yepyeni arkadaşlıklara sahip olabilirsiniz. Hatta sevgiliniz yoksa Hatay ve çevresinden bir sevgili bulabilir ciddi ve İslami bir evlilik bile gerçekleştirebilirsiniz. Kaldı ki biz bu konulara daha önce defalarca şahit olmuş bulunuyoruz. Ülkemizin en kalabalık şehirleri arasında Hatay İskenderun ve Antakya bölgeleri de bulunduğu için kendinize bir bayan arkadaş ya da erkek arkadaş arıyorsanız Telegram gruplarına ve WhatsApp gruplarına katılım sağlayabilir ve oldukça rahat bir şekilde aradığınız kafanızı uygun olan insanla tanışabilirsiniz. 30 yaş ve 40 yaş üzeri dul bayanlar, 50 yaş ve 60 yaş arası emekli olgun kadınlar dahil olmak üzere herkes Telegram ve WhatsApp grupları üzerinde yer almaktadır.

Hatay çevresi ve İlçeleri bayan ve erkek Telegram ve WhatsApp grupları

Hatay şehrimizde sadece Antakya ve İskenderun bulunmamaktadır. Tüm ilçelerinden İnternet sitemiz her gün yüzlerce insan tarafından ziyaret ediliyor ve insanlar kendilerine yeni arkadaşlar bulabiliyorlar. Sizde Hatay şehrimizin herhangi bir köyünde ya da kasabasında bulunuyorsanız umutsuzluğa kapılmanıza gerek yok. Aradığınız yeni arkadaşları internet sitemiz içerisinde bulma olasılığınız son derece yüksektir.

Hatay Dörtyol Samandağ Kırıkhan Reyhanlı Hatay Arsuz Altınözü Hassa ilçelerinde bulunan evlenmek isteyen, hayat arkadaşı bulma kategorisi içerisinde Telegram ve WhatsApp gruplarına katılım sağlayan birçok kişi bulunmaktadır. Tüm bunlar haricinde, Hatay Payas Ersin Yayladağı Belen ve kumlu bölgelerinden kız arkadaş arıyorum, erkek arkadaş arıyorum, ev arkadaşı arıyorum diyen üniversiteli kızlar ve birbirinden yakışıklı genç dinamik erkekler, olgun erkekler, hataylı dul erkekler ve dul kadınlar dahil olmak üzere Telegram ve WhatsApp grupları oluşturmaktadır. Şansınızı denemek için sadece bu gruplara katılmanıza gerek yoktur. Bunların haricinde internet sitemizin sizler için oluşturulmuş bulunduğu ücretsiz Yani tamamen bedava bir şekilde kullanabileceğiniz yorum gönderme ve mesaj gönderme bölümünü kullanabilir ve kendinize internet sitemiz içerisinde ücretsiz olarak yeni ilan oluşturabilirsiniz. Bu şekilde hatay’dan ve çevresinden sitemizi ziyaret eden hem bayanlara hem de erkeklere daha kolay bir şekilde ulaşma şansınız bulunmaktadır.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın