Hatay Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Hatay Erkek Arayan Bayanlar Dullar Olgun ve Zengin Kadınlar Suriyeli Dullar Telefon Numaraları ve İlanları Sitesi
Hatay Erkek Arayan Bayanlar Dullar Olgun ve Zengin Kadınlar Suriyeli Dullar Telefon Numaraları ve İlanları Sitesi

26 yaşındayım hatay’da yaşayan dul bir bayanım erkek arkadaş arıyorum

Beni mutlu edebileceğini inanıyor musun? Eğer buna inanıyorsan hataydan olman bile gerekmiyor. Dünyanın neresinden olursan ol sana bütün ömrümü verebilirim. Lütfen Hatay erkek arkadaş arayan bayanlar bölümünde ilanı yayınlayın. Ben güzel bir kadın olduğunu düşünüyorum. Çünkü bana çok fazla çıkma teklif eden benimle evlenmek istediğini söyleyen insanlarla karşılaştım. Fakat hiçbirini kabul etmiyorum. Çünkü benim kendi kafa yapıma göre ve kriterlerime göre birisini bulmam gerekiyor. Bunu becerebilmek için de internetin doğru bir yer olduğunu düşünüyorum. Belkide yanlış düşünüyorum. İlerleyen zamanlarda bunu göreceğiz.

Bu yaşıma kadar birkaç kez tabii ki erkek arkadaşım oldu. Bunlardan bir tanesi bana çok aşık olduğunu, benimle bütün ömrünü geçireceğini, benim için canını vereceğini falan söyledi. Ben de aptal gibi bu insana güvendim. Aradan belirli bir zaman geçtikten sonra artık ilişkimize soğuk rüzgârlar girmeye başladı. Olarak olay böyle olunca çok fazla uzatmadan boşandık. Artık dul bir bayanım. Umrumda mı? Yemin ediyorum ki değil.! Aslında dul olmak daha güzel. Çünkü insan kendisini inanılmaz özgür hissediyor. Ne ailem, akrabalarım, arkadaşlarım umurumda bile değiller. Beni sadece ben ilgilendiririm. Bir de hayatıma girecek olan insan.!

Sevgilim ya da erkek arkadaşım değilse hiç kimse benim ne yaptığımı, nerede kimlerle takıldığıma, ne için hayatta olduğumu sorgulayamaz. Bu kimse ilgilendirmez. Ancak artık hayatıma bir erkek arkadaş almak ve birilerine hesap vererek yaşamak istiyorum. Erkek arkadaşımın beni koruyup kollamasına gerek yok. Çok şükür ben kendimi koruyacak zekaya ve güce sahip bir insanım. Çünkü geçmişimde bir sürü şey gördüm. Yani yaşanmışlıkları olan bir kadınım. Genelde erkek arkadaş arayan dul kadınlar zengin bayan olduklarını ya olgun ve akıllı bir kadın olduklarını dile getirirler. Benim böyle bir talebim yok. Ne zenginim ne de Çok akıllı sayılırım.

Tıkla Ara Konuş

Diğer İlanlara Göz At

Sıradan bir insanım işte… Hayatım boyunca bir çok insan gördüm. Bazıları kazık attı. Bazıları hayatımın merdiven basamaklarını daha hızlı çıka bilmem için elimden tuttu. Elimden tutanlar halen hayatımda duruyorlar. Onlar için canımı bile verebilirim. Ancak bana kazık atanların üzerine bir çizgi çektim ve şimdi yeniden bir hayat kurmak istiyorum.Neyse arkadaşlar lafımı çok fazla uzatmak istemiyorum. Lütfen mesaj gönderirken kendinizi bana uzun uzun detaylı bir şekilde anlatın. Saçma sapan selam tatlım, selam aşkım, selam bebeğim gibi şeyler yazan insanlardan nefret ederim. Adam gibi kendinizi tanıtmak dururken liseli kız tavlıyormuş gibi tavırlar sergilemenize gerek yok anlatabiliyor muyum?

Hatay Erkek Arayan Bayanlar Dullar Olgun ve Zengin Kadınlar Suriyeli Dullar Telefon Numaraları ve İlanları Sitesi
Hatay Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Dullar Olgun ve Zengin Kadınlar Suriyeli Dullar Telefon Numaraları ve İlanları Sitesi

Adı : Gamze

Yaş : 26

Boy : 170

Kilo : 50

Medeni Durumu : Dul Bayan

Arayışı : Erkek Arkadaş , Sevgili , Ev Arkadaşı , Dost , Sırdaş , Yoldaş , Tatil Arkadaşı , Hayat Arkadaşı , Koca , Eş 

Şehir : Hatay

Nereli : Mersin

Gamzeye Mesaj Gönder

Hatay iskenderun erkek Arkadaş arayan dul bayanların cep telefonu ve WhatsApp evlilik Grupları ve sohbet numaraları

Hatayda Erkek arkadaş arayan dul kadınların büyük bir bölümü cep telefon numaralarını vererek daha kolay bir şekilde iletişim kurabilecekleri güvenilir erkeklerle tanışmak istiyorlar. Aslında bu sadece neredeyse bütün il ve ilçelerimizden internet sitemizi ziyaret eden dul bayanlar için geçerli bir durumdur. Bu yüzden dul bayanların cep telefon numaralarını ve WhatsApp sohbet numaralarını almak mümkündür. Biliyorsunuz ki dünyada milyarlarca insan WhatsApp kullanıyor. WhatsApp kullanma sebepleri arasında ise en büyük olanlardan bir tanesi de sohbet etme ve sesli mesaj gönderme özelliğinin olmasıdır.

Bu yüzden kendinize evlenebileceğiniz ya da yuva kurabileceğiniz, sevgili arayan eş arayan arkadaş arayan koca arayan erkek arayan dul bir bayan bulduğunuz zaman onunla cep telefonu numarasını alarak WhatsApp üzerinden sohbet etme fırsatını verebilirsiniz. İçerisinde bulunduğunuz bu www.seslisobe.com sitesi üyelik ya da ücret gibi konularla uğraşmasın. Kullanıcılarımızın gizliliğine ve güvenliğine olduğu kadar elimizden geldiği kadar önem gösteririz. Bunun haricinde hiç kimseden herhangi bir şekilde ücret falan istemiyoruz. Ücretsiz ve Üyeliksiz dul bayan arama ve bulma cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları Facebook Twitter ve Instagram adresleri tanışma ve sohbet etme gibi bir çok konuda internet sitemizden sınırsız olarak hizmet alabilirsiniz.

Hatay’da erkek Arkadaş arayan türbanlı tesettürlü kapalı bayanlar ve dul Suriyeli kadınlar

Suriye’de çıkan savaşın hemen ardından özellikle de Hatay iskenderun Gaziantep Kahramanmaraş ve Şanlıurfa gibi şehirlerimiz dul türbanlı kapalı tesettürlü Suriyeli bayanlar tarafından talan edilmiş durumdadır. Bu kadınlar doğal olarak savaşta eşlerini ve kocalarını kaybettikleri için yeniden yeni bir hayat kurabilmek, yuva kurabilmek, sevgili ya da erkek arkadaş bulabilmek için internet teknolojisini kullanmak zorundalar. Gerek sosyal medya adresleri olan Facebook Twitter ve Instagram gerek arama motorları Google Yandex Bing gibi yerlerde her türlü erkek arkadaş edinebiliyorlar.

Aynı şekilde Suriyeli dul bayanlar ile tanışmak isteyen Türk erkekleri de internet mecrasını mükemmel bir şekilde kullanıyor diyebiliriz. Tüm bunların haricinde kendinize Suriyeli dul bir bayan arkadaş bulmanın yanı sıra; erkek arayan türbanlı bayanlar, erkek arayan tesettürlü ve kapalı kızlar, erkek arkadaş ve sevgili arayan çarşaflı dini İslamiyet hanımefendiler, evlenmek isteyen türbanlı bayanlar da Hatay ve yakınlarında bulunan il ve ilçelerimizden internet sitemizi ziyaret etmektedirler.

Hatay’da erkek Arkadaş arayan Emekli zengin ve olgun bayanlar ile mesajlaşma

Hatay şehrimizde erkek arkadaş arayan 30 yaş üstü Dul bayanlar, 40 ve 50 yaş üzeri olgun ve zengin bayanlar, 60 ve 70 yaş üzeri yaşlı kadınlar bile evlenmek için, dost bulmak, arkadaş bulmak, erkek arkadaş ve sevgili bulmak için internet sitemizi ziyaret etmeye 2023 yılında olduğu gibi 2024 yılında da devam etmektedirler.

Sizlerde Hatay ve yakınlarında bulunan bütün şehirlerimizden kendinize erkek arkadaş arayan zengin bayan bulabilirsiniz. Dikkatinizi cımbızlı çekerim ki; internet sitemiz içerisinde Hatay’daki evlenmek isteyen erkekler ya da Hatay’da manita arayan zengin bayanlar bulunmamaktadır. İçerisinde bulunduğunuz bu internet sayfası sadece arkadaşlık, sevgili edinme ve evlilik konularında sizlere destek sağlar. Diğer arayışlarınızı lütfen bu siteden yapmayın. Google arama motoru üzerinden aramalarınıza devam edebilirsiniz.!

Hatay’da hizmet sağladığımız bölgeler ve kategoriler aşağıda listelenmiştir;

Hatay şehrimizde bulunan yakışıklı erkekler, işadamları, subay ve astsubaylar, doktorlar ve hemşireler bile internet sitemizde kendilerine bir hayat arkadaşı, evlenebilecekleri bir bayan ya da erkek, sevgili edinebilecekleri bir kız ya da erkek bulmak için bu sayfayı ziyaret ediyorlar.Bunun içerisinde yapılan aramalarda sizler için aşağıda derlenmiştir. Eğer isterseniz Sizlerde bu aramayı yaparak kendinize uygun bayan arkadaşı ya da erkek arkadaşı bulabilirsiniz arkadaşlar.

  • Hatay antakya erkek arkadaş arayan bayan cep telefon numaraları
  • Hatay iskenderun ve defne erkek arkadaş arayan olgun zengin ve yaşlı bayanlar
  • Hatay Dörtyol Samandağ Kırıkhan Reyhanlı erkek arkadaş arayan türbanlı tesettürlü ve kapalı bayanlar ve kızlar
  • Hatay Arsuz Altınözü hassa payas ve Erzin bölgelerinden erkek arayan Suriyeli dul bayanlar ve evlenmek isteyen kızlar
  • Hatay Yayladağı Belen ve Kumlu sevgili arayan zengin kadınlar
  • Hatay erkek ev arkadaşı arayan bayanlar
  • Hatay bayan arkadaş arayan erkekler
  • Hatay’da erkek arkadaş arayan engelli özürlü bayanlar ve erkekler

Yukarıda sizler için listelediğimiz bütün kategorilerden ve arama terimlerinden yola çıkarak sizlerde Hatay ve yakınlarında bulunan tüm il ve ilçelerden kendinize en uygun arkadaşı oldukça pratik ve basit bir şekilde burada bulabileceğiniz gibi, dilerseniz kendi ilanlarımızı da hiçbir ücret ödemeden ve üyelik gerçekleştirmeden bizlere gönderebilirsiniz.

SesliSobe.Com hakkında 388 makale
Merhaba Ben Burcu Gündoğan , SesliSobe.Com Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın